سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

نمایندگی GBM

راهنمای جامع شرایط و مدارک لازم برای دریافت نمایندگی GBM

gbm

انگلستان

مشاوره رایگان

نمایندگی GBM چیست؟

نمایندگی GBM یا همان (گلوبال بیزنس موبیلیتی) یا ویزای راه اندازی کسب و کار بر اساس نمایندگی، یکی از بهترین و محبوب ترین ویزا های انگلستان به شمار می رود که خیلی از افراد برای مهاجرت به این کشور، از این روش استفاده می کنند. اگر شما هم می خواهید از این طریق برای مهاجرت به انگلستان اقدام کنید، باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید تا در این مسیر پر پیچ و خم، با مشکل جدی مواجه نشوید. ما در این مقاله، اطلاعات کافی درباره ویزای GBM  در اختیار شما قرار می دهیم تا روند مهاجرت برای شما راحت تر شود.

فهرست مطالب
مشاوره رایگان تلفنی

چرا نمایندگی GBM را دریافت کنیم؟

یکی از بهترین کشورهای جهان که افراد بسیار زیادی برای مهاجرت به آن اقدام می‌کنند، انگلستان است که شرایط زندگی خیلی خوبی برای شهروندان خود فراهم کرده است. با این حال، مهاجرت انگلستان کمی محدود است و نمی تواند مانند بقیه کشور ها خیلی راحت به این کشور مهاجرت کنید. با استفاده از ویزای GBM  که نوعی ویزای کاری به حساب می آید، شما می توانید فرایند مهاجرت خود را آسان تر کنید.

ویزای GBM  انگلستان به شما این امکان را می دهد که با شروع یک کسب و کار در این کشور، به انگلستان مهاجرت کنید. البته فراموش نکنید که کسب و کاری که می خواهید در این کشور آغاز کنید، باید هنوز در انگلستان وجود نداشته باشد. برای این که بتوانید تجارت خود را در انگلستان آغاز کنید، قبل از همه چیز باید به عنوان مدیر ارشد یا کارمند ارشد در این زمینه کار کرده باشید.

ویزای کاری انگلستان به روش  GBM

واجد شرایط بودن برای ویزای GBM

برای این که مطمئن شوید برای دریافت ویزای GBM  در انگلستان اعتبار کافی دارد یا خیر، باید شرایط زیر را داشته باشید. این شرایط برای داشتن شایستگی لازم برای دریافت این ویزا، اهمیت فوق‌العاده زیادی دارد. در صورتی که هر یک از این شرایط را ندارید، در اسرع زمان برای آن ها اقدام کنید.

 • داشتن یک نامه و یا گواهی معتبر که مدیر عامل کسب و کار مد نظر شما را برای نمایندگی به دولت انگلیس معرفی نماید.
 • کار کردن برای کارفرما در خارج از بریتانیا به مدت حداقل یکسال
 • انجام کاری که در لیست مشاغل واجد شرایط برای دریافت ویزای GBM است
 • دریافت حداقل حقوق واجد شرایط برای شغل مورد نظر پس از رسیدن به انگلیس بر اساس نامه کارفرما

پس به طور کلی، واجد شرایط بودن برای دریافت ویزای GBM  تا حد بسیار زیادی به شغل شما بستگی دارد. به همین دلیل باید در انتخاب خود برای دریافت ویزای کاری انگلستان به دقت کافی داشته باشید.

با این ویزا چقدر می توانم در انگلستان بمانم؟

در صورتی که ویزای GBM  برای کار کردن در انگلستان را داشته باشید، می توانید مدت زمان مشخصی در این کشور بمانید. از طریق این روش شما می توانید به مدت یک سال در انگلیس بمانید و اشتغال به کار داشته باشید.

در صورتی که می خواهید با ویزای GBM  مدت زمان بیشتری در بریتانیا بمانید، این امکان را دارید که 12 ماه دیگر هم تمدید کنید. اما به طور کلی، حداکثر زمانی که با استفاده از ویزای GBM  می‌توانید در انگلستان بمانید، نهایتاً تا دو سال است. هرچند که چهره نگار به کمک وکلای بریتانیایی خود این معضل را حل کرده است که در آینده به آن خواهیم پرداخت.

نحوه اپلای کردن

برای اپلای کردن ویزای GBM  برای انگلستان، باید این کار را به صورت آنلاین انجام دهید. نحوه اپلای کردن شما به موارد زیر بستگی دارد که آیا:

 • خارج از بریتانیا هستید و می خواهید وارد انگلستان شوید،
 • داخل بریتانیا هستید و می خواهید برای تمدید ویزای خود اقدام کنید،
 • داخل بریتانیا هستید و می خواهید ویزای خود را به نوع دیگری تغییر دهید.

لازم به ذکر است که در صورتی که بخواهید، می توانید کاری کنید که همسر یا فرزند شما نیز به همراه ویزای GBM  شما به بریتانیا یا انگلستان مهاجرت کنند. البته این تا زمانی است که فرزند یا همسر شما نیز واجد شرایط باشند.

هزینه ویزای GBM

به نظر شما ویزای GBM  چقدر هزینه می برد؟ به طور کلی، باید هزینه های مختلفی برای دریافت این ویزا پرداخت کنید. شما، همسر و یا فرزندتان باید هزینه های زیر را به طور کامل پرداخت کنند تا به این ویزا دست پیدا کند.

 • هزینه اپلیکیشن فی (application fee) برای بررسی درخواست
 • هزینه مراقبت های بهداشتی و سلامتی برای هر سال اقامت خود
 • هزینه ای که ثابت کند شما پس انداز شخصی کافی برای ماندگاری در انگلستان را دارید.

عکس تایپوگرافی ویزا - ویزای کاری انگلستان به روش  GBM

دریافت این ویزا چقدر طول می کشد؟

برای این که دریافت ویزای GBM  انگلستان در مدت زمان سریع تری انجام شود، می توانید حداقل سه ماه قبل از شروع کار برای ویزای خود اقدام کنید. این تاریخ باید در گواهی شما نیز ثبت شده باشد. برای ارائه درخواست خود، باید احراز هویت کرده باشید و همچنین مدارک مورد نیاز را ارائه دهید.

اگر برای انجام این کار نیاز به قرار ملاقات بود، احتمالاً مدت زمان دریافت ویزای شما کمی به تعویق می‌افتد و باید بیشتر صبر کنید. هنگامی که برای درخواست آغاز به کار می کنید، متوجه می شوید که آیا به قرار ملاقات نیاز است یا خیر.

تصمیم گیری توسط وزارت کشور انگلیس

بعد از این که به صورت آنلاین درخواست دادید، احراز هویت کردید و مدارک خود را ارائه دادید، وقت آن می رسد که درباره ویزای GBM  تصمیم گیری کنید. در اینجا، دو راه پیش روی شما قرار دارد:

 • در صورتی که خارج از بریتانیا هستید، مدت ۳ هفته
 • در صورتی که داخل بریتانیا هستید، مدت ۸ هفته

بایدها و نبایدها بعد از دریافت ویزای GBM

بعد از این که ویزای GBM  شما با موفقیت اخذ شد، برای انجام برخی از کارها مجاز هستید. این در حالی است که برخی کارها هم به هیچ عنوان نباید انجام دهید. در صورت انجام این کارها، احتمال وجود مشکلات زیادی به وجود می‌آید. به همین دلیل هم به آن ها توجه زیادی داشته باشید.

کارهایی که می توانید انجام دهید:

 • کار کردن برای کسی که گواهی حمایت را پر کرده است
 • درس خواندن
 • در صورت واجد شرایط بودن، آوردن همسر و فرزندان به بریتانیا به عنوان بستگان
 • انجام دادن کارهای داوطلبانه
 • سفر به خارج از کشور و بازگشت مجدد به انگلستان
 • درخواست برای تبدیل ویزا

کارهایی که با ویزای GBM  نمی توانید انجام دهید:

 • درخواست دادن برای صندوق های دولتی یا بازنشستگی دولتی
 • تغییر دادن شغل (مگر اینکه برای آن به صورت کلی تغییر ویزا دهید)
 • داشتن شغل دوم
 • درخواست اقامت دائم در انگلستان

در صورتی که درخواست ویزای GBM  شما با موفقیت انجام شده باشد، لیست کاملی از کارهایی که با این ویزا می توانید و نمی توانید انجام دهید را به شما می دهند. به کمک موسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار، می تواند در سریع ترین زمان ممکن، برای دریافت ویزای GBM  اقدام کنید و همچنین همسر یا فرزندان خود را نیز به راحتی به انگلستان ببرید.

چگونه با GBM اقامت دائم انگلیس را دریافت کنیم؟

از آنجا که گلوبال بیزنس موبیلیتی برای راه اندازی کوتاه مدت شعبه یک شرکت راه اندازی شده است، مدت زمان آن یک سال پیش بینی شده است. اما چهره نگار پیشنهاد می‌کند در صورتی که شما مایل به اقامت طولانی مدت در انگلیس هستید و مایلید اقامت دائم و پاسپورت انگلیس را دریافت کنید، در ماه ششم با درخواست تائید Skilled labor license ویزای پنج ساله ای را دریافت کنید که معمولا مستقیما منجر به اقامت دائم می‌شود. یک سال پس از دریافت اقامت دائم نیز قابلیت دریافت پاسپورت را خواهید داشت.

زن و مرد چمدان به دست پشت به تصویر در مسیر فرودگاه - ویزای کاری انگلستان به روش  GBM

پادکست ویزای نمایندگی انگلستان

مزایای مهاجرت به روش نمایندگی GBM

بدون نیاز به پیشنهاد شغلی

یکی از مزایای اصلی ویزای تحرک جهانی کسب و کار این است که برای درخواست نیازی به پیشنهاد شغلی ندارید. این باعث می شود که گزینه خوبی برای افرادی باشد که خوداشتغال هستند یا به دنبال راه اندازی کسب و کار خود در بریتانیا هستند.

فرآیند درخواست سریع

ویزای تحرک جهانی کسب و کار دارای روند درخواست سریع است. این بدان معنی است که شما می توانید در عرض 2 هفته در مورد درخواست خود تصمیم بگیرید.

مدت ویزای طولانی

ویزای جابجایی تجاری جهانی تا 5 سال اعتبار دارد. این به شما زمان زیادی برای زندگی و کار در بریتانیا می دهد.

دسترسی به دانشگاه های درجه یک بریتانیا

اگر شما یک محقق هستید، ویزای تحرک جهانی کسب و کار به شما امکان دسترسی به دانشگاه های درجه یک بریتانیا را می دهد. این می تواند به شما کمک کند تا تحقیقات خود را بیشتر کنید و با دیگر رهبران شبکه ارتباط برقرار کنید.

معایب مهاجرت به روش نمایندگی GBM

هزینه درخواست بالا

هزینه درخواست برای ویزای تحرک جهانی کسب و کار 700 پوند است. این مبلغ قابل توجهی است و ممکن است مانعی برای برخی از متقاضیان باشد.

تعداد مکان های محدود

ویزای جابجایی تجاری جهانی یک ویزای با ورود محدود است. این بدان معناست که هر سال تعداد محدودی مکان در دسترس است.

شرط لازم برای حفظ مهارت های خود

اگر ویزای تحرک جهانی کسب و کار به شما اعطا شود، باید مهارت های خود را حفظ کنید. این بدان معنی است که شما باید به کار در زمینه خود ادامه دهید و مهارت های خود را به روز نگه دارید.

سوالات متداول نمایندگی GBM

هزینه لازم برای دریافت ویزای کاری، به نوع کاری که می خواهید انجام دهید، بستگی دارد. آژانس مهاجرتی چهره نگار به شما کمک می کند که هزینه کاملی از دریافت این ویزا را برآیند کنید.

در صورتی که مدارک شرکتی و فردی متقاضی آماده باشند، معمولا در یک بازه زمانی ۳ تا ۴ ماهه تائیدیه اخذ میشود و پس از دریافت وقت انگشت نگاری وارد مرحله صدور ویزا میشود که در بالا توضیح دادیم که حدودا ۳ تا ۸ هفته به طول خواهد انجامید. هرچند در صورت آماده نبودن مدارک ممکن است تا ۶ ماه مرحله اول به طول انجامد.

مهمترین موارد مورد انتظار در این روش از این قرارند: الف: شرکت بیش از یک سال سابقه داشته باشد. ب: حداقل ۵ کارمند رسمی داشته باشد. پ: اسناد مالیاتی مثبت داشته باشد. ت: حداقل گردش مالی معادل صد هزار پوند را نشان دهد. به کارمندانش از حساب رسمی شرکت حقوق را پرداخت نماید.

مقالات مرتبط

سایر روش های مرتبط

ویزای ICT کانادا

اگر مایل هستید در انتخاب روش و کشور مناسب خودتان راهنمایی اخذ کنید، با ما در تماس باشید...

نظرات دیگران درباره نمایندگی GBM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم ارزیابی مهاجرت

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .