اعتماد کردن، برای مهمترین تصمیم زندگی ساده نیست

آژانس 360 درجه مهاجرت و کسب و کار در اروپا

زندگی دوباره در دسترس است ...

اقامت در اروپا

راهنمای جامع اخذ ویزای دانشجویی در سال 2020

ویزای تحصیلی

راهنمای جامع شرایط دریافت ویزای کار به همراه مدارک لازم در سال 2020

ویزای کار

چهره نگار یک آژانس مهاجرتی 360 درجه که می‌داند:

مهاجرت فقط یک قرارداد برای ``رفتن`` نیست ...

موفق شدن

داشتن مشاور، شما را الزاما موفق نمی ­سازد، برای موفق شدن،
بیش از ایران، شما در اروپا نیاز به همراهی خواهید داشت

ماندن

مشاور کارآمد بر اساس شخصیت و توانمندی هایتان به شما کمک می­ کند
که کدام فعالیت، به چه شکلی و در کجا قابلیت انجام داشته و شما را برای تحققش آماده می کند

رفتن

هیچ مشاوری بهتر از خودتان خواسته شما را نمی­ داند
ما فقط شرایط را برایتان توضیح داده و در یافتن وکیل امین به شما کمک می­ کنیم

به خودتان اعتماد کنید
بهترین کشور برای مهاجرت کدامست؟

این سئوال به همان اندازه که زیاد پرسیده می­ شود، می­ تواند سئوال اشتباهی هم باشد. باید در نظر داشت که بهترین کشور از دیدگاه هر کس و بر اساس شرایط واقع بینانه ممکن است متفاوت باشد. ممکن است همانقدر که مهاجرت به دانمارک و یا فرانسه از طریق ادامه تحصیل برای یک جوان 22 ساله بهترین گزینه باشد، ثبت شرکت در انگلستان و یا اتریش برای یک بیزینس من چهل و دو ساله درست به نظر بیاید. برای یک زوج میانسال که در رشته های تکنولوژیک درس خوانده اند و سابقه کار دارند، شاید بهترین گزینه اخذ ویزای کار آلمان باشد و در عین حال برای کسی که به غیر از خود، همسر و فرزندان، علاقه دارد مادر و پدر کهنسالش را نیز همراه خود ببرد، بدیهی است که خرید ملک یونان مناسب تر است.

بیشتر
پیشنهاد می کنیم، پاسخ این سئوال را خودتان به دست آورید.

به غیر از مواردی که ما درباره ی شرایط فردی خودمان قبل از آغاز فرآیند مهاجرت در نظر می­ گیریم، حداقل دو شاخص دیگر هم در این میان نقش می آفرینند: توان مالی ما و قوانین کشورهای دیگر در خصوص پذیرش ما.

خدمات ما

01
معرفی کسب و کارهای زود بازده در اروپا

آیا به دنبال فرصت های جدید برای کسب و کار خود هستید؟ تخصص ما در زمینه توسعه کسب و کار و مشاوره در اروپا است. ما در ورود به بازارهای جدید و دستیابی به اهداف، به مشتریان خود کمک می­ کنیم. با توجه به الزامات مشخص ­شده ما مسئولیت مرحله آماده­ سازی و تحقق کل فرایند را بر عهده خواهیم داشت.

02
برنامه‌ریزی کسب‌وکار

برای انجام کسب‌وکار در کشورهای خارجی، آماده‌سازی برنامه کسب‌وکار مناسب حتی از کشور خودتان هم مهم‌تر است. هنگام درخواست ویزای کسب‌وکار برای شخص ثالث سرمایه‌گذار و حتی خود شما، لازم است که برنامه و طرح کاری خود را به مقامات قانونی ارائه دهید چرا که این برنامه کاری می‌تواند حاوی اطلاعات مربوط به راه‌اندازی بدون اشکال کسب‌وکار شما در بازار خارجی باشد.

03
تحقیقات علمی در بازار و تجزیه و تحلیل داده‌ها

آیا از قبل مکان‌های موردِنظر خود را مشخص کرده‌اید؟ ما می‌توانیم با شبکه‌های گسترده‌ای از پژوهشگران خود به شما کمک کنیم تا تمام اطلاعات مربوط به کسب‌وکار مربوطه را تهیه کنید.

04
مجوز ویزا و اقامت

ما راه‌حل‌های شرکتی حرفه‌ای و خدمات مشاوره‌ای را برای مشتریانی فراهم می‌نماییم که به دنبال ایجاد یک نمایندۀ رسمی در اروپا، فراتر از مرزهای ملی خود هستند. ما طراحی پیچیده ساختار شرکت‌های بین‌المللی را ارائه داده و می‌توانیم مشارکتی برتر را برای برآوردن مطالبات کارآفرینان خاورمیانه ترتیب دهیم.

05
تأسیس شرکت

«خدمات ثبت شرکت» از صفر تا صد، نه فقط «ثبت شرکت» شما. مشاوران حرفه‌ای ما به شما کمک خواهند کرد که با توجه به هدف و مورد استفاده شرکت، شکل مناسب شرکت را بیابید. هر کسب‌وکاری، الزامات و مشخصات خاص خود را دارد؛ بنابراین ما به شما کمک خواهیم کرد شکل مناسب شرکت تازه‌تأسیس خود را پیدا کنید.

06
ایجاد شعبه یا دفتر نمایندگی

ما راه‌حل‌های شرکتی حرفه‌ای و خدمات مشاوره‌ای را برای مشتریانی فراهم می‌نماییم که به دنبال ایجاد یک نمایندۀ رسمی در اروپا، فراتر از مرزهای ملی خود هستند. ما طراحی پیچیده ساختار شرکت‌های بین‌المللی را ارائه داده و می‌توانیم مشارکتی برتر را برای برآوردن مطالبات کارآفرینان خاورمیانه ترتیب دهیم.

07
خرید کسب و کار آماده

خرید کسب‌وکار آماده طرفداران مخصوص به خود را دارد. ما همواره به تعدادی کسب‌وکار آماده در کشورهای مختلف دسترسی داشته و قادر هستیم آن‌ها را برای متقاضیانی که مایل هستند ارزش‌گذاری کرده و خریداری نماییم. این سرویس را برای کسانی که به هر دلیلی ترجیح می‌دهند درگیر فرآیندهای بنیانگذاری نشوند پیشنهاد می‌کنیم.

08
انتقال پول به / از اروپا

ارائه یک طرح مشاوره‌ای گام‌به‌گام جامع و دقیق برای انتقال امن پول به ‌/ از اروپا و مدیریت ریسک تراکنش‌های بین‌المللی شما، ساده‌ترین راه برای راه‌اندازی کسب‌وکار شما در اروپا است.

ما به شما کمک می‌کنیم تا یک حساب بانکی چه شخصی و چه شرکتی باز کنید. همچنین متخصصان مالی ما راه‌حل‌های مؤثر بانکی و مالی برای کسب‌وکار شما را فراهم می‌کنند.

09
افتتاح حساب بانکی

برای آن‌دسته از کارآفرینان و تاجرانی که به علت تحریم‌ها قادر به تراکنش‌های بین‌المللی نیستند و به همین جهت بخشی از پتانسیل کسب‌وکارشان بلا استفاده مانده است، بدون ثبت شرکت و یا اخذ اقامت، و یا همراه با ثبت شرکت، حساب‌های بانکی در برخی از کشورهای اروپایی افتتاح می‌گردد.

10
برنامه‌ریزی مالی، حسابداری و بهینه‌سازی مالیاتی

ما آماده ارائه خدمات به آن دسته از مشتریانی هستیم که مایل به برعهده‌گرفتن برنامه‌ریزی مالی و حسابداری هستند.

تمام استراتژی‌ها با توجه به اهدافی که مشتری خواهان دستیابی به آن‌ها است، به دقت آماده می‌شود.

کارشناسان برنامه‌ریزی مالیاتی ما به شما کمک خواهند کرد تا برای بهینه‌سازی مالیات، استراتژی کاملاً کاربردی راه‌اندازی کنید.

11
خدمات بازاریابی در بازارهای اروپایی

آیا در حال ورود به بازار اروپایی هستید؟ آیا به پشتیبانی بازاریابی اروپایی نیاز دارید؟ ما می‌توانیم طیف گسترده‌ای از خدمات بازاریابی را به شما ارائه دهیم تا نیازهای شما را برآورده کنیم.

به منظور رفع نیازهای خاص شما، ما راه‌حل‌های فردی و خدمات را با هم ادغام می‌کنیم. درصورتی‌که پروژه‌ها و فرآیندهای بازاریابی و توزیع شما، یک طرح بازاریابی را که به‌خوبی طراحی شده است دنبال کند، به موفقیت دست خواهند یافت.

12
زمینه سازی واردات و صادرات

ما در بخش های مختلفی از فعالیت های تجاری دخیل بوده و هستیم. متقاضیان می­توانند با تماس و انتخاب سرویس های قابل ارائه از خدمات ما بهره مند شوند. اگر به واردات از کشورهای اروپایی علاقه دارید، و یا آمادگی صادرات محصولات ایرانی را دارید، تفاوتی ندارد، ما این راه را قبلا پیموده ایم و روش آن را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

27

کسب و کار راه اندازی شده

119

پرونده موفق مهاجرتی

62

پرونده مهاجرتی در دست اجرا

4273

مشاوره ارائه شده

هوشمندانه انتخاب کنیم

01
درک توانمندی‌ها، شرایط و علایق شما

مشاوران FinsAdvisers به یاری خودتان خواهند دانست که شما چه دانش و یا توانمندی‌هایی را تا به حال کسب کرده‌اید. همچنین مشخص خواهد شد که به چه حوزه‌هایی بیشتر علاقه‌مند هستید. در این بخش همچنین میزان سرمایه‌ای را که می‌توانید برای راه‌اندازی بیزینس هزینه کنید بررسی می‌کنیم.پس از دانستن این موارد، مشاوران به شما خواهند گفت به چه میزان توانمندی‌ها، نیازهای سرزمین‌های مد نظر و سرمایه شما با همدیگر همپوشانی داشته و شانس موفقیتتان چه میزان است. سپس با توجه به وضعیت شما، همسر و فرزندانتان چند گزینه در بین کسب‌وکارها و کشورها در اختیارتان خواهند گذاشت تا انتخاب نمائید.

02
بررسی دقیق کسب و کار و شرایط قانونی مهاجرت در کشور هدف

مشاوران شما کسب‌وکار انتخابی را در کشور هدف بررسی کرده و الزامات قانونی و مالی را نسبت به شرایط شما بررسی می‌کنند و سپس به شما گزارش می‌دهند. همچنین در این مرحله از شما درخواست می‌شود، نسبت به اخذ «بسته‌های کسب‌وکار» که در وب‌سایت موجود است مبادرت ورزید تا هرچه بیشتر با شرایط پیش رویتان آشنا شوید. در پایان، نقشه راه شما آماده شده است. یعنی شما می‌دانید از چه روشی اقدام کرده، چه شرکتی را با چه موضوعی ثبت کرده و با چه هزینه‌ای، چه کاری را آغاز کرده‌اید. همچنین خواهید دانست شرایط زندگی خود و خانواده‌تان چه خواهد بود.

03
آغاز فرایند آماده سازی فردی و شغلی

در این مرحله شما راهنمایی می‌شوید که براساس اهداف تعیین‌شده بهتر است در طول مدت انجام فرایندهای حقوقی، مشغول چه کارهایی باشید. مطالعۀ زبان، اخذ برخی مدارک، تمرین برخی از توانمندی‌ها و آماده‌سازی روحی و روانی خود، همسر و فرزندانتان در این دوره مد نظر قرار خواهد گرفت. همچنین طرح کسب‌وکار شما در این بازه زمانی توسط متخصصان FinsAdvisers نوشته و تحویل شما خواهد شد. شما همچنین می‌توانید در نظر بگیرید که کسب‌وکارتان را به صورت مستقیم و توسط خودتان راه‌اندازی کنید و یا این موضوع را به ما بسپارید، و یا حتی برایتان کسب‌وکار آماده خریداری نماییم.

04
سفر، اخذ اقامت و آغاز فرآیند کسب و کار

ما به تجربه می‌دانیم که مهم‌ترین دستاوردی که قادر به ارائه آن هستیم در این مرحله است. یعنی زمانی که در یافتن مغازه و یا شرکت، مسائل بازاریابی و تبلیغات، مسائل قانونی، مالی و حسابداری و درنهایت استخدام نیرو در صورت لزوم، به کمک شما خواهیم شتافت. بخش خدمات ما را در این مرحله به صورت کامل مطالعه کنید تا بدانید که در این مسیر تنها نخواهید بود. شما برای جا افتادن در مقصد، به خدمتی فراتر از مشاوره نیاز خواهید داشت. همچنین با مطالعه اسنادی که ما به شما خواهیم داد، می‌توانید با جزئیات بیشتری از این مسیر آشنا شوید. و حالا زندگی دوباره در دسترس شماست…

تمکن مالی پرتغال
اقامت پرتغال
تمکن مالی و زندگی در پرتغال

الگوی تمکن مالی برای اخذ اقامت از حدود یک دهه پیش و مشخصا در برخی از کشورهای اروپایی معرفی و ارائه شد. این روش که با نام ویزای توانگران و یا Wealth Visa نیز شناخته می‌شود، در اتریش، یونان،‌اسپانیا، فرانسه و پرتغال ارائه می‌شود. در این روش باید اسناد لازم برای اثبات توانایی مالی متقاضی برای دریافت اقامت ارائه شود و در این صورت متقاضی خواهد توانست مجوز حضور و اقامت کشور مد نظر را دریافت کند.

این ویزا در اغلب کشورهای یاد شده برای تسهیل زندگی بازنشستگان پیش بینی شده است و به همین دلیل دریافت کننده آن اجازه کار ندارد. هرچند که در پرتغال اینچنین نیست و شما قادر به خود اشتغالی و حتی استخدام خواهید بود. در ادامه با دلایل زیادی برای اینکه این مسیر را برای ورود به اروپا انتخاب کنید روبرو خواهید شد.

ادامه
تمکن مالی فرانسه
اقامت فرانسه
تمکن مالی و زندگی در فرانسه

الگوی اخذ اقامت از طریق اثبات تمکن مالی از حدود یک دهه پیش و مشخصاً در برخی از کشورهای اروپایی معرفی و ارائه شد. این روش که با نام ویزای توانگران و یا Wealth Visa نیز شناخته می‌شود، در این روش باید اسناد لازم برای اثبات توانایی مالی متقاضی برای دریافت اقامت ارائه شود و در این صورت متقاضی خواهد توانست مجوز حضور و اقامت کشور مد نظر را دریافت کند.

ادامه
خانه
اقامت انگلیس
ثبت شرکت، زندگی و کسب و کار در انگلیس

 کارآفرین‌های ایرانی که قصد توسعه کسب‌وکارشان را در خارج از ایران دارند، به‌خصوص در عرصۀ تکنولوژی و کسب‌وکارهای آنلاین می‌توانند از اکوسیستم انگلیس استفاده بسزایی ببرند.

شرکت‌های ایرانی که به دلیل تحریم‌های بین‌المللی قادر به نقل‌وانتقال پول و یا عقد قراردادهای بین‌المللی نیستند، می‌توانند با ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی این معضل را حل نموده و نسبت به دیگر کشورها، مالیات کمتری بپردازند.

کسانی که مایلند، فرزندانشان از سیستم آموزش عالی انگلیس بهره‌مند شوند، می‌توانند با اخذ اقامت انگلیس، این مهم را برای فرزندان خود مهیا کنند.

ادامه
خانه
اقامت اسلواکی
ثبت شرکت، زندگی و کسب و کار در اسلواکی

اگر ترجیح می‌دهید ورودتان به حوزه شینگن در اروپا با کمترین هزینه و با کمترین الزامات قانونی کند کنندۀ این مسیر انجام شود، اسلواکی از بهترین گزینه هاست.

اگر مایلید در کشوری اروپایی زندگی و کار کنید که هزینه‌های زندگی در آن پایین بوده و ریسک مالی زیادی را برای شما به همراه نیاورد، و درعینِ‌حال استانداردهای اروپایی مطلوبی نیز داشته باشد، اسلواکی مقصد مورد نظر شما خواهد بود.

اگر صرفاً به دنبال ثبت شرکت در حوزه شینگن برای استفاده از یک حساب بانکی، جهت تعاملات بین‌المللی خود هستید، اسلواکی مقصد مورد نیاز شماست.

ادامه
خانه
اقامت آلمان
ثبت شرکت، زندگی و کسب و کار در آلمان

اگر نام کشوری که از آن پاسپورت اروپایی خود را دریافت می‌کنید برای شما اهمیت بسزایی دارد، آلمان گزینه معتبری‌ست.

اگر در ایران و پیش از این سابقه مدیریت یک شرکت موفق را دارید، موفقیت شما در آلمان قابل پیش‌بینی خواهد بود، اما اگر پیش از این با معضلات و مسائل خاص شرکت‌داری روبه‌رو نشده‌اید، آلمان می‌تواند گزینه پرریسکی محسوب شود.

اگر کسب‌وکار شما نیازمند تحت لیسانس بودن یک کشور بسیار معتبر است، آلمان این امکان را در اختیار شما قرار خواهد داد.

ادامه
خانه
اقامت هلند
ثبت شرکت، زندگی و کسب و کار در هلند

اگر تجربه فعالیت‌های تجاری پیش از این داشته‌اید، هلند را به‌عنوان یک گزینۀ مطلوب در نظر بگیرید.

اگر یکی از مشاغلی را که در اوایل مقاله به آن‌ها اشاره شد در ایران در اختیار دارید، قابلیت زیادی برای تأسیس دفتر نمایندگی رسمی و یا غیر رسمی شما در هلند وجود دارد. داشتن یک مقر در هلند، دروازۀ اروپایی و حتی جهانی کسب‌وکار شما خواهد شد.

اگر هیچ تجربه مفیدی از کارآفرینی در ایران نداشته‌اید، اصولاً هلند مقصد مناسبی برای آغاز در اروپا محصوب نمی‌شود.

ادامه
ثبت شرکت در اسپانیا
اقامت اسپانیا
ثبت شرکت، زندگی و کسب و کار در اسپانیا

اسپانیا به لحاظ اندازه جغرافیایی پنجاه و دومین کشور بزرگ جهان، پنجمین کشور بزرگ اروپا و دومین کشور بزرگ اروپای غربی محسوب می‌شود.

پنجمین اقتصاد بزرگ اروپا؛

سیزدهمین تولید‌کننده بزرگ جهان؛

چهاردهمین کشور ثروتمند جهان؛

چهارمین اقتصاد بزرگ منطقه یورو؛

جزو پانزده کشور برتر جهان برای زندگی؛

دومین نقطه توریست‌پذیر دنیا؛

سومین زبان پرطرفدار جهان با 500 میلیون گویشور.

ادامه
ثبت شرکت در پرتغال
اقامت پرتغال
ثبت شرکت، زندگی و کسب و کار در پرتغال

رتبه 30 جهان در شاخص‌های راه‌اندازی کسب‌وکار؛

رتبه 44 در میان کشورهای جهان در صادرات؛

رتبه 40 در میان کشورهای جهان در واردات؛

عضو اتحادیۀ اروپا، پیمان مالی یورو و عضو منطقه شینگن.

ادامه
خرید ملک در یونان
اقامت یونان
خرید ملک و زندگی در یونان

کشور یونان یکی از جذاب ترین ارائه دهندگان اقامت به خریداران ملک در این کشور محسوب می‌شود. شما کافیست با خرید ملکی با ارزش بیش از ۲۵۰.۰۰۰ یورو درخواست اقامت دهید.  پس از طی مراحل اداری از جمله انگشت‌نگاری، شما Blue Paper را دریافت می‌کنید. همچنین ظرف کمتر از دو ماه کارت اقامت طلایی و یا Golden Visa را دریافت کرده و اقامت 5 سالة شما آغاز می‌شود. این روش از اقامت، به دریافت پاسپورت یونان (تابعیت) می‌انجامد. مهمترین خاصیت مثبت خرید ملک در یونان، امکان دریافت اقامت پدر و مادر شما و پدر و مادر همسرتان از طریق این روش است.

ادامه
خرید ملک در پرتغال
اقامت پرتغال
خرید ملک و زندگی در پرتغال

کشور پرتغال از سال ۲۰۱۲ که برنامه‌های اعطای اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در اروپا موجودیت یافت، با ارائۀ روش‌هایی بسیار جذاب و در دسترس یکی از پیشگامان ارائۀ ویزا‌های سرمایه‌گذاری در اروپا شد. ویزای طلایی پرتغال که به آن Portugal Golden Visa نیز می‌گویند یکی از این مجموعه برنامه‌هاست که بر سرمایه‌گذاری در کشور پرتغال و به طور مشخص در بخش املاک متمرکز است. با وجود این که با ایجاد اشتغال برای بیش از ده نفر، سرمایه‌گذاری ۵۰۰.۰۰۰ یورویی و یا سرمایه‌گذاری 250.000 یورویی در حوزه‌های فرهنگی و تاریخی نیز گولدن‌ویزا قابل دریافت است، اما بی‌شک جذاب‌ترین قابلیت این برنامه، خرید ملک در پرتغال است. متقاضیان اخذ اقامت پرتغال می‌توانند با خرید ملک در این کشور به راحتی برای خود و خانواده کارت اقامت دریافت کرده و با گذشت چند سال اقامت دائم پرتغال و پاسپورت این کشور را دریافت کنند.

ادامه
خرید ملک اسپانیا
اقامت اسپانیا
خرید ملک و زندگی در اسپانیا

اسپانیا یکی از محدود کشورهای اروپایی است که به صورت مستقیم به خریداران ملک (با شرایط خاص) در این کشور که اقامت جایی خارج از اتحادیه اروپا را داشته باشند اجازه اقامت از طریق ارائه گولدن‌ویزا ارائه می‌دهد. در میان تمامی کشورهای مشابه در اروپا و در حدوداً ده سال گذشته، اسپانیا در این زمینه مشهورترین و محبوب‌ترین مقصد برای ایرانی‌ها بوده است.

آب‌وهوای جذاب، زبان فوق‌العاده زیبا و روحیه آرام اسپانیایی‌ها در این اقبال هرکدام سهمی بسزا داشته‌اند.

ادامه
خرید ملک در ترکیه
اقامت و پاسپورت ترکیه
خرید ملک و زندگی در ترکیه

کشور ترکیه قانونی را تصویب کرده است که براساس آن اتباع خارجی با خرید ملک در ترکیه می‌توانند اقامت موقت این کشور را دریافت کنند. در این روش میزان ارزش ملک خریداری‌شده اهمیت چندانی ندارد. بر این اساس حتی اگر شما خانه‌ای بسیار ارزان را با حدود ۱۵۰.۰۰۰ لیر هم خریداری کنید، اقامت ترکیه را تا زمان در اختیار داشتن این ملک خواهید داشت.

اما راهکار دیگری هم در این فرآیند وجود دارد. اخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملکی به ارزش حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار. شما از این طریق به جای در اختیار داشتنِ اقامت‌های یک‌ساله که تا پنج سال باید تکرار شود تا به پاسپورت برسد، ‌از همان ابتدا پاسپورت را دریافت می‌کنید.

ادامه
تحصیل در آلمان
تحصیل دانشجویی در آلمان

اگر مایل به تحصیل در دانشگاه های رایگان آلمان هستید؛

اگر ترجیح می‌دهید در کشوری درس بخوانید که بالافاصله پس از فارغ التحصیلی جذب بازار کار شوید؛

اگر مایل هستید زمینه سازی مناسب برای دریافت ویزای کار آلمان داشته باشید؛

اگر مایل به تحصیل در کشوری با استانداردهای بالای آموزشی و در عین حال کم هزینه هستید؛

این روش به شما پیشنهاد می‌شود.

ادامه
دوره زبان فرانسوی در فرانسه
تحصیل در فرانسه
تحصیل زبان فرانسه در فرانسه

اگر مایل هستید در سریع‌ترین شکل ممکن وارد اروپا شوید و برای این هدفْ هزینه زیادی مد نظر شما نیست؛

اگر مایل هستید در دانشگاه‌های دولتی فرانسوی درس بخوانید؛

اگر مایل به مهاجرت سریع و راحت به کانادا هستید؛

اگر مایل به آماده‌سازی مناسب برای دریافت ویزای کار فرانسه هستید؛

این روش به شما پیشنهاد می‌شود.

ادامه
کارشناسی ارشد در فرانسه
تحصیل در فرانسه
کارشناسی ارشد در فرانسه

اعتبار دانشگاه‌های فرانسه به همراه فراهم بودن امکان تحصیل رایگان و یا با هزینه پایین نسبت به سایر کشورها برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، این کشور را به یکی از بهترین مقاصد دانشجویی تبدیل کرده است.

تحصیل کارشناسی ارشد در فرانسه یکی از بهترین گزینه‌هاست؛ چرا که این روش منجر به ادامه زندگی در یکی از بهترین کشورهای اتحادیه اروپا می‌شود. شما پس از اتمام تحصیلات خود، برای ۲ بازة ۶ ماهه وقت دارید که در فرانسه کار پیدا کنید و ۳ سال پس از کار در فرانسه، اقامت دائم خود را از این کشور دریافت خواهید کرد.

همچنین امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در فرانسه به زبان انگلیسی و بدون نیاز به سطح زبان بالا و همچنین شهریه کمتر نسبت به سایر کشورهای اروپایی امکان‌پذیر است.

ادامه
تحصیل در کانادا
تحصیل در کانادا
تحصیل دانش آموزی و دانشجویی در کانادا

اگر مایل به تحصیل با کیفیت فرزندانتان به زبان انگلیسی هستید؛

اگر مایل هستید به عنوان همراه فرزندتان شما نیز ویزای کانادا دریافت کنید و ویزای کار را به دست آورید؛

اگر مایل به تحصیل در دانشگاه های کانادا و سپس پیوستن به بازار کار کانادا هستید؛

این روش به شما پیشنهاد می‌شود.

ادامه
مجارستان
تحصیل در مجارستان
تحصیل زبان انگلیسی و آلمانی در مجارستان

اگر مایل هستید در سریع‌ترین شکل ممکن وارد اروپا شوید و برای این هدف هزینه زیادی مد نظر شما نیست؛

اگر مایل هستید با سرعت بالایی و همراه با تحصیل زبان، به لحاظ فرهنگی و روانی آماده زندگی اروپایی شوید؛

اگر مایل به مهاجرت راحت‌تر به امریکا و کانادا هستید؛

اگر مایل به آماده‌سازی بستر مناسب برای دریافت ویزای کار مجارستان هستید؛

اگر مایل به آماده‌سازی بستر مناسب برای دریافت ویزای کار دیگر کشورهای اروپایی هستید؛

این روش به شما پیشنهاد می‌شود.

ادامه
تحصیل در اسپانیا
دوره زبان اسپانیایی در اسپانیا

زبان اسپانیایی به عنوان دومین زبان با گویشور بالا در جهان، طرفداران زیادی دارد. علاوه بر اینکه در حدود پانزده کشور در جهان (از جمله اسپانیا و آرژانتین) زبان اولشان اسپانیایی است، در بسیاری از کشورهای دیگر هم این زبان به عنوان زبان دوم شناخته می‌شود که معروف‌ترین آن‌ها ایالات متحده امریکا و انگلستان هستند. در مجموع بیش از ۵۵۰ میلیون نفر در سطح جهان به زبان اسپانیولی تکلم می‌کنند. بدیهی است که فراگیری این زبان جذاب و نه چندان سخت، اگر در مهد شکل‌گیری آن انجام پذیرد با کیفیتی بالا و با لهجه‌ای شایسته رخ داده است.

کشور اسپانیا با توجه به این نیاز گسترده به کسانی که پذیرش یادگیری زبان اسپانیایی از کالج‌های این کشور را اخذ کرده باشند، ویزای دانشجویی اعطا می‌کند.

ادامه
ویزای گلوبال تلنت انگلیس
ویزای گلوبال تلنت انگلیس
زندگی و کار در انگلیس

بیستم فوریه امسال (۲۰۲۰) انگلیس با ارائه ویزای استعدادهای جهانی بدون محدودیت در تعداد، گام بزرگی در راستای جذب نخبگان در حوزه های مختلف به کشور انگلیس برداشت. انگلیس از سالها پیش به دنبال ارائه این روش برای جذب نخبگان بود اما قوانین دست و پاگیر اتحادیه اروپا او را از انجام این هدف دور می‌کرد. با تصویب برگزیت اما این مشکل مرتفع شد و حالا شاهد عملیاتی شدن آن هستیم. ویژگی خاص این ویزا این است که دارنده آن می تواند به هرکاری که مایل است و در هر رشته ای و به هر شکلی مشغول شود!

ادامه
ویزای کار آلمان
ویزای کار آلمان
زندگی و کار در آلمان

شاغل بودن در یکی از بهترین اقتصاد های جهان؛

امکان شاغل بودن همسر در این روش؛

امکان دریافت اقامت آلمان پس از ۲۱ ماه؛

هزینه بسیار اندک دریافت این ویزا؛

مدیریت فرآیند مهاجرت با کمترین ریسک مالی؛

امکان مهاجرت همزمان با خانواده.

ادامه
ویزای کار کانادا
ویزای کار کانادا
زندگی و کار در کانادا

شاغل بودن در یکی از کشورهای توسعه یافته با اقتصاد جهانی؛

وجود فرصت های کاری فراوان کانادا؛

امکان تحصیل برای همسر متقاضی؛

امکان تبدیل ویزای کار به اقامت کانادا؛

امکان تحصیل رایگان فرزندان؛

هزینه بسیار اندک دریافت این ویزا؛

ادامه
ویزای جست و جوی کار آلمان
ویزای جستجوی کار آلمان
زندگی و کار در آلمان

شاغل بودن در یکی از بهترین اقتصاد های جهان؛

امکان تحصیل مجانی برای همسر در این روش؛

امکان دریافت ویزای کار آلمان؛

هزینه بسیار اندک دریافت این ویزا؛

مدیریت فرآیند مهاجرت با کمترین ریسک مالی؛

امکان مهاجرت کاری به آلمان بدون داشتن جاب آفر.

ادامه
ویزای کار
ویزای جستجوی کار اتریش
زندگی و کار در اتریش

شاغل بودن در یکی از بهترین اقتصاد های جهان؛

امکان تحصیل مجانی برای همسر در این روش؛

امکان دریافت ویزای کار آلمان؛

هزینه بسیار اندک دریافت این ویزا؛

مدیریت فرآیند مهاجرت با کمترین ریسک مالی؛

امکان مهاجرت کاری به آلمان بدون داشتن جاب آفر.

ادامه
ویزای شینگن
ویزای شینگن

در سال 1985 بیست‌وشش کشور اروپایی قراردادی را امضا کردند که بر اساس آن شهروندان این کشورها می‌توانند به راحتی و بدون نیاز به ویزا در این منطقه رفت‌وآمد کنند و یا طبق شرایطی خاص و با توجه به قانون اساسی هر کدام از این کشورها، در آن منطقه کار کنند و ساکن شوند. اما طبیعتاً اتباع سایر کشورها برای ورود به این منطقه نیاز به ویزا دارند.

ادامه
ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا یا ویزای بازدید نیز شرایط خاص خود را می‌طلبد، تمام ایرانیانی که قصد ورود به خاک کانادا را دارند برای سفر خود نیازمند داشتن ویزای توریستی این کشور می‌باشند مگر اینکه اقامت دائمی کانادا را داشته باشند و یا به عبارتی شهروند آنجا باشند. برای بازدید از اقوام و دوستان، شرکت در سمینارها و یا بازدیدهای گردشگری داشتن ویزا الزامی است. اما داشتن این ویزا به معنای پوشش خدمات درمانی و پزشکی در طول سفر نمی‌باشد و درصورتی‌که اتفاقی برای شما بیفتد و نیاز به خدمات اورژانسی و پزشکی داشته باشید باید از بیمه سفر خود که پیش از سفر آن را تهیه کرده‌اید استفاده کنید.

ادامه
ویزای انگلیس
ویزای انگلستان

انگلستان یکی از جذاب‌ترین مقاصد اروپایی برای مسافرت می‌باشد که با وجود تاریخچه غنی و قدمت زیاد یکی از مقاصد گردشگری جذاب دنیا محسوب می‌شود. اماکن تاریخی متنوع و طبیعت زیبای انگلستان همه‌ساله تعداد زیادی از توریست‌ها را به سوی خود جلب می‌کند.همچنین ایرانی‌های زیادی تا به حال به این کشور مهاجرت کرده‌اند و شاید شما قصد دیدار از آن‌ها را داشته باشید. نمایشگاه‌های هنری، نشست‌های ادبی و رویدادهای اقتصادی زیادی نیز در انگلیس برگزار می‌شود که همه این عوامل باعث متقاضیان بی‌شماری برای دریافت ویزای توریستی انگلیس می‌شود.

ادامه
نقشه راه شما

لیست کسب و کار و مشاغل پیشنهادی در اروپا

کارشناسان اقتصادی ارشد ما لیست های چهارگانه ای را بر اساس توان سرمایه گذاری شما تهیه کرده اند که قابلیت پشتیبانی توسط ما را خواهد داشت. این کسب و کارها بر اساس مشابه یابی در کشورهای اروپایی آماده شده و شما خواهید دانست برای هرکدام چه میزان سرمایه نیاز بوده، چقدر اجرای آن دشواری داشته و در نهایت سالیانه به چه میزان به شما سود خالص خواهد داد. در صورتی که کسب و کار مد نظر شما در این لیست ها نبود، می­ توانید مستقیما از ما بپرسید.

مشاهده
بیانیه تاسیس Fins Advisers

قصۀ رفتن را همه می‌دانیم، یا حداقل فکر می‌کنیم که می‌دانیم. هرچند که تعامل سالیان اخیر نگارنده با متقاضیان مهاجرت، بیشتر بیانگر این بوده است که معمولاً ما رفتن را یک واقعه می‌پنداریم. یک فرآورده که به آن متمایل می‌شویم و سپس به دنبال راهکارهایش می‌گردیم تا آن را محقق سازیم. رفتن اما نمی‌تواند یک فرآورده باشد، رفتن یک فرآیند بطئی و آهسته است که گام‌به‌گام در ما شکل می‌گیرد. آرام‌آرام بزرگ می‌شود، ریشه می‌دواند و ناخودآگاهمان را درگیر خود می‌سازد.

هرچند که همیشه نیاز، به تقاضا نمی‌انجامد. چه بسیار کسانی که خواستند بروند و نرفتند و بالعکس آن. خواسته‌های ناخودآگاه همواره قرار نیست تصمیم‌گیرندۀ نهایی روند زندگی ما باشد. خودآگاه ما این وظیفه را دارد که شرایط را بررسی کند و حکم نهایی صادر کند. این فرآیند گاهی ممکن است، حاصل یک ماه باشد و یا سی سال پیشروی مدامِ این اندیشه که «آیا من در جای درستی ایستاده‌ام؟»

متن کامل
چرا به این کار مشغول شدیم؟

سال‌ها پیش این مسیر را برای خودمان پیمودیم و چیزی که آرزویش را داشتیم، همراهانی صادق و همدل بود که ما را راهنمایی کنند و در لحظاتی که ضعف و ترس بر ما مستولی می‌شود، کنارمان بایستند. ما به خواسته‌مان نرسیدیم. مسیرها را یک به یک رفتیم و با زحمات فراوان و با چاشنی شانس، از موانع رد شدیم. حاصل تجربه‌های ما، و اراده‌مان برای کمک به کسانی که شبیه روزهای گذشتۀ خودمان بودند در قالب مؤسسه چهره‌نگار متبلور شد. پایمان که به آنسوی آب رسید، به سراغ بهترین‌ها رفتیم و آن‌ها را نیز همراه کردیم. از آن زمان تاکنون خوشحالیم که این مؤسسه از زبانِ کسانی که مهم‌ترین رفتن زندگیشان را به ما سپرده‌اند، پاسخگوترین بوده‌ایم.

شهریار جوهری

بنیانگذار و رئیس هئیت مدیره

درباره ما چه می گویند
نظرات همراهان

راهنمایی شما و حساب بانکی که در پرتغال برای ما باز کردید، باعث شد معاملات تجاری ما دوباره جان بگیرد. برای شما توفیق خدمت رسانی به هموطنان را آرزومندم.

عباس درستکار

ما به تازگی وارد اروپا شدیم و هنوز تا رسیدن به جایی که آرزویش را داشتیم راه زیادی باقی هست، اما از اینکه شما را برای این مسیر انتخاب کردیم خوشحالیم.

فرهاد سعادتخواه

نه فقط برای کارهای مهاجرت، که بیشتر برای تلاشی که برای یافتن دبستان مناسب برای دخترم داشتید از شما سپاسگذارم. همواره موفق باشید.

زهرا سوهانی

من قدردانی ام را پیشاپیش از طریق معرفی دوستان و خانواده ام انجام دادم، اما اگر لازم است که این متن را بنویسم فقط به احساس مسئولیت شما اشاره خواهم کرد. برقرار باشید

جمال اکبری

چندی پیش اولین سفارش طراحی داخلی ام را در اینجا دریافت کردم و مشغول ساختن یک زندگی جدید هستم. از کمکی که برای تبدیل مدارکم داشتید ممنون هستم.

محمد رضا شاهمردانی

همراه ما باشید
آخرین های بلاگ
پیدا کردن کار در ایسلند
+
چگونه به ایسلند برویم؟
ایسلند که به عنوان سرزمین آتش و یخ  شناخته می‌شود و سالانه هزاران مهاجر از...
|
در خارج از کشور، تحصیل در دبیرستان بهتر است یا دانشکده ؟
+
تحصیل در خارج از کشور، در دبیرستان بهتر است یا دانشکده؟
اگرچه گذراندن دوره کالج در خارج از کشور در بعضی از مدارس تقریباً عادی شده...
|
متوسط حقوق و دستمزد در کشورهای عضوء اتحادیه اروپا در سال 2020
+
متوسط حقوق و دستمزد در کشورهای عضوء اتحادیه اروپا در سال 2020
در این مقاله ما به بررسی متوسط حقوق و دستمزد در کشورهای عضوء اتحادیه اروپا...
|