قصه های موفقیت ناصر گلزاری

قصه های موفقیت ناصر گلزاری
4.4
(7)

ناصر گلزاری یکی از مهندسان معمار بنام است که در زمینه‌های دانشگاهی نیز فعالیت گسترده‌ای دارد. او هم‌اکنون رئیس هیئت مدیره و شریک تجاری شرکت مهندسی معماری غیردولتی گلزاری است که تا به حال توانسته جوایز مهمی به‌واسطۀ فعالیت‌های مهندسی ـ معماری در سطح شهر لندن، دریافت کند. گلزاری رئیس دپارتمان طراحی در دانشگاه وست مینیستر بوده و همچنین در رشتۀ معماری، هویت فرهنگی و جهانی شدن، تدریس می‌کند. او همچنین بین سال‌های 2004 تا 2010 نیز به‌عنوان مدیرگروه دپارتمان معماری در دانشگاه هنر لندن فعالیت نموده است. ناصر گلزاری تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در دانشگاه هنر اصفهان به اتمام رسانید و هنوز هم به‌عنوان استاد افتخاری گاه به گاه در این دانشگاه و دانشگاه‌های دیگری در سرتاسر دنیا تدریس می‌کند.

گلزاری فعالیت‌های حرفه‌ای خود در رشتۀ معماری را از سال 1365 به صورت خصوصی و دولتی، در داخل و خارج از کشور آغاز نمود. او در این زمینه پروژه‌های مهم زیادی را به اجرا درآورد و توانست نامزد دریافت جوایز معتبر بین‌المللی بسیاری شود.

او که همچنان به ایران رفت‌وآمد دارد، چندی پس از پیگیری فعالیت‌های حرفه‌ای خود به انگلستان مهاجرت کرد و توانست پروژه‌های مهمی در زمینۀ معماری و شهرسازی در شهر لندن به مرحلۀ اجرا درآورد. شرکت بین‌المللی گلزاری هم‌اکنون یکی از شرکت‌های موفق در زمینۀ پروژه‌های معماری به حساب می‌آید که ذیل پروژه‌های گوناگون با ارگان‌های مختلف دولتی و شهرسازی همکاری می‌کند.

برای مطالعه قصه های موفقیت دیگر ایرانی های ساکن اروپا، به اینجا مراجعه فرمائید.

 

بیشتر بدانیم: چگونه اقامت اروپا را دریافت کنیم؟

 

تا چه مقدار این مطلب مفید بود؟

میزان ستاره دلخواه را کلیک کنید

میانگین 4.4 / 5. تعداد: 7

تاکنون امتیازی ثبت نشده

سوالات و نظرات خود را بنویسید