سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

به کدام کشورها در سال 2021 مهاجرت کنیم؟

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب پربازدید

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
برای دریافت مشاوره رایگان این فرم را تکمیل کنید

مشاوره رایگان

به کدام کشورها در سال 2021 مهاجرت کنیم؟

بهترین کشورها برای مهاجرت در سال 2021 کدامند؟ معیارهای متعددی جهت انتخاب بهترین کشورها برای مهاجرت وجود دارد. درباره آنها بیشتر بدانید.

به کدام کشورها در سال 2021 مهاجرت کنیم؟

سوئیس

سوئیس کشور ساعت‌ها، شکلات‌ها، آرامش و ثبات است. در نظرسنجی HSBC Expat Explorer در سال 2019، سوئیس از نظر ثبات سیاسی، ثبات اقتصادی و درآمد بالاتر از سایر کشورها بود. در این کشور متوسط دستمزد مهاجران 111،587 دلار (92،400 پوند) 33 درصد بیشتر از میانگین جهانی است.

71 درصد این افراد گفته‌اند درآمد بیشتری در سوئیس نسبت به کشور خود دارند. سوئیس نیز از نظر کیفیت زندگی در رتبه دوم قرار دارد. این نشان می‌دهد، مهاجرت به سوئیس، تعادل زیادی بین کار و زندگی آنها نسبت به کشور خودشان ایجاد کرده است. مدارس سوئیس و همچنین دانشگاه های این کشور نیز در رتبه بهترین‌ها قرار دارند.

اسپانیا

همانطور که می‌بینید مهاجرت به اسپانیا نیز جزو فهرست بهترین کشورها برای مهاجرت در سال 2021 است. بر اساس آخرین اطلاعات اداره آمار ملی (ONS) ، اسپانیا یکی از بهترین مکان‌های جهان برای بازنشستگی است. جالب است بدانید که 41 درصد از مهاجران بریتانیایی اسپانیا 65 سال یا بیشتر دارند. آب و هوا شما یکی از عواملی است که مهاجرت به اسپانیا را محبوب کرده است.

سه شهر بارسلونا، مادرید و سویا در بین 10 مقصد آفتابی اروپا قرار دارند. بر اساس یک نظرسنجی توسط Time Out ، ساکنان مادرید همچنین کم‌استرس ترین ساکنین شهرهای جهان هستند. در نظرسنجی HSBC اسپانیا ابتدا از نظر کیفیت زندگی، بعد از نظر سلامت جسمی و روحی، و در نهایت برای ایجاد تعادل بین کار و زندگی، در رتبه‌های برتر قرار گرفته است.

اسپانیا یک کشور ایده‌آل برای کودکان به ویژه به لحاظ برقراری ارتباط با دیگران است. از این نظر اسپانیا در رتبه دوم قرار دارد. کشور اسپانیا در رتبه‌بندی کیفیت زندگی توسطInterNations در سال 2019 در رتبه دوم قرار گرفت.

سنگاپور

اگر به مهاجرت در سال 2021 فکر می‌کنید، می‌توانید سنگاپور را نیز در فهرست خود قرار دهید. این کشور جوان، که در سال 1965 مستقل شد، طی چند دهه گذشته خود را به قطب تجارت جهانی تبدیل کرده است. این شهر-ایالت پررونق با حدود 5.8 میلیون نفر یکی از کوچکترین کشورهای جهان است. حمل و نقل در سنگاپور سریع و آسان است.

مهاجرت به سنگاپور برای فرزندان شما چیزی بیشتر از گشت و گذار در پارک‌ها و باغ وحش‌هاست. بر اساس نظرسنجی HSBC سنگاپور در رتبه دوم قرار می‌دهد. نحوه برخورد با کودکان و تحصیل در این کشور فوق العاده است. این کشور همچنین در رتبه‌بندی کیفیت زندگی InterNations جایگاه چهارم را دارد. از نظر امنیت نیز در رتبه دوم و در سفر و حمل و نقل رتبه اول را کسب کرد.

فنلاند

اگر به دنبال شروع زندگی در جایی جدید هستید، چرا شادترین کشور جهان را انتخاب نکنید؟ فنلاند یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت در سال 2021 است. فنلاند در سال 2020 برای سومین سال پیاپی عنوان خود را حفظ کرد. پایتخت این کشور، هلسینکی، در صدر رتبه‌بندی رفاه ذهنی قرار دارد و این تعجب‌آور نیست. فنلاند دارای یک شبکه بهداشتی و درمانی قدرتمند، رایگان و یک تعادل عالی بین کار و زندگی است.

حس زندگی اجتماعی فنلاندی‌ها را تشویق می‌کند تا به دیگران کمک کنند. به گفته مجمع جهانی اقتصاد، تقریبا نیمی از مردم به طور منظم به اهداف خوب کمک می‌کنند و تقریبا یک سوم آنها داوطلب کارهای خیریه هستند. این جالب است بدانید فنلاند در رتبه اول در رتبه‌بندی سلامت و رفاه توسط InterNations قرار دارد. مهاجرت به فنلاند بسیار در میان مهاجران به لحاظ فاکتورهای مختلف محبوبیت دارد.

کانادا

بدون شک مهاجرت به کانادا یکی از بهترین گزینه‌‌هاست. اخذ اقامت کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا و انواع دیگر ویزای این کشور بسیار مورد توجه قرار دارد. مدارس و دانشگاه های کانادا از کیفیت آموزشی بسیار بالایی برخوردارند.

کانادا در نظرسنجی HSBC به طور کلی سومین و در مورد استقبال از جوامع رتبه دوم را کسب کرد. این کشور ممکن است دومین کشور بزرگ جهان باشد، اما جمعیت نسبتا کم آن مملو از چهره‌های دوستانه است.

زندگی در کانادا به لحاظ کیفیت در رتبه قابل توجهی قرار دارد. همچنین بحث مسائل سرمایه گذاری در کانادا هر ساله مهاجران زیادی را به این کشور جذب می‌کند. کانادا یک کشور امن برای مهاجران است.

نیوزیلند

نیوزیلند را در نیز در فهرست برترین کشورها برای مهاجرت در سال 2021 مشاهده می‌کنید. بر اساس نظرسنجی HSBC ، مهاجران نیوزلند از سومین رفاه جسمی و روحی و دومین تعادل بین کار و زندگی در جهان برخوردارند. این کشور همچنین در رده ثبات سیاسی، بسیار بالاتر از نزدیکترین همسایه خود، استرالیا، قرار دارد.

نیوزلند همچنین مکان فوق‌العاده‌ای برای بازنشستگان است. جالب است بدانید، نیوزیلند یکی از کمترین میزان تراکم جمعیت در جهان را دارد. همه اینها به نیوزلند کمک کرد تا در نظرسنجی HSBC رتبه پنجم، به لحاظ شادی در رتبه هشتم و در شاخص پیشرفت اجتماعی در سال 2019 رتبه هفتم را به دست آورد. مهاجرت به نیوزیلند با این فاکتورها آمار قابل توجهی از سرتاسر جهان دارد.

استرالیا

بر اساس نظرسنجی HSBC ، استرالیا ششمین کشور برتر جهان برای مهاجران و همچنین دومین رتبه بهترین رفاه جسمی و روحی و سومین جایگاه بهترین کیفیت زندگی را کسب کرده است. استرالیا یک کشور کاملا امن برای مهاجران است. شما همچنین می‌توانید از مراقبت‌های بهداشتی رایگان و با کیفیت بالا برخوردار شوید. استرالیا منطقه‌ای فوق‌العاده زیبا به لحاظ طبیعت است.

اگر می‌خواهید فرزندانتان با فرصت‌هایی برای کشف طبیعت و آشنایی با انواع مختلف حیوانات بزرگ شوند، استرالیا می‌تواند یک مقصد امن برای آنها باشد.

استرالیا مدت‌هاست که یک کشور ثروتمند با اقتصاد تجاری محسوب می‌شود. این کشور از امتیازات عضویت در سازمان ملل متحد و سازمان تجارت جهانی بهره‌مند است. برخی از بهترین شهرهای استرالیا برای زندگی آدلاید و ملبورن هستند. این شهرها دارای کیفیت زندگی برتر، محیط امن، حقوق شهروندی ثابت و سبک زندگی ایده‌آل در شرایط آب و هوایی عالی هستند.

آلمان

آلمان را بدون شک می‌تواند در فهرست بهترین کشورها برای مهاجرت در سال 2021 قرار داد. آلمان یک کشور صنعتی است. این کشور دارای کیفیت زندگی ایده‌آل و همچنین امنیت زیاد برای مهاجران است. مهاجرت به آلمان در زمینه‌های مختلف تحصیلی و کاری امکانپذیر است.

با اخذ ویزای آلمان متخصصان جوان و دانشجویان می‌توانند اقدامات لازم را انجام دهند. دانشگاه های آلمان در فهرست بهترین‌ دانشگاه های اروپا و حتی جهان قرار دارند. برلین پایتخت آلمان، محل شرکت‌های شناخته شده جهانی و بزرگترین کارفرمایان است. شهرهایی مانند فرانکفورت، اشتوتگارت، کلن، دوسلدورف و بن در میان بهترین شهرهای آلمان قرار دارند.

مهاجرت به آلمان با توجه شرایط ایده‌آل این کشور می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها در سال 2021 باشد. هامبورگ نمره کامل 90-100 را برای مراقبت‌های بهداشتی، زیرساخت‌ها، فرهنگ و محیط زیست، آموزش و ثبات کسب کرده است.

یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر به این کشور، ویزای جستجوی کار آلمان است. آلمان به نیروی کار زیادی نیاز دارد، از این رو بسیاری از افراد مهاجرت کاری به آلمان را انتخاب می‌کنند.

سوالات متداول

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیاز دهید
5/5
آخرین بروز رسانی
29 مرداد 1402
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
یه خانم که توی کتابخانه پشت سیستمش نشسته و کلی کتاب هم روی هم جلوی سیستمش هست- بهترین کشور برای آزمون آیلتس
تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.