دریافت مشاوره

لطفاً توجه فرمائید :
 • لطفا ابتدا مقالات، سئوالات پر تکرار و خدمات ما را مطالعه فرمائید تا زمان مشاوره شما صرف موارد اختصاصی مربوط به شما شود. با مطالعه محتوای وب سایت، مشاوره شما بهینه تر خواهد بود.
 • مشاوره تلفنی با کارشناسان حقوقی در این موسسه مجانی می­ باشد. اما مشاوره اقتصادی برای انتخاب بهترین کسب و کار ممکن برای شما شامل پرداخت هزینه است.
 • وجوه اخذ شده برای ارائه مشاوره، بیش از هر چیز در راستای ارائه سرویس مشاوره به مشتریانی است که به صورت جدی در صدد انجام کار هستند. این موضوع به موسسه کمک می­ کند که بتواند میزان جدیت مخاطبانش را سنجیده و برای مشتریان اصلی زمان و توان بهتر و بیشتری را صرف نماید.
 • در صورتی که هرکدام از پکیج های توسعه کسب و کار را از این وب سایت قبلا خریداری کرده باشید، مشاوره اقتصادی شما مجانی خواهد بود.
 • در صورتی که مشاوره ها به شما منجر به قرار داد شود، تمامی وجوه پرداخت شده توسط شما برای مشاوره، از قراردادتان کسر خواهد شد.

برای اخذ مشاوره حضوری، ویدئویی و یا تلفنی با شماره های 02122012918 یا 02122012924 تماس حاصل فرمائید، و در صورت مشغول بودن از طریق فرم زیر درخواست تماس کنید.

  نام
  ایمیل
  پیام
  مشاوره اقتصادی؛ بایدها و نبایدها

  چرا دریافت مشاوره اقتصادی برای مهاجرت الزامی است؟ چون علاوه بر همۀ الزاماتی که در حالت عادی برای اخذ مشاوره وجود دارد، شما پس از مهاجرت، ده‌ها برابر بیشتر از حالت عادی نیاز به راهنمایی نسبت به کشور خودتان دارید. قوانین مالی، حسابداری، بانکی و اقتصادی در کشورهای توسعه‌یافته که طبعاً مقصد شما خواهد بود، بسیار پیچیده‌تر و قاطع‌تر از ایران است. در کنار این موارد برخی از تحریم‌ها و شرایط خاص ایرانی‌ها در عرصۀ بین‌الملل ایجاب می‌کند شما با ذهن باز با این مسئله روبه‌رو شوید. گاهی فقط و فقط استخدام یک نفر بدون یک اجازه‌نامه، یا دریافت و یا ارسال 100 یورو پول از حساب شما، بدون دقت به قوانین کشورهای توسعه‌یافته ممکن است عواقب جبران‌ناپذیری را برای شما به همراه بیاورد. هزینۀ مالی و زمانی‌ای که شما برای تسلط بر اوضاع اقتصادی کشور مقصد انجام می‌دهید، یکی از عاقلانه‌ترین سرمایه‌گذاری‌های عمر شما خواهد بود.

  پیشنهاد می شود قبل از دریافت مشاوره اقتصادی، مقاله (مشاوره اقتصادی؛ بایدها و نبایدها) را مطالعه فرمایید.

  مشاوره حضوری (مشاوره کسب و کار): یک ساعت 100 یورو ( و یا معادل به ریال) جدول تبدیل ارزی به تومان

  با توجه به مدام در سفر بودن مشاوران اقتصادی ارشد مجموعه، ممکن است اخذ مشاوره های حضوری در زمان های حضور مشاوران در ایران برنامه ریزی شود.

  مشاوره ویدئویی (مشاوره کسب و کار): یک ساعت 75 یورو(و یا معادل به ریال) جدول تبدیل ارزی به تومان

  تماس تلفنی و ویدئویی از طرف موسسه خواهد بود.

  در صورت انتخاب مشاوره ویدئویی، کارشناسان موسسه، قبل از آغاز مشاوره، ابتدا اتصال اینترنتی شما را بررسی خواهند کرد.

  مشاوره تلفنی (مشاوره کسب و کار): یک ساعت 75 یورو (و یا معادل به ریال) جدول تبدیل ارزی به تومان

  تماس تلفنی و ویدئویی از طرف موسسه خواهد بود.

  در صورت انتخاب گزینه مشاوره تلفنی، ارائه شماره ثابت برای ایجاد تماس الزامی است.