سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت با استارتاپ

برای دریافت مشاوره رایگان این فرم را تکمیل کنید

مشاوره رایگان

ویزای استارت آپ نوعی ویزا است که برای جذب کارآفرینان خارجی با ایده های نوآورانه تجاری برای تاسیس و راه اندازی استارتاپ های خود در کشور میزبان طراحی شده است. این افراد با استعداد از سراسر جهان را قادر می سازد تا به منابع، منابع مالی و محیط کسب و کار حمایتی دسترسی پیدا کنند تا دیدگاه های خود را زنده کنند.

مزایای ویزای استارتاپ

  • دسترسی به یک اکوسیستم پر رونق: ویزای استارتاپ اغلب به کارآفرینان امکان دسترسی به اکوسیستم های کارآفرینی تثبیت شده را می دهد. این اکوسیستم ها دسترسی به مشاوره، فرصت های شبکه و خدمات پشتیبانی را فراهم می کنند که می تواند شانس موفقیت یک استارت آپ را به طور قابل توجهی افزایش دهد.
  • فرصت های تامین مالی: بسیاری از کشورهای دارای برنامه ویزای راه اندازی، مشوق های مالی، کمک های مالی یا دسترسی به سرمایه های خطرپذیر را برای استارتاپ های واجد شرایط ارائه می دهند. این حمایت مالی می‌تواند در مراحل اولیه یک کسب‌وکار، زمانی که نیاز به تامین مالی است، حیاتی باشد.
  • فرآیند مهاجرت سریع: در مقایسه با مسیرهای مهاجرت سنتی، ویزای راه اندازی معمولاً زمان‌های پردازش را تسریع می‌کنند، که کارآفرینان را آسان‌تر می‌کند تا مکان خود را نقل مکان کنند و بی‌درنگ کسب‌وکار خود را شروع کنند.

معیارهای واجد شرایط بودن

ایده کسب و کار نوآورانه

متقاضیان ویزای استارتاپ باید نشان دهند که ایده کسب و کار آنها نوآورانه است و پتانسیل رشد و مقیاس پذیری را دارد. معمولاً برای پشتیبانی از برنامه به یک طرح تجاری جامع نیاز است.

تأیید توسط یک نهاد تعیین شده

برای واجد شرایط بودن برای ویزای راه اندازی، کارآفرینان ممکن است نیاز به تایید یک نهاد تعیین شده، مانند یک آژانس دولتی، مرکز رشد یا سرمایه گذار معتبر داشته باشند. این تأیید اعتبار و تأثیر بالقوه استارتاپ را تأیید می کند.

تعهد به کشور میزبان

کارآفرینانی که به دنبال ویزای استارتاپ هستند ممکن است ملزم شوند که به مدت معینی از اقامت در کشور میزبان متعهد شوند و فعالانه در جامعه کارآفرینی محلی شرکت کنند.

کشورهای دارای برنامه ویزای راه اندازی

  • کانادا: برنامه ویزای استارتاپ کانادا یکی از این برنامه هاست محبوب ترین و موفق ترین در جهان این به کارآفرینان مسیری برای اقامت دائم ارائه می دهد و استارتاپ های زیادی را به کشور جذب کرده است.
  • آلمان: برنامه ویزای استارت آپ آلمان که به «اقامت کارآفرینی آلمان» معروف است، کارآفرینان غیر اتحادیه اروپا را تشویق می کند تا کسب و کارهای نوآورانه در این کشور ایجاد کنند.
  • نیوزلند: ویزای تاثیر جهانی نیوزلند با هدف جذب کارآفرینانی با ایده های در حال تغییر جهان است و مسیری ساده برای اقامت ارائه می دهد.

چالش ها و راه حل های مشترک

بودجه ناکافی

اگر موجودی بانکی متقاضی ناکافی باشد، می تواند منجر به رد ویزا شود. در چنین مواردی، ممکن است لازم باشد متقاضیان قبل از درخواست مجدد، برنامه سفر خود را به تعویق بیندازند و بودجه کافی را جمع آوری کنند.

منابع مالی غیر قابل قبول

برخی از منابع مالی، مانند پول قرض گرفته شده، ممکن است برای اهداف درخواست ویزا قابل قبول تلقی نشوند. متقاضیان باید اطمینان حاصل کنند که منابع مالی آنها از منابع قانونی تامین می شود.

موجودی های نوسان بانکی

نوسانات موجودی بانک ها ممکن است نگرانی هایی را برای مقامات مهاجرت ایجاد کند. ارائه توضیح روشن برای چنین نوساناتی می تواند به رفع این نگرانی ها کمک کند.

اگر مایل هستید در انتخاب روش و کشور مناسب خودتان راهنمایی اخذ کنید، با ما در تماس باشید...

استارتاپ ویزا دانمارک

استارتاپ ویزا ایرلند

استارتاپ ویزا ایتالیا

استارتاپ ویزا اتریش

استارتاپ ویزا فنلاند

استارتاپ ویزا استونی

استارتاپ ویزا هلند

استارتاپ ویزا فرانسه

استارتاپ ویزا سوئد

استارتاپ ویزا پرتغال

استارتاپ ویزا کانادا

اینوویتر فاندر ویزا انگلیس

نام روش مورد نظر خود را وارد نمایید

تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم ارزیابی مهاجرت

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .