سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

گلدن ویزا امارات

همه چیز در مورد ویزای طلایی امارات

uae golden visa

امارات

مشاوره رایگان

گلدن ویزا امارات چیست؟

گلدن ویزا امارات یک ویزای اقامت طولانی مدت است که به استعدادهای خارجی امکان می دهد در امارات متحده عربی زندگی، کار یا تحصیل کنند و در عین حال از مزایای انحصاری بهره مند شوند. سرمایه گذاران، کارآفرینان، دانشمندان، دانشجویان و فارغ التحصیلان برجسته، پیشگامان بشردوستانه و قهرمانان خط مقدم از جمله واجدین شرایط برای دریافت ویزای طلایی هستند. ویزای طلایی یک ویزای اقامت طولانی مدت است که استعدادهای خارجی را قادر می سازد در امارات متحده عربی زندگی، کار یا تحصیل کنند و در عین حال از مزایای انحصاری بهره مند شوند. سرمایه گذاران، کارآفرینان، دانشمندان، دانشجویان و فارغ التحصیلان برجسته، پیشگامان بشردوستانه و قهرمانان خط مقدم از جمله واجدین شرایط برای دریافت ویزای طلایی هستند.

فهرست مطالب
مشاوره رایگان تلفنی

امارات متحده عربی شرایط دریافت اقامت ده ساله را که با عنوان “ویزای طلایی” شناخته می‌شود، با هدف جذب افراد متخصص و حرفه‌ای بیشتر تغییر داده است.

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دبی و نایب رئیس امارات روز یکشنبه ۱۵ نوامبر اعلام کرد که از این به بعد تمام پزشکان، دارندگان مدرک دکترا و همین‌طور مهندسان کامپیوتر، برنامه‌نویسی، الکترونیک، برق و زیست‌فناوری (بیوتکنولوژی) می‌توانند برای دریافت این ویزای بلندمدت در امارات درخواست بدهند.

خارجی‌ها در امارات متحده عربی معمولا هر چند سال یک بار باید ویزای کار خود را تمدید کنند. در سال‌های گذشته دولت امارات شرایط دریافت ویزا را تسهیل کرده تا امکان مهاجرت و اقامت امارات به صورت بلندمدت را برای سرمایه‌گذاران، دانشجویان و متخصصان فراهم کند.

این مقررات اکنون با گسترش دامنه تخصص‌، تحصیل و استعداد متقاضیان، افراد واجد شرایط بیشتری را در برمی‌گیرد.

بر اساس مقررات تازه کسانی که در رشته‌های هوش مصنوعی، کلان‌داده (Big Data) و همه‌گیرشناسی (اپیدمیولوژی) مدرک تخصصی دارند هم می‌توانند برای دریافت ویزای ۱۰ ساله درخواست بدهند.

امارات در سال ۲۰۱۸ طرح خود برای دادن ویزای بلندمدت را اعلام کرد و از سال ۲۰۱۹ اعطای ویزاهای قابل تمدید پنج یا ۱۰ ساله را به واجدان شرایط از جمله سرمایه‌گذاران خارجی، مدیران عامل، دانشمندان و دانشجویان برجسته آغاز کرد.

شیخ‌نشین دبی که مرکز تجاری و گردشگری امارات محسوب می‌شود، دو ماه پیش اعلام کرد که به بازنشستگان ثروتمند خارجی ویزای قابل تمدید پنج ساله می‌دهد.

این اولین بخش از فواید ویزای طلایی امارات است.

این حرکت با تصمیم کابینه، مبنی با دادن ویزای طلایی امارات با تاریخ انقضای طولانی، شروع شد. این حرکت همچنین موقعیت این کشور درباره ی فراهم کردن زمینه ی پیشرفت و اختراعات و خلاقیت ها را بهبود بخشید.

شیخ محمد در توییتر خود نوشت: “امروز ما صدور ویزای طلایی امارات برای ۲۵۰۰ دانشمند، محقق، مبتکر، سرمایه گذار و پزشک را جشن گرفتیم. ما به همگی خوش آمد گفته و بیان میکنیم که: امارات مهد علم و پیشرفت دانشمندان، افراد بااستعداد و افراد خلاق در زمینه ی ایجاد تغییرات بزرگ، است.”

سارا بنت یوسف الامیری، وزیر امور خارجه علوم پیشرفته، بیان کرد که صدور ویزای طلایی امارات با تاریخ انقضای طولانی، برای گروهی از دانشمندان حرکتی مثبت و گامی عظیم در جهت بهبود بخشیدن موقعیت این گروه در جامعه و توسعه دادن تحقیقات علمی برای خدمت به بشریت است.

همچنین وزیر اضافه کرد: “رهبری ما همیشه به ارزش و اهمیت دادن به دانشمندان مشتاق بوده و تاثیر زیادی روی پیشرفت انجمن علمی امارات داشته است. حرکت امروز ما از هدف امارات در جهت جذب دانشمندان و روشنفکران و بالابردن مقام بین المللی اقتصادی و علمی ایشان، پشتیبانی میکند.

علی محمد بن حمد، رئیس هیئت مدیره اداره فدرال هویت و شهروندی، بیان کرد که سیستم ویزای طلایی امارات ابتدا به منظور ایجاد محیطی برای پیشرفت کشور، سودمند برای سرمایه گذاری و خلاقیت و استفاده از استعدادها به طور دائمی، برنامه ریزی شده بود.

وی اذعان داشت که ویزای طلایی امارات به ایجاد محیطی جذاب و گیرا و قوی تر کردن موقعیت امارات در دنیا برای جذب استعدادها و نوآوری ها، کمک میکند.

بن حمد افزود: “حرکت امروز گامی هوشمندانه بود در جهت هدف ما به منظور بالابردن موقعیت کشور در زمینه ی جذب استعدادها و شایستگی ها، و تاکید بر محترم شمردن دانشمندان و ایجاد راه حل های خلاقانه برای خدمت به بشریت.”

بیشتر بدانیم: هزینه تحصیل در فرانسه چقدر است؟

آژانس 360 درجه چهره نگار در حال رایزنی با مسئولین اماراتی جهت اخذ ویزای طلایی امارات برای متخصصان ایرانی می باشد.

در صورت علاقه مندی، جهت بررسی رزومه و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

مزایای مهاجرت به روش گلدن ویزا امارات

اقامت طولانی مدت

ویزای طلایی امارات به دارندگان اجازه اقامت طولانی مدت در این کشور را می دهد. افرادی که اعطا شده اند می توانند تا ده سال از اقامت خود و افراد تحت تکفل خود بهره مند شوند.

کار یا اقامت با هزینه شخصی

دارندگان ویزای طلایی امارات می توانند برای تمام مدت ویزای خود در این کشور زندگی، کار و تحصیل کنند، با یا بدون کسب شغل محلی یا سایر مشاغل. دارنده می تواند برای خود یا شرکت دیگری (محلی یا غیر محلی) بدون نیاز به حمایت فردی کار کند.

توانایی حمایت از افراد تحت تکفل و کمک های خانگی نامحدود

ویزای طلایی امارات به دارنده آن اجازه می دهد تا از اعضای خانواده خود، از جمله همسر و فرزندان (بدون در نظر گرفتن سن افراد تحت تکفل) حمایت مالی کند. دارندگان این نوع ویزا همچنین می توانند تعداد نامحدودی از کمک های خانگی را استخدام و پشتیبانی کنند.

معایب مهاجرت به روش گلدن ویزا امارات

هزینه بالا

یکی از مهم ترین معایب سیستم ویزای طلایی در امارات این است که ممکن است هزینه بالایی داشته باشد، هم از نظر هزینه درخواست و هم هزینه های تمدید. هزینه اولیه درخواست برای ویزای طلایی ممکن است به 20000 درهم (تقریباً 5449 دلار آمریکا) برسد و هزینه تمدید ممکن است حتی بیشتر باشد.

سوالات متداول گلدن ویزا امارات

ویزای طلایی امارات متحده عربی یک ویزای اقامت طولانی مدت است که استعدادهای خارجی را قادر می سازد تا در امارات زندگی، کار یا تحصیل کنند و در عین حال از مزایای انحصاری بهره مند شوند که عبارتند از: ویزای ورود به مدت شش ماه با چندین بار ورود برای ادامه صدور اقامت. مدت اعتبار ویزای اقامت قابل تمدید برای 5 یا 10 سال.

سرمایه گذاران، کارآفرینان، دانشمندان، دانشجویان و فارغ التحصیلان برجسته، پیشگامان بشردوستانه و قهرمانان خط مقدم از جمله واجدین شرایط برای دریافت ویزای طلایی هستند.

این ویزا برای ۵ تا ۱۰ سال اعتبار دارد.

مقالات مرتبط

سایر روش های مرتبط

ثبت شرکت در عمان

استارتاپ ویزا فنلاند

استارتاپ ویزا دانمارک

استارتاپ ویزا استونی

استارتاپ ویزا ایرلند

خرید ملک در قبرس

ویزا سرمایه‌گذاری استرالیا

ویزا گلوبال تلنت استرالیا

ثبت شرکت در اسپانیا

گلدن ویزای اسپانیا

ویزا فریلنسری اسپانیا (خود اشتغالی)

ویزای تمکن مالی اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا

ویزا کارآفرینی اسپانیا

خرید ملک در ترکیه

گلدن ویزا پرتغال

ثبت شرکت در پرتغال

ویزای تمکن مالی پرتغال

استارتاپ ویزا پرتغال

خرید ملک در پرتغال

ویزا گلوبال تلنت فرانسه

ویزای تمکن مالی فرانسه

استارتاپ ویزا فرانسه

ثبت نام لاتاری آمریکا 2025

ویزای EB1 آمریکا

گلدن ویزای یونان

ویزای تمکن مالی یونان

خرید ملک در یونان

استارتاپ ویزا اتریش

ثبت شرکت در اسلواکی

استارتاپ ویزا سوئد

ثبت شرکت در سوئد

استارتاپ ویزا هلند

ثبت شرکت در ایتالیا

استارتاپ ویزا ایتالیا

اینوویتر فاندر ویزا انگلیس

ویزا گلوبال تلنت انگلیس

Licensed Skilled Worker

نمایندگی GBM

ثبت شرکت در آلمان

ویزای فریلنسری آلمان (خوداشتغالی)

ویزای IMP C11

ویزا نمایندگی کانادا

استارتاپ ویزا کانادا

ویزای ICT کانادا

اگر مایل هستید در انتخاب روش و کشور مناسب خودتان راهنمایی اخذ کنید، با ما در تماس باشید...

نظرات دیگران درباره گلدن ویزا امارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم ارزیابی مهاجرت

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .