ویزای سریع کانادا برای اطرافیان حادثه هواپیما

ویزای سریع کانادا برای اطرافیان حادثه هواپیما
5
(1)

از اقوام حادثه دیده در سقوط هواپیمای ایرانی بوده اید؟ در کانادا پشتیبانی دولتی موجود است.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: دولت از شنبه در حال حمایت از خانواده های کانادایی است که در اثر سقوط هواپیمای مرگبار تهران آسیب دیده اند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه ، نخست وزیر کانادا به خبرنگاران گفت که مقامات کنسولی و مهاجرتی به ایران  اعزام شده اند تا بتوانند در تماس مستقیم با خانواده های آسیب دیده از این تصادف باشند.

بیشتر بدانید: تفاوت اقامت کانادا و شهروندی کانادا

دولت ایران در حال همکاری با امور جهانی کانادا برای اعطای ویزا به کسانی که دارای اعضای خانواده یا عزیزان و دوستانی هستند که در پرواز PS752 بوده اند می‌باشد.

وی در ادامه گفت ما در حال همکاری با شرکای خود هستیم که روند تسهیل ویزا را انجام دهیم. در حال حاضر ، ایرانیان در حال همکاری و اعطای ویزا هستند. “

سه مقام کنسولی بعد از ظهر شنبه به تهران آمدند. یک مقام دولتی گفت که آنها بخشی از تیم استقرار سریع دائم در امور جهانی هستند و امیدوارند که طی روزهای آینده پرونده های بیشتری در دسترس باشد.

ترودو گفت: در صورت نیاز به كانادایی های متاثر از این سانحه ، ویزای سریع اعطا میشود ، وزیر مهاجرت ماركو مندیچینو خط اضطراری را تأسیس كرده است تا اطمینان حاصل كند كه مقامات مهاجرت كانادا برای كمك به هر نوع ویزا در دسترس باشند.

سازمان مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا نیز روز جمعه اعلام کرد که اقدامات ویژه ای را برای کمک به اعضای خانواده قربانیان این سانحه انجام می دهند که شامل کانادایی ها ، ساکنان دائمی و کسانی که دارای وضعیت موقت در کانادا هستند و اقوام ایشان  می شود.

در پاسخ به مصیبت خطوط هوایی بین المللی اوکراین ،cic اقدامات ویژه ای را برای خانواده های قربانیان پرواز 752 در نظر گرفته است. از امروز، خانواده ها برای رسیدگی به مسائل مهاجرتی ناشی از این فاجعه با سازمان مهاجرت در تماس باشند.

تا چه مقدار این مطلب مفید بود؟

میزان ستاره دلخواه را کلیک کنید

میانگین 5 / 5. تعداد: 1

تاکنون امتیازی ثبت نشده

سوالات و نظرات خود را بنویسید