بیشتر بخوانید …

بیشتر بخوانید …

بیشتر بخوانید …

بیشتر بخوانید …

بیشتر بخوانید …

بیشتر بخوانید …

مهاجرت به روش ما
خدمات ما

ما تنها شرکت ارائه دهنده­ پکیج های کامل توسعه­ ی کسب و کار در اروپا برای شهروندان خاورمیانه هستیم. ما نه تنها قادر به راهنمایی شما برای توسعه ی کسب و کارتان هستیم، که در صورت علاقه شما کسب و کار شما را زمینه سنجی، راه اندازی و لانچ کرده و شما بیزینستان را آماده دریافت خواهید کرد.

خدمات ما

بر این اساس که شما قصد حضور در کدام کشور را داشته و موضوع تخصصی کسب و کار و توانمندی های شما چیست، پیشنهاد می­ شود قبل از عقد قرارداد با موسسات حقوقی، درباره ی نوع شرکتی که فعالیت شما نیاز دارد، با ما مشورت کنید.

خدمات ما

ممکن است شما امور مهاجرتی خود را با موسسات دیگر مهاجرتی به پیش برید، و برای توسعه ی کسب و کار از کمک ما بهره ببرید، همین موضوع باعث می­ شود تا اطمینان داشته باشید که یک تیم کاملا تخصصی برای موفقیت کسب و کار خود پس از مهاجرت در اختیار دارید.

خدمات ما

ما معتقدیم که مهاجرت کردن شامل دو بخش بسیار مهم است که بی توجهی به هر کدام از این دو بخش می­ تواند موجب پشیمانی گردد. رفتن و ماندن. اغلب موسسات مهاجرتی بر بخش “رفت” فعالیت می ­کنند و ما در بخش “ماندن” به شما کمک می­ کنیم. موفقیت تجاری شما، تضمینی برای ماندگاری شما در اروپا خواهد بود.

روان شناسی مهاجرت

چرا به روان شناسی مهاجرت نیازمندیم؟

پیشینه مهاجرت، به درازای عمر بشر است. اجداد اولیه ما، فهمیده بودند که شرایط برای بهتر زیستن، همواره ثابت نیست. آن‌ها به تجربه دانستند که برای مراتع بهتر، آب‌وهوای مطلوب‌تر، امنیت بیشتر و یا امکانات مهیاتر، می‌توانند محل زندگی خود را تغییر بدهند. هرچند در قرون اخیر و با گسترش شهرنشینی، مهاجرت‌های جمعی شدیداً کاهش یافته است، اما به جایش گونۀ دیگری از مهاجرت را شاهد هستیم.

مشاهده
روانشناسی مهاجرت

هشت عامل بلاتکلیفی پیش از مهاجرت

سال‌ها تجربه تعامل و گفت‌وگو با متقاضیان مهاجرت، مرا بر این داشت که در یک نوشتار درباره یکی از سخت‌ترین مراحل پیش روی متقاضیان در هنگام مهاجرت صحبت کنم.

معمولاً تصور عموم این است که مهم‌ترین عواملی که به‌رغم میل زیاد به مهاجرت، باعث عدم آغاز آن از سمت متقاضیان می‌شود، مسئله وابستگی‌های عاطفی و رویکردهای میهن‌پرستانه و از دیگر سو ناتوانی‌های مالی است. افراددیگری هم هستند که آنها را در میان همکاران خودم به نام «مسافران معلق» نامیده‌ام. در ادامه به بررسی این وضعیت خواهیم پرداخت…

مشاهده
سئوالات پر تکرار درمورد فعالیت های ما