سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزای کانادا چیست و شامل چه خدماتی می شود؟

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب پربازدید

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
برای دریافت مشاوره رایگان این فرم را تکمیل کنید

مشاوره رایگان

پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزای کانادا

درباره پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزای کانادا چقدر می‌دانید؟ شاید پیش از این با اصطلاح پیکاپ ویزا یا پاسپورت مواجه شده باشید، اما دقیق نمی‌دانید که شامل چه خدماتی می‌شود. این مطلب را بخوانید تا با خدماتی از این دست در اخذ ویزای کانادا بیشتر آشنا شوید.

پیکاپ پاسپورت یا ویزای کانادا چیست؟

همانطور که می‌دانید برای اخذ ویزای کانادا باید پروسه چالش‌برانگیزی را طی کنید. این پروسه شامل درخواست ویزا، مدارک ویزای کانادا ، مصاحبه سفارت، انگشت‌نگاری و غیره می‌شود. در صورتی که بتوانید تمام این مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید، با تصمیم آفیسر ویزای کانادا شما صادر خواهد شد. اما در این مرحله چگونه باید ویزای خود را دریافت کنید؟ همانطور که می‌دانید برخی از کشورها در ایران سفارتخانه ندارند. از این رو، اگر کسی بخواهد به این کشورها سفر کند، باید برای اخذ ویزا به کشورهای دارای سفارتخانه مقصد موردنظر برود.

گفتنی است؛ پیکاپ (Pickup) یک واژه انگلیسی است که به معنای برداشتن یا تحویل گرفتن چیزی یا کسی است. از معنی این کلمه می‌توان کمی با خدمات مربوط به آن بیشتر آشنا شد، البته در صنعت توریسم و مهاجرت کمی متفاوت‌تر است.

پیکاپ پاسپورت شامل چه خدماتی است؟

ویزای کانادا یکی از الزامات سفر به این کشور برای ایرانیان است. زمانی که مهر ویزای کانادا در پاسپورت شما ثبت شود، یعنی اجازه ورود به این کشور را خواهید داشت. همانطور که گفتیم به دلیل نبود برخی سفارتخانه در ایران، حضور در یک کشور واسطه تنها راه متقاضیان اخذ ویزاست. مصاحبه ویزای کانادا نیز جزو مصاحبه‌هایی است که باید در یک کشور واسطه صورت بگیرد.

در صورت قبولی در مصاحبه ویزای کانادا ، فرد باید پاسپورت خود را تحویل سفارت دهد. توجه داشته باشید که برای تحویل پاسپورت به سفارت نیازی به حضور خود شخص نیست. این کار می‌تواند از طریق نماینده قانونی او صورت بگیرد. به تمام این پروسه، یعنی تحول پاسپورت به سفارت کانادا توسط نماینده قانونی او و همچنین بازگرداندن آن به متقاضی، در اصطلاح پیکاپ پاسپورت گفته می‌شود.

مزایای پیکاپ پاسپورت چیست؟

– هزینه سفر به کانادا و مراحل اخذ ویزای این کشور، به خودی خود می‌تواند مخارج را چندبرابر کند. استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت یا ویزای کانادا در چنین شرایطی بسیار موثر خواهد بود.
– متقاضی ویزای کانادا می‌تواند به جای سفر به یک کشور دیگر و اقامت در هتل، هزینه‌های خود را با پیکاپ پاسپورت یا ویزای کانادا کاهش دهد.
– اگر به هر دلیلی تمایل به حضور در کشور واسطه برای اخذ ویزای خود را نداشتید، خدمات پیکاپ ویزا کانادا بهترین گزینه برای شماست.

آیا پیکاپ پاسپورت کانادا با پیکاپ ویزای کانادا تفاوت دارد؟

در واقع این دو اصطلاح تفاوتی با یکدیگر ندارند. هر دوی این اصطلاحات برای یک کاربرد دارند. متقاضیان با استفاده از خدمات پیکاپ در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنند. انتخاب یک کارگزار باتجربه و قابل اعتماد می‌تواند خدمات مربوط به پیکاپ ویزا را در سریعترین زمان ممکن به انجام برساند. کافی است پاسپورت و مدارک مورد نیاز پیکاپ ویزا را به کارگزار مربوطه ارائه دهید.

کارگزارها مدارک شما را به سفارت یا کنسولگری کانادا در کشور واسطه ارسال می‌کنند و به این ترتیب اقدامات لازم برای الصاق ویزا به پاسپورت انجام خواهد شد. پس از انجام این اقدامات، پاسپورت متقاضی به همراه ویزای کانادا به او تحویل داده می‌شود.

بیشتر بدانید: راهنمای جامع اقامت دائم در کانادا

پیکاپ ویزای کانادا از طریق چه کشورهایی امکانپذیر است؟

کانادا یکی از مقاصد محبوب ایرانی‌ها برای سفر، تحصیل، کار و تجارت است. هر ساله متقاضیان زیادی برای اخذ ویزای این کشور وجود دارند. با توجه به عدم فعالیت سفارت کانادا در ایران ، متقاضیان ویزای این کشور باید برای انجام امور مربوط به ویزا به دو کشور امارات یا ترکیه سفر کنند. پیکاپ ویزای کانادا از طریق این دو کشور انجام می‌شود.

فرد متقاضی برای دریافت خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا باید با پاسپورت و همچنین نامه یا ایمیل سفارت که نشان می‌دهد موفق به اخذ ویزا شده، به یک شرکت معتبر مراجعه کند. این شرکت به عنوان نماینده قانونی فرد با دریافت مدارک پیکاپ ویزای کانادا ، اقدام به دریافت ویزا از کنسولگری دو کشور ترکیه یا امارات و تحویل آن در ایران به متقاضی خواهد کرد.

Fins Advisers به عنوان یک موسسه مهاجرتی معتبر، تمام خدمات مربوط به پیکاپ پاسپورت یا ویزای کانادا را به متقاضیان ارائه می‌دهد. ما مدارک شما را در اسرع وقت ارسال و ویزای کانادا را در ایران به شما تحویل خواهیم داد.

سوالات متداول

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیاز دهید
5/5
آخرین بروز رسانی
29 مرداد 1402
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
یه خانم که توی کتابخانه پشت سیستمش نشسته و کلی کتاب هم روی هم جلوی سیستمش هست- بهترین کشور برای آزمون آیلتس
تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.