سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

چه کشورهایی برای مهاجرت همراه با خانواده مناسب هستند؟

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب پربازدید

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
برای دریافت مشاوره رایگان این فرم را تکمیل کنید

مشاوره رایگان

چه کشورهایی برای مهاجرت همراه با خانواده مناسب هستند؟

مهاجرت به یک کشور جدید همیشه یک چالش است، اما مهاجرت با کودکان خردسال می‌تواند حتی نگران‌کننده‌تر باشد. از پیدا کردن مدارس و خدمات مراقبت از کودکان گرفته تا فعالیت‌های اوقات فراغت و امکانات مراقبت‌های بهداشتی، والدین معمولاً باید قبل از نقل مکان تجدید نظر کنند. چه برای کار به خارج از کشور مهاجرت کنید یا به دنبال یک ماجراجویی جدید برای خود و خانواده خود باشید، مهم است که نیازهای عزیزان خود و همچنین نیازهای خود را در نظر بگیرید. آخرین نظرسنجی Expat Insider کشورهای برتری را که ممکن است بخواهید هنگام مهاجرت به خارج از کشور با خانواده خود در نظر بگیرید، معرفی می کند.

اتریش

با گزینه های موجود برای مراقبت از کودکان و تحصیل، زندگی در اتریش موقعیت برتر را برای خانواده دوستی به دست آورده است. هر دو عامل به ترتیب از 74 درصد و 76 درصد والدین مهاجر درصدهای مثبتی را به دست آورده اند. علاوه بر این، رتبه این کشور از نظر کیفیت آموزش و رفاه خانواده به طور قابل توجهی بهبود یافته است، زیرا ظرف یک سال از رتبه یازدهم به رتبه دوم در هر دو دسته جهش کرده است. از این رو، آن است جای تعجب نیست که 92% از والدین مهاجر کیفیت آموزش در اتریش را در مقایسه با میانگین جهانی 65% مطلوب ارزیابی می کنند.

زندگی با خانواده در اتریش

فنلاند

آیا به دنبال یک سیستم آموزشی با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه برای فرزند خود هستید؟ فنلاند در زیرمجموعه کیفیت آموزشی در بین 41 کشور رتبه اول را دارد و 92 درصد از والدین مهاجر به آن رتبه مثبت داده اند. این کشور اسکاندیناوی همچنین برای اولین بار از نظر هزینه های آموزشی در صدر قرار گرفته است. به طور کلی، 81٪ از والدین مهاجر موافق هستند که آموزش در آنجا آسان است، تقریبا دو برابر میانگین جهانی 41٪. در واقع، تحصیل از مقطع پیش دبستانی تا آموزش عالی کاملا رایگان است. کتاب های درسی، حمل و نقل و وعده های غذایی نیز کاملا رایگان یا تا حد زیادی بدون هزینه ارائه می شود.

زندگی با خانواده در فنلاند

سوئد

سوئد، علیرغم افت دو سطحی رتبه بندی نسبت به نظرسنجی قبلی، همچنان جایگاه اول را در زیرمجموعه هزینه های مراقبت از کودک و آموزش دارد و رتبه دوم را در دسترسی به مراقبت از کودکان و آموزش تضمین می کند. در مجموع، 71 درصد از والدین از کیفیت آموزش راضی هستند، در حالی که تنها 16 درصد به آن نمره منفی می دهند.

زندگی با خانواده در سوئد

نیوزیلند

درصد بالایی از مهاجران (83%) از گزینه های تحصیلی برای فرزندان خود و شادی و رفاه فرزندان خود (90%) در این کشور راضی هستند. علاوه بر این، 91 درصد از مهاجران به طور کلی از رفتار دوستانه مردم محلی با خانواده های دارای فرزند راضی هستند. در واقع، سازگاری با فرهنگ محلی در نیوزیلند برای مهاجران چالش برانگیز نیست، به طوری که 77 درصد اظهار داشتند که در آنجا احساس می کنند که در خانه خود هستند.

زندگی با خانواده در نیوزیلند

سنگاپور

این کشور کوچک در آسیای جنوب شرقی در چندین زیرمجموعه رتبه های بالایی از جمله رتبه سوم کیفیت آموزشی، چهارم برای رفاه خانواده و ششم از نظر مراقبت از کودکان و دسترسی به آموزش را به دست آورده است. با این حال، به نظر می رسد که هزینه های مرتبط با تحصیل به والدین مهاجر مربوط می شود: 63٪ به طور کلی موافق هستند که مقابله با هزینه تحصیل در سنگاپور چالش برانگیز است.

زندگی با خانواده در سنگاپور

آلمان

تقریباً 33 درصد از مهاجران در آلمان از گزینه های آموزشی برای فرزندان خود کاملاً راضی هستند. این نرخ به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین جهانی 22 درصد است. علاوه بر این، آلمان در میان 41 کشور از نظر زیرمجموعه کیفیت آموزشی در رتبه چهارم قرار دارد و 34 درصد از والدین بالاترین امتیاز را به این زیرمجموعه ارائه می دهند. علاوه بر این، 39٪ از پاسخ دهندگان رضایت قابل توجهی از سلامت و شادی فرزندان خود ابراز می کنند که به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین جهانی 26٪ است. سایر عوامل مؤثر در زندگی خانوادگی جذاب در این کشور شامل سیستم های مسافرتی و حمل و نقل قابل اعتماد و همچنین استانداردهای بالای بهداشت و ایمنی است. همه این عوامل باعث ایجاد شرایط مساعد برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان شده است.

زندگی با خانواده در آلمان

فرانسه

ارائه مهدکودک و آموزش مناسب از جمله ویژگی های مثبت زندگی خانوادگی در فرانسه است که به ترتیب 63 و 60 درصد پاسخ دهندگان با این نکات موافق هستند. والدین همچنین تعداد زیادی از گزینه های مراقبت از کودک و آموزشی را نسبتاً در دسترس و در دسترس در کشور درک می کنند. علیرغم گستره وسیعی از مدارس موجود، 45 درصد از پاسخ دهندگان مدارس دولتی محلی را برای فرزندان خود انتخاب می کنند. این میزان رضایت از تحصیل در فرانسه 15 درصد بیشتر از میانگین جهانی است.

زندگی با خانواده در فرانسه

استرالیا

در کشوری که رتبه اول جهان را دارد، 96 درصد والدین از سلامت و تندرستی فرزندان خود در زمینه فعالیت های اوقات فراغت ابراز رضایت می کنند. علاوه بر این، 73٪ موافقند که گزینه های آموزشی در استرالیا فراوان، در دسترس و راحت هستند. این کشور همچنین دارای جایگاه برتر در رفاه خانواده است: به عنوان مثال، 98٪ از مهاجران، به طور کلی، زندگی خانوادگی خود را مثبت ارزیابی می کنند.

زندگی با خانواده در استرالیا

لوکزامبورگ

به طور کلی، با زندگی در پنجمین مقصد محبوب برای مهاجران، 41 درصد از پاسخ دهندگان از زندگی خانوادگی خود در لوکزامبورگ کاملا راضی هستند. گزینه های تحصیلی نیز رتبه های مثبتی را کسب می کنند که 84٪ از این جنبه رضایت عمومی را ابراز می کنند. این کشور از نظر رفاه خانواده نیز در بین 41 کشور در رتبه هشتم قرار دارد.

زندگی با خانواده در لوکزامبورگ

منبع: Huffpost

سوالات متداول

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیاز دهید
5/5
آخرین بروز رسانی
14 آبان 1402
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
یه خانم که توی کتابخانه پشت سیستمش نشسته و کلی کتاب هم روی هم جلوی سیستمش هست- بهترین کشور برای آزمون آیلتس
تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.