آیا با دریافت ویزای تمکن مالی اسپانیا می توانیم اقامت دائم بگیریم؟

پرچم اسپانیا در حالی که بک گراند آن نمایی از اسپانیا است - دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی
5
(1501)

یکی از مهم ترین دلایلی که خیلی از افراد برای دریافت ویزای تمکن مالی اسپانیا اقدام می کنند، این است که بتوانند اقامت دائم این کشور را بگیرند. خوشبختانه بعد از این که 5 سال از مدت زمان اقامت شما از طریق تمکن مالی در اسپانیا گذشت، می توانید برای دریافت اقامت دائم اقدام کنید. در مدت این 5 سال، شما باید حداقل به مدت 30 ماه در این کشور زندگی کرده باشید.

بیرون نبودن از خاک اسپانیا به مدت متوالی 12 ماه دیگر از شرایطی است که می توانید اقامت دائم این کشور زیبا را بگیرید. علاوه بر این، بعد از گذشت مدت 10 سال، می توانید برای دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور هم اقدام کنید.

آیا در پنج سال ابتدایی اقامت در اسپانیا می توان به کشورهای دیگری هم سفر کرد؟

دریافت تمکن مالی اسپانیا به شما این امکان را می دهد که در مدت زمان حضورتان در این کشور بتوانید به همه کشورهای حوزه شنگن سفر کنید و از این نظر هیچ محدودیتی پیش روی شما قرار ندارد. همچنین اگر می خواهید به کشور های خارج از حوزه شینگن سفر کنید هم می توانید در مدت زمان این 5 سال، به مدت 30 ماه خارج از این محدوده باشید.

کار کردن بعد از دریافت ویزای تمکن مالی اسپانیا چگونه است؟

همان طور که از نام آن مشخص است، ویزای تمکن مالی اسپانیا برای افرادی صادر می شود که از نظر مالی هیچ گونه مشکلی ندارند و در نتیجه، نیازی ندارند که از طریق فعالیت های اقتصادی، کسب و کاری داشته باشند. به همین دلیل هم افرادی که این ویزا را دریافت می کنند، نباید در کشور مقصد خود کار کنند.

به بیان دیگر، مهم ترین دلیل افراد از دریافت ویزای تمکن مالی، زندگی در کشور اسپانیا و هر کشور دیگری است. با این حال، افرادی که اقامت تمکن مالی برای این کشور را داشته باشند، می توانند برای ثبت شرکت یا آغاز کسب و کار اقدام کنند.

قلعه معروف اسپانیا در نمای غروب - دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

بهترین شهرها برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

بعد از این که ویزای تمکن مالی اسپانیا را برای خود و خانواده دریافت کردید، وقت آن می رسد که یک شهر مناسب برای زندگی انتخاب کنید. بیشتر شهرهای اسپانیا برای زندگی روزمره و معمولی بسیار عالی هستند و به شما این امکان را می دهند که یک زندگی رویایی در آنجا شروع کنید.

طبیعت زیبای اسپانیا به همراه آب و هوای کاملا مناسب، کشوری فوق العاده برای اقامت به وجود آورده که باعث شده خیلی از افرادی که ویزای تمکن مالی اسپانیا را دریافت می کنند، در انتخاب شهر ها مردد باشند. احتمالاً به غیر از شهرهای مشهور اسپانیا مانند بارسلونا و مادرید، نام شهرهای دیگر این کشور را نشنیده باشید. این در حالی است که شهر های بسیار زیبای دیگری نیز در این کشور وجود دارند که می توانید بعد از دریافت ویزای تمکن مالی اسپانیا به آنجا رفته و زندگی ایده آل خود را آغاز نمایید.

بارسلونا

می توان با قاطعیت گفت که یکی از بهترین شهرهای اسپانیا برای زندگی آرام، بارسلونا است که کنار دریای مدیترانه قرار گرفته است. به دلیل آرام بودن زندگی در این شهر، خیلی از افرادی که در دوره بازنشستگی به سر می برند، به بارسلونا مهاجرت می کنند.

این شهر به دلیل قرار گرفتن در کنار دریای مدیترانه، آب و هوای نسبتاً گرمی دارد و زمستان های آن کاملاً معتدل است. پس اگر به آب و هوای مدیترانه ای علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم بعد از دریافت ویزای تمکن مالی اسپانیا به این شهر زیبا بیایید.

علاوه بر این، شهر بارسلونا از نظر مراقبت های پزشکی و خدماتی هم یکی از بهترین شهرهای اسپانیا به شمار می رود که بیشتر از 80 مرکز بهداشت دارد. در بیمارستان های مدرن و مجهز به بارسلونا، تقریباً تمام عمل های مورد نیاز انجام می شود و از این نظر می تواند شما را قانع کند که بعد از دریافت ویزای تمکن مالی اسپانیا به این شهر بیایید.

مالاگا

اگر می خواهید در شهری زندگی کنید که آب و هوای کاملاً مطلوبی داشته باشد، مالاگا می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد که آب و هوای دلپذیر آن تقریباً هر کسی را به آرامش دعوت می کند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید در خیلی از روزهای تابستانی مالاگا، باران می بارد و این موضوع می تواند ترکیبی از هوای آفتابی با باران به وجود بیاورد که صحنه زیبایی رقم می زند.

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به آب و هوای محل زندگی خود اهمیت زیادی می دهید، احتمالاً مالاگا برای اقدامات بعد از دریافت ویزای تمکن مالی اسپانیا گزینه کاملاً مناسبی خواهد بود. پس زندگی در این شهر زیبا و خوش آب و هوا را امتحان کنید.

والنسیا

بخشی از دریای مدیترانه هم در کنار شهر والنسیا قرار دارد که آن را به یک شهر ساحلی زیبا تبدیل کرده است. اگرچه این شهر در کنار دریا قرار دارد، اما آب و هوای خیلی گرمی نداشته و کاملا دلپذیر است. طبیعت زیبای والنسیا می تواند هر کسی را متقاعد کند که بعد از دریافت ویزای تمکن مالی اسپانیا به این شهر بیاید.

علاوه بر این، شهر والنسیا از نظر تحصیل هم کاملاً پیشرفته است و یکی از بهترین شهرهای این کشور زیبا به شمار می آید که دانشگاه های بین المللی زیادی دارد. اگر بعد از دریافت ویزای تمکن مالی اسپانیا فرزندان خود را نیز به این کشور بیاورید، تحصیل در شهر والنسیا می تواند انتخاب خیلی خوبی برای آن ها باشد.

زندگی در اسپانیا، تأییدی بر دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

به طور کلی، شرایط زندگی در کشور اسپانیا کاملاً مناسب است و اغلب مهاجران و شهروندان این کشور، از شرایط زندگی کاملاً راضی هستند. این موضوع باعث می شود که مطمئن شویم دریافت ویزای تمکن مالی اسپانیا به سود ماست. پس اگر شما هم از نظر اقتصادی مشکلی ندارید و می خواهید یک زندگی آرام در کشورهای خارجی بگذرانید، کافی است که هر چه سریع تر برای دریافت ویزای تمکن مالی اسپانیا اقدام کنید.

 

سوالات متداول درباره دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

مدت زمان ویزای تمکن مالی اسپانیا چقدر است؟

مدت زمان ویزای تمکن مالی این کشور، 5 سال است که بعد از گذشت این زمان، یا باید برای تمدید آن اقدام کنید و یا از این کشور خارج شوید. همچنین شما این امکان را دارید که برای اقامت دائم اسپانیا بعد از گذشت این 5 سال اقدام نمایید.

بهترین شهر بعد از دریافت اقامت تمکن مالی در اسپانیا کدام است؟

اغلب شهرهای اسپانیا برای زندگی ویژگی های خیلی خوبی دارند. انتخاب یک شهر مناسب برای زندگی، به فاکتور های خود شما بستگی دارد. بارسلون، مادرید، والنسیا و مالاگا جز محبوب‌ترین و بهترین شهرهای اسپانیا برای زندگی هستند.

تا چه مقدار این مطلب مفید بود؟

میزان ستاره دلخواه را کلیک کنید

میانگین 5 / 5. تعداد: 1501

تاکنون امتیازی ثبت نشده

سوالات و نظرات خود را بنویسید