قصه های موفقیت داوود آلیانس

قصه های موفقیت داوود آلیانس
4.4
(7)

داوود آلیانس، متولد خرداد 1311، یک تاجر و سیاست‌مدار لیبرال‌دمکرات ایرانی ـ بریتانیایی یهودی است که اصالت ایرانی دارد. داوود آلیانس متولد شهر کاشان در ایران است. وی در یک خانوادۀ یهودی زاده شد و در مدرسۀ اتحاد تحصیلات خود را آغاز نمود. او فعالیت‌های حرفه‌ای خود را در دوران نوجوانی و در سن چهارده سالگی در بازار شروع کرد و در سن هجده سالگی موفق شد به شهر منچستر انگلستان مهاجرت کند. او هم‌اکنون سه فرزند و پنج نوه دارد. وی هم‌اینک در شهرهای منچستر و لندن سکونت دارد.

 

داوود آلیانس هم‌اکنون صاحب 33 درصد از سهام مجموعۀ فروشگاه‌های گروه NBrown است که در زمینۀ فروش پوشاک فعالیت دارد. او همچنین به صورت شراکتی بنیانگذار فروشگاه‌های پوشاک Coats plc نیز هست که امروزه در 67 کشور شعبه دارد و 22 درصد از سهم جهانی پوشاک را داراست و 70.000 نفر کارمند دارد.

داوود آلیانس همچنین یکی از سرمایه‌گذاران اصلی شرکت آمارگیری اینترنتی SimilarWeb نیز هست که یکی از معتبرترین شرکت‌ها در این زمینۀ کاری است. در سال 2015 در لیستی از پولدارترین افراد بریتانیا که در مجلۀ Sunday Times Rich List چاپ شد، آلیانس کسی بود که ثروتش در حدود 3.1 میلیارد فرانک تخمین زده شد. در سال 2015 مدرسۀ «آموزش تجارت منچستر» نام خود را به افتخار آلیانس به مدرسۀ «آموزش تجارت آلیانس منچستر» تغییر داد. وی همچنین در این سال کتابی با عنوان «زندگی بازاری» منتشر کرد که در آن به شرح زندگی‌نامۀ خود پرداخت.

 

بیشتر بدانیم: شرایط مهاجرت به انگلیس چگونه است؟

 

 

تا چه مقدار این مطلب مفید بود؟

میزان ستاره دلخواه را کلیک کنید

میانگین 4.4 / 5. تعداد: 7

تاکنون امتیازی ثبت نشده

سوالات و نظرات خود را بنویسید