سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

کدام بازیگران ایرانی مهاجرت کردند؟

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب پربازدید

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
برای دریافت مشاوره رایگان این فرم را تکمیل کنید

مشاوره رایگان

شهاب حسینی از جمله بازیگرانی که از ایران مهاجرت کرده .

مهاجرت برای بازیگران ایرانی به دلایل مختلف محبوب است. صنعت سینما و تلویزیون در کشورهای دیگر نیز رونق دارد و به بازیگران امکانات و فرصت‌های شغلی بیشتری را ارائه می‌دهد. این فرصت‌ها می‌توانند شامل نقش‌های جذاب و چالش‌برانگیز، همکاری با کارگردانان و بازیگران برجسته، دسترسی به تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته و حضور در پروژه‌های بین‌المللی باشند. ب

رخی بازیگران ممکن است در ایران با محدودیت‌های فرهنگی و سیاسی مواجه شوند، که می‌تواند تأثیر منفی بر روی خلاقیت و آزادی هنری آن‌ها بگذارد. مهاجرت به کشورهایی با محیط فرهنگی و هنری آزادتر، به بازیگران اجازه می‌دهد تا به طور کامل استعداد‌های خود را بروز دهند و در آنجا بیشتر مورد تحسین و تشویق قرار گیرند.

بازیگران ایرانی مهاجرت کرده

مهاجرت گلشیفته فراهانی:

گلشیفته فراهانی بازیگر و کارگردان ایرانی است که در سال 2014 به دنبال اجرای نمایش “بهشت” در فستیوال ادینبرگ، اسکاتلند، مهاجرت کرد. او پس از مهاجرت فرانسه و مهاجرت آمریکا، در فعالیت هنری خود در تئاتر و سینما در خارج از کشور ادامه داد. گلشیفته فراهانی با فیلم هایی مانند “آواز آوازها” و “سه رنگ” و درباره ی الی به شهرت رسیده است و برای بازی در فیلم های خارجی نیز انتخاب شده است.

گلشیفته فراهانی از جمله بازیگرانی بودند که از ایران مهاجرت کردند و بازیگری را ادامه دادند.

مهاجرت صدف طاهریان:

صدف طاهریان یک بازیگر و همچنین مدل ایرانی است. او در سال 1994 در تهران، ایران متولد شد. صدف طاهریان در زمینه بازیگری فعالیت می کند و در تلویزیون و سینما به ایفای نقش می پردازد. او با بازی در فیلم ها و سریال های مختلف در صنعت سینما و تلویزیون ایران شهرت یافته است. بازیگری صدف طاهریان شامل فیلم هایی مانند “چهار فصل”، “مردم شریف” و “تا انتهای خیابان” می شود. او همچنین در سریال هایی نظیر “شهرزاد”، “ماه و ماهواره” و “خواب آلود” نیز حضور داشته است.

صدف طاهریان

مهاجرت رابعه اسکویی:

رابعه اسکویی، یک بازیگر و کارگردان ایرانی است. او در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۵۲ (مصادف با ۱۷ مه ۱۹۷۳) در تهران متولد شد. رابعه اسکویی در دوران تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مشغول به فعالیت هنری بود و پس از فارغ التحصیلی به عنوان بازیگر حرفه ای در صنعت سینما و تلویزیون شروع به فعالیت کرد. او در سال های اخیر در فیلم ها و سریال های مختلف به ایفای نقش پرداخته است. برخی از فیلم ها و سریال هایی که رابعه اسکویی در آنها حضور داشته است شامل “شبی که ماه کامل شد”، “در جستجوی میخک”، “گدایان”، “نیمروز” و “به وقت شام” می باشند. رابعه اسکویی همچنین به عنوان کارگردان نیز فعالیت داشته و فیلم مستند “جیغ ممنوع” را به کارگردانی خود تولید کرده است.

رابعه اسکویی

مهاجرت دنیا جهانبخت:

دنیا جهانبخت یکی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی است که شهرتش در طول زندگی مدیون اینستاگرام است. او در آبان 1368 در تهران به دنیا آمد. تحصیلات خود را تا دبیرستان به پایان رساند. او در خانواده ای مرفه در شمال تهران به دنیا آمد. جهانبخت پس از گذراندن دوره متوسطه در ایران عازم امارات شد. از آنجا با مهاجرت به انگلیس زندگی خود در بریتانیا ادامه داد. او در حال حاضر در انگلستان اقامت دارد. بدنامی او زمانی بود که عاشق ساسی مانکن شد و بعداً او را ترک کرد.

دنیا جهانبخت

مهاجرت فرشید منافی:

فرشید منافی یک بازیگر ایرانی است. او در تهران، ایران متولد شد و در زمینه بازیگری فعالیت می کند. فرشید منافی در سال های اخیر در فیلم ها و سریال های مختلف حضور داشته است. بعضی از فیلم ها و سریال هایی که فرشید منافی در آنها بازی کرده است عبارتند از: “بهترین ها”، “حصار”، “مشترک”، “زیر آسمان شهر” و “در سایه خطر”. او برای بازی در نقش های مختلف، از جمله نقش های دراماتیک و کمدی، شهرت یافته است و توانسته است به عنوان یک بازیگر مشهور در صنعت سینما و تلویزیون ایران تشخیص داده شود.

فرشید منافی

مهاجرت مهناز افشار :

مهناز افشار یکی دیگر از بازیگران زن مقیم آلمان است که متاسفانه از ورود به ایران منع شده است. این بازیگر دوست داشتنی و حرفه ای به طور فعال در آلمان فعالیت می کند و یکی از داوران برنامه «پرشین گات تلنت» است. گفتنی است وی به همراه دخترش در آلمان زندگی می کند و از همسرش جدا شده است. می توان گفت راه ماندن خانم افشار در این کشور استفاده از جاب آفر آلمان بوده است که از طریق تجربه و کارنامه خوب بازیگری ایشان در ایران توانسته اند در این کشور زندگی کنند.

مهاجرت حنانه شهشهانی:

حنانه شهشهانی یک بازیگر و کارگردان ایرانی است. او در تهران، ایران متولد شد و در صنعت سینما و تلویزیون فعالیت می کند. حنانه شهشهانی در طول سال ها در فیلم ها، سریال ها و نمایش های تئاتر حضور داشته است.
او در بسیاری از فیلم ها و سریال های معروف ایرانی بازی کرده است. برخی از فیلم ها و سریال هایی که حنانه شهشهانی در آنها حضور داشته است شامل “دلگیران”، “نگار”، “سیمرغ”، “مثل یک ستاره” و “همسایه ها” می باشند. همچنین، حنانه شهشهانی به عنوان کارگردان نیز فعالیت داشته و به تهیه و کارگردانی فیلم هایی مانند “سفر به آسمان” و “آنونس” پرداخته است. علاوه بر فیلم ها و سریال هایی که قبلاً ذکر شد، حنانه شهشهانی در فیلم های دیگری نیز حضور داشته است. برخی از این فیلم ها عبارتند از:
“ابراهیم” (1396)، کارگردان: مجید مجیدی
“چهارشنبه سوری” (1395)، کارگردان: ابراهیم حاتمی کیا
“مرغ های زمستان” (1392)، کارگردان: محمدعلی رجبی
“دوران” (1389)، کارگردان: بهمن فرمان آرا”ماجرای نیمروز
” (1386)، کارگردان: مسعود ده نمکی
“به سوی دریا” (1384)، کارگردان: بهرام تشکری

مهاجرت زهرا امیر ابراهیمی:

زهرا امیر ابراهیمی یک بازیگر ایرانی است. او در سال ۱۹۷۵ در تهران، ایران متولد شد. زهرا امیر ابراهیمی در طول سال ها در صنعت سینما و تلویزیون فعالیت کرده و با بازی در نقش های مختلف، توانسته است استعداد و توانایی خود را به اثبات برساند. او در بسیاری از فیلم ها و سریال های معروف ایرانی بازی کرده است. برخی از فیلم ها و سریال هایی که زهرا امیر ابراهیمی در آنها حضور داشته است شامل “گل های زخمی”، “دل”، “شبی که ماه کامل شد”، “دنیای سوزان” و “زنده به یاد ما” می باشند. علاوه بر بازیگری، زهرا امیر ابراهیمی به عنوان کارگردان نیز فعالیت داشته و به تهیه و کارگردانی فیلم هایی مانند “هم آغاز” و “رهایی از بند” پرداخته است.

سلبریتی ها و بازیگران ایرانی که به تازگی مهاجرت کردند

مهاجرت اشکان خطیبی:

اشکان خطیبی یک بازیگر و کارگردان ایرانی است. او در سال ۱۹۷۶ در تهران، ایران متولد شد. اشکان خطیبی در زمینه تئاتر، سینما و تلویزیون فعالیت می کند و توانسته است با بازی در نقش های متنوع، مهارت و استعداد خود را به اثبات برساند. او در سال های اخیر در فیلم ها و سریال های مختلف حضور داشته است. بعضی از فیلم هایی که اشکان خطیبی در آنها بازی کرده است عبارتند از: “دل”، “شکار”، “ماجرای نیمروز”، “گربه” و “بازی های زندگی”. اشکان خطیبی همچنین به عنوان کارگردان نیز فعالیت داشته و به تهیه و کارگردانی فیلم هایی مانند “شیرین” و “دلتنگی ها” مشغول بوده است.

مهاجرت ویشکا آسایش:

ویشکا آسایش یک بازیگر ایرانی است. او در سال ۱۹۸۴ در تهران، ایران متولد شد. ویشکا آسایش معروف ترین بازیگر کمدی در سینما و تلویزیون ایران است و با بازی در نقش های کمدی توانسته است طرفداران زیادی را به خود جذب کند. به عنوان یک بازیگر، ویشکا آسایش در بسیاری از فیلم ها و سریال های معروف ایرانی حضور داشته است. برخی از آثاری که ویشکا آسایش در آنها بازی کرده است، شامل “شهرزاد”، “خانه پدری”، “یک روز خوب”، “انقلاب اسب” و “ماجراهای نیکی نیکی” می باشند. ویشکا آسایش همچنین در برنامه های تلویزیونی کمدی شهرزاد و کمیاب بازی کرده است که باعث شناخته شدن ویشکا آسایش به عنوان یکی از بازیگران تلویزیون محبوب در ایران شده است.

مهاجرت شهاب حسینی:

شهاب حسینی یک بازیگر و مجری ایرانی است. او در سال ۱۹۸۴ در تهران، ایران متولد شد. شهاب حسینی به عنوان یکی از بازیگران معروف در صنعت سینما و تلویزیون ایران شناخته می شود و با استفاده از استعداد خود، توانسته است محبوبیت زیادی را بدست آورد. او در بسیاری از فیلم ها و سریال های معروف ایرانی بازی کرده است. برخی از آثاری که شهاب حسینی در آنها حضور داشته است، شامل “به وقت شام”، “سریال شهرزاد”، “خانه پدری”، “گل های زخمی” و “زنده به یاد ما” می باشند. شهاب حسینی همچنین در برنامه های تلویزیونی کمدی مانند “خندوانه” و “کامبیز” نیز به عنوان مهمان حضور داشته است و با استعداد خود در سرگرمی و طنز، مخاطبان را سرگرم کرده است.

سوالات متداول

بازیگرانی چون : شهره آغداشلو ، گلشیفته فراهانی ، نازنین بنیادی ، ویشکا آسایش ، زهرا امیر ابراهیمی ، حنانه شهشهانی ، رابعه اسکویی وصدف طاهریان.

3.4 10 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیاز دهید
5/5
آخرین بروز رسانی
12 مهر 1402
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
یه خانم که توی کتابخانه پشت سیستمش نشسته و کلی کتاب هم روی هم جلوی سیستمش هست- بهترین کشور برای آزمون آیلتس
تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.