با ثبت یک شرکت، چگونه می توان اقامت اروپا را به دست آورد؟

اقامت اروپا

اقامت اروپا و سوالات مربوط به آن:

 • اقامت اروپا را چگونه می توان به دست آورد؟
 • اخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری چه تفاوتی با اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت دارد؟
 • ارزان ترین راه دریافت اقامت اروپا چیست؟
 • در چه کشورهایی می شود ثبت شرکت کرده و اقامت دریافت کنیم؟
 • مزایای ثبت شرکت در اروپا چیست؟
 • معایب ثبت شرکت در اروپا چیست؟
 • بهترین کشور برای ثبت شرکت و مهاجرت کدام است؟

اقامت اروپا را چگونه می توان به دست آورد؟

در ابتدا باید بدانیم که اقامت، با ویزا تفاوت های جدی دارد. شما هنگامی که یک ویزا دریافت می کنید، فرقی ندارد که ویزای کار، دانشجویی، درمان و یا توریستی باشد، در حال به دست آوردن اجازه حضور موقت در یک کشور و برای انجام کار مشخصی هستید که در اغلب اوقات برای تمدیدش، باید از اروپا خارج شده و دوباره درخواست دهید.

اما در اقامت، شما به عنوان یک شهروند، از تمامی امکانات ممکن استفاده خواهید کرد. تحصیل رایگان، خرید ملک، خرید اتومبیل، دریافت وام و الی آخر. برای دریافت اقامت اروپا، راه کارهای متنوعی است که به دو بخش اصلی تقسیم می شوند:

 • اخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری
 • اخذ اقامت اروپا بدون سرمایه گذاری

اخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری

روش های اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری نیز متعدد هستند. اخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک، اخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه، اخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری از طریق خرید سهام و اوراق مشارکت و … نیز قابلیت اجرا دارد.کشورهای متنوعی از جمله:پرتغال، اسپانیا، یونان و… به انجام این الگو و ارائه گلدن ویزا مشهور هستند.

ارزان ترین راه دریافت اقامت اروپا چیست؟

عملاً، کم هزینه ترین راه دریافت اقامت اروپا، از طریق ثبت شرکت در یکی از کشورهای اروپایی محقق می شود. چون نه نیازی به مدارک دانشگاهی و سنین خاص (همانند ویزای کار و دانشجویی) دارد و نه نیازمند سرمایه گذاری سنگین (همانند خرید ملک و اوراق قرضه) است. همچنین بهتر است بدانید که با ثبت شرکت در هر یک از کشورهای 26گانه عضو پیمان شینگن، شما عملاً اجازه راه اندازی کسب و کار، زندگی و تحصیل در تمامی کشورهای مذکور را خواهید داشت. در روش ثبت شرکت در اروپا، شما (و خانواده شما) در ابتدا اقامت موقت یا TRP آن کشور را دریافت کرده و پس از 3 الی 5 سال (در کشورهای گوناگون متفاوت است) موفق به دریافت اقامت دائم یا PR خواهید شد. همچنین شما با پشت سر گذاشتن 5 الی 8 سال (در کشورهای گوناگون متفاوت است) خواهید توانست که پاسپورت آن کشور را به دست آورید.

اقامت اروپا

در چه کشورهایی می شود ثبت شرکت کرده و اقامت دریافت کنیم؟

در تمامی کشورهای اروپایی امکان ثبت شرکت وجود دارد. اما در بخش زیادی از آنها قوانین به گونه ای هستند که این فرآیند به اخذ اقامت منجر نشده و یا پیچ و خم های زیادی دارند. در برخی دیگر از کشورها، به علت ضعف بنیه اقتصادی شان، علیرغم امکان ثبت شرکت، متقاضیان اندکی نیز وجود دارد. اما سال ها تجربه ما در این خصوص، به ما اثبات کرده است که بهترین کشورهایی که می توان از طریق ثبت شرکت در آنها اقامت اخذ نمود از این قرارند: انگلیس، اسلواکی، آلمان، اسپانیا، پرتغال، یوتان.

مزایای اقامت در اروپا

زندگی در اروپا به عنوان یک مقیم می‌تواند یک تجربه منحصر به فرد و غنی باشد. از شهر‌های بین‌المللی گرفته تا حومه‌های زیبا، اروپا طیف متنوعی از مناظر و فرهنگ را ارائه می‌دهد. به عنوان یک ساکن، این فرصت را خواهید داشت که در سبک زندگی محلی غوطه ور شوید، یک زبان جدید بیاموزید و در تاریخ و سنت‌های غنی منطقه غرق شوید. اروپا همچنین دارای سیستم حمل و نقل عمومی عالی است که گشت و‌گذار در کشور‌ها و شهر‌های همسایه را آسان می‌کند. چه به آب و هوای مدیترانه‌ای اسپانیا و چه به قله‌های برفی سوئیس کشیده شده باشید، اقامت در اروپا امکانات بی‌پایانی را برای ماجراجویی و رشد شخصی ارائه می‌دهد.

مزایای ثبت شرکت در اروپا چیست؟

 • هیچ روشی برای اخذ اقامت و مهاجرت ارزان تر از ثبت شرکت در اروپا نیست. این درست که روش های ویزایی کم هزینه تر هستند، اما با آنها شما از ابتدا هیچگاه اقامت دریافت نخواهید کرد
 • شما امکان خرید رسمی ملک خواهید داشت
 • شما امکان خرید اتومبیل خواهید داشت
 • شما قادر به دریافت انواع مجوزات و لیسانس ها خواهید بود
 • شما می توانید هر کسب و کاری که مایل هستید را مطابق قانون آن کشور راه اندازی کنید
 • شما می توانید هرگاه که اراده کردید، از یک کشور به یک کشور دیگر برای زندگی کوچ کنید
 • شما و فرزندانتان از تحصیل با کیفیت و مجانی برخوردار خواهید بود
 • همسر شما می توانید به استخدام درآید
 • حقوق شهروندی را (به جز حق رای) در اختیار خواهید داشت

معایب ثبت شرکت در اروپا چیست؟

 • هرگونه دعوا، کلاهبرداری و پرونده منجر به محکومیت به ابطال اقامت شما خواهد انجامید
 • برای تمدید اقامت موقت باید حداقل مالیات سالیانه مصوب آن کشور را پرداخت کنید
 • در بخشی از سال باید در آن کشور و یا در یکی از کشورهای منطقه شینگن حضور داشته باشید (بین سه تا شش ماه در کشورهای مختلف)
 • چون به عنوان کارآفرین به آن کشور معرفی شدید، در مدت اقامت موقت نمی توانید جایی استخدام شوید
 • شما باید کسب و کار اختصاصی خود را راه اندازی بکنید هرچند که ما به صورت راه اندازی کسب و کار و یا خرید کسب و کار در کنار شما هستیم

برای ورود به صفحه فرصت های کسب و کار اینجا را بخوانید.

بهترین کشور برای ثبت شرکت و مهاجرت کدام است؟

برای هر کسی، بهترین کشور بر اساس وضعیت و ذهنیتش متفاوت است. سالها تجربه ما در این خصوص، منجر به تهیه مقاله بهترین کشور برای مهاجرت کدام است؟ شده است. با خواندن این مقاله، صحت تصمیم آتی خود را گارانتی نمائید و سپس از بین کشورهای ذیل، دست به انتخاب بزنید. هیچ کس به خوبی و دقت شما، آینده شما و فرزندانتان را ترسیم نخواهد کرد.

اقامت اروپا را چگونه می توان به دست آورد؟

اما در اقامت، شما به عنوان یک شهروند، از تمامی امکانات ممکن استفاده خواهید کرد. تحصیل رایگان، خرید ملک، خرید اتومبیل، دریافت وام و الی آخر. برای دریافت اقامت اروپا، راه کارهای متنوعی است که به دو بخش اصلی تقسیم می شوند:
اخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری
اخذ اقامت اروپا بدون سرمایه گذاری

ارزان ترین راه دریافت اقامت اروپا چیست؟

عملاً، کم هزینه ترین راه دریافت اقامت اروپا، از طریق ثبت شرکت در یکی از کشورهای اروپایی محقق می شود. چون نه نیازی به مدارک دانشگاهی و سنین خاص (همانند ویزای کار و دانشجویی) دارد و نه نیازمند سرمایه گذاری سنگین (همانند خرید ملک و اوراق قرضه) است.

در چه کشورهایی می شود ثبت شرکت کرده و اقامت دریافت کنیم؟

در تمامی کشورهای اروپایی امکان ثبت شرکت وجود دارد. اما در بخش زیادی از آنها قوانین به گونه ای هستند که این فرآیند به اخذ اقامت منجر نشده و یا پیچ و خم های زیادی دارند. در برخی دیگر از کشورها، به علت ضعف بنیه اقتصادی شان، علیرغم امکان ثبت شرکت، متقاضیان اندکی نیز وجود دارد. اما سال ها تجربه ما در این خصوص، به ما اثبات کرده است که بهترین کشورهایی که می توان از طریق ثبت شرکت در آنها اقامت اخذ نمود از این قرارند: انگلیس، اسلواکی، آلمان، اسپانیا، پرتغال، یوتان

مزایای ثبت شرکت در اروپا چیست؟

هیچ روشی برای اخذ اقامت و مهاجرت ارزان تر از ثبت شرکت در اروپا نیست. این درست که روش های ویزایی کم هزینه تر هستند، اما با آنها شما از ابتدا هیچگاه اقامت دریافت نخواهید کرد
شما امکان خرید رسمی ملک خواهید داشت
شما امکان خرید اتومبیل خواهید داشت
شما قادر به دریافت انواع مجوزات و لیسانس ها خواهید بود
شما می توانید هر کسب و کاری که مایل هستید را مطابق قانون آن کشور راه اندازی کنید
شما می توانید هرگاه که اراده کردید، از یک کشور به یک کشور دیگر برای زندگی کوچ کنید
شما و فرزندانتان از تحصیل با کیفیت و مجانی برخوردار خواهید بود
همسر شما می توانید به استخدام درآید
حقوق شهروندی را (به جز حق رای) در اختیار خواهید داشت

5/5 - (2 امتیاز)
تمکن مالی پرتغال
اقامت پرتغال
تمکن مالی و زندگی در پرتغال

الگوی تمکن مالی برای اخذ اقامت از حدود یک دهه پیش و مشخصا در برخی از کشورهای اروپایی معرفی و ارائه شد. این روش که با نام ویزای توانگران و یا Wealth Visa نیز شناخته می‌شود، در اتریش، یونان،‌اسپانیا، فرانسه و پرتغال ارائه می‌شود. در این روش باید اسناد لازم برای اثبات توانایی مالی متقاضی برای دریافت اقامت ارائه شود و در این صورت متقاضی خواهد توانست مجوز حضور و اقامت کشور مد نظر را دریافت کند.

این ویزا در اغلب کشورهای یاد شده برای تسهیل زندگی بازنشستگان پیش بینی شده است و به همین دلیل دریافت کننده آن اجازه کار ندارد. هرچند که در پرتغال اینچنین نیست و شما قادر به خود اشتغالی و حتی استخدام خواهید بود. در ادامه با دلایل زیادی برای اینکه این مسیر را برای ورود به اروپا انتخاب کنید روبرو خواهید شد.

ادامه
تمکن مالی فرانسه
اقامت فرانسه
تمکن مالی و زندگی در فرانسه

الگوی اخذ اقامت از طریق اثبات تمکن مالی از حدود یک دهه پیش و مشخصاً در برخی از کشورهای اروپایی معرفی و ارائه شد. این روش که با نام ویزای توانگران و یا Wealth Visa نیز شناخته می‌شود، در این روش باید اسناد لازم برای اثبات توانایی مالی متقاضی برای دریافت اقامت ارائه شود و در این صورت متقاضی خواهد توانست مجوز حضور و اقامت کشور مد نظر را دریافت کند.

ادامه
تمکن مالی اسپانیا
اقامت اسپانیا
تمکن مالی و زندگی در اسپانیا

تمکن مالی اسپانیا را می‌توان پر طرفدار ترین برنامه تمکن مالی در میان کشورهای اروپایی دانست. در این روش عملا تنها پیش نیاز مهم، اثبات درآمد ماهانه‌ی مشخصی برای شما از هر طریقی غیر از حقوق می‌باشد. شما از این طریق تا پنج سال به صورت یک ساله و دوساله از اسپانیا اقامت دریافت کرده و قابلیت زندگی، تحصیل مجانی و کار به عنوان کارآفرین در اسپانیا و اروپا را پیدا خواهید کرد.

ادامه
اقامت یونان
تمکن مالی و زندگی در یونان

در صورتی که منابع کافی در سطح درآمد ثابت سالانه برای پوشش هزینه های زندگی خود داشته باشند این منابع درامدی باید درصورت عدم حضور فرد  در ایران  ثابت باشند . این ویزا در اغلب کشورهای یاد شده برای تسهیل زندگی بازنشستگان پیش بینی شده است و به همین دلیل دریافت کننده آن اجازه کار ندارد، اما می توانید سرمایه گذاری کنید و از این طریق در آمد یورویی داشته باشید.

ادامه
ثبت شرکت در اروپا
اقامت انگلیس
ثبت شرکت، زندگی و کسب و کار در انگلیس

 کارآفرین‌های ایرانی که قصد توسعه کسب‌وکارشان را در خارج از ایران دارند، به‌خصوص در عرصۀ تکنولوژی و کسب‌وکارهای آنلاین می‌توانند از اکوسیستم انگلیس استفاده بسزایی ببرند.

شرکت‌های ایرانی که به دلیل تحریم‌های بین‌المللی قادر به نقل‌وانتقال پول و یا عقد قراردادهای بین‌المللی نیستند، می‌توانند با ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی این معضل را حل نموده و نسبت به دیگر کشورها، مالیات کمتری بپردازند.

کسانی که مایلند، فرزندانشان از سیستم آموزش عالی انگلیس بهره‌مند شوند، می‌توانند با اخذ اقامت انگلیس، این مهم را برای فرزندان خود مهیا کنند.

ادامه
اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت
اسلواکی
ثبت شرکت، زندگی و کسب و کار در اسلواکی

اگر ترجیح می‌دهید ورودتان به حوزه شینگن در اروپا با کمترین هزینه و با کمترین الزامات قانونی کند کنندۀ این مسیر انجام شود، اسلواکی از بهترین گزینه هاست.

اگر مایلید در کشوری اروپایی زندگی و کار کنید که هزینه‌های زندگی در آن پایین بوده و ریسک مالی زیادی را برای شما به همراه نیاورد، و درعینِ‌حال استانداردهای اروپایی مطلوبی نیز داشته باشد، اسلواکی مقصد مورد نظر شما خواهد بود.

اگر صرفاً به دنبال ثبت شرکت در حوزه شینگن برای استفاده از یک حساب بانکی، جهت تعاملات بین‌المللی خود هستید، اسلواکی مقصد مورد نیاز شماست.

ادامه
اقامت اروپا
اقامت آلمان
ثبت شرکت، زندگی و کسب و کار در آلمان

اگر نام کشوری که از آن پاسپورت اروپایی خود را دریافت می‌کنید برای شما اهمیت بسزایی دارد، آلمان گزینه معتبری‌ست.

اگر در ایران و پیش از این سابقه مدیریت یک شرکت موفق را دارید، موفقیت شما در آلمان قابل پیش‌بینی خواهد بود، اما اگر پیش از این با معضلات و مسائل خاص شرکت‌داری روبه‌رو نشده‌اید، آلمان می‌تواند گزینه پرریسکی محسوب شود.

اگر کسب‌وکار شما نیازمند تحت لیسانس بودن یک کشور بسیار معتبر است، آلمان این امکان را در اختیار شما قرار خواهد داد.

ادامه
اقامت اروپا
اقامت هلند
ثبت شرکت، زندگی و کسب و کار در هلند

اگر تجربه فعالیت‌های تجاری پیش از این داشته‌اید، هلند را به‌عنوان یک گزینۀ مطلوب در نظر بگیرید.

اگر یکی از مشاغلی را که در اوایل مقاله به آن‌ها اشاره شد در ایران در اختیار دارید، قابلیت زیادی برای تأسیس دفتر نمایندگی رسمی و یا غیر رسمی شما در هلند وجود دارد. داشتن یک مقر در هلند، دروازۀ اروپایی و حتی جهانی کسب‌وکار شما خواهد شد.

اگر هیچ تجربه مفیدی از کارآفرینی در ایران نداشته‌اید، اصولاً هلند مقصد مناسبی برای آغاز در اروپا محصوب نمی‌شود.

ادامه
اقامت اسپانیا
ثبت شرکت، زندگی و کسب و کار در اسپانیا

اسپانیا به لحاظ اندازه جغرافیایی پنجاه و دومین کشور بزرگ جهان، پنجمین کشور بزرگ اروپا و دومین کشور بزرگ اروپای غربی محسوب می‌شود.

پنجمین اقتصاد بزرگ اروپا؛

سیزدهمین تولید‌کننده بزرگ جهان؛

چهاردهمین کشور ثروتمند جهان؛

چهارمین اقتصاد بزرگ منطقه یورو؛

جزو پانزده کشور برتر جهان برای زندگی؛

دومین نقطه توریست‌پذیر دنیا؛

سومین زبان پرطرفدار جهان با 500 میلیون گویشور.

ادامه
اقامت پرتغال
ثبت شرکت، زندگی و کسب و کار در پرتغال

رتبه 30 جهان در شاخص‌های راه‌اندازی کسب‌وکار؛

رتبه 44 در میان کشورهای جهان در صادرات؛

رتبه 40 در میان کشورهای جهان در واردات؛

عضو اتحادیۀ اروپا، پیمان مالی یورو و عضو منطقه شینگن.

ادامه
اقامت سوئد
ثبت شرکت، زندگی و کسب و کار در سوئد

سرمایه گذاری در کشور سوئد به روش های مختلفی صورت می گیرد. از بهترین روش های سرمایه گذاری در کشور سوئد به منظور اخذ اقامت این کشور، روش های ثبت شرکت و استارت آپ و کارآفرینی را می توان نام برد. اجرای طرح های سرمایه گذاری موجب رونق اقتصادی، رشد صنایع و پیشرفت و توسعه اقتصادی هر کشور می شود.

ادامه
اقامت یونان
خرید ملک و زندگی در یونان

کشور یونان یکی از جذاب ترین ارائه دهندگان اقامت به خریداران ملک در این کشور محسوب می‌شود. شما کافیست با خرید ملکی با ارزش بیش از ۲۵۰.۰۰۰ یورو درخواست اقامت دهید.  پس از طی مراحل اداری از جمله انگشت‌نگاری، شما Blue Paper را دریافت می‌کنید. همچنین ظرف کمتر از دو ماه کارت اقامت طلایی و یا Golden Visa را دریافت کرده و اقامت 5 سالة شما آغاز می‌شود. این روش از اقامت، به دریافت پاسپورت یونان (تابعیت) می‌انجامد. مهمترین خاصیت مثبت خرید ملک در یونان، امکان دریافت اقامت پدر و مادر شما و پدر و مادر همسرتان از طریق این روش است.

ادامه
اقامت پرتغال
خرید ملک و زندگی در پرتغال

کشور پرتغال از سال ۲۰۱۲ که برنامه‌های اعطای اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در اروپا موجودیت یافت، با ارائۀ روش‌هایی بسیار جذاب و در دسترس یکی از پیشگامان ارائۀ ویزا‌های سرمایه‌گذاری در اروپا شد. ویزای طلایی پرتغال که به آن Portugal Golden Visa نیز می‌گویند یکی از این مجموعه برنامه‌هاست که بر سرمایه‌گذاری در کشور پرتغال و به طور مشخص در بخش املاک متمرکز است. با وجود این که با ایجاد اشتغال برای بیش از ده نفر، سرمایه‌گذاری ۵۰۰.۰۰۰ یورویی و یا سرمایه‌گذاری 250.000 یورویی در حوزه‌های فرهنگی و تاریخی نیز گولدن‌ویزا قابل دریافت است، اما بی‌شک جذاب‌ترین قابلیت این برنامه، خرید ملک در پرتغال است. متقاضیان اخذ اقامت پرتغال می‌توانند با خرید ملک در این کشور به راحتی برای خود و خانواده کارت اقامت دریافت کرده و با گذشت چند سال اقامت دائم پرتغال و پاسپورت این کشور را دریافت کنند.

ادامه
خرید ملک اسپانیا
اقامت اسپانیا
خرید ملک و زندگی در اسپانیا

اسپانیا یکی از محدود کشورهای اروپایی است که به صورت مستقیم به خریداران ملک (با شرایط خاص) در این کشور که اقامت جایی خارج از اتحادیه اروپا را داشته باشند اجازه اقامت از طریق ارائه گولدن‌ویزا ارائه می‌دهد. در میان تمامی کشورهای مشابه در اروپا و در حدوداً ده سال گذشته، اسپانیا در این زمینه مشهورترین و محبوب‌ترین مقصد برای ایرانی‌ها بوده است.

آب‌وهوای جذاب، زبان فوق‌العاده زیبا و روحیه آرام اسپانیایی‌ها در این اقبال هرکدام سهمی بسزا داشته‌اند.

ادامه
خرید ملک در ترکیه
اقامت و پاسپورت ترکیه
خرید ملک و زندگی در ترکیه

کشور ترکیه قانونی را تصویب کرده است که براساس آن اتباع خارجی با خرید ملک در ترکیه می‌توانند اقامت موقت این کشور را دریافت کنند. در این روش میزان ارزش ملک خریداری‌شده اهمیت چندانی ندارد. بر این اساس حتی اگر شما خانه‌ای بسیار ارزان را با حدود ۱۵۰.۰۰۰ لیر هم خریداری کنید، اقامت ترکیه را تا زمان در اختیار داشتن این ملک خواهید داشت.

اما راهکار دیگری هم در این فرآیند وجود دارد. اخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملکی به ارزش حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار. شما از این طریق به جای در اختیار داشتنِ اقامت‌های یک‌ساله که تا پنج سال باید تکرار شود تا به پاسپورت برسد، ‌از همان ابتدا پاسپورت را دریافت می‌کنید.

ادامه
36 دیدگاه
 • پاسخ عماد.ص

  آذر 27, 1398, 7:49 ق.ظ

  سلام. چرا از این روش ثبت شرکت برای مهاجرت به اسکاندیناوی جایی را ارائه نکردید؟ نروژ، فنلاند و یا حتی سوئد.

  • پاسخ کارشناس محتوا

   آذر 27, 1398, 7:53 ق.ظ

   با سلام و وقت به خیر
   در تمامی این کشورها، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت وجود داشته و قانونی است. اما ما تا زمانی که با حجم قابل قبولی پرونده موفق در خصوص یک روش و یک کشور برای ایرانی ها، روبرو نشویم، آن را به مشتریان پیشنهاد نخواهیم کرد. ما به این روش مسلطیم و در همه ی کشورهای نوردیک قابلیت اجرا داریم. اگر ریسک اجرای آن را به عهده میگیرید، ما آن را بدون دریافت سود برایتان انجام خواهیم داد. اما مسئولیت موفقیت آن بر دوش خود شما خواهد بود.

 • پاسخ sahar edadi

  آذر 30, 1398, 7:16 ق.ظ

  سلام
  بر فرض که ما یکی از این کشورها را انتخاب کردیم و موفقیت آمیز بود، برای فرزندان بالای 18 سال چکار باید کرد؟ چون در اغلب این کشورها نوشته بودید فرزندان زیر 18 سال با ما اقامت دریافت میکنند.
  با تشکر

  • پاسخ کارشناس محتوا

   آذر 30, 1398, 7:23 ق.ظ

   با سلام و وقت به خیر
   ما برای فرزندان مشتریانمان ویزاهای تحصیلی اقدام میکنیم که در کنار خانواده باشند. در برخی از کشورها این قابلیت نیز وجود دارد که پس از اتمام تحصیل به عنوان سهامدار جدید شرکت، برای ایشان نیز از طریق همان شرکت خودتان اقامت دریافت کنیم.

 • پاسخ عباس رهنما

  آذر 30, 1398, 9:35 ق.ظ

  سلام دوستان من چند روز پیش از مشاوره شرکت شما استفاده کردم با تشکر از راهنمایی های دلسوزانتون خدمتتون یه سوال داشتم آیا هزینه ای به علاوه بر مباحثی که مطرح شد شامل حال ما میشود؟

  • پاسخ کارشناس مهاجرت

   دی 1, 1398, 6:03 ق.ظ

   با سلام و وقت به خیر
   در جلسات مشاوره حضوری به صورت دقیق لیست هزینه هایی که موسسه متقبل می شود و هزینه هایی که شما پرداخت خواهید کرد را تحویل شما خواهند داد. از آنجا که دقیقا نمیدونم برای کدام کشور و روش اقدام کرده بودید، متاسفانه قادر به ارائه پاسخ دقیق نیستم.

 • پاسخ درسا احمدی

  دی 1, 1398, 11:02 ق.ظ

  سلام از نظر امنیت کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟

  • پاسخ کارشناس محتوا

   دی 2, 1398, 12:51 ب.ظ

   با سلام و وقت به خیر.
   هنگامی که درباره اروپا و حوزه شینگن صحبت میکنیم، تفاوت در کشورها بر اساس شاخص امنیت بسیار جزئی است.
   هرچند که در نهایت کشورهای اروپای مرکزی، همچون اتریش، سوئیس، چک و اسلواکی نسبت به فرانسه و یا المان وضعیت بهتری دارند.

 • پاسخ سيدمحمد

  دی 1, 1398, 11:33 ق.ظ

  سلام من مدرك كارشناسي it
  و دوره هاي فشرده راديولوژي .. فوريت پزشكي .. ماساژ از دانشگاه پزشكي ايران دارم
  و چندتا مدرك فني حرفه اي ديگر
  زبان فرانسه هم ٦٠٪؜ مسلط هستم
  ممنونم ميشم براي مهاجرت چه كاري و چه تحصيلي به من اصلاعات و راهنمايي بديد

  • پاسخ کارشناس محتوا

   دی 2, 1398, 12:50 ب.ظ

   با سلام و وقت به خیر.
   هم تحصیل در فرانسه و هم ویزای کار اروپا برای شما قابلیت انجام دارد.
   پیشنهاد میکنم برای دریافت اطلاعات کامل با شماره های موسسه در تماس باشید و یا از طریق افزونه سبز رنگ پایین صفحه، درخواست تماس فرمائید.

   • پاسخ احسان

    دی 7, 1398, 3:28 ب.ظ

    با سلام
    من مدرک لیسانس برق دارم و حدودا ده سال هم سابقه کار در پتروشیمی در گروه کابزاردقیق دارم،کل سرمایه من دویست میلیون هست آیا شرایط من برا گرفتن اقامت مناسب می باشد
    با تشکر

 • پاسخ Faeze Golshahri

  دی 3, 1398, 6:57 ق.ظ

  سلام برای تولد فرزندان تو کشور اروپایی راهکاری هست یا اینکه شدنیه؟

 • پاسخ mahmoud gholami

  دی 3, 1398, 11:50 ق.ظ

  به نظرتون در زمینه موسیقی آهنگ سازی و راه اندازی استودیو یا اجاره استودیو اسلواکی مناسب هست یا پیشنهاد بهتری دارید؟من مدارک مربوطه و تجربه کافی دارم یه حداقل سرمایه ایم هست

  • پاسخ کارشناس محتوا

   دی 3, 1398, 1:30 ب.ظ

   با سلام و وقت به خیر. به صورت کلی این کشور موسیقی پیشرو و معروفی ندارد. شاید اگر در محدوده موسیقی کلاسیک فعالیت دارید، اتریش و اگر در فضای راک هستید، انگلیس گزینه های بهتری باشند.

  • پاسخ فاطمه

   دی 9, 1398, 6:30 ب.ظ

   با سلام . من به دنبال راهی برای رفتن به خارج از کشور هستم. متاهل هستم و میخواهم حتما با همسرم اقدام کنم و همزمان با هم ویزا دریافت کنیم.
   شما چه راهی را برای ما پیشنهاد می دهید?
   من 27 سال دارم . کارشناسی نرم افزار با 4 سال سابقه کار.

 • پاسخ SARA

  دی 7, 1398, 9:18 ق.ظ

  تنها معضل این روش اخذ اقامت اروپا با ثبت شرکت ، همین زمانیست که باید در طول سال آنجا باشیم تا تمدید شود. بقیش خوبه. چون من پزشکم و حالا حالا قادر به رها کردن مطبم نیستم.

  • پاسخ کارشناس مهاجرت

   دی 7, 1398, 9:29 ق.ظ

   با سلام و وقت به خیر. شما میتوانید از گزینه اقامت در انگلیس که شرط حضور ندارد، و یا اسلواکی که قابلیت کمتر ماندن در آن است، استفاده کنید.

 • پاسخ امین شامخی

  دی 7, 1398, 3:27 ب.ظ

  درود و سپاس
  آیا روش های تمکن مالی هم در اخذ اقامت بدون سرمایه گذاری میگنجه و یا با سرمایه گذاری محسوب میشه؟

 • پاسخ Rahman Estarabadi

  دی 10, 1398, 8:14 ق.ظ

  سلام و خسته نباشید من ۳۸ سالم هست و در زمینه بورس فعال هستم میخواستم بدونم شرایط برای اینکار تو چه کشوری بهتر هست و آیا از طریق ثبت شرکتی که اشاره کردین تو سایتتون مناسب کار من هست ممنون میشم پاسخم رو بدید

  • پاسخ کارشناس مهاجرت

   دی 10, 1398, 10:28 ق.ظ

   با سلام و وقت به خیر
   تقریبا تمامی کشورهایی که در بخش اقامت اروپا معرفی کرده ایم قابلیت انجام این کار را دارند. اما شاید ثبت شرکت و انجام این فعالیت در انگلیس و آلمان بهتر باشد.

 • پاسخ Alireza Faraji

  دی 15, 1398, 7:42 ق.ظ

  سلام و خسته نباشید
  در مورد اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت مستلزم این هست که افرادی از اون کشور رو توی شرکتی که ثبت کردیم استخدام کنیم ؟

 • پاسخ ٔreza Pour kermani

  دی 15, 1398, 2:44 ب.ظ

  سلام یه سوال از خدمتتون داشتم آیا کشور اروپایی هست که در همون ابتدای امر اقامت دائم صادر بکنه؟

  • پاسخ کارشناس مهاجرت

   دی 15, 1398, 5:19 ب.ظ

   با سلام و وقت به خیر. همه این کشورها از ابتدا به شما اقامت می دهند. اگر منظورتان اقامت دائم است، نخیر باید از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید.

 • پاسخ مصداقی

  اسفند 2, 1398, 12:30 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  من جایی خوندم ثبت شرکت در انگلستان نیاز به حداقل سرمایه اولیه ست و با هر میزان سرمایه ای میشه
  اگر درسته یعنی میشه با اطلاعات اون شرکت حساب بانکی معتبر باز کرد؟
  و میشه تجارت آنلاین انجام داد؟

 • پاسخ amir moradi

  اسفند 2, 1398, 12:33 ب.ظ

  سلام
  مراحل اخذ اقامت و ثبت شرکت در انگلیس و اینها جهت شرکت ساختمانی با سرمایه ی 900 هزار پوند چگونه است؟

 • پاسخ حسن میم دال

  بهمن 17, 1400, 8:41 ق.ظ

  درودها
  آیا میتوان به عنوان مهاجرت کاری یک تولیدی را بعنوان شغل ثبت کرد در اروپا که محصولش جزو نوشیدنی های ممنوعه در وطن ما باشد؟
  ثبت یک برند عالی و درجه یک

 • پاسخ چنگیز

  اسفند 3, 1400, 2:25 ب.ظ

  سپاس اطلاعات جامعی ست

 • پاسخ موسوی

  اسفند 7, 1400, 9:59 ق.ظ

  ارزون ترین کشور اروپا و راحت ترینش برای رفتن ایرانیا (کاری ترجیحا)..کدومه؟

 • پاسخ سایان

  شهریور 20, 1401, 1:03 ب.ظ

  با ثبت شرکت در هر یک از کشورهای شینگن، آیا اجازه راه اندازی کسب و کار، زندگی و تحصیل در تمامی کشورهای مذکور را خواهیم داشت یا فقط یک کشور؟

سوالات و نظرات خود را بنویسید