بهترین کشورها برای مهاجرت کاری داروسازان کدام هستند؟

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری داروسازان
4.1
(10)

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری داروسازان کدام هستند؟ کدام کشورها بیشترین حقوق را به داروسازان پرداخت می‌کنند؟ کدام کشورها به داروسازان نیاز دارند؟ اگر به دنبال پاسخ این سوالات هستید، ادامه مقاله را بخوانید.

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری داروسازان کدام هستند؟

ایالات‌ متحده

متوسط دستمزد سالانه برای همه مشاغل در ایالات‌متحده 47،230 دلار است. بالاترین میانگین دستمزد داروسازان در ایالات‌متحده در سان‌فرانسیسکو پرداخت می‌شود. احتمالا به این دلیل است که سان‌فرانسیسکو دومین ایالت ایالات متحده است که بیشترین هزینه زندگی را دارد. متوسط قیمت خانه در سان‌فرانسیسکو حدود 1.2 میلیون دلار است. در اصل، دستمزد بالاتر عمدتا در ایالات آمریکا در حومه غرب میانه و مناطق ساحلی شرقی در نزدیکی واشنگتن و نیویورک مشاهده می‌شود.

میانگین پرداخت دستمزد ساعتی، نیز 59.70 دلار در ساعت است. در ایالات متحده دستمزد بیشتر به موارد زیر بستگی دارد:
– موقعیت جغرافیایی: در امتداد ساحل، شرق و غرب گران‌ترین هستند.
– نوع کارفرما: شرکت‌ها معمولا بهتر از افراد مستقل حقوق پرداخت می‌کنند.
– تجربه کاری: هرچه تجربه کاری بیشتر باشد، فرد حقوق بیشتری دریافت می‌کند.

*متوسط حقوق داروسازان در ایالات متحده: 133،014 دلار

ایسلند

یکی دیگر از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری داروسازان ایسلند است. ایسلند طی سالیان متمادی دارای فاکتورهای محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی بوده است. 98 درصد از افراد در صنعت خدمات در این کشور به زبان انگلیسی مسلط هستند. در نگاه اول، این ممکن است فوق‌العاده به نظر برسد، اما هنوز چمدان خود را نبندید! یکی از دلایل بالا بودن دستمزد داروسازان در ایرلند اندازه این کشور است. ایرلند یک کشور بسیار کوچک است، حدود 60 داروخانه در این کشور وجود دارد. بیشتر این داروخانه‌ها فقط در یک زمان توسط یک داروساز اداره می‌شوند.
*متوسط حقوق یک داروساز در ایسلند: 106،000 دلار

حقوق داروسازان در ایسلند

استرالیا

بر اساس آخرین داده‌های سایت اشتغال، مراقبت های بهداشتی دارای سریع‌ترین رشد در استرالیا هستند و در این زمینه داروسازان در صدر فهرست قرار دارند. در واقع تقاضا برای داروسازان در سال 2019 تقریبا سه برابر شد و تعداد آگهی‌های شغلی نیز تقریبا 180 درصد افزایش یافت! کار در استرالیا به عنوان یک داروساز می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های مهاجرت باشد. میانگین دستمزد داروسازان در استرالیا 42.54 دلار در ساعت است. اگر به طور متوسط 40 ساعت در هفته کار کنید، معادل 88،483 دلار در سال حقوق دریافت خواهید کرد. داروسازی یکی از حرفه‌های مورد اعتماد در استرالیا است. 150 سال است که داروسازان در جامعه حضور پررنگی دارد.
*متوسط حقوق یک داروساز در استرالیا: 88،843 دلار

سوئیس

سوئیس را نیز می‌توان در فهرست بهترین کشورها برای داروسازان قرار دارد. مهاجرت کاری به سوئیس می‌تواند رویای بسیاری از دارندگان مشاغل مختلف باشد. در حالی که داروسازان سوئیسی ممکن است به اندازه همتایان آمریکایی خود دستمزد دریافت نکنند، اما سوئیس اغلب براساس شاخص‌هایی مانند مراقبت‌های بهداشتی ، ایمنی، ترافیک و آلودگی شناخته می‌شود. یکی از مزایای کار در سوئیس، کیفیت بالای زندگی در شهرهای مختلف آن است. بر اساس گزارش Salary Explorer، متوسط حقوق سالانه داروسازان در سوئیس 175.024 دلار است. اکثر داروسازان در سوئیس بین یک تا چهار سال تجربه دارند. سوئیس از نظر کیفیت زندگی در شاخص هایی مانند مراقبت های بهداشتی ، ایمنی ، ترافیک و آلودگی رتبه اول را دارد.
*متوسط حقوق داروساز: 83،600 دلار – 175.024 دلار

کانادا

مهاجرت کاری به کانادا به عنوان یک داروساز می‌تواند یکی از گزینه‌های ایده‌آل کارکنان این بخش باشد. داروسازان توسط دولت کانادا به عنوان یکی از 29 شغل پرتقاضا در کانادا معرفی شده‌اند. در حالی که کمبود داروساز در سراسر کانادا وجود دارد، شهرها، مناطق و استان‌های مختلف تقاضای بالایی برای این شغل دارند.
20 سال پیش 7500 فارغ‌التحصیل داروسازی و تقاضای زیادی وجود داشت. اکنون سالانه 15000 فارغ‌التحصیل وجود دارد و آنها بازار را در احاطه خود درآورده‌اند. البته این بدان معنا نیست که این حرفه دیگر تقاضایی در کانادا ندارد. این یعنی افراد بسیاری به سرعت به این حرفه روی آورده‌اند و از این رو داروسازی در کانادا انتخاب شغلی بسیار محبوبی شده است.

متوسط حقوق ساعتی داروسازان در کانادا 33.74 دلار است، اما تفاوت قابل توجهی در حقوق برای داروسازان با تجربه بالاتر وجود ندارد.

*متوسط حقوق یک داروساز در کانادا: 80،700 دلار

حتما بخوانید: راه های گرفتن اقامت دائم کانادا چیست؟

سوئد

متوسط دستمزد داروسازان در سوئد 34 دلار آمریکا در ساعت و 70465 دلار در سال است. مزیت عمده مهاجرت داروسازان به سوئد این است که مالیات بر درآمد در این کشور (تنها 24 درصد) نسبتا پایین است. با این حال، یادگیری زبان سوئدی برای متقاضیان به عنوان یک داروساز در این کشور الزامی است. تخمین زده می‌شود که یادگیری زبان سوئدی تقریبا 575-600 ساعت کلاس طول می‌کشد تا فرد به سطح خوبی را دست یابد.
متوسط حقوق یک داروساز در سوئد: 70،465 دلار

متوسط حقوق داروسازان سوئد

انگلستان

طبق اعلام Salary Explorer ، متوسط حقوق سالانه داروسازان در انگلستان 116،027 دلار است. اگرچه به طور قابل توجهی کمتر از ایالات متحده است، اما وقتی متوجه می‌شوید که پردرآمدترین کارکنان این کشور حدود 181،477 دلار حقوق دریافت می‌کنند، حقوق بدی به نظر نمی‌رسد. در سال 2020، تقریبا 66.8 هزار داروساز شاغل و خوداشتغال در انگلستان وجود داشته است. تعداد داروسازان شاغل در انگلستان از سال 2010 نوسان داشته، اما از ابتدای فاصله زمانی ارائه شده، حدود 20 هزار نفر افزایش یافته است.
متوسط حقوق یک داروساز در انگلستان: 116،027 دلار

آلمان

با داشتن شرکت‌های بزرگ دارویی در آلمان مانند بایر و بوئرینگر اینگلهایم، آلمان مرکز تحقیق و تولید برای صنعت داروسازی است. از این رو، در فهرست بهترین کشورها برای مهاجرت کاری داروسازان قرار دارد. فراتر از آن، کار به عنوان داروساز در داروخانه های محلی حرفه‌ای است که بسیار مورد احترام و بسیار مورد توجه قرار دارد. فردی که به عنوان یک داروساز در آلمان کار می‌کند، به طور معمول ماهانه حدود 4600 یورو درآمد دارد. حقوق داروسازان در آلمان بین 2،110 یورو (کمترین) تا 7،310 یورو (بالاترین) است. این میانگین حقوق ماهانه شامل مسکن، حمل و نقل و سایر مزایا است.

متوسط حقوق یک داروساز در آلمان: بین 2،110 یورو – 7،310 یورو

تا چه مقدار این مطلب مفید بود؟

میزان ستاره دلخواه را کلیک کنید

میانگین 4.1 / 5. تعداد: 10

تاکنون امتیازی ثبت نشده

سوالات و نظرات خود را بنویسید