سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

ویزای گاردین شیپ چیست؟

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب پربازدید

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
برای دریافت مشاوره رایگان این فرم را تکمیل کنید

مشاوره رایگان

ویزای گاردین شیپ چیست

ویزای Guardian Ship چیست و چه زمانی به آن نیاز خواهید داشت؟

برخی از خانواده ها تصمیم می گیرند فرزندان خود را برای تحصیل به خارج از کشور بفرستند تا آینده روشن تری را برای آنها رقم بزنند. آنها قصد دارند فرزند خود را در این سفر همراهی کنند و اطمینان حاصل کنند که آنها تنها نمی مانند. اخذ ویزا برای هر کشوری مانند ویزای تحصیل در انگلستان، ویزای کانادا و سایر کشورها یک فرآیند اجباری است. به عنوان مثال، برخی از کشورها مانند انگلستان، کانادا و استرالیا ویزای معروف به ویزای کشتی نگهبان را معرفی کرده اند. با ویزای Guardian Ship، خانواده ها می توانند یا فرزند خود را در مسیر تحصیلی همراهی کنند و یا این مسئولیت را به شخص دیگری بسپارند.

کشتی نگهبان، که توسط والدین راه اندازی شده است، به دانش آموزان کمک می کند تا با زندگی جدید سازگار شوند. سرپرست در طول دوره تحصیلی ارتباط مستقیم با دانش آموز دارد و به حل مسائل احتمالی کمک می کند. آنها از اسکان مناسب در طول تعطیلات اطمینان حاصل می کنند و باید در مواقع اضطراری 24 ساعته در دسترس دانش آموزان و والدین باشند.

بیایید به بررسی کشتی نگهبان بپردازیم ویزا در انگلستان:

وضعیت حقوقی

دستورالعمل های حمایت از کودکان زیر 18 سال که برای تحصیل به انگلستان می رسند توسط مدرسه انتخاب شده پشتیبانی می شود. پذیرش سرپرست برای کودکان زیر 18 سال شامل ارائه پشتیبانی مناسب برای حضور آنها در بریتانیا، مانند سفر، ورود در دسترس به انگلستان و مراقبت در طول اقامت آنها در بریتانیا است.

قبل از تعیین قیم چه کنیم؟

مدل‌های مختلف خدمات سرپرست در بریتانیا مقایسه دقیق هزینه‌ها و خدمات را پیچیده می‌کند. برخی از ارائه دهندگان یک قیمت “همه شامل” را ارائه می دهند اما هزینه های اضافی را برای خدمات اضافی بر اساس نیازهای مختلف خانواده ها تحمیل می کنند.

اگر قیمت یکبار مصرف در دسترس نیست، توصیه می شود هزینه های خدمات اضافی را به طور کامل بررسی کنید. قبل از ثبت نام برای قرارداد سرپرستی، جزئیات هزینه های اضافی را درخواست کنید و نحوه اجرای آنها را بررسی کنید.

هزینه های اضافی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

هزینه های میزبانی از قبیل:

قرارداد قراردادی

والدین و نمایندگان باید به دنبال یک مقام و قرارداد حقوقی که شامل لیست کامل خدمات با قیمت است و نیاز به امضای طرفین دارد.

هدف از راهنمایی تحصیلی در انگلستان این است که کاملاً مستقل باشد و هدف آن ارتقاء سازمان ها به بالاترین استانداردهای مراقبت از دانشجویان بین المللی است.

چرا AEGIS را به عنوان نگهبان انتخاب کنید؟

AEGIS مخفف انجمن برای آموزش و سرپرستی دانشجویان بین المللی است. این سازمان‌ها و کالج‌ها/مدارس‌های سرپرستی را گرد هم می‌آورد تا از رفاه دانشجویان بین‌المللی زیر 18 سال که مشتاق تحصیل در مدارس/کالج‌های بریتانیا هستند اطمینان حاصل کند. این بهترین روش های عملی را برای مدارس/کالج ها و سازمان های سرپرستی از طریق کارگاه ها و کنفرانس های منظم ارائه می دهد. AEGIS یک موسسه خیریه ثبت شده در نظر گرفته می شود.

برای تبدیل شدن به یک عضو کاملاً معتبر AEGIS، سازمان سرپرستی باید یک فرآیند بررسی دقیق و جامع را طی کند. اعتبارسنجی تنها زمانی اعطا می شود که بازرسان AEGIS مطمئن باشند که سازمان سرپرستی همه موارد را برآورده می کند. استانداردها و معیارهای بازرسی عضویت در AEGIS تنها پس از بازرسی مجدد سازمان سرپرستی هر چهار سال یکبار به طور کامل تأیید می شود.

بیشتر بخوانید: بهترین کشور برای مهاجرت کدام است؟

سوالات متداول

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیاز دهید
5/5
آخرین بروز رسانی
15 آبان 1402
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
یه خانم که توی کتابخانه پشت سیستمش نشسته و کلی کتاب هم روی هم جلوی سیستمش هست- بهترین کشور برای آزمون آیلتس
تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.