سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

ویزا کار آلمان

راهنمای جامع،‌ مطابق شرایط سال 2023

germany work visa

آلمان

مشاوره رایگان

ویزا کار آلمان چیست؟

ویزای کار آلمان یکی از برنامه‌های دولت فدرال این کشور برای جبران کمبود نیروی کار در آلمان است. با عنایت به بالا بودن نرخ اشتغال در کشور آلمان و نیاز روزافزون این کشور به جذب نیروی کار متخصص، ویزای کار آلمان یکی از جذاب‌ترین مقاصد اروپایی برای کسانی قلمداد می‌شود که علاقه‌مند به حضور و کار در این قاره هستند. اگر رشته تحصیلی و تجربه کاری شما مطابق با لیست مشاغل اعلامی توسط آلمان باشد، شما قابلیت دریافت این ویزا را دارید.

ویزای کار آلمان نوعی ویزا است که به شما اجازه می دهد در آلمان زندگی و کار کنید. برای واجد شرایط بودن برای این ویزا، باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای آلمانی داشته باشید. کارفرما باید از طرف شما برای مجوز کار درخواست دهد و همچنین باید شرایط خاصی مانند داشتن مدرک یا سایر مدارک در رشته خود و داشتن سابقه کیفری تمیز را داشته باشید.

فهرست مطالب
مشاوره رایگان تلفنی

انواع ویزای کار آلمان کدامند؟

انواع مختلفی از ویزای کار آلمان وجود دارد که هر کدام شرایط خاص خود را دارند. در اینجا برخی از رایج ترین انواع آن آورده شده است:

 • ویزای کار (Arbeitserlaubnis): این ویزا برای افرادی است که از یک کارفرمای آلمانی پیشنهاد کاری دارند. کارفرما باید از طرف شما برای مجوز کار درخواست دهد و همچنین باید شرایط خاصی مانند داشتن مدرک یا سایر مدارک در رشته خود و داشتن سابقه کیفری تمیز را داشته باشید.
 • کارت آبی: این ویزا برای کارگران بسیار ماهر است که حداقل 56400 یورو در سال حقوق دریافت می کنند. کارت آبی به شما اجازه می دهد تا حداکثر چهار سال در آلمان بمانید و پس از سه سال می توان آن را به اجازه اقامت دائم تبدیل کرد.
 • ویزای خوداشتغالی (Selbständigkeitserlaubnis): این ویزا برای افرادی است که می خواهند کسب و کار خود را در آلمان راه اندازی کنند. شما باید یک طرح تجاری و بودجه کافی برای حمایت از خود و خانواده خود در زمانی که در آلمان هستید داشته باشید.
 • ویزای تحقیقاتی (Forschungsvisum): این ویزا برای افرادی است که می خواهند برای انجام تحقیقات در آلمان شما باید یک پروپوزال تحقیقاتی و یک دعوت نامه از یک موسسه تحقیقاتی آلمانی داشته باشید.
 • ویزای جستجوی کار (Jobsuchvisum): این ویزا برای افرادی است که می خواهند در آلمان به دنبال کار بگردند. شما باید پاسپورت معتبر، مدرک مالی و نامه ای مبنی بر اینکه به دنبال کار در آلمان هستید داشته باشید.

شرایط لازم برای هر نوع ویزای کار آلمان بسته به ملیت شما و ویزای خاصی که برای آن درخواست می کنید می تواند متفاوت باشد. مهم است که قبل از درخواست ویزا، شرایط را به دقت بررسی کنید. اطلاعات بیشتر را می توانید در وب سایت اداره کار فدرال آلمان (Bundesagentur für Arbeit) بیابید.

اگر ویزای کار آلمان به شما اعطا شود، ویزا برای شما صادر می شود که به شما اجازه می دهد برای مدت معینی در آلمان بمانید. طول مدت ویزای شما بستگی به نوع ویزای شما دارد. در صورت نیاز به اقامت بیشتر در آلمان، می توانید برای تمدید ویزای خود اقدام کنید.

وقتی وارد شدی آلمان، باید در مقامات محلی ثبت نام کنید و اجازه اقامت دریافت کنید. همچنین باید یک حساب بانکی باز کنید و یک شماره تلفن آلمانی دریافت کنید.

نحوه اخذ ویزای کار آلمان چگونه است؟

نحوه اخذ ویزای کار آلمان، براساس تجارب چندساله کارشناسان مهاجرت کاری این مؤسسه بر این اساس طراحی شده است:

 • پس از عقد قرارداد،‌ ابتدا وقت سفارت برای متقاضی دریافت می‌شود؛
 • متقاضی با راهنمایی ما در صدد تهیه پیشنهاد شغلی و یا جاب‌ آفر آلمان برخواهد آمد؛
 • در تاریخ تعیین‌شده برای وقت سفارت با مدارک زیر به سفارت مراجعه می‌نمایید؛
 • پس از یک الی دو ماه، با شما برای دریافت ویزا تماس حاصل خواهد شد، به سفارت رفته و پاسپورت خود را برای چسباندن ویزا ارائه خواهید داد.

مشاغل قابل پذیرش از سوی کشور آلمان کدام هستند؟

سایر مشاغل رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی رشته‌های مهندسی
سنگ‌تراشی دامپزشکی مهندسی مکانیک خودرو
مشاور شرکت زیست‌شناسی مهندسی مواد
علوم پایه نگهداری سالمند مهندسی اپتیک و لیزر
مدیریت توزیع بینایی‌سنجی مهندسی احتراق
مدیر منابع انسانی پرستاری مهندسی لجستیک
مشاور بیمه مامایی مهندسی محیط‌زیست
ادمین شبکه شنوایی‌ سنجی مهندسی معدن
وکیل حقوقی و بازرگانی ارتوپدی مهندسی مکاترونیک
فرآیند مدیریت در برق توانبخشی مهندسی نفت
تکنولوژی ماشین‌های الکتریکی بهداشت، درمان و مراقبت مهندسی هوافضا
مدیر و مهندسی فروش مشاغل بیمارستانی مهندسی اتوماسیون صنعتی
مکانیک ساخت‌وساز پزشک عمومی مهندسی عمران
مدیر و مهندسی پروژه مهندسی ساختمان
مدرس اتوماسیون صنعتی مهندسی پروژه
متخصص مالیات مهندسی تجهیزات بهداشتی
مدیریت خرید مهندسی جوش
رباتیک مهندسی مخابرات
ردیابی خودرو مهندسی پزشکی
تکنولوژیست صنعت مهندسی فناوری حفاری
لوکومتیورانی مهندسی ژنتیک
دستیار فروش مهندسی شیمی
مشاغل مرتبط با ساخت‌وساز ساختمان مهندسی قدرت
مشاغل مرتبط با لوله‌کشی، گرمایش، تهویه مطبوع مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
مشاغل مرتبط با کوره و سیستم‌های گرمایش هوا مهندسی کامپیوتر
مشاغل مرتبط با سازه‌های الکتریکی مهندسی نرم‌افزار و یا سخت‌افزار
متخصص فناوری فلزی ـ فناوری ساخت مهندسی برنامه‌نویسی
بانک، حسابدار مالی و حسابرس مهندسی صنایع
تحقیقات فنی و توسعه علم مهندسی معماری
مهندسی خودرو
مهندسی مکانیک
مهندسی الکتروتکنیک
مهندسی برق (و یا برق صنعتی)
مهندسی الکترونیک (انواع گرایش‌ها)

آیا می توان با آوسبیلدونگ در آلمان کار کرد؟

اگر آوسبیلدونگ آلمان را تکمیل کرده اید، می توانید با گواهی Ausbildung خود در آلمان کار کنید. شما می توانید برای کار در آلمان اقدام کنید و در صورت استخدام باید برای ویزای کار یا blue card اقدام کنید.

شرایط گرفتن ویزای کار آلمان چیست؟

شرایط گرفتن ویزای کار آلمان شامل چهار مورد می‌باشند:

 • حداقل داشتن مدرک لیسانس (مورد تأیید ZAB)
 • داشتن پیشنهاد کار (Job Offer)
 • تسلط به زبان انگلیسی حداقل ۵.۵ آیلتس یا زبان آلمانی در حد B1
 • داشتن سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی (ترجیحاً همراه با بیمه تأمین اجتماعی)

حتما بخوانید: راهنمای جامع اخذ ویزای دانشجویی تحصیل در آلمان

نکته مهم: ممکن است به شما گفته شود که مدارک زبان برای دریافت ویزای کار آلمان الزامی نیست. این درست که در قانون به داشتن این مدارک تاکید نشده است، اما باید در نظر داشت که این موضوع در تائید ویزای شما تاثیرگذار است. اگر شما مهارت های زبانی خوبی نداشته باشید، این مسیر می‌تواند اتلاف وقت شما باشد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار آلمان چیست؟

 • ترجمه تأییدشده توسط دادگستری و وزارت امور خارجه برای مدارک و ریز نمرات تحصیلی؛
 • ارائه برگه پیشنهاد شغلی با مسئولیت کارفرما در پرداخت حداقل ۵۱.۰۰۰ یورو حقوق سالیانه؛
 • تأییدیه مدارک تحصیلی توسط ZAB؛
 • رزرو هتل و یا محل تحصیل در آلمان؛
 • ترجمه رسمی سابقه کار و سوابق بیمه‌ای؛
 • رزومه با فرمت مورد قبول سفارت؛
 • بیمه مسافرتی با پوشش حداقل ۳۰.۰۰۰ یورو؛
 • و در صورت وجود، مدارک اثبات‌کننده تسلط بر زبان خارجه.

نکته مهم: تمامی عناوین این لیست توسط کارشناسان ما، تنظیم و بررسی نهایی خواهند شد، ‌تا شانس پذیرش شما بالا برود.

چگونه پیشنهاد شغلی (Job Offer) به دست بیاوریم؟

مؤسسات کاریابی متعددی در آلمان در همین خصوص مشغول به کار هستند. هرچند حتی با کمک آن‌ها نیز این اقدام کار ساده‌ای نیست. متأسفانه برخی از مؤسسات کاریابی داخلی در این خصوص ادعاهایی غیر واقعی دارند و نمی‌شود براساس آن‌ها برنامه این مسیر را در نظر گرفت.

همین شرایط است که دقیقاً یافتن ویزای کار را شدیداً و عمیقاً سخت می‌سازد. تصور اینکه کارفرمایی بدون مصاحبه حضوری و دوره تست، به کسی چنین قراردادی را پیشنهاد دهد، سخت است و معمولاً فقط برای کسانی با یک رزومه بین‌المللی بسیار قوی ممکن است رخ دهد.
دولت آلمان با آگاهی از این معضل ویزای جست‌وجوی کار آلمان را پیشنهاد داده است؛ تا متقاضیان در یک فرصت شش‌ماهه امکان حضور در آلمان و گفت‌وگو با کارفرمایان را داشته باشند. خواندن مقاله جست‌وجوی کار آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

چگونه در آلمان کار پیدا کنیم؟

راه های مختلفی برای یافتن کار در آلمان وجود دارد. در اینجا برخی از رایج ترین روش ها آورده شده است:

تابلوهای کار آنلاین: تعدادی تابلوی کار آنلاین وجود دارد که مشاغل خالی در آلمان را لیست می کند. برخی از محبوب ترین تابلوهای شغلی عبارتند از Indeed، Monster و StepStone.

وب سایت شرکت ها: بسیاری از شرکت ها در آلمان موقعیت های خالی خود را در وب سایت های خود فهرست می کنند. با جستجوی آنلاین یا استفاده از فهرستی مانند اتاق بازرگانی آلمان (DIHK) می‌توانید فهرستی از شرکت‌ها را در آلمان پیدا کنید.

آژانس های کاریابی: آژانس های کاریابی می توانند به شما در یافتن کار در آلمان کمک کنند. آنها معمولاً برای خدمات خود هزینه ای دریافت می کنند، اما اگر با بازار کار آلمان آشنایی ندارید، می توانند راه خوبی برای یافتن شغل باشند.

شبکه سازی: شبکه سازی یک راه عالی برای یافتن شغل در آلمان است. می توانید در رویدادهای صنعت شرکت کنید، به انجمن های حرفه ای بپیوندید یا با افراد در لینکدین ارتباط برقرار کنید.

نمایشگاه های کار: نمایشگاه های کار راهی عالی برای ملاقات با کارفرمایان بالقوه و آشنایی با فرصت های شغلی در آلمان است. وجود دارد تعدادی از نمایشگاه های کار در آلمان در طول سال برگزار می شود.

هنگامی که شغلی را پیدا کردید که به آن علاقه دارید، باید برای آن درخواست دهید. فرآیند درخواست بسته به شرکت متفاوت خواهد بود، اما معمولاً باید رزومه، نامه پوششی و مراجع ارسال کنید. همچنین ممکن است نیاز به مصاحبه داشته باشید.

اگر کار در آلمان به شما پیشنهاد شود، باید برای ویزای کار اقدام کنید. شرایط ویزای کار بسته به ملیت شما متفاوت است، بنابراین قبل از درخواست باید شرایط را به دقت بررسی کنید. اطلاعات بیشتر را می توانید در وب سایت اداره کار فدرال آلمان (Bundesagentur für Arbeit) بیابید.

پس از دریافت ویزای کار می توانید در آلمان شروع به کار کنید. شما باید در مقامات محلی ثبت نام کنید و اجازه اقامت دریافت کنید. همچنین باید یک حساب بانکی باز کنید و یک شماره تلفن آلمانی دریافت کنید.

یافتن شغل در آلمان می تواند یک کار دلهره آور باشد، اما قطعا امکان پذیر است. با رعایت نکات بالا می توانید شانس خود را برای یافتن شغل در آلمان و شروع زندگی جدید خود در این کشور شگفت انگیز افزایش دهید.

ویزای کار آلمان بدون مدرک تحصیلی

بله امکان اخذ ویزای کار آلمان بدون مدرک وجود دارد. با این حال، دشوارتر از داشتن مدرک خواهد بود. چند راه مختلف برای دریافت ویزای کار آلمان بدون مدرک وجود دارد:

 • شما یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آلمانی دارید. کارفرما باید از طرف شما برای اجازه کار درخواست دهد، و همچنین باید برخی از شرایط دیگر مانند داشتن بودجه کافی برای حمایت از خود و خانواده خود را در زمانی که در آلمان هستید، داشته باشید.
 • شما یک کارگر ماهر در یک زمینه پر تقاضا هستید. در صورت داشتن مهارت هایی که در آلمان تقاضای زیادی دارند، ممکن است بتوانید ویزای کار دریافت کنید. آژانس کار فدرال آلمان (Bundesagentur für Arbeit) فهرستی از مشاغلی را که در نظر گرفته می‌شوند دارای تقاضای بالایی هستند، تهیه می‌کند.
 • شما یک کارگر خوداشتغال هستید. ممکن است بتوانید ویزای کار دریافت کنید اگر خوداشتغال هستید و یک طرح تجاری دارید که نشان می دهد می توانید در مدت زمانی که در آلمان هستید از خود و خانواده خود حمایت کنید.
 • شما همسر یا شریک یک شهروند یا مقیم آلمان هستید. اگر همسر یا شریک یک شهروند یا مقیم آلمان هستید، ممکن است بتوانید ویزای کار دریافت کنید.

شرایط لازم برای هر نوع ویزای کار آلمان بسته به ملیت شما و ویزای خاصی که برای آن درخواست می کنید می تواند متفاوت باشد. مهم است که قبل از درخواست ویزا، شرایط را به دقت بررسی کنید. اطلاعات بیشتر را می توانید در وب سایت اداره کار فدرال آلمان (Bundesagentur für Arbeit) بیابید.

اگر ویزای کار آلمان به شما اعطا شود، ویزا برای شما صادر می شود که به شما اجازه می دهد برای مدت معینی در آلمان بمانید. طول مدت ویزای شما بستگی به نوع ویزای شما دارد. در صورت نیاز به اقامت بیشتر در آلمان، می توانید برای تمدید ویزای خود اقدام کنید.

پس از ورود به آلمان، باید در مقامات محلی ثبت نام کرده و اجازه اقامت دریافت کنید. همچنین باید یک حساب بانکی باز کنید و یک شماره تلفن آلمانی دریافت کنید.

پیدا کردن شغل در آلمان بدون مدرک می تواند چالش برانگیزتر باشد، اما این کار را انجام می دهد غیر ممکن نیست با رعایت نکات بالا، می توانید شانس خود را برای یافتن شغل در آلمان و شروع زندگی جدید خود در این کشور شگفت انگیز افزایش دهید.

با چه شرایطی، این ویزا به اقامت آلمان (اروپا) منجر می‌شود؟

مدت زمان ویزای کار آلمان براساس مدت زمان جاب‌آفر شما خواهد بود و نهایتاً می‌تواند چهارساله باشد. هرچند در صورت تسلط بر زبان آلمانی حداقل در سطح B1 شما پس از ۲۱ ماه اقامت موقت آلمان (اروپا) را به دست خواهید آورد. حتی اگر زبان آلمانی را نیز فرا نگرفته باشید، ‌پس از ۳۳ ماه شما قابلیت دریافت اقامت آلمان را خواهید داشت.

مزایا و محدودیت‌های ویزای کار آلمان کدامست؟

دریافت ویزای کار آلمان مزایای قابل توجهی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

 • شاغل بودن در یکی از بهترین اقتصاد‌های جهان؛
 • امکان شاغل بودن همسر در این روش؛
 • امکان دریافت اقامت آلمان پس از ۲۱ ماه؛
 • هزینه بسیار اندک دریافت این ویزا؛
 • مدیریت فرآیند مهاجرت با کمترین ریسک مالی؛
 • امکان مهاجرت همزمان با خانواده.

هرچند این روش معایبی نیز دارد که می‌توان از طولانی بودن وقت سفارت و سخت بودن دریافت پیشنهاد کاری نیز نام ببریم.

شما همچنین می توانید با گذراندن دوره یکساله زبان آلمانی در مجارستان، این مسیر را امن تر و راحت تر پشت سر بگذارید. هم زبان آلمانی را فراگرفته و هم ویزای کار آلمان را دریافت نمائید.

دریافت جاب آفر برای جامعه پزشکان چگونه است ؟

دولت آلمان در حال حاضر نیازمند نیروی پزشک در کشور می باشد که به دلیل کمبود نیروی متخصص در کشور فرصت اشتغال در آلمان برای پزشکان ایرانی مساعد خواهد بود.
چنانچه شما پزشک، داروساز، دندانپزشک، ماما، پرستار و یا پیراپزشک هستید به راحتی می توانید برای دریافت جاب آفر بیمارستان ها و کلینیک های آلمان اقدام کنید.
آژانس مهاجرت و کسب و کار چهره نگار با تکیه بر دانش و تجربه سالیان اخیر خود توانسته است فرصت های شغلی مناسب برای گروه پزشکان را با توجه به اولویت های مورد نظر این متقاضین برای انتخاب شهر در اختیار داشته باشد.
با معادلسازی مدارک و شرکت در ارزیابی متقاضیان قادر خواهند بود در جامعه پزشکی آلمان مشغول به کار شوند.
میزان حقوق دریافتی پزشکان ماهیانه حدود 4000 تا 6000 یورو و پرستاران 2000 تا 3000 یورو می باشد.
این روش در ابتدا منجر به ویزای سه ماهه تایپ D ، سپس ویزای یکساله ، بلوکارت و پس از 5 سال حضور در کشور به شرط انجام کار به اقامت دائم منجر خواهد شد.
جهت بررسی رزومه و شرایط این ویزا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه مطلب:

https://l.linklyhq.com/l/1px7v

https://cutt.ly/Lwt7Bw1g

https://yun.ir/7o84d

پادکست ویزا کار آلمان

مزایای مهاجرت به روش ویزا کار آلمان

استاندارد بالای زندگی

آلمان استاندارد زندگی بالایی دارد و شما می توانید از کیفیت زندگی خوبی برخوردار شوید.

دسترسی به اتحادیه اروپا با ویزای کار آلمان

شما همچنین می توانید به صورت آزاد در کشورهای دیگر اتحادیه اروپا سفر و کار کنید.

فرصتی برای یادگیری زبان آلمانی

آلمانی زبان زیبا و مفیدی است و شما این فرصت را خواهید داشت تا زمانی که در آلمان زندگی و کار می کنید آن را یاد بگیرید.

تجربه فرهنگ آلمانی

آلمان فرهنگ غنی و متنوعی دارد و شما این فرصت را خواهید داشت تا زمانی که در آنجا زندگی و کار می کنید آن را تجربه کنید.

معایب مهاجرت به روش ویزا کار آلمان

هزینه بالای زندگی

هزینه زندگی در آلمان به خصوص در شهرهای بزرگ می تواند بالا باشد.

گرفتن ویزا مشکل است

روند درخواست ویزای کار آلمان می تواند طولانی و پیچیده باشد.

رقابت برای مشاغل بازار کار در آلمان می تواند رقابتی باشد

ممکن است در یافتن شغلی که با مهارت ها و تجربه شما مطابقت داشته باشد مشکل داشته باشید.

موانع زبانی

اگر آلمانی را روان صحبت نکنید، ممکن است در یافتن شغل و برقراری ارتباط با دیگران مشکل داشته باشید.

سوالات متداول ویزا کار آلمان

شما با دریافت این ویزا می‌توانید همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را از ابتدا به آلمان ببرید و همسر شما اجازه شاغل شدن به صورت تمام‌وقت را خواهد داشت.

براساس آخرین آمارها از فرآیند اخذ وقت سفارت (اردیبهشت ماه 1399)، دریافت ویزا کار آلمان تقریباً ۱۳ ماه به طول می‌انجامد.

شما در زمان تمدید ویزای کار خود در آلمان باید دقیقاً همان شرایط مذکور در ابتدای این فرآیند را داشته باشید.

مقالات مرتبط

سایر روش های مرتبط

ویزا کار سنگاپور

ویزا کار قطر

ویزای کار عمان

ویزا کار مجارستان

ویزا کار چک

ویزا کار ترکیه

ویزا کار پرتغال

ویزا جست و جوی کار پرتغال

ویزا جست و جوی کار سوئد

ویزا کار امارات

ویزا کار انگلیس

ویزا جست و جوی کار آلمان

ویزا کار لهستان

ویزا کار کانادا

اگر مایل هستید در انتخاب روش و کشور مناسب خودتان راهنمایی اخذ کنید، با ما در تماس باشید...

نظرات دیگران درباره ویزا کار آلمان

23 پاسخ

 1. سلام عرض میشه. من به دلایل مختلف فکر میکنم اگر رزومه ارسال کنم و پیگیری منظم داشته باشم، به خاطر پروژه های بین المللی و آیلتس ۷ که دارم،‌ بتونم جاب آفر بگیرم. به نظرتون وقتمو برای ویزای کار آلمان بگذارم و یا برم سراغ ویزای جست و جوی کار آلمان؟

  1. با سلام و وقت به خیر.
   پیشنهاد میکنیم، از طریق فرم ارزیابی رایگان مشخصات ، رزومه و توانمندی ها را ارسال نمائید تا کارشناسان بررسی کنند.
   پاسخ ما در این صورت دقیق تر خواهد بود.

 2. بین ویزای کار آلمان و ویزای تحصیلی آلمان، کدام یکی زودتر به پاسپورت آلمان منجر میشه؟ با تشکر

  1. با سلام و وقت به خیر
   ویزای کار آلمان خیلی سریعتر نسبت به ویزای تحصیلی آلمان، برای شما پاسپورت آلمانی به همراه خواهد داشت.

 3. سلام در مورد جاب آفر شرکت شما میتونه به من کمک بکنه من البته به نظر خودم رزومه قوی دارم و همچنین بیمه مرتبط با رشتم

  1. با سلام و وقت به خیر.
   ما به شما بهترین مسیرهای ممکن برای دریافت جاب آفر برای ویزای کار آلمان و همچنین تعدادی از بهترین موسسات کاریابی در آلمان را معرفی خواهیم کرد.

 4. سلام خدمتتون عرض کنم بنده از اقوامم آلمان هستن دفتر مهندسی ساختمان دارن میتونم با جاب سیکر برم از ایشون دعوتنامه کاری بگیرم اینکار بهتره یا اینکه از همینجا با دعوتنامه ایشون اقدام بکنم؟

  1. با سلام و وقت به خیر.
   اگر که قابلیت دریافت جاب آفر از ایشان را دارید، قطعا گزینه بهتری نسبت به جاب سیکر محسوب میشود.

 5. سلام من مهندس عمران هستم با سابقه بیمه که البته بخشی از مدت کاری بنده رو پوشش میده لطفا به من بگید که پروژه هایی که انجام دادم و به عنوان رزومه بنده هست جزء سوابق کاری بنده محسوب میشود یا اینکه فقط سالهایی که بیمه داشتم مد نظر هست؟
  باسپاس

  1. با سلام و وقت به خیر. بله قطعا آن پروژه ها در این فرآیند منظور نظر قرار خواهد گرفت.

 6. رشته خودمو تو این لیست ندیدم. رشته مهندسی دریا. یعنی بیخیال آلمان بشم؟

 7. سلام در صورتی که در طول شش ماه کار پیدا کرده و ویزا تبدیل به ویزای کاری شود بعد از چند مدت می توان اقامت دائم گرفت ؟

 8. سلام
  من 29 سال و فوق لیسانس ای تی از دانشگاه شریف دارم و 5 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی دارم همچنین مدرک ایلتس 6.5 اکادمیک را هم دارم آیا شانسی برای گرفتن جاب آفر دارم ؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   رزومه و شرایط شما نیاز به بررسی دارد پیشنهاد می شود با مشاورین موسسه صحبت کنید.

 9. سلام و درود
  بنده 29 ساله و ارشد برق از دانشگاه امیرکبیر را دارم و دارای 3 سال سابقه کار مرتبط با بیمه هستم همچنین مدرک آیلتس 6 را نیز دارا می باشم آیا شانسی برای گرفتن جاب افر آلمان دارم؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   شرایط شما نیاز به بررسی دارد لطفا با موسسه در ارتباط باشید.

 10. سلام
  من ارشد مهندس مخابرات از دانشگاه آزاد قزوین و همچنین 5 سال سایقه کار مرتبط و مدرک B2 زبان آلمانی را دارم آیا امکان گرفتن جاب آفر المان را دارم؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   نیاز هست تا مدارک و رزومه شما بررسی شود لطفا با موسسه در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم ارزیابی مهاجرت

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .