راهنمای جامع اخذ Job Offer کانادا در سال 2022

جاب آفر کانادا یا پیشنهاد کاری کانادا را چگونه دریافت کنیم؟

جاب آفر کانادا (Job offer in Canada) یا پیشنهاد کاری یکی از روش‌های محبوب مهاجرت به این کشور از طریق کار است. کشور کانادا به علت برخورداری از ویژگی های جذاب متعدد در سال های اخیر یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرین بوده و افراد زیادی هر ساله خواهان دستیابی به اقامت این کشور می باشند.

از راه های گوناگون مهاجرت به این سرزمین پیشرفته می توان به اخذ جاب آفر کانادا، تولد فرزند، اخذ ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری اشاره کرد. کانادا دومین کشور بزرگ جهان بوده و در آمریکای شمالی واقع شده است؛ مساحت زیاد کانادا موجب شده تا آب و هوای متنوعی در نواحی مختلف این کشور وجود داشته باشد اما زمستان های سرد و طولانی از شاخص ترین ویژگی های این اقلیم به حساب می آیند. کانادا متشکل از 10 استان بوده که از مشهورترین آن ها می توان به کبک و اونتاریو اشاره کرد.

داشتن پیشنهاد کاری می‌تواند منجر به اقامت دائم در کانادا شود. اگر شما هم به این گزینه مهاجرت به کانادا از طریق کار فکر می‌کنید، در این مطلب اطلاعات مفیدی کسب خواهید کرد.

جاب آفر کانادا Job Offer چیست؟

جاب آفر کانادا نامه‌ای است که کارفرماهای کانادایی (به عنوان یک کارمند یا کارگر موقت) به شما می‌دهند. در این نامه جزییات شغل شما آورده شده است و به طور کلی در این پیشنهاد کاری جزییات کمتری نسبت به یک قرارداد دیده می‌شود.

این نامه شامل اطلاعاتی در مورد:

 • حقوق و کسر از فرد متقاضی
 • وظایف شغلی فرد متقاضی
 • شرایط اشتغال مانند ساعت کار

اگر به ارزیابی اثر بازار کار (LMIA) نیاز داشته باشید، یک کپی از جافر آفر خود را به همراه درخواست اجازه کار را نیز شامل می‌شود.

جاب آفر کانادا

بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای ویزای کانادا چیست؟

چگونه جاب آفر کانادا بگیریم؟

وجود بسترهای اینترنتی متعدد مسیر دریافت جاب آفر کانادا را تا حد زیادی هموار و ساده کرده است؛ به این شکل که افراد می توانند از طریق برقراری تماس با آژانس های کاریابی به جستجوی زمینه شغلی موردنظر خود بپردازند. این موسسات کاریابی با درنظر گرفتن تخصص افراد به ارائه پیشنهادات خود می پردازند. از مشهورترین موسسات کاریابی کانادا می توان به Ca.Indeed، Neuvoo، Workbc و Roberthalf اشاره کرد.

همچنین یکی از ساده ترین مسیرهای دستیابی به جاب آفر کانادا شبکه سازی است. بدین معنا که اگر افراد دوست و یا آشنایی در هر یک از ایالت های این کشور داشته باشند می توانند در زمان کوتاه تری با کارفرمایان کانادایی ارتباط برقرار کرده و نظر آن ها را برای جذب فرد موردنظر جلب نمایند. طبق قوانین کار کانادا تنها درصورتی که ESDC (اداره کار و توسعه اجتماعی کانادا) به این نتیجه برسد که هیچ یک از شهروندان کانادایی قادر به انجام شغل موردنظر نمی باشند، امکان دریافت جاب آفر کانادا برای مهاجرین خارج از این کشور هموار می گردد. با این اوصاف شبکه سازی و قانع نمودن کارفرمایان کانادایی می تواند کمک شایانی به افزایش احتمال دریافت جاب آفر کانادا نماید.

چگونه جاب آفر کانادا بگیریم

شرایط جاب آفر کانادا چیست؟

مهاجرت از طریق دریافت جاب آفر کانادا همچون سایر شیوه های اخذ اقامت این کشور مستلزم برخورداری از شرایط خاصی است؛ در ابتدای امر پیشنهاد کاری دریافتی از شرکت های غیرکانادایی حاضر در کانادا معتبر نبوده و کارفرما می بایست کانادایی باشد تا فرد بتواند از این طریق اقدام نماید. در وهله دوم کار پیشنهادی باید دارای ویژگی های خاصی چون بلند مدت بودن باشد.

بنابراین مشاغل مقطعی نظیر مشاغل فصلی مجاز به دریافت جاب آفر کانادا نمی باشند. شرط بعدی طبق استانداردهای کاری کانادا تعیین میزان حقوق فرد از سوی کارفرمای کانادایی است. از دیگر قوانین مربوط به جاب آفر می توان به تعیین ساعت کاری فرد اشاره نمود. متقاضی باید قادر باشد در طول هفته حداقل 30 ساعت به انجام کار انتخابی مشغول گردد. پیمانکاری نبودن شغل انتخابی، امکان اخذ اقامت دائم پس از 1 سال اشتغال و ارائه مدارک لازم که در ادامه به آن ها می پردازیم از سایر شروط اخذ جاب آفر کانادا هستند.

آیا جاب آفر کانادا محدودیت سنی دارد؟

فاکتور سن همواره یکی از مهم ترین متغیرهای تاثیرگذار برای افزایش شانس افراد در مسیر مهاجرت می باشد؛ طبق قوانین اداره کار و توسعه اجتماعی کانادا حداقل سن افراد برای دریافت جاب آفر 18 سال تعیین شده است.

شایان ذکر است که اگرچه هیچ سقفی برای سن افراد علاقه مند به دریافت جاب آفر کانادا تعیین نشده است اما افراد در محدوده سنی 18 الی 35 سال امتیاز بیشتری را در رقابت با سایر متقاضیان دریافت جاب آفر به خود اختصاص می دهند؛ بیشترین امتیاز قابل اخذ در این موضوع 12 امتیاز است که قاعدتا افراد بالای 35 سال امتیازی پایین تر از 12 را دریافت خواهند نمود.

جاب آفر کانادا شرایط سنی

تمکن مالی برای اخذ جاب آفر کانادا چقدر است؟

علاوه بر هزینه های مربوط به درخواست ویزا، ترجمه مدارک و بلیط هواپیما متقاضیان می بایست مبلغی را تحت عنوان اثبات تمکن مالی در نظر داشته باشند. کانادا نیز همچون سایر کشورهای جهان جهت کسب اطمینان از توانایی فرد برای زندگی حداقل به مدت 1 ماه در این کشور به بررسی تمکن مالی متقاضیان می پردازد. در این راستا کشور کانادا رقم تمکن مالی را 13310$ (دلار کانادا) در سال 2022 اعلام کرده است.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که این رقم برای افرادی درنظر گرفته شده که شخصا جاب آفر کانادا را دریافت کنند. زوج ها ملزم به برخورداری از تمکن مالی 16570$ و خانواده های متشکل از یک یا چند فرزند نیز طبعا نیز ملزم به پرداخت رقمی بالاتر از این می باشند که در ادامه به بررسی آن ها پرداخته ایم:

 

تعداد افراد خانواده رقم تمکن مالی برحسب دلار کانادا
1 13310
2 16570
3 20371
4 24733
5 28052
6 31638
7 35224

مراحل گرفتن جاب آفر کانادا چیست؟

جهت اخذ جاب آفر کانادا افراد می توانند پیش از ارتباط با موسسات و آژانس های کاریابی و شبکه سازی در صورت امکان، به جمع آوری رزومه کاری خود بپردازند. در کنار اصل هایی چون مدرک زبان و سن فرد متقاضی، برخورداری از رزومه کاری پربار امتیاز قابل توجهی را نصیب افراد خواهد کرد. پس از ذکر تجربه های کاری مرتبط و جمع آوری یک CV قدرتمند در مرحله بعدی فرد به ارائه درخواست برای شغل موردنظر خود می پردازد.

باید توجه داشت که در این مرحله ارائه درخواست های متعدد و بی شمار به معنای افزایش شانس افراد نمی باشد و تنها apply هوشمندانه برای چند زمینه شغلی محدود است که می تواند کارساز باشد. پس از ارسال درخواست مهم ترین اقدام پیگیری پیام های دریافتی و رسیدگی به ایمیل هایی است که از کارفرمایان در پاسخ به درخواست فرد دریافت می شود.

یکی از مراحل مهم اخذ جاب آفر کانادا دریافت گواهی LMIA است؛ این سند نشانگر این موضوع است که شغل انتخابی شما می تواند بازار کار کانادا را تحت تاثیر قرار داده و برای این کشور سودآور باشد. در صورتی که نتیجه LMIA (Labour Market Impact Assessment) مثبت باشد کارفرما و وزارت کار کانادا مجاب می گردند که حضور این شخص از طریق دریافت جاب آفر با مزایای اقتصادی همراه خواهد بود. مضاف بر اینکه اخذ سند LMIA حداقل 50 و حداکثر 200 امتیاز نصیب متقاضیان دریافت جاب آفر کانادا خواهد کرد.

مراحل گرفتن جاب آفر کانادا

گرفتن جاب آفر کانادا چه مدارکی می خواهد؟

جاب آفر فرد متقاضی می بایست حاوی اطلاعاتی نظیر عنوان شغلی، نام و آدرس دقیق کارفرما، نام متقاضی، نام شرکت، شرح وظایف شغل موردنظر، میزان دقیق حقوق، تعیین ساعات کاری در هر ماه، مزایای شغلی و تاریخ شروع کار باشد. اصلی ترین مدرک موردنیاز جهت دریافت جاب آفر کانادا رزومه شغلی می باشد؛ این رزومه می بایست شامل مهارت ها و تخصص های فرد، عناوین شغلی گذشته، سابقه پژوهش ها، سوابق تحصیلی و پروژه های صورت گرفته (در صورت وجود) باشد.

ارائه مدارک مربوط به کسب و کار فعلی و همچنین ارائه توصیه نامه از کارفرماهای قبلی (درصورت وجود) شانس فرد را در این مرحله افزایش می دهند. ارائه مدارک و ریز نمرات دانشگاهی و معادل سازی مدارک هویتی از دیگر موارد موردنیاز اخذ جاب آفر کانادا هستند. در ادامه به بررسی سایر مدارک موردنیاز می پردازیم:

 • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • دو قطعه عکس
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت پزشکی
 • گواهی ازدواج (درصورت متاهل بودن)
 • مجوز LMIA (درصورت وجود)
 • نامه جاب آفر از کارفرما
 • سوابق بیمه
 • مدرک زبان (اجباری نمی باشد)
 • سند تمکن مالی

هزینه اخذ جاب آفر کانادا چقدر است؟

جدا از تمکن مالی موردنیاز، پروسه اخذ جاب آفر کانادا نیازمند پرداخت هزینه هایی چون ارزیابی مدارک، معادل سازی و انگشت نگاری و درنهایت صدور ویزا می باشد. جدا از این هزینه های معمول افرادی که علاقه مند به دریافت گواهی LMIA هستند می بایست رقم 1000$ (دلار کانادا) را به این کشور پرداخت نمایند. این رقم مربوط به سال 2021 بوده و این درحالی است که پیش از این هزینه اخذ LMIA تنها 275$ تعیین شده بود. هزینه انگشت نگاری 85$ و هزینه Work Permit به ازای هر نفر 155$ تعیین شده است که همچنان در مقایسه با هزینه دریافت LMIA ارقام قابل توجهی نمی باشند.

هزینه جاب آفر کانادا

نمره آیلتس و سطح زبان موردنیاز برای جاب آفر کانادا

با توجه به ایالت مقصد ممکن است زبان موردنیاز فرد متغیر باشد؛ برای مثال درصورتیکه افراد علاقه مند به اخذ جاب آفر کانادا و اشتغال در کبک هستند می بایست به تقویت زبان فرانسوی بپردازند. در مجموع کشور کانادا ارائه مدرک زبان را برای اخذ جاب آفر اجباری اعلام نکرده است. با این وجود متقاضیان می بایست توجه داشته باشند که با رقابت تنگاتنگی که در زمینه های شغلی محبوبی چون انواع مهندسی شاهد هستیم، ارائه مدرک آیلتس 6 به بالا شانس افراد را افزایش خواهد داد.

همچنانی که طبق قوانین کار این سرزمین اگرچه ارائه مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی برای اخذ جاب آفر کانادا الزامی نمی باشد اما فرد باید قادر باشد در مصاحبه آفیسر را قانع نماید که توانایی زندگی و کار در کشور کانادا را دارا می باشد.

جاب آفر کانادا بدون مدرک زبان امکانپذیر است؟

همچنان که اشاره شد اخذ جاب آفر کانادا بدون ارائه مدرک زبان امکانپذیر می باشد اما ذکر این نکته حائز اهمیت است که در مشاغلی نظیر نجاری و سایر فعالیت های مرتبط با حرفه و مهارت شخصی افراد، شاید این مهم نقش چندانی در تعیین امتیاز افراد نداشته باشد اما برای فعالیت در حوزه هایی چون مهندسی عمران و یا معماری ارائه مدرک آیلتس 6 و یا 6.5 توسط قریب به اتفاق متقاضیان رخ می دهد. ارائه مدرک زبان می تواند تا 26 امتیاز نصیب افراد نماید که این امتیاز نقش قابل توجهی در نزدیک شدن به اخذ ویزای جاب آفر کانادا خواهد داشت.

LMIA چیست و چه تاثیری بر جاب آفر کانادا دارد؟

توجه داشته باشید، هر پیشنهاد شغلی در کانادا باید LMIA مثبت داشته باشد. اما این به چه معناست؟ برای صدور مجوز موقت کار در کانادا ، سازمان اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا (ESDC) به بررسی ارزیابی اثرگذاری بر بازار کار (LMIA) می‌پردازد. به این ترتیب، سازمان ESDC باید رضایت خود را برای استخدام کارگر خارجی در موقعیت شغلی موردتقاضا اعلام کند، چراکه اختصاص این شغل به یک فرد خارجی نباید موقعیت کاری شهروندان یا افراد مقیم کانادا را به خطر بیندازد. این سازمان اشتغال افراد خارجی را از این نظر که تاثیر منفی بر بازار کار کانادا نداشته باشند، مورد بررسی قرار می‌دهد.
بنابراین اینکه آیا یک پیشنهاد شغلی در کانادا مناسب است یا خیر، به این بستگی دارد که آیا کارفرمای شما می‌تواند ارزیابی مثبت اثر بازار کار (LMIA) را به دست آورد یا خیر.

جاب آفر کانادا LMIA

*چه مشاغلی از LMIA معاف هستند؟

تنها به دو دلیل کارفرمای شما نیازی به دریافت LMIA جدید نخواهد داشت:

 • اگر در حال حاضر بر اساس اجازه کار مبتنی بر LMIA قبلی برای آنها کار می‌کنید.
 • اگر در شغلی مشغول به کار هستید که که نیازی به LMIA ندارد.

*کارفرمای شما باید LMIA جدید دریافت کند، در صورتی که:

 • اجازه کار یا همان ورک پرمیت شما منقضی شده باشد.
 • یا با ویزای کار باز (Open Work Permit) کار می‌کنید.
 • و یا از کارفرمایی پیشنهاد شغلی دارید که نام او در پروانه کاری شما ذکر نشده است.
پیشنهاد کاری کانادا

شرایط دریافت پیشنهاد کاری کانادا چیست؟

آیا می‌دانید جاب آفر کانادا مختص چه گروه‌های کاری است؟ شرایط دریافت جاب آفر کانادا چیست؟ پیشنهاد کاری شما چه شرایطی لازم دارد؟ برای پاسخ به این سوال‌ها ادامه مقاله را بخوانید.

اکسپرس اینتری چیست؟

اکسپرس اینتری (Express Entry) سیستمی است که دولت برای مدیریت برنامه‌های اقامت دائم کانادا برای پر کردن شکاف‌های نیروی کار در این کشور از طریق برنامه مهاجرت اقتصادی خاص اقدام می‌کند.

اکسپرس اینتری سه برنامه اقتصادی مهاجرتی را شامل می‌شود:

 1. برنامه نیروی کار متخصص فدرال
 2. برنامه فنی و حرفه‌ای فدرال.
 3. تجربه کانادایی.
شرایط دریافت پیشنهاد کاری کانادا

شرایط اکسپرس اینتری برای کارجویان چیست؟

اگر پیشنهاد شغلی جدیدی در کانادا دارید، باید مشخصات اکسپرس اینتری خود را با موارد زیر به‌روز کنید:

 • تاریخ شروع
 • نام و آدرس کارفرما
 • شماره ارزیابی اثر بازار کار (LMIA) (در صورت داشتن)
 • کد طبقه‌بندی شغلی ملی (NOC) شغل مربوطه

* همچنین پیشنهاد شغلی شما باید دارای شرایط زیر باشد:

 • مدت زمان زیادی از آن نگذشته باشد (معمولا کمتر از یک سال)
 • نمی‌توانید از همان نامه جاب آفری استفاده کنید که برای دریافت اجازه کار خود استفاده کرده‌اید.
 • مکتوب باشد.
 • از سفارت، کمیسیون عالی یا کنسولگری در کانادا نباشید.
 • جزئیات شغلی شامل حقوق، وظایف شغلی، شرایط اشتغال مانند ساعت کار، که به شما پیشنهاد شده است باید در آن قید شده باشد.
 • از طرف یک کارفرمای کانادایی باشد.
 • توسط یک کارفرما با LMIA مثبت جدید صادر شده باشد.

دریافت جاب آفر کانادا برای گروه‌های نیروی کار متخصص فدرال و کلاس تجربه کانادایی

 • توسط یک کارفرما ارائه شده باشد.
 • به صورت مستمر باشد.
 • حقوق داشته باشد.
 • تمام وقت (حداقل 30 ساعت در هفته) باشد.
 • کار نباید به صورت فصلی باشد.
 • حداقل یک سال پس از صدور ویزای اقامت شما
 • و حداقل برای یک سال پس از صدور ویزای اقامت شما باشد.
 • همچنین باید توسط کارفرمایی با LMIA مثبت جدید که پیشنهاد ارائه شود و نام و موقعیت متقاضی در آن ذکر شده باشد.
دریافت جاب آفر کانادایی

دریافت جاب آفر کانادا برای گروه‌های نیروی تجاری ماهر فدرال

نیروهای تجاری ماهر فدرال (Federal Skilled Trades workers) باید شرایط زیرا را برای دریافت جاب آفر معتبر در کانادا داشته باشند:

 • جاب آفر باید توسط دو کارفرما ارائه شده باشد.
 • توجه داشته باشد که پیشنهاد شغلی شما باید برای کار مداوم، با حقوق و تمام وقت (حداقل 30 ساعت در هفته) ارائه شود.
 • برای حداقل برای یک سال باشد.

همچنین کارفرمای کانادایی که جاب آفر کانادا را ارائه می‌دهد باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • توسط کارفرما یا کارفرمایانی ارائه شود که دارای LMIA مثبت جدید هستند.
 • همچنین این کارفرماها باید نام و موقعیت شما را درج کرده باشند.

5 راه برای اپلای و گرفتن جاب آفر کانادا

- آژانس‌های کاریابی

به طور حتم یکی از اولین کارهایی که برای دریافت جاب آفر کانادا می‌توان انجام داد، ارتباط با آژانس‌های استخدام است. با یک یا چند آژانس استخدام که متمرکز بر حرفه شما هستند، تماس بگیرید، به این ترتیب شانس زیادی برای گرفتن بهترین پیشنهادهای کاری از کارفرمای کانادایی خواهید داشت. شرکت‌ها یا کارفرمایان نمی‌توانند از همه منابع برای استخدام نیروهای ماهر دسترسی پیدا کنند، بنابراین به طور قابل توجهی به شرکت‌های استخدامی اعتماد می‌کنند.
توجه داشته باشید آژانس‌های کاریابی بسیاری وجود دارند که به ارائه جاب آفر کانادا به خارجی‌ها علاقه دارند. این آژانس‌ها حتی اگر آنها نتوانند کار مناسبی برای ما پیدا کنند، به طور حتم اطلاعات مفیدی برای کار در کانادا به شما ارائه می‌دهند.

- شبکه‌سازی

آیا فکر می‌کنید، آسان ترین راه برای گرفتن جاب آفر کانادا شبکه‌سازی است. قدرت شبکه‌سازی در جمله معروف «فرد مناسب، در مکان مناسب و در زمان مناسب» بیان می‌شود. اگر یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستانتان در کانادا هستند که در همان زمینه کاری شما فعالیت دارند، یا به طور تصادفی کارفرمایانی را در این حوزه می‌شناسید، این افراد می‌توانند اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار دهند. اما نمی‌تواند یک روش حتمی برای دریافت پیشنهاد شغلی و اخذ ویزای کار کانادا است. چرا که پیش از این توضیح دادیم که باید LMIA بر اساس نیاز اقتصاد کانادا صادر ‌شود.

-خودتان دست به کار شوید!

بسیاری از مشاغل در کانادا هرگز تبلیغ نمی‌شوند. در عوض کارفرمایان کار را به شخصی که قبلا ملاقات کرده‌اند یا می‌شناسند، می‌دهند. بنابراین تنها راه دریافت این شغل، قرار گرفتن در مکان مناسب و در زمان مناسب است، برای مثال، تماس تلفنی یا برقراری ارتباط از طریق ایمیل یا در نهایت مراجعه حضوری می‌تواند انجام شود.

می توانید از این روش‌ مزایای زیر را کسب کنید:

 • کارفرما رزومه شما را نگه می‌دارد و در زمان مورد نیاز با شما تماس می‌گیرد.
 • کارفرما به شما پیشنهاد می‌کند تا چند ماه آینده با آنها تماس بگیرید، چراکه فرصت شغلی منطبق با مهارت‌های‌تان به زودی در دسترس خواهد بود.
 • به شما پیشنهاد کار (جاب آفر) ، کارآموزی یا گاهی گزینه کار داوطلبانه (بدون حقوق) را می‌دهند.
 • کارفرمای دیگری که به دنبال کاندیدایی مانند شما است، پیشنهاد می‌دهد.
 • توجه داشته باشند، افرادی که خودشان کار را پیدا می‌کنند، مورد توجه کارفرمایان هستند. اگر شما واقعا یکی از آنها باشید و اتفاقا بتوانید کارفرما را متقاعد کنید، فارغ از اینکه در کدام قسمت از جهان هستید، شما را استخدام خواهند کرد.
اخذ جاب آفر کانادا

-بانک کار

یکی دیگر از راه های دریافت پیشنهاد جاب آفر کانادا استفاده از بانک کار یا Job Bank است. این پلتفرم می‌تواند منبع جاب آفر در کانادا باشد. درست مانند دیگر پرتال های جستجوی کار آنلاین، علاوه بر مشاغل خصوصی، تمام مشاغل دولتی نیز در تمام بخش‌ها در بانک کار لیست شده است. در این پلتفرم فرصت‌های شغلی همراه با شرایط کار و تحصیل، میزان حقوق و دستمزد و از همه مهمتر چشم‌اندازها و روند فعلی استخدام مطرح شده است.
اگرچه بانک کار با مهاجرت کاری به کانادا و نیازهای بازار کار مطابقت دارد، اما نباید درگاه اصلی جستجوی کار برای شما باشد، زیرا بسیاری از کارفرماهای خصوصی از چندین پلتفرم استخدامی استفاده می‌کنند.

-لینکدین

حتما بسیاری از شما نام شبکه اجتماعی معروف لینکدین (LinkedIn) را شنیده‌اید که یکی از بهترین‌ها برای جستجوی کار است. این شبکه اجتماعی با داشتن بیش از نیم میلیارد کاربر، به عنوان ابزاری حرفه‌ای برای ایجاد یک شبکه حرفه‌ای ارتباطی است که در آن می‌توانید با کارمندان شرکت‌های مختلف ارتباط برقرار یا پرتال شغلی شرکت را بررسی کنید.
در هر زمینه‌ای که در آن مشغول به کار هستید، پیشنهاد می‌دهیم که یک پروفایل حرفه‌ای برای خود بسازید و آن را با تمام تجربیات و دستاوردهای خود به‌روز کنید. کارمندان می‌توانند از لینکدین به روش‌های مختلفی از شبکه‌های حرفه‌ای گرفته تا جستجوی کار استفاده کنند. بسیاری از کارفرمایان مشخصات لینکدین را معیار ارزیابی متقاضیان قرار می‌دهند، چراکه این شبکه اجتماعی ابزارهای خوبی برای تجزیه و تحلیل در اختیار آنها قرار می‌دهد.

بیشترین فرصت های شغلی مورد نیاز در کانادا (لیست جاب آفر کانادا)

 • نماینده فروش: حقوق از 52 تا 64 هزار دلار کانادا
 • حسابدار: حقوق از 63 تا 75 هزار دلار کانادا
 • مهندسی پروژه: حقوق از 74 تا 92 هزار دلار کانادا
 • تحلیلگر کسب و کار: حقوق از 73 تا 87 هزار دلار کانادا
 • مدیر پروژه فناوری اطلاعات: حقوق از 90 تا 114 هزار دلار کانادا
 • مدیر حسابداری: حقوق از 75 تا 92 هزار دلار کانادا
 • مدیر نرم‌افزار: حقوق از 83 تا 99 هزار دلار کانادا
 • کارشناس استخدام: حقوق از 59 تا 71 هزار دلار کانادا
 • پرستار: حقوق 41 دلار کانادا در ساعت
 • راننده کامیون: حقوق 31 دلار کانادا در ساعت
 • مشاور مدیریت کسب و کار: 8650 دلار کانادا
 • جوشکار: حقوق 2402 دلار کانادا
 • طراح و مهندس نرم‌افزار: 4327 دلار کانادا
 • تکنسین برق: حقوق 3350 دلار کانادا
 • دامپزشک: حقوق 1715 دلار کانادا
 • داروساز: 4687 دلار کانادا

اگر شغل شما در فهرست بالا نیست، نگران نباشید. کانادا بیش از 3000 شغل دارد که برای آنها به افراد حرفه‌ای نیاز دارند. برای یک متقاضی ماهر، یافتن مشاغل پردرآمد در کانادا کار دشواری نیست. لیست مشاغلی که توسط مقامات کانادایی تایید می‌شود، تحت قانون ملی شغل ذکر شده است.

5/5 - (3 امتیاز)

سوالات متداول درباره جاب آفر کانادا

رسیدگی به این موضوع بسته به نوع درخواست شما متفاوت است. اطلاعات مربوط به زمان بررسی برای افراد در داخل و خارج از کانادا به صورت آنلاین در دسترس است. این اطلاعات به طور مداوم به روز می‌شود، بنابراین همیشه آنها را بررسی کنید.

بیشتر مردم باید از محل زندگی حاضر حاضر خود به دنبال اخذ پیشنهاد کار از یک کارفرمای کانادایی باشند. به طور حعتم این سخت‌ترین بخش ورود به کانادا است و متاسفانه راهی برای سهولت کار وجود ندارد.

برخی از شرایط به طور مستقیم در مجوز کار شما نوشته خواهد شد. این شرایط ممکن است شامل موارد زیر باشد:
– نوع کاری که می‌توانید انجام دهید،
– کارفرمایی که می‌توانید برای آن کار کنید،
– جایی که می‌توانید کار کنید یا
– مدت زمانی که می‌توانید کار کنید.

بله، اگر اجازه کار شما هنوز معتبر باشد، می‌توانید برای تمدید آن از داخل کانادا اقدام کنید.

آفیسرهای کانادا باید متقاعد شوند، قادر به انجام کاری که به شما پیشنهاد شده است، هستید. توجه داشته باشید که استان‌ها وظیفه تعیین حرفه‌ها و مشاغل بخش خود را دارند.

ویزای توریستی کانادا برای والدین
سوپر ویزای توریستی کانادا برای والدین | شرایط و تمکن مالی
چگونه می‌توان ویزای توریستی کانادا برای والدین اخذ کرد؟ شرایط اخذ ویزای کانادا برای والدین...
|
ویزای توریستی کانادا با دعوت نامه
ویزای توریستی کانادا با دعوتنامه | راهنمای مراحل نگارش
اخذ ویزای توریستی کانادا با دعوتنامه می‌تواند در روند پرونده شما تاثیر زیادی داشته باشد....
|
ویزای توریستی کانادا بدون دعوت نامه
ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه! بایدها و نبایدها
اگر به دنبال اخذ ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه هستید، این مطلب را مطالعه کنید....
|
برنامه نیروی کار خارجی موقت
برنامه نیروی کار خارجی موقت (TFWP) و تمام اقدامات لازم
برنامه نیروی کار خارجی موقت چیست؟ شرایط نیروی کار خارجی موقت چیست؟ سایر الزامات برای...
|
سوالات و نظرات خود را بنویسید