سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

ثبت شرکت در اسلواکی

زندگی دوباره، در دسترس شما

register a company in slovakia

اسلواکی

مشاوره رایگان

ثبت شرکت در اسلواکی چیست؟

ثبت شرکت در اسلواکی به گزینه ای جذاب برای افرادی که به دنبال اخذ تابعیت در این کشور زیبای اروپایی هستند تبدیل شده است. اسلواکی مزایا و مشوق های متعددی را به کارآفرینان خارجی ارائه می دهد که به دنبال سرمایه گذاری در اقتصاد این کشور و کمک به رشد آن هستند.

فهرست مطالب
مشاوره رایگان تلفنی

ثبت شرکت در اسلواکی چه شرایطی دارد؟

مهاجرت به اسلواکی به دلیل هزینه پایین زندگی، مناظر زیبا و تاریخ غنی این کشور یک مقصد محبوب برای افرادی است که می خواهند مهاجرت کنند. همچنین ایرانیان بسیاری به دلایل مختلفی مثل کار، تحصیل و یا گردشگری به این کشور سفر می کنند و بسیاری هم این کشور را برای زندگی انتخاب می کنند.

 • شما می‌بایست بالای بیست و دو سال سن داشته باشید.
 • پاسپورت شما حداقل دو سال از تاریخ اعتبارش باقی مانده باشد.
 • در حساب بانکی شما در حدود 5 هزار یورو (یا معادل ارز دولتی به ریال) وجود داشته باشد.

فرایند ثبت شرکت و اخذ اقامت در اسلواکی چگونه است؟

 • براساس موضوع کسب‌وکار مد نظر شما، طرح کسب‌وکاری (Business Plan) نگارش شده و شرکت شما ثبت می‌گردد.
 • برای شما مطابق درخواست خودتان وقت سفارت تایپ C و یا تایپ D اخذ می‌گردد. (اولی در حدود 28 ماه و دومی در حدود 9 ماه به طول می‌انجامد)
 • مدارک شما ترجمه‌شده و به تأیید سفارت می‌رسد.
 • مدارک جهت تأیید وکیل شما به اسلواکی ارسال شده و بازمی‌گردد.
 • در روز وقت سفارت مدارک را تحویل سفارت داده و انگشت‌نگاری می‌شوید.
 • 20 تا 30 روز بعد جهت الصاق ویزا در پاسپورت، سفارت شما را فرامی‌خواند.
 • پس از دریافت ویزا، بلافاصله راهی اسلواکی خواهید شد.
 • به همراه ما و وکیل در پلیس اتباع خارجه حضور پیدا می‌کنید و مراحل قانونی اخذ اقامت را در حدود 2 ساعت انجام می‌دهید.
 • اسناد شرکت و برگه اقامتتان را تحویل می‌گیرید.
 • تا حدا کثر 90 روز کارت اقامت شما به آدرس پستی شما تحویل داده خواهد شد.
 • این اقامت یک ساله بوده است و هر ساله با پرداخت حداقل مالیات 2000 یورو قابل تمدید تا پنج سال می‌باشد.
 • پس از 5 سال شما اقامت دائم دریافت می‌کنید و روند مهاجرت به اسلواکی برای شما عملا تکمیل می‌شود.
 • پس از گذشت سه سال از اقامت دائم، یعنی پس از 8 سال می‌توانید برای پاسپورت اسلواکی اقدام نمایید.
 • براساس قوانین اسلواکی شما می‌بایست حداقل 183 روز از سال را در اروپا و منطقه شینگن باشید.

مزیت‌های ثبت شرکت در اسلواکی چیست؟

 • براساس قوانین مربوط به یکپارچگی منطقه شینگن، شما در هر کشوری اقامت دریافت کنید، به این معناست که در 25 کشور دیگر عضو، قادر به کار، زندگی و تحصیل خواهید بود. در این شرایط بدیهی است که منطقی باشد، متقاضیان ورود به منطقه شینگن، کشوری را انتخاب نمایند که روند ثبت شرکت و اخذ اقامت در آن ساده‌تر باشد و این ویژگی دقیقاً دربارۀ اسلواکی صادق است.
 • به‌عنوان یک ایرانی در اغلب کشورهای اروپایی بابت افتتاح حساب بانکی دچار معضل خواهید بود، اما الگویی که وکلای اسلواکی در این زمینه به کار می‌گیرند این معضل را مرتفع می‌سازد.
 • این درست است که در منطقه اروپای مرکزی، کشورهایی با مالیات مشابه به لحاظ مقدار با اسلواکی، همچون مجارستان نیز وجود دارد؛ اما ساختار مالیاتی اسلواکی پلکانی بوده و به درآمدهای بالا مشوق‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که درنهایت باعث پرداخت مالیات مطلوبی می‌شود.
 • سطح اول مالیات بر درآمد در کشور اسلواکی 15 درصد است که نسبت به اغلب کشورهای اروپایی رقم پایین‌تری است.
 • فرایند ثبت، تغییر موضوع اساسنامه، تغییر نام، اخذ مجوزات، مشابه‌سازی مدارک و دریافت انشعابات در این کشور بسیار ساده، سریع و ارزان است.

اسلواکی براساس برنامه توسعه اقتصادی خود، مصوب در سال 2009، سقف حداقل حقوق کارگر را نسبت به دیگر کشورهای اروپایی پایین نگه داشته و به همین دلیل شاهد سرازیر شدن سرمایه‌گذاران خارجی به کشور خود است. این مهم اسلواکی را تبدیل به یک بهشت مالی برای کارآفرینان می‌سازد.

 • سیستم مالیاتی کشور اسلواکی، به استحکام دیگر کشورها، مثلاً آلمان و یا فرانسه نیست و همواره می‌توان در شرایط خاص به کمک حسابدارهای خبره، نظام مالیاتی را دربارۀ کاهش حجم مالیات متقاعد کرد. یکی از مهمترین جذابیت های مهاجرت به اسلواکی همین موضوع قلمداد می‌شود.
 • شرکت شما می‌تواند بدون نیاز به پرداخت دوباره مالیات بر درآمد، در 25 کشور اروپایی دیگر نمایندگی تأسیس کند.

معایب ثبت شرکت در اسلواکی چیست؟

درنهایت و پس از یک دوره پنج ساله اقامت موقت و یک دوره سه ساله اقامت دائم می‌توانید درخواست پاسپورت اسلواکی را ارائه دهید، اما همانند هر کشور دیگری می‌بایست برای دریافت پاسپورت آن در آزمون زبان اسلواکی موفق باشید. هرچند که بدیهی است اگر در این مدت در اسلواکی بوده باشید، می‌توانید به آن زبان نیز مسلط شوید، اما در هر صورت این موضوع اگر قصد دریافت پاسپورت داشته باشید، نیاز به روحیه یادگیری خاصی را در شما می‌طلبد.

FinsAdvisers چه خدماتی را در این مسیر ارائه می‌دهد؟

همان‌طور که در بخش خدمات وب‌سایت ذکر شده است، به‌عنوان یک آژانس 360 درجۀ مهاجرتی، ما در 12 سرویس مختلف تمامی نیازهای شما را تقبل می‌نماییم. برای آشنایی با این سرویس‌ها بخش خدمات قابل ارائه را مطالعه نمایید.

چه کسب‌وکارهایی در اسلواکی بیشتر منجر به موفقیت می‌شود؟

در اسلواکی همانند هر کشور دیگری، قادر به راه‌اندازی هرکسب‌وکاری خواهید بود و نکتۀ تأثیرگذار، مهارت‌ها، توانمندی‌ها و سرمایه شما خواهد بود. اما برای ابتدای فعالیت اقتصادی در اسلواکی، فعالیت‌های تولیدی پیشنهاد نمی‌شود. شما اگر سرمایه اندکی دارید می‌توانید وارد بخش خدمات شوید. اگر تسلط خوبی به زبان دارید فروش را در نظر بگیرید و اگر توانمندی‌های تجاری دارید وارد صادرات و واردات شوید. بازار این کشور شدیداً در حال توسعه است و خواهید توانست پس از مهاجرت به اسلواکی با هوشمندی و تلاش جایی برای خود در آن بیابید.

هزینه‌های راه‌اندازی کسب‌وکار در اسلواکی چگونه است؟

مهم‌ترین خدمتی که FinsAdvisers به شما ارائه خواهد کرد، در همین خصوص می‌باشد. بیش از 100 کسب‌وکار در چهار سطح سرمایه توسط کارشناسان اروپایی این شرکت تحلیل و در این وب‌سایت به شما ارائه شده است. می‌توانید با مراجعه به بخش فرصت‌های پیشنهادی کسب‌وکار آن‌ها را مطالعه کرده و از خدمات ما در خصوص راه‌اندازی آن بهره‌مند شوید.

شما همچنین می‌توانید به صورت اختصاصی و از طریق گفت‌وگو با مشاور ارشد کسب‌وکار در اروپا، پرونده اختصاصی خود را جهت تعیین بهترین انتخاب برای خودتان یافته و آن را مبنا قرار دهید.

زندگی در اسلواکی چگونه است؟

 • قبل از هرچیز باید اعتراف کنیم، زندگی در اسلواکی نسبت به استانداردهای اروپایی و براساس کیفیتی که دارد، بسیار بسیار ارزان است. یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر، حدود 500 یورو + هزینه‌های یک ماه خورد و خوراک برای دو نفر حدود 400 یورو + هزینه دریافت یک کارت حمل‌ونقل شهری برای یک ماه 26یورو = جمعاً یک ماه زندگی عادی برای دو نفر 926 یورو می‌باشد.
 • اسلواک‌ها شدیداً فامیل‌پسند هستند و جایگاه خانواده برایشان شدیداً پراهمیت است. مشوق‌های دولتی برای تعدد فرزندان و شرایط عالی که برای خانم‌های باردار در نظر گرفته‌اند، نشانی بر همین مدعاست.
 • شاید باورکردنی نباشد، اما براساس شاخص‌های جهانی، براتیسلاوا از پاریس، لندن، رم، مادرید و بسیاری از پایتخت‌های اروپایی دیگر امن‌تر است.
 • اسلواکی در تاریخ پس از استقلال خود هیچ‌گاه پناهنده از مهاجران خاورمیانه‌ای و یا افریقایی نپذیرفته است. مزیت اسلواکی نسبت به کشورهایی همانند آلمان، فرانسه و یا حتی سوئد این است که مردم آن پیش‌فرض منفی نسبت به مهمانان خود ندارند. به همین دلیل نگاه آن‌ها بسیار بسیار دوستانه‌تر از اغلب کشورهای اروپای غربی و حتی اتریشی‌هاست.
 • بیش از 60% اسلواکی را مناطق کوهستانی دربر گرفته است و آب‌وهوای چهارفصل آن به علاوه محیط زیست وحشی و شگفت‌انگیزش، یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود.

همچنین شما می_توانید با مطالعه مقاله زندگی در اسلواکی داده های بیشتری را در این خصوص به دست آورید

 • قیمت ملک در اسلواکی بسیار مناسب است. برای مثال می‌توان یک آپارتمان 70 متری نوساز را با حدود 140.000 یورو خریداری کرد. که عملاً نزدیک به قیمت یک آپارتمان 100 متری در تهران است. یعنی اغلب مهاجران با تبدیل قیمت خانه خود در پایتخت می‌توانند در آنجا مستقیماً صاحب خانه شوند.

مهاجرت به اسلواکی چگونه است؟

در حال حاضر، اسلواکی یکی از جذاب‌ترین مکان‌ها در اروپا برای تجارت می‌باشد. کشوری جوان است و از نظر استراتژیک در قلب اروپا واقع شده. این کشور از سال 2004 عضو ناتو و نیز عضو اتحادیۀ اروپا بوده است. این کشور دارای یک اقتصاد لیبرال‌دمکرات است که مجهز به ساختارهای کارآمدی برای بازار و قوانینی کاملاً هماهنگ با اتحادیۀ اروپا می‌باشد. از زمان استقلال خود پس از تجزیۀ چکسلواکی در سال 1993، اسلواکی به ثبات اقتصادی و سیاسی دست یافته است. تحولات اقتصادی آن که از سال 1989 آغاز شد و پس از 1998 سرعت یافت، برای ورود به اتحادیۀ اروپا، آن را در موقعیت خوبی قرار داد. در اول ماه مه 2004، اسلواکی به اتحادیۀ اروپا پیوست، و در جولای 2008، موفق به کسب تأیید شورای اتحادیۀ اروپا جهت پیوستن به اتحادیه پولی اروپا (EMU) در اول ژانویه 2009 گردید. در سال‌های اخیر، شرایط سرمایه‌گذاری در اسلواکی به‌طور قابل توجهی بهبود یافته است. اسلواکی یکی از سریع‌ترین اصلاح‌گران در دنیا بوده که تقریباً در همۀ زمینه‌ها (از قبیل مالیات، حقوق، رفاه، بازار کار، مدیریت امور مالی، غیرمتمرکزسازی، و مراقبت‌های عمومی) اصلاحات مطلوبی را انجام داده است. همچنین این کشور در سال 2018 به‌عنوان دومین اقتصاد اروپایی با رشد سریع معرفی شد.

بیشتر بدانیم: با ثبت یک شرکت، چگونه می توان اقامت اروپا را به دست آورد؟

ماثبت شرکت در اسلواکی را به‌عنوان یک فرصت معقول برای مهاجرت در نظر می‌گیریم چون:

 • چهل‌ویکمین اقتصاد ثروتمند جهان است، که درعینِ‌حال مانند بسیاری از کشورهای ثروتمند دیگر، دارای قوانین اقتصادی سخت‌گیرانه نمی‌باشد.
 • از سال 2007 تا کنون بزرگ‌ترین تولیدکنندۀ اتومبیل در جهان براساس نرخ جمعیت است. این کشور که کمتر از 6 میلیون نفر جمعیت دارد، در سال 2018 بیش از 1.080.000 خودرو تولید کرده است! همچنین خط تولید برندهای معروف خودرو (فولکس‌واگن، پژو، کیاموتورز، جگوار، و لندرور) در این کشور هستند.
 • اقتصاد پویا و کم‌فساد اسلواکی این امکان را به کارآفرین می‌دهد تا با مهاجرت به اسلواکی، به سرعت کسب‌وکار موردِ نظر خود را در این کشور محقق کنید.
 •  در سال 2013 این کشور رتبه یک را میان کشورهای CCE برای شفافیت کسب‌وکار توسط بانک جهانی به دست آورد.
 • دولت اسلواکی در بخش‌های تحقیق و توسعه، فناوری اطلاعات، فناوری‌های نوین و فرصت‌های استارتاپی، شرایط حمایتی ویژه از کارآفرینان دارد.
 • اسلواکی، کشور نهم جهان به انتخاب بانک جهانی در سرعت انطباق با فناوری‌های نو است.
 • اسلواکی، بهترین کشور اروپای مرکزی در شاخص نیروی کار توانمند در انطباق با انواع الگوهای مدیریتی به انتخاب بانک مرکزی اروپاست.
 • راه‌اندازی کسب‌وکار در اسلواکی، هزینه‌های اندکی دارد.
 • اسلواکی در فهرست کشورهای مطلوب اروپایی به لحاظ مالیات بر درآمد، مالیات بر سرمایه و مالیات بر املاک، قرار دارد و از این جهت مهاجرت به اسلواکی گزینه مطلوبی محسوب می‌شود.

اسلواکی با پایین نگه داشتن نسبی نرخ دستمزد در این کشور، سیاست جذب حداکثری سرمایه‌گذاری خارجی را در پیش گرفته است. این مهم این کشور را در رتبۀ اول کشورهای سرمایه‌پذیر در اروپای مرکزی قرار داده است.

اسلواکی در کجای اروپاست؟

اسلواکی، به‌عنوان عضو کامل اتحادیۀ اروپا، در قلب اروپا قرار دارد و یکی از جوان‌ترین کشورهای منطقه مرکزی اروپا است که پس از تقسیم صلح‌آمیز چکسلواکی در سال 1993 تأسیس شده است. این کشور، سرزمینی است از روح واقعی و کهن اروپا، با قلعه‌های بسیار زیاد، غارها و چشمه‌های آبگرم که در ییلاقات باشکوه قرار دارند.

بیشتر بخوانیم: بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

گرچه اسلواکی کشوری محصورشده در خشکی است، اما یکی از طولانی‌ترین رودخانه‌های اروپا، یعنی دانوب، از میان آن عبور می‌کند. شهر براتیسلاوا (Bratislava)، پایتخت اسلواکی، در کنار رودخانه دانوب و در نزدیکی جایی که این رود از اتریش وارد اسلواکی می‌شود، واقع شده است. مساحت این کشور 49.035 کیلومتر مربع (18.900 مایل) است، و تقریباً 60% از آن بیش از 300 متر (980 فوت) بالاتر از سطح دریا است. جنوب کشور، بسیار حاصل‌خیز است و به دانوب می‌رسد. رشته کوه‌های کارپاتیان (Carpathian Mountains) در جنوب غربی شروع می‌شود و رشته کوه‌های های‌تاترا (High Tatra) (بالاترین بخش از کل رشته کوه کارپاتیان) در امتداد مرز شمال شرقی اسلواکی قرار دارد. Gerlachovský štít بالاترین قله در های‌تاترا 2655 متر (8708 فوت) است.

اسلواکی دارای آب‌وهوای قاره‌ای معتدل است. به‌طور متوسط، تابستان آن آفتابی و گرم است، با درجه حرارت متوسط حدوداً 26 درجه سانتیگراد (78 درجه فارنهایت). در زمستان، دما حدوداً 1 درجه سانتیگراد (32 درجه فارنهایت) است، اگرچه در کوه‌ها می‌تواند بسیار سردتر باشد.

اسلواکی در منطقه زمانی اروپای مرکزی (CET)، یعنی یک ساعت جلوتر از زمان میانگین گرینویچ (GMT)، است. زمان تابستانی (CET) در پایان ماه مارس آغاز می‌شود و در انتهای ماه اکتبر پایان می‌پذیرد.

امکان ثبت شرکت در اسلواکی و کار در اتریش وجود دارد؟

بسیاری از کسانی که از طریق اسلواکی وارد اروپا می‌شوند، در حقیقت برای حضور در بازار اتریش دست به این کار می‌زنند. نزدیکی فوق‌العاده پایتخت‌های این دو کشور (نزدیک‌ترین دو پایتخت در جهان با فاصله حدود 50 دقیقه توسط اتوبوس و قطار تندرو) و درهم‌آمیختگی اقتصاد آن‌ها این امکان را میسر ساخته است. در حقیقت بسیاری از افراد، در براتیسلاوا زندگی و در وین کار می‌کنند. دستمزدها و گردش مالی در وین بالا‌تر از براتیسلاوا بوده و از طرفی زندگی در براتیسلاوا ارزان‌تر است. همچنین براساس قوانین متحد در کشورهای شینگن، شما پس از اخذ اقامت اروپا از طریق اسلواکی، نه‌تنها قادر به توسعه کسب‌وکار در اتریش، که قادر به کار، زندگی و تحصیل در 25 کشور دیگر حوزه شینگن خواهید بود.
در این چهارچوب، شما مالیات بر درآمد خود را به کشور مبدأ (اسلواکی) و مالیات بر ارزش افزوده یا مالیات خودرو را به کشور مقصد (دیگر کشورها در شینگن مثلاً سوئد و یا آلمان) پرداخت خواهید کرد.

 • در تمامی پایه‌های دبیرستان، کالج و دانشگاه، فرزندان شما قادر به تحصیل رایگان در اسلواکی هستند. برخی از دانشگاه‌های پزشکی در براتیسلاوا همانند «کمینوس» دارای شهرت جهانی هستند.

 هرچند که باید بدانید در صورت علاقه شما فرزندان از همان ابتدا می‌توانند نه به زبان اسلواکیایی، که تحصیلات را به زبان انگلیسی آغاز کرده و ادامه دهند. تعداد زیادی مدرسه و چندین کالج به زبان انگلیسی در براتیسلاوا وجود دارد.

یکی از جذاب‌ترین آن‌ها، «اینترنشنال پرایمری اسکول براتیسلاوا» است. مدرسه‌ای که فرزند شما در آن همراه با کودکانی از سراسر جهان که بسیاری از آن‌ها فرزندان دیپلمات‌ها هستند، همراه خواهد شد. همچنین می‌توانید با سکنی گزیدن در وین، از ابتدا فرزندتان را در چهارچوب آموزشی اتریش به زبان آلمانی و رایگان قرار دهید.

به صورت کلی اسلواکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌دهید؟

 •  اگر ترجیح می‌دهید ورودتان به حوزه شینگن در اروپا با کمترین هزینه و با کمترین الزامات قانونی کندکنندۀ این مسیر انجام شود، مهاجرت به اسلواکی از بهترین گزینه هاست.
 • اگر مایلید در کشوری اروپایی زندگی و کار کنید که هزینه‌های زندگی در آن پایین بوده و ریسک مالی زیادی را برای شما به همراه نیاورد، و درعینِ‌حال استانداردهای اروپایی مطلوبی نیز داشته باشد، اسلواکی مقصد مورد نظر شما خواهد بود.
 • اگر مایل به کسب‌وکار در کشورهای دیگر عضو شینگن همانند سوئد، فنلاند، هلند و یا حتی آلمان هستید، و آن کشور، برنامه مناسبی برای ثبت شرکت در اختیار ایرانی‌ها قرار نمی‌دهد و یا بسیار گران است، می‌توانید از مسیر اسلواکی اقدام کرده و از این دریچه وارد اتحادیۀ اروپا و حوزه شینگن شوید.
 • اگر صرفاً به دنبال ثبت شرکت در حوزه شینگن برای استفاده از یک حساب بانکی، جهت تعاملات بین‌المللی خود هستید، اسلواکی مقصد مورد نیاز شماست.
پادکست ثبت شرکت در اسلواکی

مزایای مهاجرت به روش ثبت شرکت در اسلواکی

دسترسی به منطقه شینگن

اسلواکی یکی از اعضای منطقه شینگن است که به ساکنان این امکان را می دهد تا بدون ویزا به سایر کشورهای شینگن سفر کنند و اکتشاف و سفر آسان در اروپا را تسهیل می کند.

هزینه زندگی

اسلواکی به طور کلی در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپای غربی هزینه کمتری برای زندگی دارد و این کشور را به مقصدی مقرون به صرفه برای زندگی و تحصیل تبدیل می کند.

زیبایی طبیعی

اسلواکی به خاطر مناظر زیبای خود از جمله کوه‌ها، پارک‌های ملی و مکان‌های تاریخی شناخته شده است و فرصت‌هایی برای فعالیت‌ها و اکتشاف در فضای باز فراهم می‌کند.

موقعیت اروپای مرکزی

موقعیت اسلواکی در اروپای مرکزی آن را به یک مرکز استراتژیک برای تجارت، تجارت و سفر در منطقه تبدیل کرده است.

معایب مهاجرت به روش ثبت شرکت در اسلواکی

نابرابری‌های اقتصادی

تفاوت‌های درآمدی بین مناطق در اسلواکی وجود دارد، با دستمزدهای بالاتر در پایتخت، براتیسلاوا، در مقایسه با سایر مناطق.

فرصت های شغلی محدود

بازار کار در اسلواکی می تواند رقابتی باشد، به خصوص برای غیر اسلواکی زبانان. برخی از صنایع ممکن است فرصت های محدودی برای کارگران خارجی داشته باشند.

انطباق فرهنگی

سازگاری با محیط فرهنگی جدید، آداب و رسوم و هنجارهای اجتماعی می تواند چالش برانگیز باشد، به ویژه برای تازه واردان.

سوالات متداول ثبت شرکت در اسلواکی

بله. اما تنها در صورت داشتن گردش حساب و تمکن مالی بالا در بانک. بستگی به بانک دارد و البته ضامن شما نیز باید معتبر باشد. (برای ضمانت سند ملک قابل قبول است.)

شما با شرکت اسلواک خود می توانید در تمام کشورهای حوزه شنگن کار کنید. اقدام برای کارکردن با شرکت اسلواک خود در سایر کشورهای حوزه شنگن فرآیند خاصی جز اعلام آن به مراجع رسمی کشور مقصد ندارد، مگر آنکه آن فعالیت نیازمند مجوز جداگانه باشد. که باید آن مجوز را نیز از کشور دریافت کنید.

شرکت ما می تواند در ازای دریافت مبلغی سالانه این کار را برای شما انجام دهد. اما بهتر است که این کار را از سال سوم که تمدید اقامت با سختگیری بیشتری انجام می شود، مدیر شرکت و به صورت واقعی انجام دهد.

خیر. متاسفانه باید برای شرکت خود در اتریش، چک و یا پرتغال حساب باز کنید.(ما قابلیت انجام آن را برای شما داریم)

زندگی حداقل ۱۸۳ روز در سال برای همه اعضای خانواده الزامی است. (این قانون از یکم می ۲۰۱۸ تصویب گردیده است.)

بله. اگر پلیس اتباع خارجی آن کشور موافقت کند. امکان این موافقت در صورت خرید ملک یا راه اندازی یک کسب و کار فعال امکان پذیر است.

خیر.

این هزینه ماهانه بین ۲۰۰ تا 5۰۰ یورو است.

در اسلواکی ندارد. پیشنهاد اتریش است که معمولا رایگان است.

بله

بله. برخی خانه های فرهنگ در براتیسلاوا و برخی شهرهای بزرگ به صورت مجانی کلاس های آموزش زبان اسلواکیایی برگزار می کنند.

اگر منظور انگلیسی و اسلواک است بله. اما اگر منظور فارسی و اسلوک است خیر.

بله. امکان درخواست دارد.

بله

نیاز به مدرک خاصی برای دریافت این مدرک نیست.

خیر. تنها برای زایمان در دسترس است، چون شما Citizenship نشده اید. تنها کسی که پاسپورت اسلواکی را دارد از تمام خدمات عمومی دولتی استفاده خواهد کرد.

به مدرک زبان نیازی نیست.

امکان اعتراض دارد.

بله

۱- نقص در مدارک. ۲- سن زیر ۲۴ سال. ۳- عدم شفاف شدن سفارت یا پلیس اسلواکی بابت قصد اصلی متقاضی بابت راه اندازی یک تجارت واقعی.

۱- عدم راه اندازی تجارت واقعی. ۲- مدت حضور کم در حوزه شنگن (زیر ۱۸۳ روز در سال). ۳- سود دهی شرکت زیر ۱۶۰۰۰ یورو در سال. ۴- انجام خلاف کیفری

بله

مقالات مرتبط

سایر روش های مرتبط

ثبت شرکت در عمان

ثبت شرکت در اسپانیا

ثبت شرکت در پرتغال

ثبت شرکت در سوئد

ثبت شرکت در ایتالیا

ثبت شرکت در آلمان

اگر مایل هستید در انتخاب روش و کشور مناسب خودتان راهنمایی اخذ کنید، با ما در تماس باشید...

نظرات دیگران درباره ثبت شرکت در اسلواکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم ارزیابی مهاجرت

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .