سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

جاب آفر آلمان

راهنمای جامع اخذ Job Offer آلمان جاب آفر آلمان چیست و چگونه آن را دریافت کنیم؟

Germany Job Offer

آلمان

جاب آفر آلمان چیست؟

جاب آفر آلمان فرصت ویژه ای برای مهاجرانی که به دنبال کسب تجربه در حرفه و تخصص خود بوده و در کنار آن علاقه مند به زندگی در کشور صنعت و تکنولوژی هستند را فراهم می کند. افراد با هر زمینه تخصصی و یا درجه بالایی از مهارت های فنی و صنعتی می توانند در کشور آلمان ، کار مورد نظر خود را جستجو کرده و پس از قرارداد با کارفرمای مربوطه موفق به اخذ جاب آفر آلمان و کار با آلمانی ها شوند. نکته جالب توجه در این پروسه آن است که متقاضی در صورت یافتن شغل مورد نظر خود می تواند بدون دانش زبان آلمانی اقدام به اخذ جاب آفر آلمان کرده و به ادامه فعالیت خود در این کشور بپردازد.

فهرست مطالب

مشاوره رایگان تلفنی

جاب آفر آلمان چیست؟

درخواست ویزای کار آلمان از طریق جاب آفر از یک کارفرمای آلمانی، یکی از روش‌های مهاجرت مطمئن به کشور آلمان برای افرادی است که مدرک دانشگاهی و سابقه تخصصی در یک رشته دارند. به طور کُلی فرایند اخذ این ویزا به گونه‌ای است که متقاضیان باید ابتدا یک پیشنهاد کاری متناسب با شرایط، سوابق و مدارک خود در کشور آلمان پیدا کنند و بعد از دریافت دعوتنامه کاری از کارفرما، برای اخذ ویزا اقدام کنند. با طی این مسیر، نه تنها اقامت در کشور آلمان برای فرد ممکن خواهد بود، بلکه با اشتغال به کار از همان ابتدا و دریافت حقوق، می تواند یک مهاجرت مطمئن را برای خود برنامه‌ریزی کند.

نکته قابل توجه دیگر در مورد گرفتن جاب آفر آلمان این است که پیشنهاد کاری مناسب در کشور آلمان به راحتی ارائه نمی‌شود و اگر قصد داشته باشید با این روش به آلمان مهاجرت کنید نمی‌توانید بدون مشورت، آگاهی و داشتن شرایط و ارتباطات مناسب با کارفرمایان معتبر در آلمان این کار را انجام بدهید. حتی ممکن است بدلیل نا آگاهی و عدم برخورداری از راهنمایی و مشاوره مهاجرتی، یک متقاضی پس از مصاحبه با شرکت آلمانی، نتواند رضایت آنها را جلب کند یا با حقوق و مزایای پایینی با‌ آنها به توافق برسد.

از این رو برای اینکه پیشنهاد کاری متناسب با شرایط خود پیدا کنید و به صورت منصفانه یک ویزای کاری با جاب آفر از آلمان بگیرید، بهتر است حتما از مشاوران باتجربه و مطمئن راهنمایی بگیرید و اطلاعات کافی بدست بیاورید. به این منظور می‌توانید از طریق تماس با مشاوران موسسه چهره نگار اطلاعات خود را افزایش دهید یا از خدمات این موسسه به صورت اختصاصی استفاده کنید.

مرد پشت میز با کت و شلوار سورمه ای در حالی که سمت راست آن پرچم آلمان و سمت چپ آن دستش که در آن پاسپورت آلمان است - جاب آفر آلمان

سیسستم جذب نیروی خارجی و جاب آفر آلمان چگونه است؟

برای اخذ اقامت کاری و استفاده از جاب آفر آلمان باید با یک شرکت آلمانی قرارداد عقد کنید و استخدام شوید. اما سیستم جذب نیروی خارجی در آلمان شرایط خاصی دارد و به همین دلیل استخدام در این کشور با جزئیاتی همراه است. در ادامه به چگونگی سیستم جذب نیروی خارجی در آلمان می‌پردازیم:

قبل از هر چیزی قرارداد کاری شما با شرکت مد نظر باید شامل تمام اطلاعات هویتی شما باشد. به عنوان مثال نام، اطلاعات تماس، شماره پاسپورت، آدرس محل سکونت، سن و … باید در قرارداد ذکر شود و با اطلاعات هویتی شما منطبق باشد.

همچنین مشخصات و اطلاعات مربوط به کارفرما باید به صورت کامل در قرارداد ذکر شده باشد. مواردی مثل شماره ثبت، آدرس ثبت، نام رسمی شرکت و … باید ثبت شده باشد. از میان سایر مطالبی که باید در قرارداد ذکر شوند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

عنوان شغل مورد نظر، شرح وظایف کارمند، تاریخ شروع به کار، مدت زمان اعتبار قرارداد، حقوق ناخالص کارمند در یکسال، پاداش، مزایا، کمیسیون و سایر عنوان‌های مالی مربوط به شغل، شرایط مرخصی، شرایط فسخ قرارداد، قوانین و دستورالعمل‌های بین کارمند و کارفرما و … .

همچنین برای اخذ ویزای جاب آفر آلمان باید قرارداد استخدامی به امضای کارفرما و کارمند برسد و تایید شود. علاوه بر این طبق قوانین آلمان یک مدت آزمایشی برای قراردادهای شغلی در نظر گرفته می‌شود که شامل 3 تا 6 ماه است. این مدت آزمایشی باید در متن قرارداد ذکر شده باشد.

شرایط جاب آفر آلمان

جاب آفر آلمان محدودیت سنی دارد؟

از آنجایی که گرفتن پیشنهاد کاری آلمان ملزم به دارا بودن سوابق کاری مرتبط و حداقل مدارک مرتبط با حرفه موردنظر می باشد، سن فاکتور تعیین کننده ای در دریافت این نوع از ویزا نبوده و متقاضیان می توانند به راحتی درخواست خود را ثبت کرده و به یافتن شغل در آلمان بپردازند. البته که اگر سن متقاضی حداکثر 45 سال باشد از شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد کاری برخوردار خواهد بود. لازم به تاکید است که فاکتور تعیین کننده در اخذ جاب آفر آلمان تنها مهارت، سوابق و مدارک مرتبط با حرفه متقاضی است و فاکتورهای دیگر در اولویت های بعدی قرار میگیرند.

تمکن مالی مورد نیاز جاب آفر آلمان چقدر است؟

جاب آفر آلمان فرصت درآمدزایی ویژه ای را برای افراد متخصص فراهم می کند که به راحتی می توانند در این کشور به ادامه زندگی خود بپردازند؛ اما در ابتدای پروسه درخواست برای گرفتن پیشنهاد کاری شخص موظف است گواهی تمکن مالی خود را به همراه سایر مدارک ارائه دهد؛ این گواهی ثابت می کند که متقاضی می تواند برای حداقل 6 ماه هزینه های زندگی خود را بپردازد و در طول مدت حضور خود در این کشور بتواند هزینه های معمول زندگی را بپردازد؛ مبلغ تعریف شده برای تمکن مالی جاب آفر آلمان مبلغی بین 8 تا 9 هزار یورو سالیانه است که به عبارتی برای هر ماه این عدد بین 700 الی 750 یورو خواهد بود.

تمکن مالی جاب آفر آلمان

شرایط دریافت ویزای جاب آفر آلمان چیست؟

هزینه اخذ جاب آفر آلمان نسبت به دیگر شرایط اخذ ویزای آلمان به مراتب کمتر بوده و هزینه بسیار اندکی را شامل میشود؛ به عبارتی هر متقاضی برای درخواست job offer ملزم به پرداخت 75 یورو برای درخواست اولیه بوده و مابقی هزینه ها مربوط به ترجمه مدارک به زبان انگلیسی و آلمانی و هزینه رفت و آمد به این کشور و سایر هزینه های جانبی از جمله دریافت بیمه پزشکی و دریافت کارت ویزا و هزینه هایی از این دست خواهد بود.

مراحل دریافت جاب آفر آلمان چیست؟

در مرحله اول پروسه درخواست جاب آفر آلمان متقاضی ملزم به یافتن شغل از طریق پلتفرم های تعریف شده است و سپس باید درخواست خود را برای شغل مربوطه به کارفرما ارائه دهد؛ در نهایت باید درخواست خود را مبنی بر کوتاه مدت یا بلند مدت بودن ویزای خود مشخص کند. در مرحله بعدی وی موظف است که مدارک مورد نیاز تایید کننده مهارت و تخصص خود را جمع آوری و ترجمه کرده و در هر دو صورت فیزیکی و آنلاین به همراه داشته باشد و پس از رزرو زمان ملاقات خود با سفارت مدارک را به صورت کامل ارائه دهد و پس از آن هزینه های مربوطه را پرداخت و منتظر دریافت نتیجه از سوی مراجع مربوطه در جهت تایید ویزای خود بماند.

اخذ جاب آفر آلمان

شرایط دریافت ویزای جاب آفر آلمان چیست؟

یکی از مهم‌ترین مواردی که به عنوان شرایط دریافت جاب آفر از آلمان می‌توان معرفی کرد سابقه کاری و مدرک تحصیلی است. سابقه کاری و مدرک تحصیلی شما باید منطبق بر شغلی باشد که مایلید در آن مشغول شوید. همچنین سایر شرایطی که باعث می‌شود به احتمال بالاتری موفق به دریافت یک پیشنهاد کاری از کارفرمایی در آلمان شوید شامل:

• حداقل 25 و حداکثر 45 سال سن
• حداقل 3 سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی و شغل مورد نظر
• حداقل مدرک لیسانس مرتبط با شغل مورد نظر
• مدرک زبان آلمانی B2و یا آیلتس 6 به همراه آشنایی با زبان آلمانی در حد A1

مدارک لازم برای جاب آفر آلمان چیست؟

یکی از مهم‌ترین مراحل مهاجرت از جمله روش اخذ ویزای کاری آلمان با جاب آفر اینست که کلیه مدارک مورد نیاز را ترجمه و تکمیل و ارسال کنید. در صورتی که مدارک شما کامل باشد و نیازی به اصلاح آنها وجود نداشته باشد، کارهای شما با سرعت چند برابر پیش خواهد رفت. می‌توان گفت که مهم‌ترین مدارکی که برای اخذ جاب آفر آلمان لازم دارید شامل:

• عکس پاسپورت
برای انجام کارهای اداری مربوط به مهاجرت عکس گذرنامه‌ای یا پاسپورتی احتیاج دارید. البته برای تمام سفرهای خارجی و روش‌های مهاجرت این اولین چیزی است که به آن احتیاج دارید.

• مدارک شناسایی
مدارک شناسایی شما مثل شناسنامه و کارت ملی باید به زبان آلمانی ترجمه شوند و تعداد کافی کپی از آنها تهیه کنید تا مشکلی به وجود نیاید.

• پاسپورت
همه می‌دانند که برای اخذ ویزا مهم‌ترین مدرک پاسپورت یا گذرنامه است. برای اخذ ویزای کار آلمان هم لازم است که گذرنامه امضاشده خود را که دارای بالاترین مدت اعتبار ممکن باشد و کپی تمام صفحات آن را ارائه کنید.

• قراردادنامه با شرکت آلمانی
بعد از انجام مصاحبه با کارفرمایی در آلمان، در صورت تایید کارفرما مطابق قانون کار این کشور یک قرارداد کاری رسمی برای متقاضی تنظیم می کند که به امضای طرفین می رسد. این مدرک به صورت اختصاصی برای درخواست ویزای کاری لازم است. این شرکت می‌تواند خصوصی یا یک سازمان دولتی آلمانی باشد و اما در هر حال باید دارای شرایط لازم بوده و مانع قانونی برای استخدام نیروی کار خارجی نداشته باشد. سفارت آلمان باید هماهنگ‌سازی این قرارداد را با شرکت کارفرما انجام دهد. اعتبار شرکت کارفرما، در نتیجه ویزا تاثیرگذار است.

• مدارک تحصیلی دانشگاهی
برای اخذ جاب آفر آلمان لازم است تمام مدارک تحصیلی بعد از مقطع دیپلم خود را به همراه ریز نمرات ترجمه کنید. سپس با توجه به رشته تحصیلی تان، مدارک خود را جهت ارزیابی و تایید به نهاد مربوطه در کشور آلمان ارسال نمایید. پس از دریافت تاییدیه مدارک تحصیلی، سفارت درخواست ویزای شما را بررسی خواهد کرد.

• مدارک تایید کننده رزومه و سابقه کاری
همانطور که گفتیم شما باید ثابت کنید که در رشته تحصیلی و مرتبط با شغل درخواستی خود، سابقه کاری تخصصی و رزومه معتبر دارید. باید از کارفرمایان قبلی خود بخواهید طی یک نامه رسمی سوابق کاری شما را اعلام و تایید کنند. سفارت آلمان از این طریق سطح تخصص حرفه ای شما در زمینه مورد نظر را بررسی می‌کند و در صورت تایید به شرکت استخدام کننده اطمینان می‌دهد.

• مدرک زبان
در هنگام تکمیل مدارک ویزا، حتماً باید مدرک زبان معتبر را هم ارائه کنید. تا همین اواخر ارائه مدرک زبان آلمانی B2 برای اخذ ویزای کاری آلمان ضروری بود اما به دلیل نیاز بالای آلمان به نیروی کار، این پیش نیاز که مانع بسیاری از متقاضیان خارجی میشد، اخیراً از اولویت های سفارت آلمان خارج شده و نیروهای متخصص می توانند با ارائه یک مدرک زبان انگلیسی معتبر مثل آیلتس 6 برای اخذ ویزای کار در روش جاب آفر اقدام کنند. البته در اینصورت باید به سفارت ثابت کنید که در حد محاوره اولیه به زبان آلمانی آشنایی دارید؛ به همین منظور ارائه مدرک A1 در نظر گرفته شده است. مدرک زبان آلمانی از طریق آزمون گوته،Telc یا OSD قابل دریافت است.

مدارک لازم برای جاب آفر آلمان

لیست جاب آفر آلمان

کشور آلمان یک کشور صنعتی توسعه یافته است که از نظر اقتصادی در جهان پیشرو بوده و به همین دلیل قطعاً مهاجران را در زمینه‌های مختلفی پذیرش می‌کند. این کشور هر ساله برای جبران کمبود نیروی انسانی ماهر مهاجران زیادی را از سراسر جهان پذیرش می‌کند اما با این وجود نرخ بیکاری بسیار پایینی دارد. بنابراین رشته‌های تخصص و حتی فنی حرفه‌ای مختلفی می‌توانند از طریق دریافت جاب آفر و ویزای کار آلمان به این کشور مهاجرت کنند.

رشته‌های پیراپزشکی و کادر درمان، به ویژه پرستاری، رشته های مهندسی از جمله مهندسی مخابرات، معماری، مهندسی هوا و فضا، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی شیمی، و رشته های مدیریت، حسابداری، امور مالی و … در کشور آلمان مورد نیاز هستند. البته سطح تقاضا در هر یک از این رشته‌ها در آلمان به نیاز شرکت‌ها و سازمان‌های این کشور در مناطق مختلف بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شغل‌هایی که بیشتر از طریق جاب آفر به آلمان مهاجرت می‌کنند با سایت چهره نگار تماس برقرار نمایید.

جاب آفر پرستاری آلمان

مهاجرت پرستاران به آلمان یکی از پرمتقاضاترین گزینه‌های مهاجرتی است که این روزها خیلی در مورد آن می‌شنویم. باید در نظر داشت که میانگین سنی جمعیت آلمان روز به روز افزایش می‌یابد و به همین دلیل نیاز این کشور به پرستار مهاجر نیز هر روز بیشتر خواهد بود. بنابراین دولت آلمان شرایط ویژه‌ای برای مهاجرت پرستاران در نظر گرفته است.
برای مهاجرت به آلمان از طریق پرستاری ابتدا لازم است مدرک خود را معادل سازی کنید. اما ویزای جاب آفر آلمان نیز یک روش بسیار عالی برای مهاجرت به این کشور است؛ چرا که بیمارستان‌های زیادی در شهرهای مختلف آلمان هستند که به راحتی مدارک شما را می‌پذیرند و با شما قرارداد می‌بندند.

سایتهای معتبر کاریابی در آلمان

متقاضی جاب آفر آلمان برای یافتن شغل موردنظر خود می­تواند از طریق سایت های مرتبط اقدام کند؛ البته پیشنهاد می شود که قبل از شروع این پروسه پروفایل خود در شبکه هایی مانند linkedin و پروفایل های این چنینی خود را ارتقا بخشیده تا کارفرما بتواند توسط آن ها سوابق و رزومه های وی را مورد بررسی قرار دهد.

در لیست زیر به  معرفی سایت هایی که از طریق آن ها میتواند به یافتن شغل برای اخذ جاب آفر آلمان اقدام کند خواهیم پرداخت:

1. Indeed

2- StepStone

3- Employment Agency

4- LinkedIn

5- Meinestadt.de

6- Jobrapido.de

7- Kimeta

8- Xing Job Market

9- Monster Germany

10- Stellenanzeige.de

تفاوت ویزای جاب آفر و جاب سیکر چیست؟

تفاوت جاب آفر آلمان و جاب سیکر این کشور در دارا بودن و عدم دارا بودن شغل مشخص در این کشور است. به زبان ساده تر اگر متقاضی قبل از ورود به خاک آلمان موفق به یافتن شغل موردنظر خود شود و از کارفرمای مربوطه تاییدیه را دریافت کند، می تواند با اخذ ویزای اقامت آلمان وارد خاک این کشور شود، اما جاب سیکر آلمان این شرایط را برای متقاضی فراهم می کند که برای ویزای بلند مدت آلمان اقدام کند و پس از ورود به خاک این کشور به جستجوی شغل موردنظر خود بپردازد و نیازی به یافتن شغل قبل از آن نخواهد داشت.

مزایای دریافت جاب آفر آلمان

جاب افر آلمان در کنار تمام مزایای مالی و حقوقی که برای کارمندان فراهم می کند شرایط رفاهی و اجتماعی بسیار مناسبی را برای متقاضیان فراهم می کند؛ به عبارتی آلمان بهشت افرادی است که به دنبال شغل مورد علاقه و در کنار آن دستیابی به رفاه و جایگاه اجتماعی مناسب هستند. افراد مشغول در این کشور در تمام زمینه های شغلی امنیت اجتماعی و شغلی قابل توجهی را دارا هستند و در کنار آن از تمامی مزایایی چون خدمات بهداشتی درمانی، مرخصی های استعلاجی و سالیانه، بیمه و تامین هزینه های جانبی زندگی خود برخوردار خواهند بود و در پایان مدت زمان اشتغال خود از بیمه و حقوق بازنشستگی ویژه ای بهره خواهند برد.

سخن پایانی

همانطور که گفتیم اخذ ویزای جاب آفر آلمان کار پیچیده‌ای است و زمان زیادی صرف می‌کند. علاوه بر این می‌توان گفت که موفقیت در جلب رضایت کارفرمایان آلمانی جزئیات خاصی دارد که توجه به آنها احتمال موفقیت را افزایش می‌دهد. به این منظور شما باید از مشاوران مجربی استفاده کنید که شما را راهنمایی کنند و حتی برخی مراحل را خودشان طی کنند. بنابراین توصیه می‌کنیم از طریق تماس با کارشناسان چهره نگار از جزئیات مربوطه آگاه شوید.

در صورتی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور آلمان را دارید ما در مقاله دیگری ، تمام شرایط، مدارک، هزینه و تمام آنچه که از تحصیل در این کشور باید بدانید، آورده ایم. در نتیجه پیشنهاد می کنیم مقاله تحصیل در آلمان را حتما مطالعه کنید.

لینک مطلب:

http://zaya.io/7l1yp

https://adr3.ir/OM1

مزایای مهاجرت به روش جاب آفر آلمان

استاندارد بالای زندگی

آلمان استاندارد زندگی بالایی دارد و شما می توانید از کیفیت زندگی خوبی برخوردار شوید.

دسترسی به اتحادیه اروپا

با جاب آفر آلمان شما همچنین می توانید آزادانه در کشورهای دیگر اتحادیه اروپا سفر کرده و کار کنید.

فرصتی برای یادگیری آلمانی

آلمانی زبان زیبا و مفیدی است و شما در مدت زندگی و کار در آلمان فرصت یادگیری آن را خواهید داشت.

دسترسی به مراقبت های بهداشتی عالی

آلمان دارای سیستم مراقبت های بهداشتی عمومی است که یکی از بهترین ها در جهان محسوب می شود.

تعادل خوب کار و زندگی

کارگران آلمانی معمولاً از تعادل خوبی بین کار و زندگی برخوردارند، با زمان تعطیلات سخاوتمندانه و سایر مزایا.

معایب مهاجرت به روش جاب آفر آلمان

هزینه بالای زندگی

هزینه زندگی در آلمان به خصوص در شهرهای بزرگ می تواند بالا باشد.

دشواری در اخذ ویزا

روند درخواست ویزای کار آلمان می تواند طولانی و پیچیده باشد.

موانع زبانی

اگر آلمانی را روان صحبت نکنید، ممکن است در یافتن شغل و برقراری ارتباط با دیگران دچار مشکل شوید.

رقابت برای مشاغل

بازار کار در آلمان می تواند رقابتی باشد و ممکن است در یافتن شغلی که با مهارت ها و تجربه شما مطابقت داشته باشد مشکل داشته باشید.

سوالات متداول جاب آفر آلمان

برای ویزای جاب آفر بهتر است سن زیر ۴۰ سال داشته باشید
تفاوت مهم جاب سیکر با جاب آفر این است که جاب سیکر نوعی ویزای موقتی برای رسیدن به شرایط استیبل کار تمام وقت و بلند مدت در کشوری خارجی است، اما جاب آفر دعوت نامه و توافق اولیه شرکت و کارفرمای خارجی با شما برای حضور در کشور مورد نظر و همچنین بستن قرارداد کاری برای حداقل یک الی دو سال ست

مقالات مرتبط

سایر روش های مرتبط

ویزا کاری بلغارستان

ویزا کاری لاتویا

ویزا کاری مکزیک

ویزا کار سنگاپور

ویزا کار قطر

ویزا کار عمان

ویزا کار مجارستان

ویزا کار چک

ویزا کاری نیوزیلند

ویزا اسکیلدورکر نیوزیلند

ویزا اسکیلدورکر استرالیا

ویزا کاری مالتا

ویزا کاری اسپانیا

ویزا کار ترکیه

ویزا کار پرتغال

ویزا جست و جوی کار پرتغال

ویزا کاری آمریکا

ویزای جست‌وجوی کار اتریش

ویزا جست و جوی کار سوئد

ویزا کار امارات

جاب آفر انگلیس

ویزا کار انگلیس

ویزا کاری رومانی

ویزا جست و جوی کار آلمان

ویزا کار آلمان

ویزا کار لهستان

مهاجرت اکسپرس اینتری کانادا

ویزا کار کانادا

جاب آفر کانادا

مهاجرت با برنامه های استانی کانادا PNP

اگر مایل هستید در انتخاب روش و کشور مناسب خودتان راهنمایی اخذ کنید، با ما در تماس باشید...

نظرات دیگران درباره جاب آفر آلمان

6 پاسخ

 1. درود
  اگر از طریق سایت کورس-را دوره هایی را در آلمان گذرانده باشیم و مدارکش را داشته باشیم
  میتواند تاثیر گذار باشد؟

 2. با سلام.چهل سالمه متاهل و بدون فرزندم.در زمینه صنعت هجده ماه در اتوبوس سازی با بیمه و پنج سال در شرکت ساخت دستگاه آلات صنعتی بدون بیمه سابقه کار دارم.و آشنایی به جوشکاری برق،co2 و نقشه خوانی دارم.مدرک کاردانی مکانیک خودرو و کارشناسی ساخت و تولید و مدرک فنی و حرفه ای نجاری دارم.و در زمینه نجاری ساخت کابینت و کمد ام دی اف و ساخت انواع لوازم دکوری و صنایع دستی چوبی و رزین و خراطی . و آشنا به نرم افزار آرتکم و دستگاه سی ان سی چوب .زبان آلمانی در حد A1.انگلیسی متوسط و استانبولی فول.برای ویزای جاب آفر آلمان میخوام اقدام کنم لطفاً راهنمایی کنید.

 3. باسلام خدمت کادر محترم موسسه مهاجرتی چهره نگار
  خواستم اینجا صمیمانه از همراهیهای دلسوزانه شما تشکر کنم
  من از کلاینت های شما هستم که از همین طریق با کمک شما به آلمان آمدم و اکنون مستقر هستم و بسیار راضی ام
  به دیگران نیز توصیه میکنم به تخصص شما اعتماد کرده و بی تردید قدم بردارند
  باز هم سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم ارزیابی مهاجرت

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .