قصه های موفقیت سحر هاشمی

قصه های موفقیت سحر هاشمی
4.4
(7)

سحر هاشمی بیشتر به‌عنوان یکی از بنیانگذاران اصلی مجموعه کافه‌های زنجیره‌ای «کافه جمهوری»، و برند قنادی «آبنبات نازک» شناخته می‌شود.

به افتخار خدماتی که وی به اقتصاد انگلیس کرده بود و همچنین فعالیت‌های خیّرانه‌اش، هاشمی در سال 2012 عنوان افتخاری «مأمور ارشد امپراتوری بریتانیا» را دریافت کرد. او همچنین در بسیاری از مجلات و نشریات بریتانیا ازجمله Daily Mail، Independent on Sunday و مدیریت امروز به‌عنوان یکی از اشخاص قدرتمند و تأثیرگذار در انگلستان نام برده شده است.

سحر هاشمی متولد دهۀ پنجاه شمسی در تهران است که موفق شد بورس تحصیلی برای ادامۀ تحصیل در مدرسۀ دخترانۀ شهر لندن بگیرد. او سپس در دانشگاه بریستول در رشتۀ حقوق مشغول به تحصیل شد. بعد از کسب آموزش‌های لازم و فارغ‌التحصیلی، هاشمی موفق شد به‌عنوان وکیل وارد شرکت Frere Cholmeley Bischoff’s شود. شرکتی که سابقۀ دویست ساله در اداره کردن مجموعه مسافرخانه‌های زنجیره‌ای در سراسر بریتانیا دارد. به‌واسطۀ همکاری با این شرکت، ایدۀ ایجاد مجموعه‌ای از کافه‌های زنجیره‌ای با استایل امریکایی به ذهن هاشمی رسید و تصمیم گرفت با همکاری و شراکت برادرش این ایده را عملی کند. وی هم‌اکنون یکی از موفق‌ترین فعالان اقتصادی در انگلستان است که فعالیت‌های بشردوستانه و خیّرانۀ بسیاری انجام می‌دهد.

 

بیشتر بدانید: راهکارهای اخذ اقامت اروپا

تا چه مقدار این مطلب مفید بود؟

میزان ستاره دلخواه را کلیک کنید

میانگین 4.4 / 5. تعداد: 7

تاکنون امتیازی ثبت نشده

سوالات و نظرات خود را بنویسید