ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه! بایدها و نبایدها

ویزای توریستی کانادا بدون دعوت نامه
4.5
(10)

اگر به دنبال اخذ ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه هستید، این مطلب را مطالعه کنید. افراد زیادی هستند که در کانادا دوست یا خویشاوندی ندارند. در نتیجه، این گروه از متقاضیان ویزای کانادا نمی‌توانند به سفارت این کشور دعوتنامه ارائه دهند. از این رو، تقاضای آنها ویزای کانادا بدون دعوتنامه است. در این مطلب می‌توانید اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید.

همه چیز درباره اخذ ویزای گردشگری کانادا بدون دعوتنامه

آیا برای سفر به کانادا داشتن دعوتنامه الزامی است؟

با وجود اینکه در بسیاری از موارد داشتن دعوتنامه کانادا الزامی نیست، اما متقاضیانی که با دعوتنامه به سفارت کانادا می‌روند، شانس بیشتری برای ویزا شدن دارند. درست است که دعوتنامه کانادا می‌تواند بر اخذ ویزای این کشور تاثیر زیادی داشته باشد. اما این بدان معنا نیست که بدون دعوتنامه افراد موفق به اخذ ویزای این کشور نمی‌شوند.

اگر یک شهروند کانادایی یا کسی که اقامت دائم در کانادا را دارد، برای شما دعوتنامه ارسال کند، به روش‌های زیر به ویزا شدن شما کمک کرده است:

  • دلیل درخواست ویزا را تایید می‌کند.
  • داشتن یک دعوتنامه به مقامات سفارت کانادا اطمینان می‌دهد که متقاضی در هنگام سفر، جایی برای اقامت دارد.
  • همچنین نشان می‌دهد متقاضی در کانادا از حمایت مالی و اجتماعی برخوردار است.
ویزای توریستی کانادا بدون دعوت نامه

دعوتنامه کانادا تنها در برخی موارد ضروری است

اخذ ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه امکانپذیر است. دعوت نامه یکی از مدارک ضروری اخذ ویزای گردشگری کانادا نیست. با این حال در برخی موارد، دولت کانادا ممکن است از شما بخواهد هنگام ارسال درخواست خود دعوتنامه نیز به آنها ارائه دهید. درغیر این صورت نیازی به دعوتنامه ندارید. بنابراین، اگر قصد سفر تفریحی به کانادا را دارید، اما نمی‌توانید دعوتنامه از کسی دریافت کنید، ناامید نشوید.

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه

با توجه به اینکه درخواست برای انواع ویزا برای این کشور بسیار زیاد است، حتما نیاز به مشورت با یک کارشناس یا وکیل معتبر را خواهید داشت. وکیل مهاجرت کانادا به شما کمک می‌کند تا مدارک دقیق و موردنیاز سفارت را تهیه کنید. همچنین مشاوره لازم را به متقاضیان ویزا می‌دهد و عوامل ضروری که میزان موفقیت شما را در مصاحبه سفارت کانادا بالا می‌برد، یادآور خواهد شد. تجربه این افراد تاثیر بسزایی در موفقیت اخذ ویزا از ویزای توریستی کانادا گرفته تا ویزای مولتیپل کانادا خواهد داشت.

ویزای موقت کانادا (TRV) که به ویزای گردشگری یا ویزای توریستی کانادا (بدون دعوتنامه) نیز گفته می‌شود، سندی رسمی است که توسط سفارت این کشور صادر می‌گردد. این سند در گذرنامه شما قرار می‌گیرد تا نشان دهد، شرایط سفر به کانادا را به طور موقت (به عنوان یک گردشگر، دانشجو یا برای کار دارید).

برای کدامیک از انواع ویزاهای کانادا دعوتنامه اجباری است؟

همانطور که گفتیم ویزای گردشگری کانادا می‌تواند ویزای یکبار ورود یا ویزای مولتیپل کانادا باشد. همانگونه که از نام این ویزاها مشخص است، هر کدام بسته به هدف و شرایط متقاضی صادر می‌شود. اگر متقاضی قصد شرکت در همایش یا کنفرانس در کانادا را داشته باشد، ویزای یک بار ورود این کشور برای او صادر خواهد شد. در غیر این صورت می‌تواند با توجه به شرایط و همچنین ارائه مدارک برای ویزای مولتیپل کانادا درخواست دهد.

ویزای سینگل کانادا دارای زمان ورود و خروج مشخص به این کشور است. در حالی که در ویزای مولتیپل کانادا ، افراد می‌توانند به صورت نامحدود ورود و خروج داشته باشند و هر بار 6 ماه مداوم در کانادا بمانند. پس از 15 روز خروج، دوباره اجازه ورود به خاک این کشور را خواهند داشت. داشتن دعوتنامه برای اخذ ویزای مولتیپل کانادا اجباری نیست، اما می‌تواند در روند بررسی پرونده تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد. ویزای مولتیپل کانادا 5 ساله است.

تا چه مقدار این مطلب مفید بود؟

میزان ستاره دلخواه را کلیک کنید

میانگین 4.5 / 5. تعداد: 10

تاکنون امتیازی ثبت نشده

سوالات و نظرات خود را بنویسید