سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

خرید ملک در اسپانیا

آموزش جامع خرید ملک در اسپانیا به همراه فرآیند ها و شرایط لازم

RESIDENCY BY INVESTMENT IN spain

اسپانیا

مشاوره رایگان

خرید ملک در اسپانیا چیست؟

مردم می خواهند با خرید ملک در اسپانیا اقامت این کشور را دریافت کنند زیرا مزایای زیادی دارد از جمله سفر بدون ویزا به کشورهای شینگن، فرصت شغلی و کسب و کار در اسپانیا، کسب درآمد اضافی در صورت اجاره املاک اسپانیایی خود، زندگی در یک کشور اروپایی با شاخص های اجتماعی و اقتصادی بالا، دریافت سریع وضعیت اقامت موقت (2 تا 3 ماه)، دسترسی به مراقبت های پزشکی دولتی و دسترسی به بیمه های اجتماعی.
فهرست مطالب
مشاوره رایگان تلفنی

اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک چیست؟

اسپانیا یکی از محدود کشورهای اروپایی است که به صورت مستقیم به خریداران ملک (با شرایط خاص) در این کشور که اقامت جایی خارج از اتحادیه اروپا را داشته باشند اجازه اقامت از طریق ارائه گولدن‌ویزا ارائه می‌دهد. در میان تمامی کشورهای مشابه در اروپا و در حدوداً ده سال گذشته، اسپانیا در این زمینه مشهورترین و محبوب‌ترین مقصد برای ایرانی‌ها بوده است.

آب‌وهوای جذاب، زبان فوق‌العاده زیبا و روحیه آرام اسپانیایی‌ها در این اقبال هرکدام سهمی بسزا داشته‌اند.

هرچند راه دیگری همچون ثبت شرکت و اخذ اقامت اسپانیا برای دریافت اقامت اسپانیا نیز وجود دارد.

مزایای اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک چیست؟

 • داشتن حق سکونت و زندگی در تمامی شهرهای اسپانیا
 • امکان سفر بدون محدودیت به تمامی کشورهای حوزه شنگن
 • امکان دریافت اقامت برای تمامی افراد خانواده
 • عدم نیاز به اشتغال و یا راه‌اندازی کسب‌وکار در اسپانیا
 • امکان دریافت اقامت موقت و سپس اقامت دائم اروپا
 • امکان تحصیل رایگان فرزندان در کشور اسپانیا، بلافاصله پس از اقامت در اسپانیا
 • معاف بودن از پرداخت مالیات سالانه در صورت عدم راه‌اندازی کسب‌وکار
 • امکان افتتاح حساب در بانک‌های اروپایی
 • امکان اخذ اقامت دائم در ابتدا دوساله و پس از آن دو دوره پنج ساله
 • امکان اخذ تابعیت کشور اسپانیا پس از مدت ۱۰ سال اقامت قانونی بدون وقفه در این کشور

برای دریافت این نوع اقامت دقیقاً باید چه شرایطی داشت؟

دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک، شرایط روشن و واضحی دارد. اصولاً مهاجرت از طریق الگوهای سرمایه‌گذاری معمولاً پیچیدگی‌های زیادی ندارند.

 • نداشتن سوء پیشینه؛
 • داشتن بیمه سلامت؛
 • اثبات تمکن مالی؛
 • دریافت کد اقتصادی؛
 • ارائه اسناد ملک با حداقل هزینه مصوب.

حداقل ارزش ملک خریداری شده باید چقدر باشد؟

شما در این روش با خرید ملکی به ارزش حداقل 500 هزار یورو که مناسب برای خانوادتان باشد در هر نقطه از خاک اسپانیا و جزائر وابسته به آن، گلدن ویزای اسپانیا را دریافت خواهید کرد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک، چیست؟

 • پاسپورت؛
 • نامه عدم سوء پیشینه؛
 • اسناد مالکیت ملک مورد نظر؛
 • در صورت متأهل بودن، اسناد ازدواج.

چرا خرید ملک در اسپانیا پیشنهاد می‌شود؟

برنامه ویزای طلایی اسپانیا گزینه‌های سرمایه‌گذاری متعددی ارائه می‌کند اما گزینه سرمایه‌گذاری در املاک همیشه محبوب‌ترین گزینه در میان سرمایه‌گذاران سراسر جهان است. اول به دلیل اینکه حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری فقط ۵۰۰ هزار یورو است، درحالی‌که سایر گزینه‌های موجود نیاز به سرمایه‌گذاری بالای یک میلیون یورو دارند. دوم اینکه پیش‌بینی‌های مربوط به بازار املاک اسپانیا حاکی از افزایش قیمت‌ها است. سرمایه‌گذاران خوش‌فکر در حال خرید املاک اسپانیا با قیمت‌های نازل هستند تا با فروش آن‌ها در آینده به سود قابل توجهی برسند.

برای احراز صلاحیت در این برنامه، حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در املاک باید 500 هزار یورو باشد که شامل مالیات نمی‌شود. برای املاکی که بیش از این مبلغ ارزش داشته باشند. به عبارت دیگر اگر سرمایه‌گذار ملکی به ارزش 750 هزار یورو در نظر گرفته باشد، می‌تواند برای 250 هزار یورو آن وام بگیرد. حداقل مبلغ 500 هزار یورو لازم برای سرمایه‌گذاری می‌تواند برای خرید بیش از یک ملک به کار رود.

فرآیند اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک چیست؟

 • عقد قرارداد با آژانس ۳۶۰ درجه مهاجرت و کسب‌وکار چهره‌نگار؛
 • دریافت ویزای توریستی اسپانیا؛
 • سفر به اسپانیا و مشاهده املاک؛
 • افتتاح حساب بانکی؛
 • دریافت کد اقتصادی؛
 • خرید ملک؛
 • انتقال سند و اجرای فرایندهای قانونی؛
 • تکمیل مدارک با مشاوره ما؛
 • پرکردن اپلیکیشن فرم و ارائه درخواست؛
 • دریافت گلدن‌ویزا.

آیا با داشتن این نوع اقامت، باید در اسپانیا زندگی کنیم؟

دریافت‌کنندگان گلدن‌ویزای هیچ اجباری برای اقامت در اسپانیا و یا اروپا ندارند. هرچند بهتر است برای تسریع در دریافت پاسپورت نیمی از سال را در اسپانیا بمانند.

جذابیت های بیشتر زندگی در اسپانیا را با مطالعه مقاله مادرید؛ پایتخت آفتابیِ ماتادورها لمس کنید.

حق کار برای کسانی که این نوع اقامت را دریافت کرده‌اند به چه صورت است؟

دارندگان گلدن‌ویزا می‌توانند با ثبت یک شرکت در اسپانیا که به راحتی امکان‌پذیر است نسبت به راه‌اندازی کسب‌وکار مد نظر خود اقدام کنند.

مهم‌ترین خدمتی که کارشناسان چهره‌نگار به شما ارائه خواهند کرد، در همین خصوص می‌باشد. بیش از 100 کسب‌وکار در چهار سطح سرمایه، توسط کارشناسان اروپایی این شرکت تحلیل و در این وب‌سایت به شما ارائه شده است. می‌توانید با مراجعه به بخش فرصت‌های پیشنهادی کسب‌وکار آن‌ها را مطالعه کرده و از خدمات ما در خصوص راه‌اندازی آن بهره‌مند شوید.

شما همچنین می‌توانید به صورت اختصاصی و از طریق گفت‌وگو با مشاور ارشد کسب‌وکار در اروپا ، پرونده اختصاصی خود را جهت تعیین بهترین انتخاب برای خودتان یافته و آن را مبنا قرار دهید.

پادکست خرید ملک در اسپانیا

مزایای مهاجرت به روش خرید ملک در اسپانیا

مناظر زیبا

اسپانیا کشوری زیبا با چشم اندازهای متنوع است. از کوه های پیرنه تا سواحل کوستا دل سول، در اسپانیا چیزی برای همه وجود دارد.

قیمت پایین ملک

قیمت ملک در اسپانیا در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی نسبتاً پایین است. این باعث می شود که گزینه خوبی برای سرمایه گذارانی باشد که به دنبال خرید ملک در خارج از کشور هستند.

بازار اجاره قوی

بازار اجاره در اسپانیا قوی است، به این معنی که اگر تصمیم دارید به طور تمام وقت در آن زندگی نکنید، می توانید به راحتی ملک خود را اجاره دهید.

معایب مهاجرت به روش خرید ملک در اسپانیا

بوروکراسی

بوروکراسی اسپانیا می تواند کند و پیچیده باشد. این امر می تواند خرید ملک در اسپانیا را دشوار کند.

محدودیت برای مالک های خارجی

محدودیت‌هایی برای مالکیت خارجی اموال در اسپانیا وجود دارد. این محدودیت ها بسته به منطقه متفاوت است.

مالیات

سیستم مالیاتی اسپانیا می تواند پیچیده باشد. شما باید مطمئن شوید که پیامدهای مالیاتی خرید ملک در اسپانیا را درک کرده اید.

سوالات متداول در خصوص خرید ملک در اسپانیا

هموطنانی که به دنبال دریافت یک پاسپورت معتبر هستند؛ کسانی که توان مالی مناسبی دارند و ترجیح می‌دهند با یک سرمایه‌گذاری مطمئن از ارزش پول خود در برابر نوسانات ریال جلوگیری کنند؛ کسانی که به دنبال راحت‌ترین الگوی دریافت اقامت و زندگی در اسپانیا هستند؛ کسانی که به دنبال خرید ملک در اروپا برای دریافت اقامت اروپا همراه با افزایش سرمایه هستند.

وابسته به مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید و تصمیم نهایی شما، درآمدهای متفاوتی را برای این سرمایه‌گذاری می‌توان در نظر گرفت. با انتخاب صحیح شهر و محله برای خرید ملک شما شامل رشد قیمت ملکی که اسپانیا هر ساله با آن روبه‌رو هست خواهید شد. این افزایش قیمت براساس شهرهای مختلف از ۵ درصد تا ۶۰ درصد را شامل می‌شود. علاوه بر این موضوع، بعضی از مالکان ترجیح می‌دهند که ملک یا املاک خود را اجاره دهند. با هوشمندی در این خصوص می‌توان تا نهایتاً معادل ۸ درصد مبلغ ملک را در هر دوره زمانی یک ساله از طریق ارائه اجاره به دست آورد.

تا سال ۲۰۱۸ فرآیند خرید ملک در اسپانیا برای ایرانیان به سهولت امکان‌پذیر بود. در دو سال گذشته اما با امتناع بانک‌های اسپانیایی از افتتاح حساب برای ایرانی‌ها کم و بیش این روند متوقف شد. اما خوشبختانه با تعاملی که ما با یکی از بانک‌های اسپانیایی برقرار کردیم، از ابتدای سال ۲۰۲۰ دوباره این روند از سر گرفته شد.

به صورت کلی در حدود ۵ درصد ارزش ملک شما هزینه‌های دولتی و ثبت و انتقال خواهد شد.

شما پس از ده سال متمادی داشتن ملک در اسپانیا، قابلیت دریافت پاسپورت اسپانیا را خواهید داشت. هرچند از الزام موفقیت در آزمون زبان اسپانیایی نباید غافل شوید.

در حالت عادی کل این فرآیند در سه ماه قابلیت انجام دارد. هرچند برخی از مشتریان ما با وقت گذاشتن فراوان در مرحله انتخاب ملک این فرآیند را تا ۴ ماه افزایش داده‌اند.

مقالات مرتبط

سایر روش های مرتبط

خرید ملک در قبرس

ویزا سرمایه‌گذاری استرالیا

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در یونان

گلدن ویزای یونان

اگر مایل هستید در انتخاب روش و کشور مناسب خودتان راهنمایی اخذ کنید، با ما در تماس باشید...

نظرات دیگران درباره خرید ملک در اسپانیا

78 پاسخ

 1. وقت به خیر. من شنیدم شما در اسپانیا دفتر دارید؟ این درست هست؟ اگر بله در کدوم شهر؟ من الان آلمان هستم و هفته دیگه در آلیکانته هستم. میخواستم ببینم میشه بیام دفتر شما حضوری حرف بزنیم.

  1. با درود و وقت به خیر
   ما در مادرید مستقر هستیم و در بارسلونا هم دفتر وابسته به ما حضور دارد. هرچند که به فراخور در شهرهای دیگر هم سرویس ارائه میدهیم اما دفتر فیزیکی نداریم.

 2. سلام. اگر الان فقط ۱۵۰ هزار دلار داشته باشیم و یک سال دیگه یک ملک دیگه به مبلغ ۱۰۰ هزار دلار بخریم اون موقع پاسپورت میدن؟ یا باید یک ملک باشه؟

  1. با درود و وقت به خیر
   راه آسان تری وجود دارد. شما میتوانید از برخی پروژه ها همانند عمار خرید ۲۵۰ هزار تایی داشته باشید و در طول ده سال آینده قسط را پرداخت کنید و پاسپورت هم دریافت کنید. با دفتر در تماس باشید.

 3. ما قصد خرید ملک داریم. همسرم الان به واسطه کارش و شرایط کرونا اسپانیا ماندگار شده میشه برای دیدن خونه بهتون مراجعه کنه ؟

 4. سلام مرسی از مقاله خوبتون. صرف نظر از علاقه شخصی ، شما کدام یک از کشورها رو برای خرید ملک پیشنهاد میدید ؟ به اولویت و علتشم میگید لطفا

  1. با درود و وقت به خیر
   بستگی به هدف شما دارد. اگر صرفا برای جلوگیری از افت ارزش ریال است ترکیه. اگر برای زندگی است اسپانیا و اگر برای سرمایه گذاری است پرتغال.

 5. خواستم ازتون تشکر کنم برای کمک و راهنماییتون و در حال انجام کارام برای خرید ملکم امیدوارم ارز به یه ثبتاتی برسه و منم کارم به با کمک های دلسوزانه ی شما به اتمام برسه پیروز باشید و مستدام.

 6. اگر خرید ملکی انجام دهیم و پاس ترکیه رو داشته باشید برای بعدا از طریق پاسی که داریم میشه راحت و بی دردسر اقدام کنیم برای دریافت ویزای شینگن -با توجه به اینکه از طریق ایران سختگیری های خاص خودش هست از اونور راحت میشه انجام داد ؟-

 7. بین شهرهای ازمیر، استانبو و آنتالیا کدوم شه ر رو برای خرید ملک پیشنهاد میدید هم از لحاظ قیمتها هم از لحاظ بهتر بودن موقعیت

  1. با درود و وقت به خیر
   قطعا اول استانبول. چون رشد قیمت خیلی خوبی دارد. بعد ازمیر. آنتالیا رو خیلی پیشنهاد نمیدیم.

 8. سلام من میشه بهم بگید بجز هزینه های ذکر شده آیا هزینه دیگه ای ما در طول پروسه کاری باید پرداخت کنیم ییا نه ؟ من در طی پروسه دیدن ملک هستم و با توجه به هزینه ای که در نظر گرفتم این سوال ذهنمو مشغول کرده که یهو نکنه پول کم بیارم

  1. با درود و وقت به خیر
   پانصد هزار یورو برای خرید ملک. حدود پنجاه هزار هم برای هزینه های خرید ملک. به علاوه هزینه های جانبی و حقوقی.

 9. Age man kharide melki konam be hamun arzeshi ke monjar be pasport mishe sherkate shoma khadamati baraye tamdid eghamat va dar nahayat pasport erae midahad ? Ya pas az residane ma be turkey kar tamam ast ?

  1. با درود و وقت به خیر
   شما از ابتدا در ترکیه با ایجنت های ما همراه خواهید شد. تمام فرآیند اقامت و پاسپورت شما هم با خود ما خواهد بود.

 10. سلام. خرید ملک ر. خودتون انجام میدید یا از طریق واسطه؟امکان دیدن حضوری ملک هم وجود داره یا نه؟

  1. با درود و وقت به خیر
   شما تا هر چند روز که مایل باشید ابتدا حضوری ملک هارو خودتون خواهید دید و سپس تصمیم به خرید خواهید گرفت.

 11. سلام.
  ملک هایی که توی اسپانیا میشه خرید و برای اقامت اقدام کرد در چه بازه ی قیمتی هستند؟ و اینکه آیا تسهیلات بانکی هم میشه استفاده کرد؟

  1. با درود و وقت به خیر
   شما از صد هزار یورو تا بیست میلیون یورو میتونید ملک در اسپانیا انتخاب کنید.
   بله در شرایط مشخصی از تسهیلات هم قابلیت استفاده خواهید داشت.

 12. با سلام،
  پس در واقع با خرید ملک حتی به صورت اقساط 10 ساله هم می تونیم درخواست پاسپورت بدیم درسته؟
  زمان اخذ پاسپورت به این شکل تغییری میکنه آیا؟

  1. با درود و وقت به خیر
   باید تا ۱۸ سالگی صبر کنید. اما اگر با یک تبعه اسپانیا ازدواج کنید بله قابلیت آن وجود دارد.

 13. کسانی که با خرید ملک اقامت یکساله ترکیه رو میگیرن،امکان تمدید وجود دارد؟چه شرایطی دارد؟

  1. با درود و وقت به خیر
   تا زمانی که ملک خود را نفروخته باشند اقامتشان تمدید خواهد شد.

 14. وقتی این روش رو انتخاب کنیم چطور امکان دیدن اون ملک بدون سفر به کشور مقصد وجود داره ؟ یا باید حتما سفری برای دیدن ملک داشته باشیم ؟

  1. با درود و وقت به خیر
   ما بیش از ۶۰۰ ملک را به شما ارائه خواهیم داد در شهرهای مختلف. اما برای خرید نهایی بله شما به اسپانیا سفر کرده و به دفتر ما در مادرید مراجعه خواهید کرد.

 15. بسیار عالی تشکر ویژه از اطلاعات خوبتون
  اطلاعاتتون باعث میشه من متقاضی بهترین تصمیم رو بگیرم.
  درود بر شما

  1. با درود و وقت به خیر
   نخیر شما بابت تکمیل فرآیندهای کاری باید حتما یک سفر به ترکیه تشریف ببرید. اما پس از دریافت پاسپورت نیازی به حضور شما در ترکیه نخواهد بود.

 16. من مقداری پول دارم که نمی خواهم در بانک بگذارم تصمیم داشتم اطراف تهران اقدام به خرید ملکی کنم که با این مقاله شما مواجه شدم. به نظر شما کدام شهر ترکیه برای سرمایه گذاری بهتر است ؟ با دریافت پاسپورت ترکیه آیا به راحتی می توان شینگن دریافت کرد ؟ یا ویزای کانادا ؟ با توجه به اینکه من پاسپورتی غیر از پاسپورت ایرانی خواهم داشت.

  1. با درود و وقت به خیر
   معمولا بهترین گزینه در ترکیه استانبول است. اما میتوانید به ازمیر هم فکر کنید. باقی شهرها چندان رشد قیمت را تجربه نمیکنند. بله دریافت ویزای شیگن و کانادا برای شما بسیار ساده تر خواهد شد.

 17. درود.
  میخواستم ببینم که فرآیند خرید ملک و اخذ اقامت از صفر تا صد حدودا چقدر زمان میبره؟

  1. با درود و وقت به خیر
   در حالت عادی ۳ تا ۴ ماه اما الان به علت وقت سفارت ها ممکن است تا شش ماه نیز طول بکشد.

 18. سلام.
  پدر من یک ملک کوچیک توی ترکیه داره. من اگر یه مقدار پول روی اون بذارم و به یک ملک با شرایطی که توی مقاله گفته بودید برسونمش امکان مهاجرت به ترکیه دارم؟ یا اینکه از اون ملک موجود نمیتونم استفاده کنم؟

  1. با درود و وقت به خیر
   پدر شما میتونند ملکشان را به اسم شما بزنند و شما باقیمانده را پر کنید و درخواست پاسپورت دهید.

 19. سلام و درود
  بعد از انتخاب ملک نحوه انتقال پول به چه صورت است ؟
  آیا توسط موسسه شما این رویه انجام می پذیرد ؟

  1. با درود و وقت بخیر
   به شما پیشنهاد می دهیم قبل از اقدام به خرید ملک افتتاح حساب در پرتغال یا انگلیس داشته باشید که در مدت زمان کوتاهی منجر به دریافت حساب بین المللی خواهید شدد سپس با خیالی آسوده پس از تائید ملک از سوی شما انتقال پول توسط شما انجام خواهد گرفت ولی چنانچه امکان افتتاح حساب را نداشته باشید ما به شما کمک خواهیم کرد تا پول خود را به برای خرید ملک به اسپانیا منتقل کنید.

 20. سلام
  با صرف هزینه کمتر از 250 هزار دلار هم می توان ملک در ترکیه خریداری کرد و کارت اقامت گرفت؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   شما با خرید ملک حدود ۱۵۰.۰۰۰ لیر می توانید برای دریافت اقامت ترکیه اقدام کنید تنها در صورتی که هدفتان دریافت پاسپورت است هزینه 250 هزار دلار به بالا به شما پیشنهاد می شود.

  1. درود و وقت به خیر
   نخیر . شما پس از تبدیل وضعیت به اقامت دائم میتوانید ملک خود را به فروش برسانید. این یک سرمایه گذاری ۵ ساله است.

 21. سلام با خرید ملک در اسپانیا میتونم مادرم که از نظر مالی و فیزیکی به من وابسته هست به خاطر آلزایمر همرا خودم ببرم؟

  1. درود و وقت به خیر
   بله. یکی از جذابیت های مهم روش خرید ملک همین خاصیت آن است.

 22. سلام وقتتون بخیر
  من 250 هزار یورو سرمایه دارم و خیلی تمایل به خرید ملک در این کشور دارم. آیا از این طریق می تونم اقامت بگیرم؟

  1. با درود و وقت بخیر
   شما در این روش با خرید ملکی به ارزش حداقل 500 هزار یورو که مناسب برای خانوادتان باشد در هر نقطه از خاک اسپانیا و جزائر وابسته به آن، گلدن‌ویزای اسپانیا را دریافت خواهید کرد. متاسفانه کمتر از این میزان منجر به دریافت گلدن ویزای اسپانیا نخواهد شد.

 23. سلام خسته نباشید،من قصدخریدملک دارم کمتراز۲۵۰هزاردلار،ولی اقامت نیازندارم میخوام طوری باشه که ملک واجاره بدم ایاچنین امکانی وجودداره؟؟؟

  1. با درود و وقت بخیر
   بله دوست عزیز این روش سرمایه گذاری امکانپذیر است تنها در صورت خرید ملک 500 هزار یورویی منجر به دریافت گلدن ویزای اسپانیا خواهد شد.

 24. سلام و درود،
  در خصوص خرید ملک اسپانیا اگر فرزند بالای 18 سال باشد هم امکان گرفتن اقامت از این طریق است ؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز امکان همراهی فرزند زیر 18 سال وجود دارد.

 25. با سلام و درود
  ایا این موضوع صحت دارد که ملک خریداری شده در ترکیه باید به مدت 3 سال برای تمدید اقامت فروخته نشود؟

  1. با سلام و وقت بخیر
   بله دوست عزیز تنها تا زمانی که ملک در اختیار شما باشد می توانید اقامت خود را تمدید کنید.

 26. سلام و درود
  با خرید ملک تو هر جایی از اسپانیا میشه اقامت گرفت؟ برای اقامت های فرزندان متاهل هم میشه اقامت گرفت با خرید ملک؟

  1. با درود و وقت بخیر
   بله خرید ملک در کلیه شهرها امکانپذیر است. فرزندان متاهل نیز بایستی به صورت جداگانه اقدام کنند.

 27. سلام و درود
  آیا می توان چندین ملک که ارزش مجموع آنها 250 هزار دلار می شود خرید و از طریق آن پاسپورت ترکیه را گرفت؟

 28. درود. من با هرجا تماس میگیرم میگن پروژه بخر. و نه ملک دست دوم. قصه اش چیه؟ هیچ کس دلیل محکمه پسند هم ارائه نمیده.

 29. سلام
  بعد از خرید ملک در ترکیه چه مدت زمانی باید بگذره تا بتوانم ملک را بفروشم و آیا محدودیتی در فروش ملک دارم؟

 30. سلام . باتوجه به اینکه مبلغ 250000 دلار برای خرید ملک و دریافت پاسپورت از این طریق خیلی پر هزینه و مبلغ قابل توجهی برای من هست ، ایا روش دیگری که هزینه ی کمتری داشته باشد برای دریافت پاسپورت ترکیه وجود دارد ؟؟ باتشکر

  1. با سلام و وقت بخیر
   در حال حاضر از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک میتوان پاسپورت ترکیه را دریافت کرد. البته شما می توانید با صرف هزینه کمتر ملکی خریداری و اقامت ترکیه را دریافت و سپس به پاسپورت دست پیدا کنید.

 31. درود،خسته نباشید،ممنون از مقاله خوب و کاملتون،سوال بنده در خصوص شرایط تمدید اقامت موقت است اینکه آیا شرط حضور دارد یا نه اگر جواب مثبت است چه مدت باید در خاک ترکیه حضور داشته باشیم؟

 32. چه شهرهایی برای خرید ملک مناسب تره؟ برای ما که از ایران میریم که نظر فرهنگی برای زندگی مون و تحصیل فرزندانمون مشکلی پیش نیاد

  1. با سلام و وقت بخیر
   به صورت کی استانبول، آنکارا و آنتالیا شهرهای محبوب ایرانیان می باشند ولی به صورت کلی شما می توانید شهرهای آنالیا، ‌مارماریس، بدروم، ازمیر و آدانا را نیز مد نظر قرار دهید. پیشنهاد میکنم با مراجعه به املاک ترکیه از فروش بروزترین و فعال ترین املاک شهرهای مختلف مطلع شوید

 33. سلام
  من میخوام خونه ای در ترکیه بخرم که گاز کشی باشه
  یا حداقل بشه توش گازکشی کرد
  میشه از همین ایران و اینترنتی چنین خونه ای پیدا کرد؟
  اصلا برام مهم نیست کجای ترکیه باشه
  برای سرمایه گذاری میخواهم

 34. سلام- خونه قسطی هم پیدا میشه ترکیه؟

  شما چه مقدار از مسیر خرید ملک رو همراهی میکنید؟

  هزینه خدماتتون چقدر میشه؟

  1. سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگر منظور شما هزینه های جانبی جهت خرید ملک هست برای اطلاع از ریز جزئیات و هزینه ها با موسسه تماس بگیرید .

 35. سلام . خسته نباشید. با حداقل مبلغ 150000 لیر در کجای استانبول میشه ملک خرید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم ارزیابی مهاجرت

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .