مدارک مورد نیاز برای جاب آفر انگلیس

عکس پاسپورت انگلیس بر روی پرچم انگلیس ـ مدارک مورد نیاز برای جاب آفر انگلیس
0
(0)

مدارک مورد نیاز برای جاب آفر انگلیس را در این مقاله برای شما توضیح می دهیم تا بتوانید بدون هیچ مشکلی، این مدارک را آماده کرده و تحویل دهید. انگلستان یکی از محبوب ترین کشورهای محدوده جنوبی بریتانیا شناخته می شود که به دلیل رشد اقتصادی فوق العاده خوبی که دارد، سالانه مهاجران زیادی را برای کار کردن به خود جذب می کند.

مهم ترین موضوعی که درباره ارائه مدارک مورد نیاز برای جاب آفر انگلیس باید بدانید، این است که قبل از همه چیز، شما باید یک دعوت نامه از سوی کارفرمای انگلیسی داشته باشید. داشتن دعوت نامه کاری از طرف کارفرما یا سازمان واقع در انگلیس، به شما این امکان را می دهد که بتوانید برای کارکردن، به این کشور مهاجرت کنید.

برای جاب آفر انگلیس چه مدارکی نیاز است؟

یکی از مهم ترین مراحلی که برای مهاجرت به انگلیس از طریق جاب آفر باید انجام دهید، آماده سازی مدارک است. باید با دقت بدانید که مدارک مورد نیاز برای جاب آفر انگلیس چه مواردی هستند و همه آن ها را برای ارائه به سفارت آماده کنید.

بعد از این که کارفرما یا سازمان واقع در انگلیس، دعوت نامه را برای کار برای شما ارسال کرد، وقت آن می رسد که مدارک مورد نیاز برا جاب آفر انگلیس را هم آماده کنید و در سریع ترین زمان ممکن، در مدت زمان تعیین شده، آن را به سفارت ارائه دهید.

فراموش نکنید که آماده سازی درست این مدارک تأثیر خیلی زیادی در تسریع روند اخذ ویزای جاب آفر دارد. در اینجا برخی از اصلی ترین و مهم ترین مدارک مورد نیاز برای جاب آفر انگلیس را نام می بریم. مهم ترین مدارکی که برای اخذ ویزای جاب آفر انگلیس باید داشته باشید، شامل موارد زیر می شوند.

 • ارائه گذرنامه ای که اعتبار کافی داشته باشد
 • تسلط به زبان انگلیسی و ارائه مدرکی برای اثبات آن
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه و اثبات نداشتن هیچ گونه خلاف کیفری
 • ارائه گواهی سلامت فرد متقاضی برای جاب آفر
 • ارائه گواهی تمکن مالی (در صورتی که کارفرما بخواهد از نظر مالی شما را حمایت کند، باید گواهی حمایت مالی هم داشته باشید).
 • در صورت داشتن سفر قبلی به انگلیس، ارائه مدارک مربوطه نیز نیاز است.

چه مشاغلی برای دریافت ویزای جاب آفر انگلستان بازار بهتری دارند؟

اگرچه انگلستان رشد اقتصادی خیلی خوبی دارد، اما به همان اندازه رقابت برای کار کردن هم زیاد است. به همین دلیل هم بعد از شناختن مدارک مورد نیاز برای جاب آفر انگلیس و آماده سازی آن ها، باید بدانید که چه مشاغلی در این کشور متقاضی بیشتری دارند و متوجه شوید که آیا تخصص و دانش شما در این زمینه است یا خیر.

در صورتی که تخصص یا دانش شما در حیطه یکی از این مشاغل باشد، فرایند گرفتن جاب آفر انگلیس برای شما خیلی آسان تر از قبل می شود. در این صورت، شما شانس بیشتری برای دریافت ویزا و مهاجرت به این کشور ها خواهید داشت.

 • مشاغل مربوط به مهندسی
 • مشاغل مربوط به پزشکی و پیراپزشکی
 • مشاغل مربوط به هنر (کارگردانی، تهیه کنندگی و نوازندگی)
 • مشاغل مربوط به روانشناسی
 • مشاغل مربوط به تکنولوژی به کامپیوتر
 • مشاغل مربوط به امور مالی و حسابداری
 • مشاغل آزادی مانند جوشکاری و سرآشپزی

پزشک مرد با روپوش سبز گوشی به دور گردن، ساعت مچی مشکی به دست و چند خودکار در جیب دست به سینه ایستاده است ـ مدارک مورد نیاز برای جاب آفر انگلیس

در صورتی که تخصص شما درباره یکی از مشاغل بالا باشد، احتمال این که بتوانید سریع تر مدارک مورد نیاز برای جاب آفر انگلیس را آماده کنید، بیشتر خواهد بود. همچنین در این زمینه، موفقیت بیشتری برای دریافت ویزای جاب آفر انگلیس به دست خواهید آورد.

آیا با ویزای جاب آفر می توان خانواده را هم با خود انگلستان برد؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که باید قبل از آماده سازی مدارک مورد نیاز برای جاب آفر بدانید، این است که آیا می توانیم با اخذ این ویزا، خانواده را نیز با خود به انگلستان ببریم؟ این موضوع اهمیت زیادی برای خیلی از سرپرستان خانواده دارد و شاید خیلی از افراد نتوانند تا مدت های طولانی از خانواده خود دور باشند.

خوشبختانه انگلستان این امکان را برای متقاضیان جاب آفر فراهم کرده که بتوانند بعد از دریافت این ویزا، همسر و فرزند زیر 18 سال خود را نیز به انگلستان ببرند. البته در این صورت فرد متقاضی و سرپرست خانواده باید ثابت کند که از نظر مالی کاملاً برای زندگی کردن در انگلستان تمکن مالی دارد. بعد از اثبات این موضوع، می تواند به راحتی برای مهاجرت خانواده خود نیز اقدام نماید.

لازم به ذکر است که حداقل 90 روز قبل از درخواست خود برای آماده سازی مدارک مورد نیاز برای جاب آفر انگلیس و ارائه آن، باید مبلغ مورد نیاز برای اثبات تمکن مالی خود را در حساب بانکی خود نگهداری کرده باشید. شما باید ثابت کنید که به ازای هر نفر از اعضای خانواده، ماهیانه 630 پوند پول در حساب خود دارید.

این در حالی است که مبلغ مورد نیاز برای خود متقاضی و سرپرست خانواده، به ازای هر ماه باید 945 پوند باشد. برای مثال، مبلغ مورد نیاز برای اثبات تمکن مالی یک خانواده سه نفره، به اندازه 2205 پوند در هر ماه است که به عنوان پشتوانه مالی اصلی این خانواده در نظر گرفته می شود.

آیا با حمایت مالی کارفرما هم باید تمکن مالی داشته باشیم؟

فقط در یک شرایط، مدارک مورد نیاز برای جاب آفر انگلیس شامل گواهی اثبات تمکن مالی نمی شود و آن هم زمانی است که کارفرما یا سازمان موردنظر شما، بخواهد شما را از نظر مالی حمایت کند و به نوعی اسپانسر شود. البته در این شرایط، به جای اثبات تمکن مالی، باید گواهی معتبری از حمایت مالی کارفرما یا سازمان کاری ارائه دهید.

پاسپورت انگلیس بر روی پرچم انگلیس ـ مدارک مورد نیاز برای جاب آفر انگلیس

مبلغ حمایت مالی کارفرما هم دقیقاً مشابه تمکن مالی خود متقاضی است. این بدان معنی است که به ازای هر نفر از اعضای خانواده متقاضی، حمایت مالی کارفرما باید مبلغ 630 پوند در هر ماه را پرداخت کند. طبیعتاً این مبلغ برای خود کارفرما افزایش پیدا کرده و به 945 پوند می رسد. همه این موارد در درخواست ویزای کار انگلیس از طریق جاب آفر تأثیرگذار هستند.

سؤالات متداول درباره مدارک مورد نیاز برای جاب آفر انگلیس

آیا برای دریافت جاب آفر انگلیس باید مدرک زبان داشته باشیم؟

برای این که بتوانید جاب آفر انگلیس را دریافت کنید، باید حتماً به نحوی ثابت کنید که در زبان انگلیسی دانش و تسلط کافی دارید. این موضوع به دریافت کار برای شما کمک زیادی می کند.

برای حساب باز کردن در انگلیس باید چه کنیم؟

برای این که بتوانید جاب آفر انگلیس را به دست بیاورید، باید یک حساب بانکی در این کشور داشته باشید. برای انجام این کار، می توانید از شرکت های مختلفی مانند چهره نگار کمک بگیرید.

مشاور رایگان دریافت ویزای کاری

جهت دریافت مشاوره رایگان دریافت ویزای کاری می توانید با ما در ارتباط باشید ما در سریعترین زمان ممکن شما را جهت گرفتن ویزای کاری راهنمایی می کنیم.

تا چه مقدار این مطلب مفید بود؟

میزان ستاره دلخواه را کلیک کنید

میانگین 0 / 5. تعداد: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده

سوالات و نظرات خود را بنویسید