یازده اپلیکشین کاربردی برای مسافرت تنهایی

یازده اپلیکشین کاربردی برای مسافرت تنهایی
4.6
(10)

سفر به تنهایی می تواند مواردی مانند ایجاد اعتماد به نفس و یاارائه دیدگاه کاملاً جدید در جهان را ارائه دهد. شاید جزئیات سفر، رزرو، ایمن ماندن در حین سفر، جلوگیری از کلاهبرداری، صحبت کردن به زبان محلی و یا پیدا کردن راه بخشی از نگرانی مسافران باشد.

استفاده از اپلیکیشن های پیشنهادی زیر سفر را برای شما دلپذیرتر خواهد کرد.

1. Travello

Travello یک رسانه اجتماعی است (شبیه فیسبوک ) در این رسانه می توانید عکس ها و سفرنامه ی خود را به اشتراک بگذارید حتی می توانید نکات درج شده درباره هتل ها و مقصد خود را بررسی کنید. این امکان برای افرادی که می خواهند به تنهایی سفر کنند وجود دارد که به گروه های ویژه ای بپیوندند.

2. Travel Smart

Travel Smart دارای ویژگی های ایمنی مانند اطلاعیه ها، مشاوره های سفر، اعلام نقاط پر خطر برای داشتن سفری ایمن می باشد. همچنین شرایط آب و هوا ، تبدیل ارز، دستیار زبان کشور مقصد و حتی پیشنهادات آداب و رسوم فرهنگی وجود  دارد.

3. Hotel Tonight

Hotel Tonight ، برنامه ای است که اقامتگاه های لحظه آخری را با تخفیف (با اعتبار 15 دقیقه ای) در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید اقامت خود را از 100 روز قبل و تا همان روز در شهرهای سراسر جهان رزرو کنید.

4. Tripcoin

امکان پیگیری هزینه های سفر با استفاده از Tripcoin وجود دارد. این برنامه به شما اجازه  می دهد تمام هزینه های خود را (که می توانید بصورت آفلاین نیز مشاهده کنید) به ارزهای مختلف اضافه، گزارشات را مشاهده، وارد Excel یا نمودارها را مشاهده کنید و به شما کمک می کند تا جایی که هزینه کرده اید چک کنید.

5. Tripscout

شما می توانید بر اساس مقصد ، بودجه و علایق اطلاعات سفر را مستقیماً از اشخاص محلی و وبلاگ نویسان در اختیار داشته باشید. می توانید با افزودن تاریخ سفر از رویدادهای محلی خاص با خبر شوید.

6. Waze

Waze یک نرم افزار ناوبری است که مسیر شما را نقشه می کشد. هشدارهای پلیس، مسدود بودن راه ها و غیره در این برنامه قابل مشاهده است.

7. Noonlight

این برنامه از موقعیت مکانی شما برای یافتن رویدادهای محلی استفاده می کند.

9. Audible

اگر در یک مسیر طولانی با ماشین یا قطار هستید یا پرواز شما تاخیر دارد Audible این امکان را دارد تا از طریق آن به کتاب ها ، برنامه های رادیویی و حتی مراقبه ها گوش دهید.

10. TripLingo

TripLingo به شما کمک می کند تا با فرهنگ محلی سازگار شوید. از میان بیش از 100 کشور انتخاب کنید و بسته زبان برنامه را که شامل یک مترجم صدا و تصویر دانلود کنید.

11. Zomato

در این برنامه رستوران ها را پیدا کنید ، رزرو کنید. حتی امکان تحویل اجناس فروشگاه های مواد غذایی به هتل یا اقامتگاه وجود دارد.

منبع: https://thepointsguy.co.uk/

 

 

 

 

 

 

تا چه مقدار این مطلب مفید بود؟

میزان ستاره دلخواه را کلیک کنید

میانگین 4.6 / 5. تعداد: 10

تاکنون امتیازی ثبت نشده

سوالات و نظرات خود را بنویسید