سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

نکاتی که باید قبل از مهاجرت به استرالیا بدانید

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب پربازدید

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
برای دریافت مشاوره رایگان این فرم را تکمیل کنید

مشاوره رایگان

نکاتی که باید قبل از مهاجرت به استرالیا بدانید

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

استرالیا کشوری عالی است. گرچه غالباً به صورت یک منطقه‌ی صحرایی همراه با چند دهکده‌ی پراکنده به تصویر کشیده شده است، اما در واقع در آنجا بسیاری از محیط ها و افراد متنوع وجود دارد که شما باید قبل از انتقال به آنجا درباره آن‌ها بدانید. برای کمک به شما در درک چگونگی شیوه‌ی زندگی و مهاجرت به استرالیا، در اینجا 21 نکته و ترفند مفید آورده شده که به شما در جهت درک فرهنگ و مردم و کشور استرالیا کمک می‌کند.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”1-شوخ طبعی آنها بسیار متفاوت است” font_container=”tag:h2|font_size:24|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

یکی از مهم‌ترین و فریبنده‌ترین جنبه‌های فرهنگی یک کشورمیزان شوخ طبعی آن کشور است. مقایسه مختصر طنز آمریکایی در مقابل طنز انگلیسی به شما می‌گوید که این مقوله یک جدال بین خوش بینی آمریکایی و بدبینی انگلیسی است.

شوخ طبعی استرالیایی ترکیبی عجیب از این دو است، از یک طرف کاملاً انگلیسی، از طرفی “بدون نگرانی” که خوش بینی آمریکایی را منعکس می‌کند.

به عنوان مثال، یک کمدی کلاسیک استرالیایی به نام “قلعه” کاملاً طنز استرالیایی را شامل می‌شود

اما بهترین راه برای پذیرفتن حساسیت‌های استرالیایی فقط بیرون رفتن و تجربه کردن آنهاست.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”2- آنها “شوخ طبعی“ را به عنوان humour“ هجی می کنند” font_container=”tag:h2|font_size:24|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

شما باید از اصرار برای استفاده از هجی‌های استرالیایی پرهیز کنید. کلمه “شوخ طبعی” یک مثال عالی برای نشان دادن این است که هجی کردن استرالیایی / انگلیسی گاهی از هجی امریکایی فاصله می‌گیرد. دلیل این امر این است كه شركت‌های چاپ آمریكایی قبلاً مطالبه هزینه می‌كردند، به این معنی که بعضی از حروف غیرضروری تلقی می‌شوند و از تلفظ انگلیسی آمریکایی حذف می‌شدند.

در لغات رنگ، سبیل، برنامه، جواهرات تغییرات کوچک زیادی وجود دارد و هیچ راه واقعی‌ای برای شناختن همه آنها، بدون برخورد ساده و روبرویی با آنها وجود ندارد.

با شناختن آنها در مکالمه ی متنی، خجالت نکشید، اما اگر می‌خواهید نامه الکترونیکی خود را برای یک همکار حرفه‌ای تهیه کنید، اول مطمئن شوید. در ادامه مقاله، به چند نمونه از هجی‌های مختلف اشاره خواهیم کرد.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”3-برخی کلمات تغییرکلی می یابد” font_container=”tag:h2|font_size:24|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

ظاهراً وجود هجی‌های مختلف برای کشورها کافی نبود، بعضی از افراد مسافت بیشتری را طی کردند و بعضی کلمات را کاملاً تغییر دادند. شاید معروف ترین آنها را بشناسید، مانند “سیب زمینی سرخ کرده” در مقابل “چیپس” استرالیا، اما موارد دیگری نیز وجود دارد.

با این حال، مواردی وجود دارند که ممکن است شما از آنها اطلاع نداشته باشید.

ممکن است “گاز” بخواهید و با تعجب مواجه شوید، زیرا استرالیایی‌ها  آن را “بنزین” می‌نامند. ممکن است به کسی بگویید که به “سطل آشغال” احتیاج دارید(trashcan) و ممکن است با کنایه به سمت “سطل آشغال” rubbish bin هدایت شوید.

اگربه دنبال “آب نبات هستید؟” باید” lollies” درخواست کنید. و حتی اگر معادل انگلیسی آن را با کلمات آمریکایی می‌دانید، ممکن است کافی نباشد.

جایی که شما به پیاده رو می‌گویید ” sidewalk”، انگلیسی ها می گویند ” pavement”، و استرالیایی‌ها  می گویند ” footpath”

این یک وضعیت غیر قابل انکار است و بهترین راه برای درک آن فقط لبخند زدن و تحمل کردن آن است تا زمانی که همه چیز را بفهمید.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”4- عامیانه های زیادی وجود دارد” font_container=”tag:h3|font_size:22|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

توقف نهایی ما در سفر زبان مینی زبان عامیانه استرالیایی را پوشش می‌دهد. شما می‌دانید که چگونه هر ایالت در آمریکا عامیانه مختص به خود را دارد؟

در اینجا وب سایتی اختصاص داده شده است که به مقدار زیادی از آن اختصاص داده شده است (هشدار: ممکن است نمونه های نامناسب هم وجود داشته باشد.)

بسیاری از آنها را می توان از طریق منطق و محتوا استنتاج کرد، موزی پشه است، و باربی کباب است. با این حال، بعضی از آنها واقعاً بی معنی به نظر می‌رسند. “گوگی” تخم مرغ است”، “chubbly a wobbly” ایجاد ناراحتی است و اگر شما را “seppo” صدا می‌کنند، آزرده خاطر نشوید. این فقط عامیانه استرالیایی برای “یک آمریکایی” است.

بسیاری از زبان‌های عامیانه به غذاهای مختلف استرالیایی اشاره دارد. شما باید بسیاری از برندهای جدید و نام میان وعده‌ها را یاد بگیرید.

“شما باید خودتان در مورد مرغ پارمزان استرالیا تصمیم بگیرید: برخی از آنها را در ایالات مختلف امتحان کنید، و تصمیم بگیرید که کدام یک درست است در مورد اینکه آیا باید آن را پارما یا پارمی می‌نامند.(اگرچه مراقب باشید، زیرا ممکن است تند باشد.)

[/vc_column_text][vc_column_text pofo_text_color=”#bf0176″]

بیشتر بدانیم: چرا تحصیل در فرانسه دروازه ورود شما به اروپا، امریکا و کاناداست؟

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”5- تقریبا به اندازه ایالات متحده است” font_container=”tag:h2|font_size:24|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

استرالیا و قاره آمریکا هر دو گسترده هستند. استرالیا ششمین کشور بزرگ در جهان است، و ایالات متحده سوم است. آلاسکا را از معادله حذف کنید، زیرا تقریباً درهم تنیده هستند. مساحت قاره آمریکا 8 میلیون کیلومتر مربع است و استرالیا با 7.7 میلیون کیلومتر مربع (2.9 میلیون کیلومتر مربع) عقب‌ترقرار گرفته است.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”6- جمعیتی کمتر از 10٪ از جمعیت ایالات متحده” font_container=”tag:h3|font_size:22|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

ایالات متحده حدود 330 میلیون نفر جمعیت دارد و استرالیا حدود 25 میلیون نفر جمعیت دارد. برای کشورهایی که دارای خشکی‌های مشابه هستند، این کسری ناچیز است. این به این دلیل است که بیشتر مردم استرالیا به شدت در سواحل این کشور متمرکز شده‌اند.

– للاند سوئیفت، یک آمریکایی است که در سال 2019 در استرالیا زندگی می کرد، او عنوان کرده است که استرالیا کشوری عظیم است که مملو از مناظر زیبا و دور افتاده است. اگر فقط به شهرهای بزرگ بچسبید ، ضرر بزرگی خواهید کرد. البته شما به ماشین احتیاج خواهید داشت، اما مردم در مناطق دورتر فوق العاده رفتار دوستانه دارند و به شما کمک می‌کنند .

[/vc_column_text][vc_single_image image=”28146″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_custom_heading text=”7- همه چیز در تلاش برای کشتن شما نیست” font_container=”tag:h3|font_size:22|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

فقط بعضی چیزها می‌توانند کشنده باشند. احتمالاً بزرگ‌ترین کلیشه‌ای که درباره‌ی مردم استرالیا بیان می‌کنند اینست که صدها هزار مخلوق شیطانی هست که در آنجا زندگی می‌کنند و تنها وجود آنها بستگی به خوردن شما و مسمویت با آنها دارد.

همانطور که کم کم این واقعیت را می‌فهمید که مردم زیادی هنوز در استرالیا زندگی می‌کنند، و این تفکرات درست نیستند و تعداد کمی از استرالیایی‌ها زندگی خارج از کشور دارند.

حیوانات سمی و کشنده زیادی در استرالیا وجود دارد، از مار گرفته تا عنکبوت، اما گاهی اوقات در افسانه‌های این جانوران کمی اغراق می‌شود.

برای زندگی در حومه‌ی شهر، ممکن است گاهی با چند اشکال بزرگ روبرو شوید. تکان دادن کفش‌های خود قبل از پوشیدن آنها همیشه ایده خوبی است، اما محاصره‌های شبانه‌ی خزندگان و حشرات، به ویژه در مراکز شهری پرجمعیت تر، رایج نیست. فقط مراقب باشید و اجازه ندهید فرزندان یا حیوانات خانگی تان، خیلی دور شوند، و اطمینان حاصل کنید و در اطراف چمن‌های بلند کمی احتیاط کنید. با این حال، ما موظف هستیم که خرس‌های مخوف و ترسناک را به شما اطلاع دهیم.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”8- انعام دادن کاملاً متفاوت است” font_container=”tag:h3|font_size:22|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

این یک رابطه‌ی فرهنگی بزرگ بین ایالات متحده و استرالیا است. یک کلیشه بزرگ آمریکایی این است که راهنمایی کردن همه برای همه چیز انعامی است. پیش‌خدمت‌ها، رانندگان تاکسی، پادو‌ها، همه انعام می‌گیرند! در استرالیا، انعام یک گیلاس کوچک و خوب است، که برای پاداش خدمات برجسته، در نظر گرفته شده است.

نگران نباشید کسانی که در صنعت خدمات هستند به اندازه کافی مورد احترام هستند و حقوق مناسب به آنها پرداخت می‌شود تا با حقوق خود زنده بمانند، بنابراین نکته فقط یک پاداش خوب است، نه چیزی که برای آنها جبران حقوق و دستمزد کم در نظر گرفته شده باشد (مثل فیش حقوقی!).

 صحبت از پول است … اگر می‌خواهید به اوز بروید، احتمالاً باید بخشی از پس انداز خود را به دلار استرالیا تبدیل کنید.

با این حال، بهتر است با استفاده از خودپردازهای بانکی، برای این امر خودداری کنید، زیرا معمولاً باید هزینه‌های بالایی را پرداخت کنید و بهترین تبادلات ارزی را دریافت نخواهید کرد.

به همین دلیل ما با TransferWise، که یک سرویس آنلاین انتقال پول بین‌المللی است که از نرخ واقعی ارز استفاده می‌کند و هزینه‌های کمی دریافت می‌کند، همکاری کرده‌ایم. چقدر می‌توانید پس انداز کنید؟ خوب، خدمات آن می‌تواند تا 8 برابر ارزان‌تر از بانک‌های خیابانی باشد. به جمعیت بیش از 7 میلیون نفره بپیوندید و امروز از TransferWise استفاده کنید.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”9- ممکن است مدتی از دسترسی به شبکه خارج شوید” font_container=”tag:h2|font_size:24|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

اگر در آنجا از دسترس خارج شوید، نمی‌توانیم میزان گیرافتادن شما را بیش از حد بیان کنیم. پس از ترک یک شهرک، مانند یک شهرک یا شهر، سیگنال تلفن همراه شما (“cell phone”به معنای “تلفن همراه”) است به خطر می‌افتد و در نهایت به طور کامل از بین می‌رود. این بدان معنی است که اگر از دسترس خارج شدید، بهترین شرط شما این است که صبر کنید تا یک فرد نیکوکار و خوب بیاید و به شما کمک کند.

بدیهی است که اگر در فضای بیرونی گیر کنید، انتظار برخورد شانسی با یک غریبه حتمی نیست، بنابراین اطمینان حاصل کنید که دیگران از اینکه کی و به کجا می روید آگاه هستند به این ترتیب، اگر در مقصد خود ظاهر نشوید، می‌تواند کمک فرستاده شود. و موضوع راهنما و تلفن، و شماره اضطراری در استرالیا 000 را بخاطر بسپارید نه 911.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”10- هوا متغییر است، اما هرگز خیلی سرد نمی شود” font_container=”tag:h2|font_size:24|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]30٪ از کشور به عنوان منطقه‌ی بیابانی طبقه‌بندی می‌شود، و 40٪ به عنوان مناطق “خشک” یا “نیمه خشک” طبقه بندی می‌شوند. که ممکن است از نظر شما خیلی زیاد به نظر برسد، اما 30٪ باقیمانده از 7.7 میلیون کیلومتر مربع (3 میلیون مایل مربع) نیز هست، که با بیش از 2 میلیون کیلومتر مربع (770،000 متر مربع) شامل مناطق گرمسیر و مرطوب و قله‌های برفی است. بله، در استرالیا برف می‌بارد![/vc_column_text][vc_custom_heading text=”11- هوا غیر قابل پیش بینی است” font_container=”tag:h3|font_size:22|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

اگر هواشناسی / جغرافیا را بدانید، ممکن است در جریان باشید که فصول در نیم‌کره شمالی و جنوبی معکوس هستند. آیا عازم آمریکا در تابستان فروزان می‌شوید؟ زمستان استرالیایی به رنگ خاکستری‌تر (املای دیگری برای شما) نشان داده خواهد شد.

این مشخصه تغییرات زیاد بزرگ نیست، به خصوص با توجه به اینکه آب و هوای استرالیا خیلی زیاد متغیر نیست. با این حال، اگر همیشه یک کریسمس سفید و دلپذیر را دوست داشته‌اید، توجه داشته باشید که این اتفاق نخواهد افتاد، زیرا دما در اواخر دسامبر به 30 درجه سانتیگراد (86 درجه فارنهایت) می‌رسد.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”12- سیستم های متریک را یاد بگیرید” font_container=”tag:h2|font_size:24|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

اندازه گیری‌هایی که ما تاکنون استفاده کرده‌ایم دور بریزید، چون ممکن است کمی گیج شوید پس یا به گیجی عادت کنید، یا سیستم متریک را یاد بگیرید. از 195 کشور جهان، فقط 3 کشور وجود دارد که از سیستم متریک استفاده نمی‌کنند: لیبریا، میانمار و ایالات متحده آمریکا .

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”13- 26 ژانویه روز استرالیا است” font_container=”tag:h3|font_size:22|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

ژانویه توسط استرالیایی‌ها در تاریخ 26/01 است، که به همراه یک روز قبل از ماه روزی است که به جشن عظمت استرالیا اختصاص داده شده است.

این سالگرد اولین کشتی‌های انگلیسی است که به استرالیا می‌رسند، و اغلب به روشی که آمریکایی‌ها چهارم ژوئیه را جشن می‌گیرند. با آتش بازی، کباب پز، و هوای گرم و خوب جشن گرفته می‌شود.

(چه اتفاق خوبی است که روز استرالیا و روز استقلال در اواسط تابستان مقارن هستند.)

با این حال، ما آن را با چهارم ژوئیه مقایسه کردیم، شاید بشود گفت روز استرالیا معادل با روز کلمبوس است. در حالی که برخی از مردم آن را مایه‌ی  افتخار می‌دانند، برخی از گروه‌های بومی آن را جشن تخریب فرهنگی می‌دانند از آن به عنوان “روز حمله” یا “روز عزاداری” یاد می‌کنند. در هر صورت اگر در استرالیا هستید، از این تاریخ آگاه باشید.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”28147″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_custom_heading text=”14- آنها ازسمت چپ رانندگی می کنند” font_container=”tag:h4|font_size:20|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

این یک مورد ساده است، که به آسانی فراموش می‌شود. قوانین جاده‌ای استرالیا رانندگی در سمت چپ جاده را تعیین می‌کند. خوب است اگر دنیا در این مورد به اتفاق نظر برسد. اما چیزی وجود دارد که انسان‌ها در آن مهارت دارند، یعنی لجبازی.

اگر کنجکاو هستید که بدانید چرا استرالیایی‌ها در سمت چپ رانندگی می‌کنند، پاسخ در واقع بسیار جالب است.

استرالیا به عنوان مستعمره انگلیس آغاز شد، بنابراین بسیاری از قوانین آنها از انگلیس نشأت می‌گرفت. وقتی جاده‌ها در انگلیس به عنوان امری عادی تلقی شدند، شما هرگز نمی‌توانستید مطمئن باشید که قرار است با چه کسی روبرو شوید. به همین دلیل از شما می‌خواهند که دست راست خود را (دست شمشیر خود)  آزاد و قابل دسترسی گذارید و از سمت چپ (یا دقیق تر – سوار بر اسب) رانندگی کنید.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”15- ABC آنها الفبای ی شما نیست” font_container=”tag:h4|font_size:20|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

در اقدامی کوچک به لطف ریشه شناسی، همه کشورهای انگلیسی زبان از ترتیب الفبایی یکسانی استفاده می‌کنند. ما در مورد شرکت پخش استرالیا صحبت می‌کنیم، که گرچه همان ابتکار اولیه را دارد اما به طور کامل از شرکت پخش آمریکایی حذف شده است ABC پخش ملی استرالیا است.

این مدل (هجی متفاوت دیگر) از بی بی سی انگلیس الگوبرداری شده است، بدین صورت که در حالی که بودجه آن توسط دولت تأمین می شود ولی از نظر ظاهری مستقل است و شامل دو حزب از هرگونه احزاب سیاسی یا رویدادی است، که در تلاش برای ارائه اخبار عینی به جمعیت استرالیا هستند. همچنین آنها دارای برچسب ABC Music هستند، که مسئول نمایش هنرمندان استرالیایی در سراسر جهان است از جمله Wiggles!

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”16- هیچ اجبار مذهبی ای که از نظر فرهنگی بخواهد اجرایی شود، برای شما وجود ندارد” font_container=”tag:h4|font_size:20|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

صرف نظر از اعتقادات‌تان، خود را تحت هیچ گونه فشاری برای مطابقت با هر نوع مذهبی نخواهید یافت. همچنین هر فرصتی برای تمرین هر آنچه می‌خواهید پیدا خواهید کرد، به ویژه در شهرهای بزرگ .

 زیرا استرالیا یک کوره ی بزرگ فرهنگی است. گرچه اکثریت زیادی وجود دارند، کلیسا حدود 50٪ از دین را در استرالیا تشکیل می‌دهد. با این حال، تمام ادیان اصلی در شهرهای بزرگ‌تر نمایندگی دارند. خواهید فهمید که استرالیا، همه سبک‌ها و آیین‌های زندگی را بسیار خوب تحمل می‌کند، زیرا کشوری است که عمدتا از مهاجران تشکیل می‌شود.

[/vc_column_text][vc_column_text pofo_text_color=”#bf0176″]

بیشتر بدانیم: روش‌های مختلفی برای کسب اقامت دائم کانادا

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”17-مستثنی کردن ورزش” font_container=”tag:h4|font_size:20|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

استرالیایی‌ها بسیار زیاد عاشق ورزش هستند. تقریباً مثل سه گانه‌ی بیس بال، بسکتبال و NFL آمریکا.

 استرالیا نیز مثلث مخصوص به خود را دارد که از کریکت، راگبی و فوتبال با قوانین استرالیایی تشکیل شده است (معروف به AFL، فوتبال یا footie)

یکی از بزرگ‌ترین شوک‌های فرهنگی که آمریکایی‌ها هنگام بازدید از استرالیا به آن استناد می‌کنند، وسواس گسترده این کشور در مورد ورزشی است که آمریکایی‌ها حتی نامش را نشنیده‌اند.

توصیه می‌کنیم چند کلیپ AFL را تماشا کنید که دارای سرعت بسیار سریع، احشایی و تماسی شدید است و برخی از لحظات ورزشی حیرت انگیز را برای شما فراهم می‌کند.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”18- اسلحه مجاز نیست” font_container=”tag:h4|font_size:20|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

اگر طرفدار قوانین ضد اسلحه باشید، باید بدانید که استرالیا برای اسلحه‌های خود، یک مقررات دقیق تنظیم می‌کند. از سال 1996، زمانی که یک تیراندازی گسترده در تاسمانی (جزیره استرالیا) رخ داد، استرالیا اجرای توافق نامه ملی سلاح گرم را آغاز کرد، که خرید برخی از اسلحه‌ها را به شدت محدود می‌کند، و در اختیار داشتن آن توسط دیگران، غیرقانونی است.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”19- استرالیا یک جزیره بزرگ است و دارای سواحل سنگی است” font_container=”tag:h4|font_size:20|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

یکی از نوشته ها در سرود ملی استرالیا “خانه ما توسط دریا محصور شده است” می‌باشد.

“Girt” یک زمان گذشته، از زمان “gird” است که به معنی محاصره یا احاطه است. وقتی سرود ملی یک کشور بر اقیانوس، تأکید می‌کند، می‌توانید مطمئن باشید که سواحل بخشی اصلی از فرهنگ و سبک زندگی آنها است.

برخی از مشهورترین سواحل عبارتند از: ساحل بوندی، ساحل پری دریایی و ساحل 80 مایل، که طول تقریبی آن – drumroll – 140 مایل است.( معادل 220 کیلومتر است – متریک ها را بخاطر بسپارید!).

این سواحل و هوای خوب یک روش  عالی برای انواع فعالیت‌های موج سواری و ساحلی است.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”20- ممکن است مجبور شوید کمی در مزرعه کار کنید” font_container=”tag:h4|font_size:20|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

استرالیا در مورد مهاجرت سیاست بسیار منحصر به فردی دارد. اگر شما جوانی هستید که به دنبال کاوش در جهان و کسب درآمد هستید ، استرالیا مکانی عالی برای شروع است. برنامه‌ای وجود دارد که به عنوان “ویزای تعطیلات کار” شناخته می‌شود، در آن در ازای چند ماه کار با حقوق، به شما اجازه ورود به کشور داده می‌شود. این کار قبلاً منحصر به کشاورزی بود، اما اینک گسترش یافته است و انواع مختلف فعالیت‌های مفید اجتماعی را در بر می‌گیرد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”28148″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_custom_heading text=”21- آنها دو بار در جنگ emus شکست خوردند” font_container=”tag:h4|font_size:20|text_align:right|color:%2386bd56″][vc_column_text]

نکته پایانی جالب، کمی مقید شدن نسبت به حیات وحش است که قبلاً در مورد آن مطالبی بیان شده است. در دهه 30، استرالیا دارای مشکلات قابل توجهی در مورد emus (پرندگانی شبیه و کوچک‌تراز شترمرغ استرالیایی) بود، از بین بردن محصولات کشاورزان در هنگام مهاجرت گسترده این امر منجر به درخواست کمک کشاورزان از ارتش استرالیا برای از بین بردن جمعیت EMU شد.

به شکل تئوری، به نظر می‌رسید که این مقوله یک پیروزی آسان برای استرالیایی‌ها باشد، اما مشخص شد که emus بسیار مقاوم‌تر از آن است که فکر می‌کردند. علیرغم اینکه استرالیایی‌ها از مسلسل و کامیون استفاده می‌کردند، اموها آنها را تحت فشار قرار دادند و ارتش نتوانست به میزان مرگ و میر دلخواه خود برسد.

پس از این شکست، تلاش دوم انجام شد. علی رغم استفاده از کمین‌های تاکتیکی، ارتش هنوز هم بارها تحت فشار بود و حتی بار سوم، چهارم و پنجم هم، پاسخی نداد. سپس کشور به سیستم جایزه گذاری برای سر ایموها بازگشت و به آرامی مشکل حل شد. این تأثیری در زندگی شما در استرالیا نخواهد داشت، اما قطعاً یک داستان خوب ویک نقطه عطف فرهنگی است .

[/vc_column_text][vc_column_text]

نتیجه:

استرالیا کشوری عالی است. مانند همه کشورها، موارد مثبت و منفی نیز وجود دارد، اما به طور کلی امکان زندگی عالی برای هر مهاجر ورودی در این کشور بسیار زیاد است. اگر همه این موارد شما را قانع نکرده است، باید بدانید که استرالیا هم از نظر شاخص توسعه انسانی و هم از شاخص زندگی بهتر دو سیستم اندازه گیری کیفیت زندگی بر اساس محیط، تعادل کار و زندگی و سایر معیارهای مختلف رتبه بالایی دارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

سوالات متداول

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیاز دهید
5/5
آخرین بروز رسانی
11 مرداد 1402
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
یه خانم که توی کتابخانه پشت سیستمش نشسته و کلی کتاب هم روی هم جلوی سیستمش هست- بهترین کشور برای آزمون آیلتس
تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.