مهاجرت به انگلیس (راحت ترین و بهترین راه مهاجرت به انگلستان)

فهرست مطالب مهاجرت به انگلیس

 • راه های مهاجرت به انگلیس کدام است؟
 • بهترین راه مهاجرت به انگلیس؟
 • شرایط مهاجرت به انگلیس؟
 • مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به انگلیس از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت به انگلیس از طریق کار
 • برای مهاجرت به انگلیس چه قدر پول لازم است؟
 • مدارک لازم برای مهاجرت به انگلیس چیست؟
 • مزایای مهاجرت به انگلیس چیست؟
 • مهاجرت به انگلیس از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل
 • مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل فرزند
 • مهاجرت به انگلیس از طریق ازدواج
 • مهاجرت به انگلستان و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت به انگلیس بدون مدرک زبان
 • مهاجرت به انگلستان از طریق تمکن مالی

مهاجرت به انگلیس یکی از پرطرفدارترین مسیرهای مهاجرتی در سال های اخیر شناخته شده است. انگلیس کشوری با قدمت چندصد هزارساله است که دوران گوناگونی از جمله عصر الیزابتی، عصر ویکتوریایی و دوران معاصر را پشت سر گذاشته است. در پایتخت این کشور تنوع جمعیت به شکل قابل توجهی به چشم می خورد؛ لندن که به عنوان گران ترین شهر جهان شناخته می شود، مردمی از نژاد ها، رنگ ها، ادیان و زبان های گوناگون را در خود جای داده است که با یکدیگر در کنار رودخانه تیمز زندگی می کنند. مهاجرت به این کشور می تواند برای بسیاری از علاقه مندان گزینه ایده آلی باشد که در ادامه به جزئیات مربوطه خواهیم پرداخت.

مهاجرت به انگلیس

راه های مهاجرت به انگلیس کدام است؟

مهاجرت به انگلستان یکی از محبوب ترین مسیرهای مهاجرتی در بین متقاضیان شناخته شده است. این کشور روش های گوناگونی را در نظر گرفته است تا مهاجران با هر گونه تخصص و مدرک تحصیلی بتوانند شانس زندگی در انگلستان را داشته باشند. یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت به انگلستان، اقدام از طریق اخذ ویزای تحصیلی است.

علاوه بر تحصیل، روش های گوناگونی نیز برای مهاجرت به انگلستان وجود دارند که عبارتند از ویزای کار، پناهندگی، سرمایه گذاری، ازدواج و تولد فرزند. متقاضیان مهاجرت به انگلستان می توانند با توجه به شرایط خود، بهترین روش از بین موارد گفته شده را انتخاب کنند تا مهاجرتی موفق را تجربه نمایند. در ادامه این مقاله، به جزئیات مهاجرت از طریق روش های گفته شده می پردازیم.

بهترین راه مهاجرت به انگلیس؟

همانطور که گفته شد، کشور انگلستان روش های گوناگونی را پیش روی مهاجران گذاشته است. نمی توان یک روش را به عنوان بهترین راه برای مهاجرت به انگلستان پیشنهاد کرد. مهاجرت یکی از پر پیچ و خم ترین مسیر های پیش روی علاقه مندان است. برای انتخاب بهترین روش برای مهاجرت به انگلستان، متقاضیان باید عوامل زیادی را در تصمیم گیری خود در نظر بگیرند.

یکی از مهم ترین این موارد، موضوع تمکن مالی فرد است. تمکن مالی عاملی است که حتی روی شهر محل زندگی فرد نیز تاثیر گذار است؛ افرادی که نگرانی بابت تامین مخارج زندگی خود ندارند می توانند به راحتی برای زندگی در شهر لندن که یکی از گران ترین شهرهای دنیاست اقدام کنند. افرادی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند می توانند شهرهای دانشجویی و کوچک از جمله دورهام را در نظر داشته باشند. هم چنین متقاضیانی که تمکن مالی کافی دارند، می توانند از طریق سرمایه گذاری جهت مهاجرت به انگلستان اقدام نمایند.

بهترین راه مهاجرت به انگلیس

شرایط مهاجرت به انگلیس؟

مهاجرت به انگلیس در سال های اخیر سهولت بیشتری پیدا کرده است که یکی از دلایل آن را می توان تنوع بالای ویزاهای ارائه شده دانست. برای اطلاع از شرایط مهاجرت به انگلیس در ابتدا باید بررسی کنید که از چه روشی قصد مهاجرت به این کشور را دارید. در صورتی که فرد از مسیر تحصیلی بخواهد وارد انگلستان شود، می بایست در ابتدا مدارک تحصیلی و آیلتس خود را آماده نموده و از مدارس و یا دانشگاه های این کشور پذیرش بگیرد. سپس برای اخذ ویزا باید اقدام کرد که در این مرحله نیز مدارک گوناگونی از جمله مدارک تحصیلی، نامه پذیرش، مدارک هویتی و دانش زبان انگلیسی و … مورد نیاز است. شایان ذکر است که در تمامی ویزاهای ارائه شده، ارائه گواهی سلامت و هم چنین گواهی عدم سو پیشینه از شرایط اصلی مهاجرت به انگلیس می باشند.
در حال حاضر شرایط مهاجرت به انگلیس با توجه به روش مورد نظر متفاوت است. به طور مثال، در صورتی که فرد قصد مهاجرت کاری داشته باشد، با توجه به شرایطی که کارفرمای تایید شده در انگلیس تعیین می کند، فرد می بایست رزومه خود را ارائه نماید. در این روش، میزان تجربه کاری، مدرک تحصیلی مرتبط یا غیر مرتبط با شغل مورد نظر و مدرک زبان اهمیت بالایی دارند. در صورتی که فرد قصد مهاجرت تحصیلی داشته باشد، معدل دوره تحصیلی قبلی، تعداد مقالات منتشر شده در نشریه های معتبر بین المللی و نمره مدرک تحصیلی، از اصلی ترین فاکتورهای شرایط مهاجرت تحصیلی به انگلیس می باشند.

شرایط مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری

همانطور که گفته شد، مهاجرت به انگلستان روش های گوناگونی دارد که هر فرد می بایست با توجه به شرایط خود، بهترین روش را انتخاب نماید. مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری برای افرادی مناسب است که تمکن مالی بالایی داشته و قصد ورود سرمایه خود به کشور انگلستان را دارند. حداقل مبلغ سرمایه گذاری در انگلستان، معادل با 2 میلیون پوند می باشد که متقاضیان می توانند با اثبات مالکیت مبلغ ذکر شده، باز کردن حساب بانکی در بریتانیا و سرمایه گذاری در اوراق دولتی و سهام شرکت ها، موفق به دریافت ویزای سرمایه گذاری انگلستان شوند. شایان ذکر است که اخذ تابعیت انگلستان از طریق خرید ملک در این کشور، بر خلاف سرمایه گذاری در اوراق دولتی و سهام شرکت ها، در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد.

مهاجرت به انگلیس از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به انگلیس از طریق ثبت شرکت یکی دیگر از روش هایی است که می تواند به اخذ تابعیت دائم انگلستان منتهی شود. در این روش فرد می تواند یک شرکت را برای اولین بار در انگلیس تاسیس نماید و یا شعبه ای از شرکت خود را در این کشور ایجاد کند. در صورتی که فرد شرکتی را در انگلیس ثبت نماید، در ابتدا یک تابعیت 3 ساله دریافت می نماید. در صورتی که در این مدت، بیزنس فرد رونق داشته و اوضاع مناسبی داشته باشد، می تواند تابعیت خود را تا 2 سال دیگر تمدید نماید. پس از گذشت این 5 سال، فرد موسس شرکت می تواند جهت اخذ تابعیت دائم انگلستان درخواست دهد. برخلاف سایر کشورهای اروپایی، روند ثبت شرکت در انگلستان مسیر ساده تری داشته و طی مدت زمانی معادل با 2 هفته و هزینه ای برابر با 9857 پوند انجام می پذیرد.

ثبت شرکت در انگلیس

مهاجرت به انگلیس از طریق کار

مهاجرت به انگلیس از طریق اخذ ویزای کاری یکی دیگر از محبوب ترین روش های مهاجرت به انگلستان می باشد. برای مهاجرت کاری به انگلستان انواع گوناگونی از ویزا در نظر گرفته شده است که عبارتند از ویزای کاری بلند مدت (tier2)، ویزای کاری کوتاه مدت (tier 5)، ویزای نوآوری و ویزای استارت آپ(tier 1) و هر کدام از ویزا های ذکر شده شرایط مربوط به خود را دارند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که مهاجرت کاری به انگلستان یکی از دشوار ترین مسیر های مهاجرت به این کشور است و متقاضیان از میان هزاران درخواست دهنده و از طریق سیستم امتیاز بندی انتخاب می شوند.

برخورداری از ویژگی هایی از جمله سابقه کاری طولانی مدت و تخصصی، مرتبط بودن رشته تحصیلی با شغل فرد، همکاری های بین المللی، نمره مدرک زبان و .. تا حد زیادی به بالا بردن امتیاز فرد در این سیستم کمک می کنند. در صورتی که فرد جهت اخذ ویزای tier 2 اقدام نماید، می بایست از یکی از کارفرماهای مورد تائید در انگلستان جاب آفر دریافت نموده و ارائه نماید. ویزای استارت آپ که یکی از دیگر روش های مهاجرت به انگلستان است جهت ایجاد یک کسب و کار جدید در این کشور ارائه می شود که تابعیت 2 ساله به فرد اعطا می نماید.

برای مهاجرت به انگلیس چه قدر پول لازم است؟

هزینه لازم برای مهاجرت به انگلیس تا حد زیادی وابسته به روش انتخابی فرد می باشد. به عنوان مثال، برای مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری به مبلغی حدود 9900 پوند نیاز است. هم چنین در صورتی که فرد از طریق مسیر کاری اقدام به اخذ ویزای انگلستان نماید، می بایست پیش از ارائه درخواست جهت اخذ ویزای خود، 945 پوند در حساب بانکی داشته باشد.

افرادی که قصد مهاجرت به انگلستان از طریق اخذ ویزای تحصیلی را داشته باشند می بایست با توجه به نوع دانشگاه خود، هزینه های لازم برای تحصیل در شهر مورد نظر را فراهم نمایند. عواملی مانند رشته تحصیلی نیز روی میزان شهریه دانشگاه تاثیر می گذارند؛ به عنوان مثال، در مقطع کارشناسی حداقل مبلغ سالیانه تحصیل 10000 پوند و حداکثر 38000 پوند می باشد.

هزینه مهاجرت به انگلیس

مدارک لازم برای مهاجرت به انگلیس چیست؟

به طور کلی، مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به انگلیس در اکثر روش ها موارد یکسانی را در بر می گیرد. از جمله اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به انگلیس عبارتند از پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه، مدارک هویتی، گواهی سلامت و عدم سوپیشینه، مدرک زبان، رسید پرداخت هزینه های ویزا، گواهی تمکن مالی در اکثر موارد. در صورتی که فرد جهت اخذ ویزای تحصیلی اقدام نماید، می بایست مدارک تحصیلی قبلی و گواهی اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه ها یا موسسات آموزشی انگلیس را ارائه نماید.

برای مهاجرت کاری نیز می بایست مدارک مربوط به سوابق کاری پیشین و رزومه کاری نیز ارائه شوند. هم چنین اگر فرد درخواست اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلیس را داشته باشد، یکی از مهم ترین مدارک مورد نیاز، تمکن مالی فرد و مدارک مربوط به مالکیت مبلغ مذکور می باشد.

مزایای مهاجرت به انگلیس چیست؟

مهاجرت به انگلیس برای افرادی که تمکن مالی کافی دارند و از شرایط اخذ ویزای این کشور نیز برخوردارند، مزایای متعددی دارد. انگلیس یکی از ابر قدرت های جهان شناخته می شود و یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیاست. بدیهی است که زندگی در کشوری که به عنوان پنجمین اقتصاد جهان شناخته می شود، می تواند با آرامش و امنیت مالی بیشتری همراه باشد.

زبان رسمی این کشور زبان انگلیسی است و این نکته یکی از مهم ترین مواردی است که متقاضیان مهاجرت را به سمت این کشور جذب می نماید؛ چرا که افراد ملزم به آموختن زبان جدید و دشواری نیستند. علیرغم این که لندن گران ترین شهر جهان به شمار می رود، اما تناسب میزان درآمد و مخارج زندگی در این کشور در سطح متعادلی قرار دارد. این کشور از لحاظ فرهنگی و هنری نیز از غنی ترین کشورهای جهان به شمار می رود و برای هنرمندان نیز مقصد بسیار ایده الی می باشد.

مزایای مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به انگلیس از طریق پناهندگی

بسیاری از متقاضیان مهاجرت بر این باورند که اخذ پناهندگی کشورهای اروپایی کاری ساده است اما در واقعیت اینگونه نیست. مهاجرت به انگلیس از طریق پناهندگی مسیری بسیار دشوار و زمان بر است که در اکثر موارد نتیجه آن قابل پیش بینی نیست. طبق قانون این کشور، تنها افرادی واجد شرایط پناهندگی هستند که به دلایلی از جمله سیاست، مذهب، جنسیت، نژاد و طرز تفکر در کشور مبدا مورد آزار و اذیت و تهدید قرار می گیرند.

در صورتی که درخواست افراد جهت اخذ پناهندگی انگلستان تائید گردد، تا مدتی نامعلوم در کمپ های پناهندگان در انگلستان اسکان داده می شوند تا پرونده آنان مورد بررسی قرار بگیرد. متاسفانه در اکثر موارد درخواست افراد جهت اخذ پناهندگی با شکست مواجه می شود؛ بنابراین توصیه ما این است که از مسیرهای جایگزین همانند مهاجرت کاری یا تحصیلی به انگلستان مراحل مهاجرت خود را پیگیری نمایید.

مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل

یکی از محبوب ترین مسیرهای مهاجرت به انگلیس، اخذ ویزای تحصیلی این کشور است؛ همانطور که می دانید کشور انگلیس دارای مدارس و دانشگاه های معتبر بسیاری بوده و همین موضوع باعث شده تا در سال 2021 بیش از 556 هزار دانش آموز و دانشجو با ملیت های گوناگون از سایر کشورهای جهان درحال تحصیل در مراکز آموزشی این کشور باشند. برای تحصیل در انگلستان علاقه مندان می توانند در هر یک از سطوح ابتدایی، متوسطه، دوره آموزش عالی پیش از کالج (FE) و دوره های دانشگاهی (HE) ثبت نام کنند.

تحصیل در انگلستان برای افراد 5 الی 16 سال اجباری بوده و تعدد مدارس بین المللی چون مدرسه Brookes United Kingdom و Reddam House Berkshire موجب شده تا افراد طیف وسیعی از مقاصد تحصیلی را پیش روی خود ببینند. تحصیل در انگلیس نیازمند ارائه فهرستی از مدارک است که در ادامه به بررسی آن ها پرداخته ایم:

• انگیزه نامه
• مدارک هویتی شامل شناسنامه و پاسپورت معتبر
• آخرین مدرک تحصیلی همراه ریز نمرات
• مدرک زبان آیلتس 6 به بالا
• فرم درخواست پذیرش از دانشگاه یا مدرسه موردنظر
• رسید پرداخت هزینه های اخذ ویزای تحصیلی
• اثبات تمکن مالی برای تامین هزینه سفر و تابعیت در انگلستان برای حداقل 1 سال
• ارائه مدرکی برای اثبات محل سکونت در انگلستان

از مزایای مهاجرت به انگلیس از طریق دریافت ویزای تحصیلی می توان به سطح بالای آموزش در دانشگاه ها و مدارس، امکان دریافت بورسیه، شانس دریافت تابعیت دائم، اجازه کار همزمان با تحصیل، آشنایی برای فرهنگ و آداب این کشور و همچنین عدم نیاز به یادگیری زبان دوم یا سوم برای مهاجرت اشاره کرد.

مدت زمان تحصیل مقطع کارشناسی در انگلیس 3 سال و برای کارشناسی ارشد 1 سال است؛ دانشجویان در مقطع کارشناسی اجازه 10 ساعت کار در هفته را دارند که این زمان برای دانشجویان کارشناسی ارشد 20 ساعت در هفته می باشد. از بهترین دانشگاه های انگلیس برای تحصیل در این مقاطع می توان به دانشگاه کمبریج، آکسفورد، منچستر، ناتینگهام و لیدز اشاره کرد.

مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل

مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل فرزند

اخذ ویزای همراه در زمان تحصیل فرزند، یکی از راه های مهاجرت به انگلیس است که دارای پیچیدگی های منحصر به خود می باشد؛ کشورهای انگلستان، کانادا، آمریکا و استرالیا طی دو دهه اخیر با ارائه ویزای گاردین، شرایطی را برای مهاجرت والدین و سرپرستی فرزندان فراهم آورده اند. در توضیح ویزای گاردین باید اظهار داشت که تنها برای والدین فرزندان زیر 18 سال قابل دسترسی بوده و درصورتیکه سن فرزند شما بیشتر از 18 سال بوده و دانشجوی کشور انگلیس است این ویزا برای شما کاربردی نخواهد داشت.

درصورتیکه فرزند شما در یکی از مدارس انگلستان مشغول تحصیل است، می توانید با ارائه مدارکی چون ویزای تحصیلی فرزند خود (Tier4)، اثبات تمکن مالی و ترجمه رسمی مدارک هویتی برای دریافت این ویزا اقدام نمایید.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که والدین پس از دریافت ویزای گاردین و مهاجرت به انگلیس، حق کار در این سرزمین را ندارند. ویزای گاردین بین 6 الی 12 ماه اعتبار داشته و متقاضیان می توانند برای تمدید این ویزا و یا تبدیل آن به تابعیت دائم در جستجوی تبدیل ویزای گاردین به ویزای کاری باشند. در این صورت امکان همراه داشتن سایر فرزندان برای والد فراهم خواهد بود. همچنین باید توجه داشت که والدین می بایست حداقل 3 ماه پیش از شروع سال تحصیلی برای دریافت این ویزا اقدام نمایند و هزینه معین شده توسط سازمان مهاجرت انگلستان (UKVI) معادل 550 پوند را بپردازند.

مهاجرت به انگلیس از طریق ازدواج

کشور انگلستان در سال های اخیر سن قانونی ازدواج را از 16 سال به 18 سال افزایش داده است؛ طبق همین قانون افرادی که متقاضی مهاجرت به این کشور هستند باید توجه داشته باشند که هر دو فرد مقیم انگلستان و متقاضی تابعیت در این کشور باید بالای 18 سال سن داشته باشند. همچنین برای مهاجرت به این کشور می بایست همسر شما شهروند رسمی انگلستان به حساب آید. به رسمیت شناخته شدن ازدواج شما در انگلیس، اثبات تمکن مالی برای زندگی در خاک این کشور و همچنین تسلط بر زبان انگلیسی از دیگر معیارهای مورد اهمیت برای مهاجرت به انگلیس از طریق ازدواج هستند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که برای جلوگیری از ازدواج های صوری، کشور انگلیس قانونی وضع کرده است که طبق آن می بایست حداقل 2 سال از شروع رابطه زوج ها گذشته باشد.

مهاجرت به انگلستان و اخذ تابعیت از طریق تولد

اخذ تابعیت و مهاجرت به انگلیس از طریق تولد فرزند، یکی از موضوعاتی است که طی سال های اخیر دچار تغییرات و دگرگونی های بسیاری شده است؛ تا سال 1983 میلادی تولد فرزند در انگلستان پیرو قانون خاک بوده و به نوزادان متولد شده در این کشور بدون چون و چرا کارت شهروندی تعلق میگرفت. با گذشت زمان اما این قانون تغییر کرده و امروزه شاهد هستیم که نوزادان متولد شده در انگلیس تنها در صورتی موفق به دریافت تابعیت خواهند شد که حداقل یکی از والدین جزء شهروندان انگلستان باشد. همچنین از سال 2006 تاکنون کودکانی با والدین دارای تابعیت کشورهای اتحادیه اروپا یا سوئیس نیز پس از تولد در خاک انگلستان می توانند کارت شهروندی این کشور را دریافت کنند.

مهاجرت به انگلیس بدون مدرک زبان

مهاجرت به انگلیس بدون داشتن مدرک معتبر زبان برای دو گروه افراد امکان پذیر می باشد؛ دسته اول افرادی هستند که خواهان دریافت Student Visa بوده و زیر 17 سال سن دارند؛ طبق قانون انگلستان این افراد می توانند بدون داشتن مدرک زبان برای سپری کردن دوره تحصیل خود در خاک انگلیس اقدام به اخذ Child Tier4 Visa نمایند. همچنین برخی دانشگاه های انگلستان همچون University of Warwick و University of Plymouth با درنظر گرفتن نمره زبان سه سال پایانی، درصورتیکه شما حداقل 60% نمره زبان را دریافت کرده باشید، شما را مجاز به حضور در دانشگاه می دانند. دسته دوم افرادی هستند که با اخذ ویزای توریستی انگلیس اقدام به شرکت در دوره های زبان برگزار شده در این کشور می کنند. افراد می توانند با شرکت در دوره های عمومی زبان این موسسات و دریافت مدرک آکادمیک پس از 6 ماه، تحصیل خود در انگلیس را شروع کنند.

مهاجرت به انگلستان از طریق تمکن مالی

اثبات تمکن مالی یکی از شیوه های مهاجرت به انگلیس و اخذ تابعیت این کشور است؛ افرادی که خواهان تحصیل در انگلیس از طریق اثبات تمکن مالی هستند باید توجه داشته باشند که اگر دوره تحصیلی هدف شما کمتر از 1 سال طول می کشد، باید بودجه کل دوره را در ابتدا برای دریافت پذیرش CAS داشته باشید. تمکن مالی موردنیاز برای تحصیل در خارج از لندن 1023 پوند به ازای هر ماه و همچنین 1334 پوند برای هر ماه در صورت تحصیل داخل لندن هست. اثبات تمکن مالی و سرمایه گذاری در انگلیس راه دیگر مهاجرت به این کشور است؛ برای این هدف افراد می بایست حداقل 2 میلیون پوند برای اخذ ویزای Tier1 داشته باشند تا بتوانند با اثبات سودآوری برای اقتصاد انگلستان، در مسیر مهاجرت به این کشور قدم بردارند.

5/5 - (1 امتیاز)

پرسش های متداول درباره مهاجرت به انگلیس

انگلیس در یک نگاه
خودتان لمس کنید

همین الان به انگلیس سفر کنید :

* راهنمای استفاده از قابلیت سفر مجازی 360 درجه آژانس مهاجرتی FinsAdvisers :

 •  در ابتدا برای دسترسی به این قابلیت، وی پی اِن خود را روشن کنید.
 •  برای شروع سفر مجازی خود، روی هریک از ویدیوهای مورد علاقه خود به حسب کشور یا شهر کلیک نمایید.
 •  در پایین صفحه بخش سمت راست، می­ توانید کیفیت ویدئو را به دلخواه انتخاب کنید.
 •  برای پیمایش و بررسی نماهای مختلف 360 درجه می توانید تلفن همراه خود را در جهت مورد نظر حرکت دهید.
 •  برای کسب تجربه ی بهتر می توانید از نگهدارنده های واقعیت مجازی استفاده کنید.
ویدیوها
ویزای کاری انگلستان به روش  GBM
دریافت ویزای GBM انگلستان یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت
ویزای GBM یا همان (گلوبال بیزنس موبیلیتی) یا ویزای راه اندازی کسب و کار بر...
|
اقامت دائم بعد از تحصیل در انگلستان
اقامت دائم در انگلستان پس از تحصیل
برای بسیاری از دانشجویان بین المللی که در انگلستان تحصیل می کنند، چشم انداز ماندن...
|
دانشگاه انگلستان
تحصیل در رشته ادبیات انگلیسی در انگلستان
اگر خواننده مشتاق هستید و عاشق کاوش در زیبایی های زبان انگلیسی هستید، تحصیل ادبیات...
|
شرایط و روند گرفتن ویزای تحصیلی کودکان در انگلستان
شرایط گرفتن ویزای تحصیلی کودکان در انگلستان
اگر قصد دارید فرزند خود را برای تحصیل در انگلستان بفرستید، باید شرایط ویزای تحصیلی...
|
کار دانشجویی در انگلستان چه شرایطی دارد ؟
کار دانشجویی در انگلستان چه شرایطی دارد ؟
به عنوان یک دانشجو، یافتن شغل می‌تواند هم هیجان‌انگیز و هم چالش برانگیز باشد. دانشجویان...
|
هزینه تحصیل در مدارس انگلستان را چگونه محاسبه کنیم ؟
هزینه تحصیل در مدارس انگلستان را چگونه محاسبه کنیم ؟
اگر قصد دارید فرزند خود را برای تحصیل در انگلستان بفرستید، یکی از مهم ترین...
|
بهترین شهر انگلیس برای تحصیل
بهترین شهر انگلیس برای تحصیل کدام است؟
انگلستان خانه برخی از بهترین دانشگاه های جهان است و شهرهای بزرگ زیادی برای تحصیل...
|
نمره آیلتس برای تحصیل در انگلیس چقدر است
نمره آیلتس برای تحصیل در انگلیس چقدر است؟
سیستم بین‌المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) یکی از پذیرفته شده‌ترین آزمون‌های مهارت زبان انگلیسی برای...
|
تحصیل در انگلستان کارشناسی ارشد
تحصیل در انگلستان کارشناسی ارشد
تحصیل در انگلستان کارشناسی ارشد، تحصیلات در سطح جهانی را در دانشگاه های معتبری مانند...
|
تصویر دانشگاه‌های برتر برای دریافت بورسیه تحصیلی انگلیس
بورسیه تحصیلی انگلیس
بورسیه تحصیلی انگلیس درواقع جوایز مالی است که به دانشجویان کشو‌های مختلف برای تحصیل داده...
|
تحصیل دکتری در انگلستان
تحصیل دکتری در انگلستان | شرایط اپلای و پذیرش دکترا در انگلیس
تحصیل در انگلستان مقطع دکتری سابقه طولانی دارد و این مدرک بالاترین مدرک در دسترس...
|
تحصیل پرستاری در انگلستان
تحصیل پرستاری در انگلستان | شرایط، مدارک و حقوق پرستار در انگلیس
شرایط تحصیل پرستاری در انگلستان چیست؟ چه کسانی می‌توانند برای تحصیل در رشته پرستاری در...
|
بورسیه های کشور انگلستان برای دانشجویان بین المللی
بورسیه های کشور انگلستان برای دانشجویان بین المللی
بورسیه های کشور انگلستان برای دانشجویان بین المللی بسیار محبوب هستند، چراکه تحصیل در این...
|
بهترین کشورها برای مهاجرت کاری پزشکان
بهترین کشورها برای مهاجرت کاری پزشکان و میزان درآمد آنها
آیا برای انتخاب بهترین کشورها برای مهاجرت کاری پزشکان به کمک نیاز دارید؟ آیا جستجوی...
|
بهترین دانشگاه های معماری انگلیس در سال 2021
بهترین دانشگاه های معماری انگلیس در سال 2021
کشور انگلیس مهد معماری و ساختمان های خیره کننده است از جمله تالار سخنرانی کلاید،...
|
1 دیدگاه
سوالات و نظرات خود را بنویسید