بهترین دانشگاه های معماری انگلیس در سال 2021

بهترین دانشگاه های معماری انگلیس در سال 2021
4.3
(4)

کشور انگلیس مهد معماری و ساختمان های خیره کننده است از جمله تالار سخنرانی کلاید، مرکز فرهنگی سِیج، ساختمان رویال لیوِر، کلیساهای جامع ملی، و بسیاری از سازه های باشکوه دیگر.
بنابراین تعجبی ندارد که بخواهید مدرک لیسانس یا فوق لیسانس خود در رشته معماری را از انگلیس بگیرید. اما بهترین دانشگاه ها برای معماران آینده ای چون شما کدامند؟ البته خیلی از افراد تحصیل در فرانسه را به این کشور ترجیح می دهند. در هر صورت ما آخرین رتبه بندی دانشگاه های معماری انگلیس را برای شما گردآوری کرده ایم.

در صورتی که قصد مهاجرت و یا تحصیل در این کشور را دارید می توانید برای کسب اطلاع بیشتر، مقاله تحصیل در انگلیس و مهاجرت به انگلیس را مطالعه فرمایید.

1- رتبه بندی دانشگاهی کیو اس 2021: بهترین دانشگاه های معماری انگلیس

– کالج دانشگاهی لندن (UCL)
– دانشگاه کمبریج
– دانشکده معماری منچستر
– دانشگاه شفیلد
– دانشگاه کاردیف
– دانشگاه لافبورو
– دانشگاه نیوکاسل
– دانشگاه آکسفورد بروکس
– دانشگاه ادینبرگ

2- رتبه بندی دانشگاهی جهانی در سال 2021: بهترین دانشگاه های معماری انگلیس

– دانشگاه کمبریج
– کالج دانشگاهی لندن (UCL)
– دانشگاه ادینبرگ
– دانشگاه دورهام
– دانشگاه منچستر
– دانشگاه لنکستر
– دانشگاه شفیلد
– دانشگاه بیرمینگهام
– دانشگاه لیدز
– دانشگاه گلاسگو

دانشگاه های معماری انگلیس : دانشگاه کمبریج

نظرات دانشجویان در مورد بهترین دانشگاه های معماری انگلیس

نباید دانشگاهی را تنها بر اساس رتبه آن انتخاب کنید. اغلب اوقات، نظرات دانشجویان دیدگاه جامع تر و دقیق تری از شرایط تحصیلی یک دانشگاه فراهم می آورد.
بسیاری از صفحات دانشگاهی در پورتال ما ، شامل این نظرات میباشند. در زیر به چند نمونه اشاره می کنیم:

دانشگاه لافبورو

این دانشگاه به خوبی تجهیز شده بود تا مهارت ها و دانش لازم برای وارد شدن به شغلی موفق را در اختیار من قرار بدهد. تسهیلات بسیار خوبی دارد و کادر آموزش نسبت به شما و موضوعی که تدریس می کنند، بسیار توجه دارند. تسهیلات دانشگاهی و آنلاین آن نیز بسیار خوب است.

دانشگاه نیوکاسل

من تا بدین جا از تجربه آکادمیک ام رضایت کامل دارم. احساس می کنم نه تنها موقعیت یادگیری مطالب ارزشمندی به من داده شده، بلکه برای داشتن استقلال فکری نیز تشویق می شوم. خوشحالم در یکی از بهترین دانشگاه های معماری انگلیس تحصیل می کنم.

دانشگاه های معماری انگلیس : دانشگاه نیوکاسل

دانشگاه دورهام

روی هم رفته، به نظرم این دانشگاه عالی است، من از تجربه ام در اینجا بسیار لذت بردم. دانشگاه در شهری زیبا با ساختمانهای مدرن واقع شده است. سیستم دانشگاهی اش را بسیار دوست دارم، چون این احساس را که بخشی از یک جامعه هستید به شما می دهد و میتوانید در سطح دانشگاهی در فعالیتهای اجتماعی و ورزشی شرکت کنید.

دانشگاه منچستر

به نظرم دانشگاه ما موقعیتهای پیشرفت زیادی دارد از جمله عضو شدن در کمیته اجتماعی، داوطلب شدن و سفر به خارج از کشور. به علاوه خدمات ارائه شده و کارکنان صمیمی آن صرف نظر از اینکه از کجای انگلیس یا دنیا هستید، باعث میشوند احساس راحتی کنید

دانشگاه گلاسگو

دانشگاه گلاسگو مکان بسیار خوبی برای تحصیل است. محوطه دانشگاهی عالی است و موسیقی شهری و کلوبهای شبانه آن بسیار جالبند. در دانشگاه اجتماعات مختلفی وجود دارد که دوست شدن با افرادی که علاقه ای مشابه شما را دارند آسان می کند.

تا چه مقدار این مطلب مفید بود؟

میزان ستاره دلخواه را کلیک کنید

میانگین 4.3 / 5. تعداد: 4

تاکنون امتیازی ثبت نشده

سوالات و نظرات خود را بنویسید