سایت در حال بروز رسانی می باشد و ممکن است برخی مطالب تکمیل نباشد از صبوری شما سپاسگزاریم.

مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

مهاجرت به کشور
مؤسسه رصد و پایش چهره نگار سپندار

برایتون، لندنی دیگر در کنار دریا

آنچه در این مطلب می خوانید

مطالب پربازدید

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
برای دریافت مشاوره رایگان این فرم را تکمیل کنید

مشاوره رایگان

برایتون، لندنی دیگر در کنار دریا

برایتون چگونه شناخته می شود؟

برایتون یکی از بنادر و شهرهای پرجمعیت بریتانیا است که در جنوب شرقی انگلستان واقع شده است. در سال 2001، این شهر به عنوان یک شهر یکپارچه، همراه با شهر همسایه خود، هوو، به نام برایتون اند هوو، موقعیتی عالی به دست آورد. این هتل کمتر از یک ساعت با لندن فاصله دارد و برای کسانی که قصد مهاجرت به انگلستان را دارند گزینه ایده آل و جذابی است. مردمانی خونگرم و صمیمی در این شهر زندگی می‌کنند و آرامش و نشاطی را که از یک شهر ساحلی انتظار می‌رود سرچشمه می‌گیرد. برایتون میزبان ترکیبی از جشنواره‌ها، برنامه‌های هنری و تفریحی از اواسط بهار تا تابستان است که شادی و رنگ‌های پر جنب و جوش دارد. جامعه ای سالم را پرورش می دهد و به ویژه برای کسانی که به گیاهخواری تمایل دارند و قصد مهاجرت و زندگی در انگلستان را دارند جذاب است. برایتون میزبان اقامتگاه بدنام پادشاه بریتانیا جرج چهارم است که به عنوان بندری پرجنب‌وجوش و قابل دسترس و دارای مناظر زیبای ساحلی عمل می‌کند. خود شهر، عاری از امتداد ساحلی قابل توجه، روحی آرام و غیرعادی منحصر به فرد برای ساکنانش تزریق می کند. برایتون میزبان یکی از مشهورترین مسابقات تنیس جهان است و کلیساهای مختلف قدیمی و طیف وسیعی از رستوران ها و کافه های کوچک و بزرگ را در خود جای داده است.

آب و هوا و جغرافیا در برایتون چگونه است؟

برایتون تنها 32 متر بالاتر از سطح دریا است و دارای چندین ویژگی است که از یک شهر ساحلی انتظار می رود، در درجه اول تمایل آن به سمت گرما و رطوبت بالا. آنقدر مرطوب است که حتی در خشک ترین دوره ها نیز بارندگی قابل توجهی را تجربه می کند. کسانی که انگلیس را برای زندگی انتخاب می کنند به هوای بارانی آن عادت کرده اند و بندر برایتون نیز از این قاعده مستثنی نیست. میانگین دمای برایتون در طول سال ده درجه سانتیگراد و بارندگی سالانه آن نزدیک به 700 میلی متر است.

شرایط انسانی و فرهنگی در برایتون چگونه است؟

یک جنبه جذاب برای مهاجران یا گیاهخوارانی که برایتون را در نظر می گیرند، تعداد زیادی رستوران متنوع و انتخاب های گسترده برای گیاهخواران است. این ساکنان برایتون عاشق ورزش و فعالیت های بدنی هستند، که با مشاهده پانورامای مردم در حال قدم زدن یا دوچرخه سواری پس از مدتی زندگی در برایتون، آشکار می شود. اکثر مردم در برایتون خونگرم و دوستانه هستند، با همسایگان خود آشنا هستند و تلاش می کنند تا احساس اجتماعی داشته باشند. فرهنگ رایج در این شهر حول محور هماهنگی و ملاحظات می چرخد ​​و هر گونه اختلاف بین شهروندان منظره نادری است. زندگی در این بخش از انگلستان به شما این امکان را می دهد که راحت هر کس که می خواهید باشید و سبک زندگی متمایز خود را حفظ کنید، با این اطمینان که هرکسی به کار خود فکر می کند.

بیشتر بخوانیم: چه راه‌هایی برای اخذ اقامت اروپا وجود دارد؟

برایتون، لندنی دیگر در کنار دریا

کدام زبان ها بیشتر برای زندگی در برایتون استفاده می شود؟

برایتون با جمعیتی بیش از 270000 نفر، پرجمعیت ترین شهر در جنوب شرقی انگلستان محسوب می شود. بر اساس سرشماری انجام شده در سال 2011، 80 درصد از ساکنان آن انگلیسی سفیدپوست هستند، در حالی که مابقی را افراد ایرلندی، هندی، بنگلادشی، چینی، عرب و سایر اقوام آسیایی و خاورمیانه تشکیل می دهند. بنابراین، بدیهی است که برای زندگی در برایتون، مانند سایر مناطق در انگلستان، تسلط به زبان انگلیسی ضروری و ضروری است.

برایتون، لندنی دیگر در کنار دریا

سیستم مراقبت های بهداشتی در برایتون چگونه است؟

مراقبت های بهداشتی و خدمات پزشکی در برایتون یک مزیت قابل توجه در نظر گرفته می شود. در اینجا، خدمات پزشکی نسبتاً مقرون به صرفه است و طیف گسترده ای از خدمات و امکانات را به ساکنان خود ارائه می دهد. سیستم مراقبت های بهداشتی در برایتون اند هوو برنامه های مختلفی را برای آموزش و تشویق شهروندان در مورد سلامتی خود ارائه می دهد. در سال های اخیر، افزایش قابل توجهی در تعداد افرادی که به دنبال معاینات منظم هستند، وجود داشته است که نشان دهنده موفقیت شهر در مراقبت های بهداشتی است و نشان دهنده آگاهی و اعتماد بیشتر به سیستم مراقبت های بهداشتی است. برایتون خدمات پزشکی متنوعی از بیمارستان‌های مجهز گرفته تا کلینیک‌های خصوصی و پزشکان خانواده را ارائه می‌دهد و مراقبت‌های بهداشتی با کیفیت را بدون هزینه‌های گزاف تضمین می‌کند.

وضعیت اقتصادی و کیفیت زندگی در برایتون چطور؟

بخش‌هایی مانند خلاقیت، الکترونیک و فناوری، ستون‌های اصلی تجارت و اقتصاد برایتون را تشکیل می‌دهند. در نتیجه مشاغل موجود در این بخش ها به تازه واردان و جویندگان کار گزینه های بیشتری ارائه دهید. علاوه بر این، صنعت گردشگری و سرگرمی به طور قابل توجهی به اقتصاد شهر کمک می کند و به عنوان بخش های مهمی در بازار کار برایتون عمل می کند. در سال های اخیر شاهد کاهش قابل توجه نرخ بیکاری و نیاز به کمک های دولتی بوده ایم که نشان دهنده رشد اقتصادی برایتون است.

برایتون، لندنی دیگر در کنار دریا

وضعیت مسکن در برایتون چگونه است؟

زندگی در برایتون به طور قابل توجهی مقرون به صرفه تر از لندن است. این تفاوت در هزینه دلیل قانع‌کننده‌ای است که مهاجران را متقاعد می‌کند که آن را به پایتخت شلوغ و گران انگلیسی ترجیح دهند. بسیاری از ساکنان لندن نیز در سال‌های اخیر برایتون را مقرون‌به‌صرفه‌تر دانسته‌اند و ترجیح داده‌اند به آنجا نقل مکان کنند. طبق آمار کلی، برایتون حدود 26 درصد ارزان تر از لندن تخمین زده می شود. اگرچه برایتون در مقایسه با شهرهای دیگر انگلستان هنوز نسبتاً گران‌تر است، اما در مقایسه با هزینه‌های گزاف زندگی در لندن، گزینه بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تری را ارائه می‌دهد.

چه مهارت هایی برای کار و زندگی در برایتون بیشتر مورد تقاضا هستند؟

برایتون به عنوان یک مقصد ایده آل برای مهاجران عمل می کند. این شهر از نظر فرهنگی غنی و پویا است که به راحتی به پایتخت نزدیک است و آن را به انتخابی مناسب برای کار و زندگی تبدیل می کند. صنایعی مانند بانکداری، آموزش و کارآفرینی بیشترین تعداد را به کار می گیرند و مهارت های مرتبط با صنعت گردشگری نیز می تواند درهای زیادی را برای جویندگان کار و تازه واردان باز کند. کسب‌وکارهای کوچک و استارت‌آپ‌های متعددی وجود دارند که به‌طور فعال در برایتون فعالیت می‌کنند، که بخش تجاری شهر را بیش از همیشه رونق می‌بخشد و پتانسیل آن را برای جذب نیروی کار بالا افزایش می‌دهد. شایان ذکر است که اکثر این استارت آپ ها بر بخش هایی مانند فناوری، توسعه نرم افزار، طراحی و هنرهای خلاق تمرکز دارند.

شرکت‌های برجسته‌ای مانند American Express، Lloyd Banks، و Coach Company، شرکت‌های برجسته‌ای هستند که در برایتون مستقر هستند و به‌طور قابل‌توجهی به بخش اشتغال شهر کمک می‌کنند. برایتون میزبان دو دانشگاه مشهور، دانشگاه برایتون و دانشگاه ساسکس است، که پیوندهای نزدیکی با بازار کار دارند و به عنوان یک منبع استعداد برای کارگران ماهر عمل می‌کنند و نه تنها برایتون، بلکه لندن و جامعه گسترده‌تر استارت‌آپ‌های انگلیسی نیز از آن سود می‌برند. اگر به دنبال استخدام در بخش خصوصی هستید، استفاده از پلتفرم های شغلی آنلاین به شدت توصیه می شود مانند Indeed، Monster، Top Language Jobs، Reed و Total Jobs برای کشف فرصت های شغلی و به دست آوردن درک بهتری از بازار کار برایتون.

برایتون، لندنی دیگر در کنار دریا

مخارج به پوند محاسبه شده‌اند.

مخارج حمل و نقل در برایتون

بلیط یک طرفه وسایل عمومی 2.60
هزینه اولیه تاکسی 3.20
هزینه هر کیلومتر با تاکسی 2.49
قیمت یک لیتر بنزین 1.33
قیمت هر ساعت انتظار تاکسی 17.50

مخارج مایحتاج در برایتون

شیر (یک لیتر) 0.96
قهوه عادی (یک فنجان) 2.83
نان تازه (پانصد گرم) 1.46
برنج (یک کیلو) 0.98
تخم مرغ (دوازده عدد) 2.31
پنیر محلی (یک کیلو) 7.00
آب (یک و نیم لیتر) 1.10
فیله مرغ (یک کیلو) 9.12
گوشت گاو (یک کیلو) 7.33
سیبزمینی (یک کیلو) 1.17
پیاز (یک کیلو) 0.96
گوجه فرنگی (یک کیلو) 3.17
سیب (یک کیلو) 2.93
پرتغال (یک کیلو) 1.40

هزینه مسکن در برایتون

اجاره تک خوابه در مرکز شهر 940
اجاره تک خوابه خارج از مرکز شهر 783
اجاره سه خوابه در مرکز شهر 1867
اجاره سه خوابه خارج از مرکز شهر 1457
خرید آپارتمان در مرکز شهر (قیمت هر متر) 5507
خرید آپارتمان خارج از مرکز شهر (قیمت هر متر) 4166

متوسط حقوق در برایتون

میانگیل درآمد خالص ماهانه 1869
درصد نرخ سالانه بهره وام 3.25

سایت های معرفی برایتون

https://www.homesandproperty.co.uk/property-news/everything-you-need-to-know-about-living-in-brighton-from-house-prices-and-best-schools-to-the-a125436.html
 
https://www.expatsblog.com/articles/1562/expat-interview-ashley-us-expat-living-in-brighton-england
https://www.expat.com/en/guide/europe/england/10355-work-in-brighton.html
https://www.brightonchamber.co.uk/blog/look-our-brighton-economy
https://www.visitengland.com/experience/explore-cultural-quarter
https://www.brighton-hove.gov.uk/content/leisure-and-libraries/arts-and-culture
http://www.kingpininternational.com/news/article/8-reasons-why-you-should-consider-move-brighton/
https://www.zoopla.co.uk/discover/buying-area-guides/thinking-of-moving-to-brighton/
https://metro.co.uk/2017/09/09/9-reasons-you-should-move-to-brighton-immediately-6902440/
https://en.wikipedia.org/wiki/Brighton#Economy
 

سوالات متداول

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیاز دهید
5/5
آخرین بروز رسانی
14 آبان 1402
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

عکس یک مرد که داخل تبلت مشغول جستجو در اینترنت است
عکس مربوط به شهر لندن در انگلیس است که یکی از ساختمان های معروف شهر که ساعت هم دارد.
تصویر یک آقا است که پاسپورتش دستشه و پرچم آلمان هم روی میزش است و دستش را دراز کرده که پاسپورت را به کس دیگه ای که توی عکس معلوم نیست داره میدهد- قوانین جدید جاب آفر آلمان
یه خانم که توی کتابخانه پشت سیستمش نشسته و کلی کتاب هم روی هم جلوی سیستمش هست- بهترین کشور برای آزمون آیلتس
تماس رایگان

اگر می‌دانید چه کشور و چه روشی مناسب شماست،
از میان بیش از ۱۶۰ روش موجود دست به انتخاب بزنید.