سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

سبک زندگی انگلیسی

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب پربازدید

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
برای دریافت مشاوره رایگان این فرم را تکمیل کنید

مشاوره رایگان

سبک زندگی انگلیسی یکی از سبک هایی است که در همه جای دنیا نفوذ کرده و برای عده ای تبدیل به روشی برای زندگی شده است.سبک زندگی انگلیسی از نحوه صدا کردن افراد گرفته شده تا نحوه کار در محیط اداری.

...
سبک زندگی انگلیسی

سبک زندگی انگلیسی چه سبکی است؟

چه بخواهیم و چه نخواهیم، ​​سبک زندگی انگلیسی کم و بیش در همه جای دنیا نفوذ کرده است. وقتی از خواندن روزنامه، خوردن چای و بیسکویت، ترکیب سبزیجات در کنار غذاهای گوشتی، فوتبال، کریکت و موسیقی راک صحبت می کنیم، اساساً سبک زندگی انگلیسی را بازتولید می کنیم.

افراد انگلیسی به خاطر رفتارهای اجتماعی محافظه کارانه، مودبانه و سنتی خود معروف هستند. شاید نسل جوان در شهرهای بزرگ امروزی رفتار لیبرال تری از خود نشان دهد، اما جوهر زندگی بریتانیایی همچنان در استفاده از واژگان آنها می درخشد. این دقیقاً به این معنی است که آنها دائماً از مواردی مانند “احتمالا” ، “به نظر می رسد” و حتی “شاید” در گفتگوهای خود استفاده می کنند. از این نظر، انگلیسی‌ها را می‌توان نقطه مقابل هلندی‌ها دانست که کاملاً صریح به نظر می‌رسند.

سرگرمی ها در سبک زندگی انگلیسی

برخلاف بسیاری از اروپایی‌ها، انگلیسی‌ها مشتاق دعوت از مهمانان نسبتاً ناآشنا به خانه‌های خود هستند. در واقع یکی از سرگرمی های همیشگی آنها بحث و گفتگو است سیاست، فرهنگ و هنر. طبیعتاً، هر چه در مکالمه جذاب و شوخ‌تر باشید، سریع‌تر خود را دعوت و درگیر خواهید کرد. اگر روز سه‌شنبه برای صبحانه دعوت شده‌اید، به این معنی است که در حال خوردن پنکیک هستید. اگر بعدازظهر شنبه است، برای خوردن ماهی و چیپس آماده شوید و اگر دوشنبه برای شام دعوت شده اید، یک کباب رسمی را پیش بینی کنید. شیوه زندگی انگلیسی به طور غیرقابل انکاری اثر خود را بر جای گذاشته است و باعث شده آداب و رسوم، زبان و سنت های آن در سطح جهانی طنین انداز شود. چه آن را به طور کامل بپذیریم یا نه، جنبه های سبک زندگی انگلیسی با فرهنگ های مختلف در سراسر جهان در هم آمیخته شده است.

بیشتر بدانید: ثبت شرکت و اخذ اقامت انگلیس

انگلیسی ها با ورزش هایی مانند فوتبال، کریکت، اسب دوانی و قایقرانی شناخته می شوند. اینها رشته هایی هستند که در هر گوشه ای اثری از خود به جای می گذارند، اما ورزشی که هر فردی در کشور به صورت روزانه و هفتگی به آن می پردازد، پیاده روی است. در واقع، آنها مراسم پیاده روی را به گونه ای اجرا می کنند که شبیه یک جشن یا یک رویداد مهم است. آنها لباس مخصوص می پوشند، یک چتر، یک بطری آب حمل می کنند و در نهایت حیوانات خانگی اهلی خود را به بند می کشند و به عنوان خانواده به خیابان ها می روند.

با این حال، اگر قصد دارید به سرعت همراهان خود را پیدا کنید، باید به یکی از باشگاه های متعدد ذکر شده مراجعه کنید. سریعترین راه برای دوستیابی از طریق ورزش است. شرط بندی نیز یکی از عادات روزمره انگلیسی ها است، به ویژه در مسابقات اسب دوانی و فوتبال که با اشتیاق و شور فراوان انجام می شود.

بیشتر بخوانید: شرایط زندگی در لندن

عکس از ورزش چوگان در انگلیس - سبک زندگی انگلیس

عادت های سبک زندگی انگلیسی

یکی از عادات ستودنی انگلیسی ها، سنت مراقبت از سالمندان در کنار خانواده است. اگرچه این عمل در چند وقت اخیر تا حدودی محو شده است، اما همچنان در کشورهای خاصی مانند آلمان، سوئد یا ایالات متحده بالاتر از میانگین قرار دارد. فرهنگ کاری آنها نیز چارچوب خاص خود را دارد. فراموش نکنیم که انگلستان اولین کشوری بود که مفهوم کارگر، آنگونه که امروز می‌فهمیم، در کنار انقلاب صنعتی در اواخر قرن هجدهم ظهور کرد. شاید مانند ژاپنی ها و کره ای ها اهل کار نباشند، اما در مقایسه با میانگین اروپا، سال های مفید بیشتری از زندگی خود را به کار اختصاص می دهند. افراد انگلیسی معمولاً تا اواخر میانسالی و حتی تا دوران بازنشستگی در شهرهای بزرگ زندگی می کنند. با این حال، تعداد افراد مسن در شهرهایی مانند لندن، منچستر و بیرمنگام قابل توجه نیست، زیرا بازنشستگان آرامش شهرهای کوچکتر و حتی روستاها را ترجیح می دهند تا در آرامش از دوران بازنشستگی خود لذت ببرند.

حتما بخوانید: راحت ترین کشور برای مهاجرت کدام است؟

به خاطر داشته باشید که برقراری ارتباط مؤثر و مطلوب با انگلیسی ها خیلی چالش برانگیز نیست. فقط چند نکته مهم را به خاطر بسپارید:

 • تا شخصی برای برای صدا زدن اسم کوچک به شما اجازه نداده است ، از نام خانوادگی آنها استفاده کنید.
 • هنگام پرداختن به یک دوست زن ، از استفاده از نام خانوادگی همسر خود خودداری کنید. بسیاری از زنان ترجیح می دهند از نام خانوادگی خود یا نام خانوادگی مشترک استفاده کنند.
 • با دست خالی از آنها بازدید نکنید.
 • هدیه دادن در یک محیط کار مشخص نشده است و ممکن است به عنوان رشوه خواری تعبیر شود. از این عمل دوری کنید.
 • از سؤالات شخصی مانند سن ، وابستگی سیاسی ، درآمد و روابط شخصی خودداری کنید.
 • اگر می دانید چگونه یک ساز را پخش کنید ، آن را ذکر کنید. شما به عنوان یک نوازنده به سرعت پذیرفته خواهید شد.
 • به یاد داشته باشید که عابران پیاده خیابان را در هر شرایطی در نظر می گیرند. رانندگی در انگلیس می تواند چالش برانگیز باشد. همیشه به عابران پیاده توجه کنید.
 • خود را با چند نویسنده انگلیسی آشنا کنید تا در صورت لزوم از آنها به عنوان منابع استفاده کنید. به نقل از شکسپیر ، جین آستین یا حتی تسلط کامل به داستان های آگاتا کریستی و آرتور کانن دویل می تواند تعامل شما را بسیار افزایش دهد.
 • پیروی از این دستورالعمل ها به شما کمک می کند تا تعاملات اجتماعی با انگلیسی ها را راحت تر انجام دهید و از هرگونه سوء تفاهم ناخواسته جلوگیری کنید.

باید مطالعه کنید : تحصیل در انگلیس

عکس نقاشی شده شکسپیر- سبک زندگی انگلیسی
 • من باشگاه فوتبال منچستریونایتد را انتخاب می کنم و طرفدار آن خواهم بود. در انگلستان، هوادار نبودن یک باشگاه تقریباً هویتی ناقص به نظر می رسد.
 • انگلیسی ها واقعاً به لهجه های خود علاقه زیادی دارند. اگر در یک لهجه کاملاً مهارت ندارید، از انجام آن اجتناب کنید، زیرا ممکن است به عنوان تمسخر تلقی شود.
 • بهتر است نسبت به ایرلندی ها طرفداری نشان ندهید. رابطه این دو ملیت فراز و نشیب هایی داشته است.
 • حمایت از منچستریونایتد، درگیر شدن در بحث در مورد فوتبال، و احترام به حساسیت های فرهنگی به احتمال زیاد به شما کمک می کند تا با مردم محلی ترکیب شوید و تعاملات لذت بخشی داشته باشید.

اگر مایل به دریافت ویزای توریستی انگلیس هستید مقاله ویزای انگلیس را مطالعه فرمائید.

سوالات متداول

مردم انگلیسی به خانواده، دوستان، سنت‌ها و کیفیت زندگی خود اهمیت زیادی می‌دهند. اهمیت خانواده و دوستان خانواده و دوستان در زندگی انگلیسی‌ها نقش مهمی دارند. آنها اغلب اوقات فراغت خود را با عزیزان خود می‌گذرانند و از روابط نزدیک خود قدردانی می‌کنند. احترام به سنت‌ها انگلیسی‌ها به سنت‌های خود احترام زیادی می‌گذارند. آنها از جشن‌های سنتی مانند کریسمس و عید پاک لذت می‌برند و به ارزش‌های قدیمی خود پایبند هستند. تمرکز بر کیفیت زندگی انگلیسی‌ها به کیفیت زندگی خود اهمیت زیادی می‌دهند. آنها به دنبال کار و زندگی تعادل هستند و از وقت آزاد خود برای لذت بردن از فعالیت‌هایی مانند ورزش، سفر و معاشرت با دوستان و خانواده استفاده می‌کنند. سبک زندگی انگلیسی یک سبک زندگی جذاب و دلپذیر است که بر خانواده، دوستان، سنت‌ها و کیفیت زندگی تأکید دارد.

انگلیسی‌ها به آداب و رسوم خود اهمیت زیادی می‌دهند و انتظار دارند که دیگران نیز از آنها پیروی کنند. برخی از آداب و رسوم مهم مردم انگلیس عبارتند از: احترام: انگلیسی‌ها به احترام اهمیت زیادی می‌دهند. از کلمات مودبانه استفاده کنید، هنگام صحبت به چشم دیگران نگاه کنید و از پرسیدن سؤالات شخصی خودداری کنید. رعایت وقت: انگلیسی‌ها به زمان اهمیت زیادی می‌دهند. به موقع حاضر شوید. آداب معاشرت: از لحنی مودب و مؤدبانه استفاده کنید. از صحبت در مورد موضوعات شخصی در جمع خودداری کنید. غذا و نوشیدنی: از غذاهای سنتی انگلیسی مانند مرغ کبابی، ماهی و چیپس و پای لذت ببرید. از نوشیدنی‌های سنتی انگلیسی مانند چای و آبجو لذت ببرید. لباس پوشیدن: لباس‌های شیک و مرتب بپوشید. از پوشیدن لباس‌های ورزشی یا لباس‌های خیلی آشکار در مکان‌های رسمی خودداری کنید. رعایت این آداب و رسوم می‌تواند به شما کمک کند تا در هنگام سفر به انگلیس یا ملاقات با مردم انگلیس، احترام خود را نشان دهید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چه جالب من همیشه فکر میکردم انگلیسی ها مردمان رسمی و خشکی هستن ولی با این اطلاعات به نظر مهربان و مهمان پذیر به نظر میرسن ممنون از مقالتون

من برای پست داک انگلیس بودم. و بسیار مردمان خوبی هستند. من در ادینبرو بودم و نه گران بود و نه دلگیر.

امتیاز دهید
5/5
آخرین بروز رسانی
7 آبان 1402
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
یه خانم که توی کتابخانه پشت سیستمش نشسته و کلی کتاب هم روی هم جلوی سیستمش هست- بهترین کشور برای آزمون آیلتس
تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.