از سرگیری پروازهای ترکیه

از سرگیری پروازهای ترکیه
4.7
(13)

ترکیه مرزهای خود را برای مهار شیوع ویروس covid-19 همزمان با شیوع بیماری بیماری بست و پس از کاهش چشمگیر میزان آلودگی پروازهای داخلی از روز دوشنبه دوباره از سر گرفته شد. وزیر حمل و نقل کشور ترکیه عادل کارا اسماعیل اوغلو ، روز پنجشنبه اعلام کرد: این کشور قصد دارد در ماه ژوئن پروازها را با حدود 40 کشور از سر بگیرد و توافق های اولیه برای سفرهای هوایی متقابل و ایمن با 15 کشور از جمله ایتالیا، سودان ، امارات متحده عربی ، آلبانی ، بلاروس ، اردن و مراکش به توافق رسیده است.

وی گفت: “ما معتقدیم كه نكته مهمی را در نبرد با ویروس در سطح جهان پشت سر گذاشتیم. اکنون ، ما باید روابط جهانی و تجارت خود را ادامه دهیم. ”

وی خاطر نشان کرد که پروازها به قبرس شمالی ، بحرین ، بلغارستان ، قطر و یونان از 10 ژوئن، به 17 مقصد از جمله آلمان ، اتریش ، کرواسی و سنگاپور از 15 ژوئن و به 16 کشور دیگر از 20 ، 22 و 25 ژوئن آغاز خواهد شد ، پرواز متقابل کشورهای کره جنوبی ، قطر ، هلند ، نروژ و بلژیک نیز در این لیست قرار دارند. پروازهای مستقیم ایران نیز بر اساس شنیده ها از نیمه تیر ماه و عملا آغاز جولای راه خواهد افتاد. اداره های بلدیه نیز از ۱۱ مرداد ماه به صورت رسمی بازگشایی خواهد شد.

تا چه مقدار این مطلب مفید بود؟

میزان ستاره دلخواه را کلیک کنید

میانگین 4.7 / 5. تعداد: 13

تاکنون امتیازی ثبت نشده

سوالات و نظرات خود را بنویسید