5 دانشکده برتر کسب و کار در بارسلونا برای تحصیل در سال 2021

پنج دانشکده برتر کسب و کار در بارسلونا برای تحصیل در سال 2021
3.7
(3)

نام بارسلونا، کاتالونیا و در کل، کشور اسپانیا، با آفتاب، دریای مواج، نوشیدنی های دلچسب و ژامبون های خوشمزه گره خورده است، درسته؟ اما شاید جالب باشد بگوییم که بارسلونا دارای بیش از 10 دانشکده تجارت بین المللی است، جایی که می توانید در رشته مدیریت ارشد کسب و کار (MBA) تحصیل کنید، در حالی که فقط 1.6 میلیون نفر سکنه دارد. این دانشکده ها، در زمره بهترین دانشکده های اروپا و حتی جهان هستند.
بله، بارسلونا بهای زیادی به دانشکده های بازرگانی و رشته مدیریت ارشد کسب و کار خود می دهد، پس اجازه دهید شما را با پنج دانشکده برتر کسب و کار در بارسلونا آشنا کنیم. در صورتی که می خواهید درباره تحصیل در مجارستان نیز بیشتر بدانید می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

5. دانشکده کسب و کار EADA

دانشکده کسب و کار EADA بارسلونا، در مرکز شهر شگفت انگیز گائودی واقع شده است. این دانشگاه فقط 10 دقیقه پیاده روی از خیابان گراسیا، که معروف ترین و جذاب ترین خیابان بارسلونا محسوب می شود و فقط 30 دقیقه با دریای مدیترانه فاصله دارد. دانشکده کسب و کار EADA به عنوان بیست و هفتمین دانشکده برتر کسب و کار در اروپا رتبه بندی شده و در طول سال های فعالیت خود، با بازار آمریکای لاتین گره خورده است، و فارغ التحصیلان آن به راحتی وارد بازار کار می شوند.

4. دانشکده کسب و کار IESE

دانشکده برتر کسب و کار IESE بارسلونا، بخشی از دانشگاه ناوارا است که دارای یکی از بهترین مجموعه های دانشگاهی در بخش شمالی مرکز خود یعنی کاتالان، در محله پدرالبس می باشد. این دانشگاه، دارای بهترین دانشکده بازرگانی در بارسلونا، هشتمین در اروپا و دهمین در جهان می باشد. و با این پیش زمینه قوی، جای تعجب نیست که دانشکده تجارت هاروارد (بله، هاروارد!) در سال 1994 علاقه مند به همکاری با دانشکده کسب و کار IESE شد و یکسری برنامه های مشترک عالی را برای دانشجویان هر دو مجموعه تهیه و تدوین کردند.

دانشکده برتر کسب و کار IESE

3. دانشکده کسب و کار ESADE

دانشکده کسب و کار ESADE بارسلونا، یک دانشکده برتر کسب و کار و بازرگانی معتبر است که در سراسر بارسلونا و حومه آن دارای چندین شعبه است. این دانشگاه عنوان خود را به عنوان دومین بهترین دانکشده بازرگانی در بارسلونا بدست آورده است و دارای عناوین دیگری از جمله ششمین دانشکده کسب و کار برتر در اروپا و هفدهمین در جهان است. دانشکده کسب و کار ESADE بارسلونا همچنین با دانشگاه های آمریکای لاتین همکاری زیادی می کند و رویکرد تبادل دانشجو را از این موسسات ترغیب و تشویق می کند.

 

بیشتر بخوانید: مدارک مورد نیاز برای اخذ گلدن ویزای اسپانیا

2. دانشکده کسب و کار EAE

دانشکده مدیریت بازرگانی یا به دانشکده کسب و کار EAE، یک موسسه آموزش عالی کسب و کار و مدیریت عالی است که در منطقه مرکزی شهر بارسلون واقع شده است. این دانشکده با بیش از 50 سال سابقه فعالیت، به عنوان سومین دانشکده عالی کسب و کار در کل کشور اسپانیا شاخته می شود. همچنین، دانشکده کسب و کار EAE یکی از بین المللی ترین موسسات آموزش عالی در بارسلونا و اسپانیا محسوب می شود. این دانشکده رابطه همکاری بسیار نزدیکی با آمریکای لاتین دارد، که علاقه به تحصیل را در آن دو چندان کرده است.

1. دانشکده کسب و کار دانشگاه پمپئو فابرا

دانشکده بازرگانی دانشگاه پمپئو فابرا در نزدیکی خیابان گارسیا واقع شده است – خیابانی با معماری شگفت انگیز که در سال 1999 برای بارسلونا مدال سلطنتی معماری را به ارمغان آورد. این دانشکده، دومین مدرسه عالی کسب و کار در اسپانیا است، در حالی که در میان 100 دانشگاه برتر اروپا قرار دارد.
اما این تنها امتیازات این دانشگاه نیست: در سال 2010، عنوان دانشگاه برتر بین المللی به آن اعطا شد، و این دانشکده، اولین و تنها نهادی در اسپانیا بود که گواهی کیفیت بین المللی سازی را دریافت کرد. همچنین، جوایز و عناوین افتخارآمیزی برای رشته مدیریت ارشد کسب و کار و اقتصاد خود دریافت کرده است.

دانشکده برتر کسب و کار دانشگاه پمپئو فابرا

بیشتر بدانید: همه چیز درباره بهترین دانشگاه های اسپانیا

آماده تحصیل در رشته کسب و کار و بازرگانی در بارسلونا هستید؟

خوب، اکنون با بهترین دانشکده های رشته کسب و کار و بازرگانی در بارسلونا آشنا شدید. اگر می خواهید در طول تحصیل از آب و هوای آفتابی لذت ببرید، اسپانیا مقصد بسیار خوبی است. همین الان دانشکده محبوب خود را انتخاب کرده و آماده ماجراجویی در اسپانیا باشید.

تا چه مقدار این مطلب مفید بود؟

میزان ستاره دلخواه را کلیک کنید

میانگین 3.7 / 5. تعداد: 3

تاکنون امتیازی ثبت نشده

سوالات و نظرات خود را بنویسید