زندگی دوباره، در دسترس شما با اقامت امارات

اقامت امارات | بهترین روش های اخذ اقامت امارات در سال 2022

در این مقاله به چه پرسش هایی در مورد ثبت شرکت امارات پاسخ داده می شود:

 • اقامت امارات برای ایرانیان
 • اقامت امارات از طریق خرید ملک
 • اقامت امارات از طریق کار
 • اقامت امارات برای پزشکان
 • اقامت امارات از طریق تحصیل
 • اقامت امارات از طریق پناهندگی
 • اقامت امارات با خرید سهام و سرمایه گذاری
 • اقامت امارات از طریق ثبت شرکت
 • مزایا و معایب ثبت شرکت امارات چیست؟
 • مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت امارات چیست ؟
 • مدت زمان ثبت شرکت امارات چقدر است ؟
 • زندگی در امارات چگونه است؟
 • چه کسب و کاری در امارات مناسب شماست ؟
 • روند اخذ اقامت امارات چگونه است؟
 • مهاجرت به امارات را به چه کسانی پیشنهاد می دهید؟

حالا توجه شما را به ادامه مقاله جلب می‌کنیم. مقاله ثبت شرکت امارات توسط متخصصان مهاجرت آژانس ۳۶۰ درجه مهاجرت و کسب‌وکار چهره‌نگار برای استفاده شما نگارش و منتشر شده است.

اقامت امارات یک فرصت طلایی برای زندگی در یکی از ثروتمندترین کشورهای پادشاهی در جنوب غربی قاره آسیا است. کشور امارت هم به ایران نزدیک است و اختلاف ساعت کمی دارد و هم به عنوان یک کشور که کیفیت سطح زندگی در آن بسیار بالا است، به یکی از پرمخاطب‌ترین مقاصد توریستی و مهاجرت در میان ایرانیان تبدیل شده است. همچنین لازم به ذکر است که بدانید با زندگی در این کشور دیگر مالیات هم پرداخت نخواهید کرد.
با اخذ اقامت امارت شما به کشوری می‌روید که رو به روز در حال توسعه بیشتر است.

در این مقاله برای شما، راه‌های اخذ اقامت این کشور را به طور کامل تحلیل و بررسی می‌کنیم. با در نظر گرفتن اینکه اخذ اقامت دائم امارت، کار ساده‌ای نیست و شرایط آن سخت است، به شما توصیه می‌کنیم که قبل از هرگونه اقدام در زمینه مهاجرت برای گرفتن اقامت امارات از مشاوره حقوقی برخوردار شوید.

مشاوران متخصص مجموعه ما می‌توانند شما را با توجه به شرایط تحصیلی، سنی و مالی شما در امر مهاجرت و انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت همراهی کنند.

اقامت امارات

اقامت امارات برای ایرانیان

کشور امارات طی سال های اخیر به دلیل پیشرفت روز افزون و ارتقا جایگاه خود در جهان، به یکی از محبوب ترین کشورها برای ایرانیان متقاضی مهاجرت تبدیل شده است. قوانین این کشور به گونه ای است که با آغوش باز به استقبال افرادی می روند که به افزایش سرعت توسعه امارات کمک می کنند. یک نکته قابل توجه برای متقاضیان مهاجرت به امارات این است که طبق قوانین این کشور، اخذ تابعیت امارات تقریبا امکان پذیر نیست و مهاجرین تنها می توانند اقامت موقت با قابلیت تمدید داشته باشند. روشهای گوناگونی جهت اخذ اقامت امارات وجود دارد که افراد می توانند با توجه به شرایط خود، یکی از آن ها را انتخاب کنند. انواع روش های اخذ اقامت امارات عبارتند از:

• اقامت امارات از طریق اخذ ویزای تحصیلی یا کاری
• خرید سهام یا ثبت شرکت در امارات
• خرید ملک در امارات
• پناهندگی در امارات
در ادامه به بررسی شرایط اخذ اقامت امارات از طریق روش های ذکر شده می پردازیم.

اقامت امارات

اقامت امارات از طریق خرید ملک

اخذ اقامت امارات از طریق خرید ملک یکی از گزینه های موجود برای مهاجرت به این کشور است. قابل ذکر است که خرید ملک در امارات تنها به فرد اقامت موقت می دهد و با این روش تحت هیچ شرایطی فرد قادر به اخذ پاسپورت امارات نمی باشد. برای سفر به امارات جهت خرید ملک فرد می بایست در ابتدا ویزای state investor را اخذ نماید. پس از خرید ملک فرد می تواند درخواست خود را جهت اخذ ویزای اقامتی این کشور ارائه نماید.

دریافت این ویزا شرایطی دارد از جمله داشتن درآمد ماهیانه حداقل 10000 درهم، بیمه درمانی، مسکونی بودن ملک و غیره. این ویزای اقامتی قابل تمدید است و فرد می بایست حداقل هر 180 روز یکبار به این کشور سفر کند. اخذ اقامت از طریق خرید ملک در امارات در دو حالت صورت می گیرد. در حالت اول فرد می بایست 1000000 تا 5000000 درهم جهت خرید ملک سرمایه گذاری کند. در این حالت به فرد تنها اجازه 2 سال اقامت امارات داده می شود. در حالت دوم هزینه لازم برای خرید ملک معادل با 5000000 تا 10000000 درهم امارات است که در این صورت اقامت فرد تا 10 سال بلامانع است.

متقاضیان می توانند پس از گذراندن مدت زمان مجاز برای اقامت در امارات، ویزای خود را تمدید نمایند. خرید ملک در این کشور شرایطی دارد که حتما باید رعایت شوند. پس از ارزش ملک، مسکونی بودن ملک یکی از مهم ترین آنان است. هم چنین در صورت شریک بودن دو یا چند نفر در ملک مورد نظر، هر کدام از آنان باید حداقل 1000000 درهم سرمایه گذاری کرده باشند. سند ملک نباید در رهن یا وثیقه باشد و باید قابل دسترسی باشد. ملک مورد نظر باید دارای گواهی پایان کار باشد؛ یعنی به خریداران املاکی که پیش فروش می شوند تا پیش از حاضر شدن سند، ویزا داده نمی شود.

یکی دیگر از نکاتی که متقاضیان اقامت امارات باید در نظر بگیرند این است که با مهاجرت از این روش، اجازه کار نخواهند داشت. ملاک قیمت ملک، مبلغ ذکر شده در سند است و نه ارزش آن در بازار آزاد. خرید ملک در امارات با هزینه هایی از جمله هزینه شارژ ساختمان همراه است که خریدار ملک باید به طور مداوم آنان را بپردازد.

اقامت امارات برای پزشکان

طی سال های اخیر کشور امارات در حوزه های گوناگون پیشرفت های متعددی داشته است و حوزه بهداشت و درمان نیز از این قاعده مستثنی نیست. طبق سیاست های دولت امارات، توجه زیاد به سیستم بهداشت و درمان و پیشبرد اصولی دستور کار این حوزه یکی از مهم ترین موارد در اداره این کشور است.

دولت امارات طی سال های اخیر بودجه زیادی را به این بخش اختصاص داده است به طوری که بیمارستانهای متعددی در دوبی وجود دارند که طبق استانداردهای آمریکا فعالیت میکنند. با توجه به موارد ذکر شده، درمی یابیم که میزان درآمد پزشکان در این کشور بالا می باشد. پزشکان می توانند اقامت 1 تا 2 ساله به دست آورند که قابل تمدید و در نهایت تبدیل به اقامت دائم است.

یکی دیگر از مزیت های مهاجرت پزشکان به این کشور نیز این است که اخذ ویزا مدرک زبان نیاز ندارد و اقامت امارات بدون ارائه مدرک زبان نیز قابل دستیابی است. ویزای کاری امارات برای پزشکان 5 مرحله دارد که به ترتیب در این پاراگراف ذکر می شوند. مرحله اول استعلام اولیه رزومه است که فرد باید مدارک تحصیلی، سوابق کاری و سایر مدارک تخصصی خود را جمع آوری و ارائه دهد.

قابل ذکر است که پزشکان می بایست با توجه به نوع مدرک خود، 1 الی 4 سال سابقه کاری داشته باشند. مرحله دوم دیتافلو (Dataflow) نام دارد که در این مرحله مدارک کاری فرد طی یک مدت 6 ماهه بررسی و تایید می شوند.

مرحله بعد شرکت در آزمون پرومتریک (Prometric) است که زیر نظر آمریکا و در کشورهای همسایه برگزار می شود. فرد در صورت کسب بالاتر از 60 درصد نمره، قبول حساب میپ شود و می تواند برای مرحله بعد که اخذ نامه صلاحیت حرفه ای (Good standing) می باشد اقدام نماید. پزشکان عزیز توجه فرمایند که برای اخذ اقامت امارات نامه صلاحیت حرفه ای خود را می بایست از نظام پزشکی جهت اثبات شایستگی های علمی، انظباطی، جسمی و روانی ارائه کنند.

در مرحله بعد فرد باید تاییدیه خود را توسط سازمان بهداشت دوبی دریافت نماید که Eligibility letter نام دارد و اجازه طبابت را به پزشکان می دهد. پس از طی مراحل ذکر شده، فرد می بایست جاب آفر گرفته و در نهایت work permit خود را دریافت نماید. پس از گذراندن این مرحله نیز فرد می تواند با ارائه مدارکی از جمله پاسپورت، قرارداد کاری، گواهی عدم سوپیشینه و مدارک هویتی جهت اخذ ویزای کاری امارات اقدام نماید.

اقامت امارات برای پزشکان

اقامت امارات از طریق تحصیل

امارات ازلحاظ تحصیلی نیز پیشرفت های چشمگیری داشته؛ به طوری که هم اکنون دانشگاه های این کشور جزو برترین دانشگاه های جهان معرفی می شوند. تحصیل در این کشور می تواند پلی برای رسیدن به اقامت موقت امارات باشد اما در شرایط خاصی صورت می پذیرد. متقاضیان تحصیل در امارات باید توجه داشته باشند که به دلیل بالا بودن رتبه علمی دانشگاه های امارات، طبیعی است که اخذ پذیرش از این دانشگاه ها رزومه تحصیلی سطح بالایی را لازم داشته باشد.

مدت زمان تحصیل در دوره کارشناسی در امارات 4 سال، کارشناسی ارشد 2 سال و PHD 5 سال می باشد. پس از اتمام دوره تحصیل دانشجویان می توانند تا زمان پایان اعتبار ویزای تحصیلی خود به جست و جوی جاب آفر و کارفرمای مناسب بگردند. در صورت امضای قرارداد کاری فرد می تواند ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل نموده و در این کشور ماندگار شود. اقامت امارات از طریق تحصیل به طور موقت می باشد و فرد می تواند با پایان مدت اعتبار آن و در صورت ادامه کار در این کشور، اقامت موقت خود را تمدید نماید.

اقامت امارات از طریق پناهندگی

کشور امارات یکی از کشورهایی است که در حوزه پناهندگی قوانینی بسیار سخت گیرانه داشته و عموما به کسی تابعیت یا اقامت اعطا نمی­کند. از سال 2018 کشور امارات به یکی از کشورهایی تبدیل شد که پناهجویان را تا زمان مشخص شدن کشور مقصد اسکان می­دهد. به طور کلی در مرحله اول فرد باید درخواست خود را جهت اخذ پناهندگی ارائه کند و دلیل امن نبودن کشورش برای او را شرح دهد و تمامی مدارک مورد نیاز را ارائه نماید.

در مرحله دوم فرد به مصاحبه حضوری دعوت می­شود و صداقت در این مرحله بسیار مهم است؛ چرا که در صورت دروغ گویی و بعدا مشخص شدن آن، تاثیرات منفی روی پرونده فرد خواهد گذاشت. در صورت پذیرفته شدن درخواست فرد، به وسیله یک نامه به او اطلاع رسانی می­شود. در صورت منفی بودن جواب، فرد می تواند منتظر دادگاه تجدیدنظر بماند و در صورت منفی بودن جواب نهایی، باید فورا خاک امارات را ترک نماید.

قابل ذکر است که مهاجرت از طریق پناهندگی روشی بسیار دشوار می­باشد و پیشنهاد می شود شما عزیزان روش­های دیگری مثل اخذ اقامت امارات از طریق کار و یا تحصیل را امتحان نمایید.

اقامت امارات با خرید سهام و سرمایه گذاری

یکی دیگر از روش های اخذ اقامت امارات، ورود مبلغ مشخصی از سرمایه در قالب خرید سهام، ملک، کارآفرینی و غیره است. در این روش، فرد می تواند پس از طی مراحل مشخص، به ویزای طلایی امارات دست یابد. این ویزا به فرد اقامت های 5 یا 10 ساله اعطا می نماید که به طور خودکار تمدید می گردد.

برای اخذ اقامت 5 ساله امارات، فرد می بایست در حیطه خرید ملک و یا کارآفرینی سرمایه گذاری کند. در صورت خرید ملک، ارزش ملک مذکور می بایست 5 میلیون درهم امارات بوده و حداقل 5 سال توسط مالک حفظ شود. درصورت کارآفرینی نیز مبلغ مذکور می بایست در پروژه مشخصی سرمایه گذاری شده و پروژه، تاییدیه-های لازم را داشته باشد.

متقاضیان اخذ اقامت 10 ساله می توانند از سه روش به هدف خود دست پیدا کنند از جمله ثبت شرکت، خرید سهام در شرکت و سپرده گذاری در صندوق سرمایه گذاری. اخذ اقامت امارات برای سرمایه گذارانی که حداقل 10 میلیون درهم امارات در این کشور سرمایه گذاری کرده باشند در صورت داشتن سایر شرایط امکان پذیر است. از شرایط لازم برای این مسیر می توان به اثبات تمکن مالی و حفظ سرمایه تا حداقل 3 سال اشاره کرد. شایان ذکر است که تمدید ویزا برای شرکا نیز امکان پذیر می باشد.

اقامت امارات با خرید سهام

اقامت امارات از طریق کار

کشور امارات به دلیل فراهم کردن امکان تجارت جهانی، در میان سرمایه­گذاران و استعدادهای برتر محبوبیت بالایی دارد و همین امر باعث شده تا 85 درصد از جمعیت این کشور را خارجی­ها تشکیل دهند. این نکته مزیت بزرگی دارد و آن این است که متقاضیان کار در امارات برای اخذ ویزا ملزم به برخورداری از دانش زبان عربی نیستند و تسلط به زبان انگلیسی کافی است.

نرخ بیکاری در امارات تا حد قابل توجهی پایین است؛ طبق آخرین آمار ارائه شده توسط منابع معتبر، نرخ بیکاری این کشور در سال 2020، برابر با 5 درصد بوده­است که این کشور را در لیست بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت کاری قرار داده است. ساعات کاری در این کشور به طور متوسط 8 ساعت در روز است و روزهای جمعه و شنبه تعطیل هستند. نکته­ای که علاقه مندان به اخذ اقامت امارات باید به آن توجه داشته باشند این است که در این کشور، هیچ گونه مالیات بر درآمدی پرداخت نمی شود که همین، محبوبیت امارات را دو چندان کرده­است.

برای مهاجرت کاری به امارات در ابتدا افراد باید موقعیت شغلی مورد نظر خود را از طریق سایت­های کاریابی معتبر پیدا کنند و سپس درخواست خود را ارسال نمایند. مدارک مورد نیاز برای ثبت یک درخواست شغلی عبارتند از رزومه کاری، مدارک سابقه کاری، پاسپورت معتبر، مدارک تحصیلی و یک عکس و نامه کوتاه. پس از قبول درخواست شغلی، فرد باید جهت اخذ ویزای کاری امارات از طریق کنسولگری این کشور اقدام کند.

مدارک لازم در این مرحله شامل مواردی از جمله پاسپورت، تکمیل فرم درخواست، 2 قطعه عکس، توافق نامه از سوی کارفرما و امضای طرفین، برگه صلاحیت پزشکی، گواهی عدم سو پیشینه و تمکن مالی می­باشد. این ویزا زیر شاخه ویزای طلایی امارات می­باشد که بر اساس نوع مهاجرت کاری، اقامت امارات به مدت 2، 5 یا 10 سال به متقاضی اعطا می­گردد.

این اقامت موقت بوده و تا پایان قرارداد کاری اعتبار دارد اما افراد می­توانند آن را تمدید کنند. پس از 30 سال تمدید پیاپی، فرد می­تواند جهت اقامت دائم امارات درخواست خود را ارائه دهد. متقاضیان دقت کنند که مهاجرت از این طریق نیز اخذ پاسپورت امارات را در پی نخواهد داشت.

اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در امارات یکی دیگر از روش هایی است که می توان از طریق آن به اقامت امارات دست یافت. امارات یکی از ایده آل ترین کانون های سرمایه گذاری در منطقه و جهان می باشد که با توجه به توسعه و رشد روز افزون این کشور، می توان با درصد بالایی اطمینان داشت که تجارات و سرمایه گذاری های انجام شده در این منطقه با رشد بالایی مواجه خواهند شد.

شرایط ثبت شرکت در امارات طی سال های اخیر برای ایرانیان و به طور کلی مهاجرین، آسان تر شده است و یکی از راه های پیشنهادی به متقاضیان مهاجرت به امارات می باشد. برای اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت، متقاضی می بایست مجوز مربوط به حیطه تخصصی شرکت خود را دریافت کند. انواع مجوزها عبارتند از حرفه ای (Professional License)، تجاری (Commercial License) و صنعتی (Industrial License).

مجوز حرفه ای به شرکت هایی اعطا می شود که نیازمند تحصیلات آکادمیک و تواناییپ های ذهنی بوده و یا از دسته مشاغل خدماتی به حساب می آیند؛ از جمله حسابداری، سالن زیبایی، وکالت. مجوز تجاری برای مشاغل مربوط به صادرات و واردات کالا و یا مشاغل حیطه فروش در نظر گرفته شده و هم چنین مجوز صنعتی نیز به شرکت های سازنده و یا پردازنده کالا ارائه می گردد که شامل کارخانه ها و تولیدی ها نیز می شود.

هزینه لازم برای ثبت شرکت در سال 2022 برابر با 30000 تا 37000 درهم امارات اعلام شده است و در نهایت فرد می تواند اقامت 3 ساله با قابلیت تمدید به صورت نامحدود برای خود و خانواده اش دریافت کند.

ثبت شرکت امارات نتیجه ی اقتصاد قدرتمند و امکاناتی است که در اختیار شروندان قرار گرفته است. و حال چندی است که این قابلیت برای ایرانیان فراهم شده است، که انواع شرکت های تجاری فعال در امارات به صورت

 • شرکت تضامنی
 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت مختلط سهامی
 • شرکت مختلط غیر سهامی
 • شرکت سهامی عام
 • شرکت سهامی خاص
 • شرکت سرمایه گذاری مشترک
 • شرکت مشارکتی می باشد.

در نظر داشته باشید اهم موارد در این پروسه شامل نوع و قالب شرکت، شرکای داخلی و خارجی متناسب با نوع شرکت تعیین شده، میزان سرمایه شرکت، تفاهم نامه همکاری بین متقاضی و شرکا، اساسنامه و اظهار نامه شرکت، نام تجاری ، پروانه کسب کنید و در نظر گرفتن فضای اداری می باشد.

اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

مزایا و معایب ثبت شرکت امارات چیست؟

با تلاش متمرکز و هماهنگ ، می توان از مزایای بی نظیر ثبت شرکت امارات بهره برد. از جمله :

 • اخذ اقامت 3 ساله امارات برای متقاضی، شرکا و اعضای خانواده
 • داشتن اجازه کار و زندگی در امارات  (برای متقاضی و خانواده‌اش)
 • اجازه تحصیل برای فرزندان
 • امکان سفر به کشورهای حاشیه خلیج فارس (کویت، عمان، بحرین و قطر) بدون نیاز به دریافت ویزا
 • معاف بودن از مالیات برای انجام فعالیت‌های اقتصادی در این منطقه
 • امکان استفاده از اعتبارات بانکی و فرصت انجام تجارت‌های بین‌المللی
 • سهولت تمدید پس از 3 سال

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت امارات چیست ؟

پاسپورت به حداقل یک سال اعتبار

کارت ملی

شناسنامه

گواهی عدم سو پیشینه

مدارک تحصیلی (در صورت نیاز)

مدارک کاری (در صورت نیاز)

مدت زمان ثبت شرکت در امارات چقدر است؟

پروسه ثبت شرکت امارات بین 3 هفته تا 2 ماه زمان می برد. در حالت کلی این روش در زمان کمتری انجام می پذیرد ولی با توجه به اضافه شدن بخش امنیتی پروسه زمانبر تر شده است.

زندگی در امارات چگونه است؟

هنگام تعیین هزینه های زندگی ، هزینه مسکن قسمت قابل توجهی از بودجه را تشکیل می دهد. به طور متوسط ​​حدود 30٪ از هزینه های زندگی در مسکن و پس از آن حمل و نقل و غذا قرار می گیرد که هر کدام 15٪ را تشکیل می دهد.

هزینه های ماهانه با تعداد اعضای خانواده نیز بسیار متفاوت است. ولی به صورت کلی دبی در سال 2021 به دلیل کاهش مداوم اجاره ، قیمت املاک ، هزینه تحصیل ، حمل و نقل و غذا خوردن خارج از خانه ، مقرون به صرفه تر شده است. داده های Numbeo نشان داد که متوسط ​​هزینه زندگی برای یک فرد مجرد در سال 2021 89.2٪ نسبت به سال 2020 کاهش یافته است. در حالی که ، برآورد هزینه زندگی برای یک خانواده چهار نفره 32.6٪ کاهش یافته است.

این کشور وزیر خوشبختی و سلامتی دارد. یعنی قصد دارد تا سال 2022 به یکی از پنج کشور خوشبخت جهان تبدیل شود.

طبق اعلام سازمان ملل در حالی که جمعیت امارات متحده عربی حدود 10 میلیون نفر است ، بیش از 88٪ از ساکنان مهاجر هستند. این به معنای تنوع عظیم فرهنگ ها و غذاهای مهیج است و بهتر از این ، شما تنها نخواهید بود. داده های سفارتخانه ها نشان می دهد که 120،000 نفر از انگلیس و 50،000 از ایالات متحده در امارات زندگی می کنند.

چه کسب و کاری در امارات مناسب شماست ؟

اگر به دنبال شروع کار در امارات هستید 10 ایده برتر کسب و کار موفق در امارات متحده عربی که متناسب با ذکاوت تجاری شما باشد به شرح زیر است:

 • بخش ساخت و ساز

دبی با ایجاد امکانات زیرساختی ، آسمان خراش ها ، واحدهای صنعتی و غیره به رشد چشمگیری داشته است. شما به عنوان یک کارآفرین می توانید در زمینه ساخت و ساز تلاش کنید. اگر تجربه و تخصص کافی در این زمینه داشته باشید ، یک تجارت مستقر در بخش ساخت و ساز در امارات چشم انداز رشد بسیار خوبی را ارائه می دهد. متناوباً ، بنگاه های ارائه دهنده مواد ساختمانی نیز دامنه وسیعی دارند و یکی از بهترین مشاغل برای شروع در امارات هستند.

 • تجارت الکترونیکی

در بازار معاصر امارات متحده عربی ، تجارت الکترونیکی در میان ایده های موفق تجاری در امارات است. برخلاف بسیاری از زمینه های دیگر کسب و کار ، راه اندازی تجارت الکترونیکی در امارات نیاز به سرمایه گذاری زیادی ندارد. E-Commerce ، به ویژه پس از دوره شیوع COVID-19 ، رشد استثنایی داشته اند.

 • سفر و جهانگردی

امارات در حال حاضر یکی از برترین مقاصد گردشگری در جهان بوده است. اماراتی که ذخایر نفتی ندارد از طریق گردشگری ، تجارت و سایر فعالیت های مشابه درآمد کسب می کند.

 • آژانس املاک و مستغلات

ورود مهاجران بی شمار با و بدون خانواده زمینه تجارت دیگری را فراهم می کند. مشاور املاک. در این کسب و کار، خدمات املاک و مستغلات را در زمینه های تجاری ، مسکونی و صنعتی ارائه می دهد.

 • بخش بهداشت

دبی فرصت های گسترده ای را برای مشاغل بخش بهداشت فراهم می کند. که نیاز به تائیدیه مرتبط و دریافت مجوز می باشد. این بخش پس از شیوع کووید 19 رشد چشمگیری داشته است.

 • مشاغل خدماتی

افراد ، شرکتها و سازمانها برای نگهداری ، تعمیر یا تعویض وسایل به تکنسین ، برقکار ، لوله کش و سایر متخصصان فنی احتیاج دارند. آنچه در واقع به آنها احتیاج دارند شخصی است که بدون نظارت و دخالت آنها وظیفه را انجام می دهد. اگر شما یک فرد کارآمد مسئولیت پذیر ، واجد شرایط ، باتجربه ، توانمند و قابل اعتماد ارائه دهید شرکت شما می تواند رشد بهینه ای کسب کند.

 • خدمات مشاوره ای

کسانی که دارای صلاحیت همراه با تجربه کافی در یک زمینه خاص هستند ، می توانند خدمات مشاوره ای ارائه دهند کهاین کسب و کار نیاز به دریافت تائیدیه از سوی دولت می باشد.

 • تجارت سالن زیبایی

آیا شما یک آرایشگر واجد شرایط هستید؟ یا دراین زمینه تجربه کافی دارید. اگر چنین است  ، به دنبال تاسیس سالن زیبایی بروید. این شرکت را می توان با سرمایه گذاری کم آغاز کرد. بعداً ، با رشد شما و کسب و کارتان می تواند گسترش یابد.

 • تجارت رستوران

غذا یکی از نیازهای اساسی است. رستورانی که غذاهای با کیفیت ارائه می دهد در امارات موفقیت کسب خواهد کرد. از آنجا که امارات مهاجران و توریست های بی شماری را همه ساله می پذیرد کسب و کار رستوران در امارات احتمال موفقیت بالایی دارد.

 • خدمات نظافت

بدون مشكلات زياد مي توان يك شركت نظافتی و خدماتی را در امارات تشكيل داد. که می تواند شامل خدمات تمیز کردن واحدهای مسکونی ، تجاری یا صنعتی باشد. پس از بررسی زیرساخت ها ، سرمایه گذاری و نیازهای نیروی کار دست به انتخاب بزنید که آیا  این حرفه برای شما مناسب است  در نظر داشته باشید در یک کسب و کار نظافت صنعتی ممکن است به تجهیزات سنگین ، نیروی انسانی بالا و زیرساخت های قوی نیاز داشته باشد.

روند اخذ اقامت امارات چگونه است؟

پس از انجام کلیه امور مربوط به نوع کسب و کار و ثبت شرکت، یک مجوز اقامت ۳ ساله و قابل تمدید برای متقاضی و اعضای خانواده وی صادر می‌گردد که به واسطه آن می‌توانند در این کشور زندگی کرده و از امکانات رفاهی آن بهره‌مند شوند.

برای ثبت شرکت در امارات باید از قبل بدانید می خواهید در چه زمینه ای فعالیت کنید؛ گزینه‌های مجوز ثبت شرکت در دبی به شرح زیر است:

 • تجاری

شرکت‌های درگیر در هر نوع فعالیت تجاری می‌توانند از این مجوز بهره‌مند شوند، که نیاز به  معامله‌گر عمومی و متخصص وجود دارد بر اساس این مجوز، 100%  سهام متعلق به متقاضی خواهد بود ولی حضور یک ایجنت محلی جهت پیشبرد کسب و کار لازم می باشد این ایجنت تنها وظیفه مشاوره و پیشبرد اهداف کسب و کار را بدون دریافت سود و یا سهام شرکت دارا می باشد و متقاضی بایستی به صورت سالیانه این ایجنت را شارژ کند. هزینه ی آن به نوع کسب و کار از 7000 درهم به بالا می باشد.

 • حرفه‌ای

در مجوز حرفه‌ای، ۱۰۰٪ سهام متعلق به متقاضی است و یک تبعه امارات به عنوان نماینده خدمات محلی معرفی می‌شود. مجوز برای خدمات غیر فیزیکی مانند مشاوره کسب می‌شود بدون دریافت سود و یا سهام شرکت دارا می باشد و متقاضی بایستی به صورت سالیانه این ایجنت را شارژ کند. هزینه ی آن به نوع کسب و کار از 7000 درهم به بالا می باشد.

 • صنعتی

مجوز صنعتی در امارات برای آن دسته از شرکت‌هایی صادر می‌شود که مواد طبیعی یا منابع طبیعی را به سایر محصولات نهایی تبدیل می‌کنند و یا به هر نوع دیگر فعالیت‌های تولیدی تبدیل می‌شوند. براساس این مجوز، ۵۱٪ سهام متعلق به کشور امارات و ۴۹٪ توسط مالک خارجی است.

 • گردشگری

امارات 3 نوع مجوز اصلی را ارائه می‌دهد: مجوز آژانس مسافرتی به عنوان اپراتور گردشگری ورودی، مجوز آژانس مسافرتی به عنوان اپراتور گردشگری برون‌مرزی و مجوز آژانس مسافرتی به عنوان نماینده مسافرتی.

ثبت شرکت در امارات

مهاجرت به امارات را به چه کسانی پیشنهاد می دهید؟

تجارت در امارات متحده عربی بسیاری از مهاجران را به کارآفرینان موفق تبدیل کرده است. اگر سابقه کاری مرتبط با شرکتی که قصد دارید در امارات تاسیس کنید همسو است و به فکر درآمد بالا و مالیات صفر درصدی هستید این روش مناسب شماست.

امارات متحده عربی اقتصادی پیشرفته دارد که فضای کسب و کار مطلوب ، زیرساخت های کلاس جهانی ، امکانات عالی ، هنجارهای انعطاف پذیر دولتی و خدمات با کیفیت کارآمد را به همه مشاغل ورودی ، صرف نظر از کشور مبدا آنها ارائه می دهد.

دوره زبان در مجارستان
معرفی بهترین کالج های زبان در مجارستان و شرایط و هزینه دوره ها
آیا به دنبال یادگیری یک زبان جدید هستید؟ شاید هم قصد تحصیل در مجارستان را...
|
دانشگاه های انگلستان و شرایط هرکدام را برای مهاجرت بدانید.
دانشگاه های انگلستان و شرایط مهاجرت تحصیلی
آیا به دنبال ادامه تحصیلات عالی در انگلستان هستید؟ دانشگاه‌های بریتانیا مدت‌هاست که به دلیل...
|
پرچم مجارستان و مرد دوچرخه سوار بر روی پل - بهترین دانشگاه های مجارستان
بهترین دانشگاه های مجارستان 2023
مجارستان کشوری با تاریخ و فرهنگ غنی است و دانشگاه های آن نیز از این...
|
ویزای کاری انگلستان به روش  GBM
دریافت ویزای GBM انگلستان یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت
ویزای GBM یا همان (گلوبال بیزنس موبیلیتی) یا ویزای راه اندازی کسب و کار بر...
|
8 دیدگاه
سوالات و نظرات خود را بنویسید